Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
63.TJ Sokol Dubicko-TJ Sokol Čechovice CKS2A16. 02. 2019 15:0018. (23. 02. 2019 15:00) 
62.Sportklub Štarnov B-SK Přerov CKS2A16. 02. 2019 15:0018. (23. 02. 2019 15:00) 
61.Sportklub Štarnov B-TJ Sokol Čechovice CKS2A16. 02. 2019 10:0017. (23. 02. 2019 10:00) 
60.TJ Sokol Dubicko-SK Přerov CKS2A16. 02. 2019 10:0017. (23. 02. 2019 10:00) 
39.TJ Sokol Čechovice B-TJ Sokol BludovKS1 14. (26. 01. 2019 15:00)herna TJ Sokol Stražisko
40.TJ Sokol Čechovice B-TJ PostřelmovKS1 13. (26. 01. 2019 10:00)herna TJ Sokol Stražisko
58.TJ Sokol Němčice nad Hanou-TJ Sokol Brodek u ProstějovaKS2A25. 01. 2019 18:3014. (26. 01. 2019 15:00) 
2.TJ Sokol Jestřebí-TTC MohelniceDIV25. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 10:00) 
3.T. J. Sokol Olomouc-Neředín B-T.J. Sokol ŠternberkDIV24. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 10:00) 
1.TJ Sokol Jestřebí-TTC Pramet ŠumperkDIV23. 01. 2019 18:0014. (26. 01. 2019 15:00) 
56.TJ Sokol Němčice nad Hanou-TJ Sokol Ondratice BKS2A21. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 10:00) 
59.TJ Sokol Čechovice C-SDH Hlinsko AKS2A20. 01. 2019 18:0014. (26. 01. 2019 15:00) 
57.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sigma HraniceKS2A18. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 10:00) 
54.TJ Sokol Čechovice C-SK Přerov CKS2A13. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 10:00) 
55.TJ Sokol Kojetín-TJ Sokol Brodek u ProstějovaKS2A12. 01. 2019 15:0013. (26. 01. 2019 10:00) 
53.TJ Sigma Hranice-SDH Hlinsko AKS2A12. 01. 2019 13:0012. (12. 01. 2019 10:00) 
41.TJ Sokol Tovačov-TJ Sokol Čechovice BKS1 12. (12. 01. 2019 10:00)herna TJ Sokol Buk
52.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol Brodek u ProstějovaKS2A12. 01. 2019 10:0012. (12. 01. 2019 08:00) 
67.KST Město Albrechtice B-KST Jeseník DKS2B12. 01. 2019 10:0012. (12. 01. 2019 08:00) 
68.TJ Sokol Jedlí-TJ Sokol ŠtítyKS2B11. 01. 2019 18:3012. (12. 01. 2019 10:00) 
6.Sportklub Štarnov-T.J. Sokol ŠternberkDIV11. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 11:00) 
4.TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol BukDIV11. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 10:00) 
7.TJ Sokol Čechovice-TJ Sokol OndraticeDIV09. 01. 2019 18:3012. (12. 01. 2019 10:00) 
5.TTC Mohelnice-TTC Pramet ŠumperkDIV08. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 10:00) 
43.TJ Sokol Brodek u Prostějova-TJ Sokol Ondratice BKS2A23. 12. 2018 10:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
38.TJ OP Prostějov-TJ Sigma LutínKS107. 12. 2018 19:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
18.TJ Sokol Ondratice-TJ Sokol ČechoviceDIV07. 12. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 11:00) 
17.TJ Sokol Buk-TJ Sokol JezerniceDIV07. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
19.T.J. Sokol Šternberk-Sportklub ŠtarnovDIV07. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
64.TJ Sokol Štíty-TJ Sokol JedlíKS2B06. 12. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 10:00) 
45.SK Přerov C-TJ Sokol Čechovice CKS2A06. 12. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 10:00) 
37.TTC Mohelnice B-TTC Pramet Šumperk BKS106. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
20.TTC Pramet Šumperk-TTC MohelniceDIV04. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
44.SDH Hlinsko A-TJ Sigma HraniceKS2A29. 11. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 10:00) 
23.TJ Sokol Bludov-TTC Pramet Šumperk BKS129. 11. 2018 18:009. (24. 11. 2018 10:00) 
42.TJ Sigma Lutín-KST Město AlbrechticeKS1 10. (24. 11. 2018 15:00)Sokolovna Náměšť na Hané, Sokolská 282
66.TJ Sokol Jedlí-SVČ RýmařovKS2B 10. (24. 11. 2018 15:00)hráno v herně TJ Sokol Jestřebí
21.TJ Sigma Lutín-KST Jeseník CKS1 9. (24. 11. 2018 10:00)Sokolovna Náměšť na Hané, Sokolská 282
22.TJ Sokol Čechovice B-T.J. Sokol Olomouc-Neředín CKS123. 11. 2018 19:009. (24. 11. 2018 10:00) 
50.TJ Sokol Němčice nad Hanou-Sportklub Štarnov BKS2A 7. (10. 11. 2018 10:00)Sudova 26/21 Olomouc - Nový Svět
10.TJ Sokol Čechovice-TJ Sokol JestřebíDIV09. 11. 2018 18:307. (10. 11. 2018 10:00) 
8.T.J. Sokol Šternberk-TTC Pramet ŠumperkDIV09. 11. 2018 18:008. (10. 11. 2018 17:00) 
9.TJ Sokol Buk-TJ Chropyně BDIV09. 11. 2018 18:008. (10. 11. 2018 15:00) 
69.TJ Olympia Bruntál B-TJ Olympia Bruntál AKS2B08. 11. 2018 18:0012. (12. 01. 2019 11:00) 
24.T.J. Sokol Olomouc-Neředín C-TJ PostřelmovKS108. 11. 2018 18:007. (10. 11. 2018 11:00) 
11.TJ Sokol Buk-T. J. Sokol Olomouc-Neředín BDIV07. 11. 2018 18:007. (10. 11. 2018 10:00) 
51.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol Čechovice CKS2A04. 11. 2018 16:007. (10. 11. 2018 08:00) 
65.TJ Olympia Bruntál A-TJ Olympia Bruntál BKS2B25. 10. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 08:00) 
14.TJ Sokol Ondratice-Sportklub ŠtarnovDIV25. 10. 2018 17:303. (13. 10. 2018 11:00) 
25.SK Kolšov-TTC Mohelnice BKS124. 10. 2018 19:306. (27. 10. 2018 15:00) 
12.TTC Pramet Šumperk-TJ Sokol OndraticeDIV23. 10. 2018 17:305. (27. 10. 2018 10:00) 
13.TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol JestřebíDIV 4. (13. 10. 2018 15:00)herna Cidemat Hranice
48.TJ Sokol Ondratice B-T. J. Sokol Olomouc-Neředín DKS2A13. 10. 2018 10:003. (13. 10. 2018 08:00) 
16.TJ Sokol Jezernice-KST Jeseník BDIV 3. (13. 10. 2018 10:00)herna Cidemat Hranice
28.TJ Sigma Lutín-TJ Sokol BludovKS112. 10. 2018 19:003. (13. 10. 2018 10:00)hráno v herně TJ Sokol Bludov
29.TTC Mohelnice B-TJ Sokol Čechovice BKS112. 10. 2018 18:303. (13. 10. 2018 10:00) 
27.TTC Pramet Šumperk B-TJ Sokol Čechovice BKS111. 10. 2018 18:004. (13. 10. 2018 15:00) 
15.T. J. Sokol Olomouc-Neředín B-TTC MohelniceDIV11. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 10:00) 
26.TJ Sigma Lutín-TJ PostřelmovKS106. 10. 2018 10:004. (13. 10. 2018 15:00)hráno v herně TJ Postřelmov
49.TJ Sokol Němčice nad Hanou-SK Přerov CKS2A05. 10. 2018 19:004. (13. 10. 2018 15:00) 
32.SK Kolšov-TJ OP ProstějovKS103. 10. 2018 19:002. (29. 09. 2018 15:00) 
36.T.J. Sokol Olomouc-Neředín C-TJ OP ProstějovKS102. 10. 2018 18:301. (29. 09. 2018 11:00) 
34.TJ Sokol Bludov-TJ Sokol TovačovKS128. 09. 2018 15:001. (29. 09. 2018 10:00) 
31.TJ Postřelmov-TJ Sokol TovačovKS128. 09. 2018 10:002. (29. 09. 2018 15:00) 
30.TJ Sokol Bludov-TJ Sokol Čechovice BKS128. 09. 2018 10:002. (29. 09. 2018 15:00) 
47.TJ Sigma Hranice-TJ Sokol Čechovice CKS2A27. 09. 2018 18:301. (29. 09. 2018 10:00) 
46.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol Němčice nad HanouKS2A27. 09. 2018 18:301. (29. 09. 2018 08:00) 
33.T.J. Sokol Olomouc-Neředín C-TJ Sigma LutínKS127. 09. 2018 18:302. (29. 09. 2018 17:00) 
35.SK Kolšov-TJ Sigma LutínKS124. 09. 2018 19:001. (29. 09. 2018 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS