Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
73.TJ Frenštát pod Radhoštěm-TJ Sokol Krásné PoleDIŽE25. 03. 2019 18:003. (30. 03. 2019 10:00) 
69.T.J. Sokol Záblatí-TJ Frenštát pod Radhoštěm BKS II B23. 03. 2019 15:0021. (23. 03. 2019 17:00)ul. Bezručova 190, Bohumín. ZŠ Bezručova
32.KST Slezan Opava B-TJ TŽ Třinec BKS I23. 03. 2019 14:0021. (23. 03. 2019 17:00) 
68.KST Darkovice-VSK VŠB - TU OstravaKS II B22. 03. 2019 18:3021. (23. 03. 2019 17:00) 
49.TJ Odry B-SK Stolní tenis Pstruží BKS II A22. 03. 2019 18:0021. (23. 03. 2019 17:00) 
33.Slavoj Český Těšín-TJ Sokol RopiceKS I21. 03. 2019 18:0022. (24. 03. 2019 10:00) 
74.TJ Frenštát pod Radhoštěm-TJ Sokol DěhylovDIŽE21. 03. 2019 18:004. (30. 03. 2019 14:00) 
31.Orel Paskov-SC SmiloviceKS I21. 03. 2019 17:3021. (23. 03. 2019 17:00) 
70.T.J. Sokol Záblatí-SKST Baník Havířov EKS II B20. 03. 2019 17:3022. (24. 03. 2019 10:00) 
72.TJ Sokol Děhylov-TJ Sokol Krásné PoleDIŽE19. 03. 2019 19:002. (23. 03. 2019 17:00) 
34.TTC Poruba Ostrava B-SC SmiloviceKS I13. 03. 2019 18:0022. (24. 03. 2019 14:00) 
30.SC Smilovice-KST Slezan Opava BKS I07. 03. 2019 18:0020. (10. 03. 2019 10:00) 
29.TJ TŽ Třinec B-Slavoj Český TěšínKS I07. 03. 2019 17:0020. (10. 03. 2019 14:00) 
1.SKST Baník Havířov D-TJ Sokol Nová BěláDIMU06. 03. 2019 18:3019. (09. 03. 2019 10:00) 
28.SC Smilovice-TTC Siko Orlová DKS I05. 03. 2019 18:0019. (09. 03. 2019 17:00) 
48.Orel Paskov B-TJ Odry BKS II A05. 03. 2019 17:3019. (09. 03. 2019 17:00) 
76.TJ Sokol Krásné Pole-TJ Frenštát pod RadhoštěmDIŽE04. 03. 2019 18:006. (31. 03. 2019 14:00) 
67.TJ Frenštát pod Radhoštěm B-KST DarkoviceKS II B03. 03. 2019 14:0019. (09. 03. 2019 17:00) 
75.TJ Sokol Krásné Pole-TJ Sokol DěhylovDIŽE25. 02. 2019 18:005. (31. 03. 2019 10:00) 
26.KST Slezan Opava B-TJ Sokol RopiceKS I23. 02. 2019 14:0017. (23. 02. 2019 17:00) 
2.TJ TŽ Třinec-TTC Siko Orlová CDIMU22. 02. 2019 18:0017. (23. 02. 2019 15:00) 
64.KST Darkovice-SSVČ Don BoscoKS II B22. 02. 2019 18:0017. (23. 02. 2019 17:00) 
27.Slavoj Český Těšín-TTC Poruba Ostrava BKS I21. 02. 2019 17:3018. (24. 02. 2019 10:00) 
65.KST Darkovice-TJ Sokol Radvanice-BartoviceKS II B20. 02. 2019 18:0018. (24. 02. 2019 10:00) 
66.SKST Baník Havířov E-KLUBsten KarvináKS II B18. 02. 2019 18:0018. (22. 02. 2019 18:00) 
19.SC Smilovice-TTC Poruba Ostrava BKS I14. 02. 2019 18:0010. (25. 11. 2018 10:00) 
71.TJ Sokol Děhylov-TJ Frenštát pod RadhoštěmDIŽE13. 02. 2019 18:001. (23. 03. 2019 12:00) 
47.TJ Frenštát pod Radhoštěm-TJ Sokol Brušperk BKS II A10. 02. 2019 14:0016. (10. 02. 2019 10:00) 
57.VSK VŠB - TU Ostrava-SK - Svinov BKS II B07. 02. 2019 19:3012. (12. 01. 2019 17:00) 
25.TJ Sokol Ropice-TJ TŽ Třinec BKS I07. 02. 2019 18:0015. (09. 02. 2019 17:00) 
46.SSK Komorní Lhotka-Orel Paskov BKS II A07. 02. 2019 18:0016. (10. 02. 2019 10:00) 
44.TJ TTC Vendryně-TJ Odry BKS II A05. 02. 2019 18:0015. (09. 02. 2019 17:00) 
45.TJ Frenštát pod Radhoštěm-KST Nový Jičín CKS II A01. 02. 2019 17:3015. (09. 02. 2019 17:00) 
62.TTC Siko Orlová E-KST DarkoviceKS II B27. 01. 2019 14:0014. (27. 01. 2019 10:00) 
43.TJ TTC Vendryně-SSK Komorní LhotkaKS II A27. 01. 2019 11:0014. (27. 01. 2019 10:00) 
61.KLUBsten Karviná-VSK VŠB - TU OstravaKS II B 13. (26. 01. 2019 14:00)ZŠ Slovenská 2936, Karviná -Hranice
3.TTC Siko Orlová C-SK Stolní tenis PstružíDIMU26. 01. 2019 14:0013. (26. 01. 2019 15:00) 
63.KLUBsten Karviná-SK - Svinov BKS II B 14. (25. 01. 2019 18:15)ZŠ Slovenská 2936, Karviná - Hranice
24.TTC Bolatice B-TTC Poruba Ostrava BKS I25. 01. 2019 18:0014. (27. 01. 2019 10:00) 
59.KST Darkovice-T.J. Sokol ZáblatíKS II B25. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
42.TJ Sokol Příbor-TJ Frenštát pod RadhoštěmKS II A24. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 17:00) 
4.TJ TŽ Třinec-TJ Ostrava KST EDIMU24. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 15:00) 
23.TJ Sokol Kateřinky-TTC Siko Orlová DKS I24. 01. 2019 17:0014. (27. 01. 2019 10:00) 
22.TTC Bolatice B-Orel PaskovKS I22. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
60.TJ Frenštát pod Radhoštěm B-SSVČ Don BoscoKS II B20. 01. 2019 17:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
21.TJ Sokol Kateřinky-KST Slezan Opava BKS I15. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
58.KST Darkovice-TJ Sokol HrabůvkaKS II B11. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
20.KST Slezan Opava B-TTC Siko Orlová DKS I11. 01. 2019 17:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
41.TJ Odry B-Slavoj Český Těšín BKS II A09. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
50.SKST Baník Havířov E-TJ Frenštát pod Radhoštěm BKS II B06. 12. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 10:00) 
8.Orel Paskov-TTC Poruba Ostrava BKS I06. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
35.Slavoj Český Těšín B-TJ Odry BKS II A06. 12. 2018 17:3011. (08. 12. 2018 14:00) 
7.TTC Siko Orlová D-KST Slezan Opava BKS I06. 12. 2018 16:4511. (08. 12. 2018 15:00) 
9.SC Smilovice-SK Slavia OrlováKS I04. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
5.TJ TŽ Třinec-TJ Sokol BrušperkDIMU24. 11. 2018 10:309. (24. 11. 2018 15:00) 
40.SK Stolní tenis Pstruží B-TJ Odry BKS II A20. 11. 2018 17:309. (24. 11. 2018 17:00) 
56.T.J. Sokol Záblatí-TJ Sokol Brušperk CKS II B 8. (11. 11. 2018 10:00)Náhradní hrací místnost: ZŠ Bezručova 190, Bohumín
53.T.J. Sokol Záblatí-KLUBsten KarvináKS II B 7. (10. 11. 2018 17:00)Náhradní hrací místnost: ZŠ Bezručova 190, Bohumín
54.TJ Sokol Radvanice-Bartovice-SK - Svinov BKS II B10. 11. 2018 15:007. (10. 11. 2018 17:00) 
55.TTC Siko Orlová E-KLUBsten KarvináKS II B09. 11. 2018 17:008. (11. 11. 2018 14:00) 
16.TTC Siko Orlová D-SC SmiloviceKS I08. 11. 2018 17:007. (10. 11. 2018 15:00) 
15.Slavoj Český Těšín-TTC Bolatice BKS I08. 11. 2018 17:007. (10. 11. 2018 17:00) 
18.KST Slezan Opava B-SC SmiloviceKS I07. 11. 2018 18:008. (11. 11. 2018 10:00) 
17.TJ Sokol Kateřinky-TTC Bolatice BKS I07. 11. 2018 18:008. (11. 11. 2018 10:00) 
52.SK - Svinov B-TTC Siko Orlová EKS II B27. 10. 2018 10:005. (27. 10. 2018 17:00) 
6.TTC Siko Orlová C-SKST Baník Havířov DDIMU26. 10. 2018 17:006. (28. 10. 2018 10:00) 
13.Orel Paskov-TJ Sokol KateřinkyKS I25. 10. 2018 17:006. (28. 10. 2018 10:00) 
14.SC Smilovice-TJ TŽ Třinec BKS I22. 10. 2018 17:006. (28. 10. 2018 10:00) 
39.KST Nový Jičín C-TJ Frenštát pod RadhoštěmKS II A13. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 13:00) 
11.TTC Siko Orlová D-TTC Poruba Ostrava BKS I11. 10. 2018 17:154. (14. 10. 2018 10:00) 
38.TJ Odry B-TJ TTC VendryněKS II A10. 10. 2018 18:303. (13. 10. 2018 17:00) 
12.KST Slezan Opava B-Orel PaskovKS I10. 10. 2018 18:004. (14. 10. 2018 10:00) 
37.KST Nový Jičín C-TJ Odry BKS II A30. 09. 2018 13:302. (28. 09. 2018 19:00) 
51.KST Darkovice-TTC Siko Orlová EKS II B30. 09. 2018 10:002. (30. 09. 2018 14:00) 
36.TJ Frenštát pod Radhoštěm-TJ Sokol PříborKS II A29. 09. 2018 15:001. (29. 09. 2018 17:00) 
10.KST Slezan Opava B-TJ Sokol KateřinkyKS I26. 09. 2018 18:001. (29. 09. 2018 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS