Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
99.TJ Sokol Jedlí-TJ Sokol Velké LosinyKS2B23. 03. 2019 09:0021. (23. 03. 2019 10:00) 
52.TTC Mohelnice B-TJ Sokol BludovKS122. 03. 2019 18:3022. (23. 03. 2019 15:00) 
100.TJ Sokol Velké Losiny-TJ Sokol ŠtítyKS2B21. 03. 2019 18:3022. (23. 03. 2019 15:00) 
1.TJ Sokol Čechovice-T. J. Sokol Olomouc-Neředín BDIV21. 03. 2019 18:0021. (23. 03. 2019 10:00)herna T.J. Sokol Olomouc-Neředín
55.TJ Sokol Tovačov-KST Město AlbrechticeKS1 20. (09. 03. 2019 15:00)herna TJ Sokol Buk
58.TJ Postřelmov-T.J. Sokol Olomouc-Neředín CKS109. 03. 2019 15:0019. (09. 03. 2019 10:00) 
59.TJ Sokol Tovačov-KST Jeseník CKS1 19. (09. 03. 2019 10:00)herna TJ Sokol Buk
53.TJ Postřelmov-SK KolšovKS109. 03. 2019 10:0020. (09. 03. 2019 15:00) 
54.TJ Sokol Bludov-T.J. Sokol Olomouc-Neředín CKS109. 03. 2019 10:0020. (09. 03. 2019 15:00) 
57.TJ Sokol Bludov-SK KolšovKS1 19. (09. 03. 2019 10:00)09.03.2019 15:00
2.TTC Pramet Šumperk-T.J. Sokol ŠternberkDIV08. 03. 2019 18:0020. (09. 03. 2019 15:00) 
56.TJ Sigma Lutín-TTC Mohelnice BKS107. 03. 2019 18:3020. (09. 03. 2019 15:00) 
3.KST Jeseník B-TJ Sokol ČechoviceDIV07. 03. 2019 18:3020. (09. 03. 2019 17:00) 
98.TJ Sport Mikulovice-TJ Olympia Bruntál BKS2B 18. (23. 02. 2019 15:00)herna TJ Olympia Bruntál
5.TJ Sokol Jezernice-T.J. Sokol ŠternberkDIV 18. (23. 02. 2019 15:00)herna TJ Sigma Hranice
88.TJ Sokol Brodek u Prostějova-TJ Sigma HraniceKS2A 18. (23. 02. 2019 15:00)herna TJ Sokol Otaslavice
97.TJ Sport Mikulovice-TJ Olympia Bruntál AKS2B 17. (23. 02. 2019 10:00)herna TJ Olympia Bruntál
9.TJ Sokol Jezernice-Sportklub ŠtarnovDIV 17. (23. 02. 2019 10:00)herna TJ Sigma Hranice
84.TJ Sokol Brodek u Prostějova-SDH Hlinsko AKS2A 17. (23. 02. 2019 10:00)herna TJ Sokol Otaslavice
4.TJ Sokol Čechovice-TTC Pramet ŠumperkDIV21. 02. 2019 19:0018. (23. 02. 2019 15:00)herna TTC Pramet Šumperk
8.TJ Sokol Buk-T.J. Sokol ŠternberkDIV21. 02. 2019 18:0017. (23. 02. 2019 10:00) 
87.TJ Sokol Němčice nad Hanou-T.J. Sokol Šternberk BKS2A20. 02. 2019 18:0018. (23. 02. 2019 15:00)herna TJ Sokol Šternberk
6.TJ Sokol Buk-Sportklub ŠtarnovDIV19. 02. 2019 18:0018. (23. 02. 2019 15:00) 
7.TJ Sokol Čechovice-TTC MohelniceDIV18. 02. 2019 18:3017. (23. 02. 2019 10:00) 
90.TJ Sokol Dubicko-TJ Sokol Čechovice CKS2A16. 02. 2019 15:0018. (23. 02. 2019 15:00) 
89.Sportklub Štarnov B-SK Přerov CKS2A16. 02. 2019 15:0018. (23. 02. 2019 15:00) 
86.Sportklub Štarnov B-TJ Sokol Čechovice CKS2A16. 02. 2019 10:0017. (23. 02. 2019 10:00) 
85.TJ Sokol Dubicko-SK Přerov CKS2A16. 02. 2019 10:0017. (23. 02. 2019 10:00) 
10.Sportklub Štarnov-TJ Sokol ČechoviceDIV14. 02. 2019 19:0016. (09. 02. 2019 15:00) 
83.TJ Sokol Němčice nad Hanou-T. J. Sokol Olomouc-Neředín DKS2A11. 02. 2019 18:3017. (23. 02. 2019 10:00) 
82.T.J. Sokol Šternberk B-TJ Sokol Brodek u ProstějovaKS2A09. 02. 2019 09:0015. (09. 02. 2019 08:00) 
11.T.J. Sokol Šternberk-TJ Sokol ČechoviceDIV08. 02. 2019 18:0015. (09. 02. 2019 11:00) 
12.Sportklub Štarnov-TJ Sokol OndraticeDIV07. 02. 2019 19:0015. (09. 02. 2019 10:00) 
60.TJ Sokol Čechovice B-TTC Mohelnice BKS130. 01. 2019 18:3015. (09. 02. 2019 10:00) 
61.TJ Sokol Čechovice B-TJ Sokol BludovKS1 14. (26. 01. 2019 15:00)herna TJ Sokol Stražisko
62.TJ Sokol Čechovice B-TJ PostřelmovKS1 13. (26. 01. 2019 10:00)herna TJ Sokol Stražisko
16.TJ Sokol Buk-TJ Sokol ČechoviceDIV25. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 10:00) 
80.TJ Sokol Němčice nad Hanou-TJ Sokol Brodek u ProstějovaKS2A25. 01. 2019 18:3014. (26. 01. 2019 15:00) 
14.TJ Sokol Jestřebí-TTC MohelniceDIV25. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 10:00) 
15.T. J. Sokol Olomouc-Neředín B-T.J. Sokol ŠternberkDIV24. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 10:00) 
13.TJ Sokol Jestřebí-TTC Pramet ŠumperkDIV23. 01. 2019 18:0014. (26. 01. 2019 15:00) 
78.TJ Sokol Němčice nad Hanou-TJ Sokol Ondratice BKS2A21. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 10:00) 
81.TJ Sokol Čechovice C-SDH Hlinsko AKS2A20. 01. 2019 18:0014. (26. 01. 2019 15:00) 
79.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sigma HraniceKS2A18. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 10:00) 
76.TJ Sokol Čechovice C-SK Přerov CKS2A13. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 10:00) 
77.TJ Sokol Kojetín-TJ Sokol Brodek u ProstějovaKS2A12. 01. 2019 15:0013. (26. 01. 2019 10:00) 
75.TJ Sigma Hranice-SDH Hlinsko AKS2A12. 01. 2019 13:0012. (12. 01. 2019 10:00) 
63.TJ Sokol Tovačov-TJ Sokol Čechovice BKS1 12. (12. 01. 2019 10:00)herna TJ Sokol Buk
74.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol Brodek u ProstějovaKS2A12. 01. 2019 10:0012. (12. 01. 2019 08:00) 
94.KST Město Albrechtice B-KST Jeseník DKS2B12. 01. 2019 10:0012. (12. 01. 2019 08:00) 
95.TJ Sokol Jedlí-TJ Sokol ŠtítyKS2B11. 01. 2019 18:3012. (12. 01. 2019 10:00) 
19.Sportklub Štarnov-T.J. Sokol ŠternberkDIV11. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 11:00) 
17.TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol BukDIV11. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 10:00) 
20.TJ Sokol Čechovice-TJ Sokol OndraticeDIV09. 01. 2019 18:3012. (12. 01. 2019 10:00) 
18.TTC Mohelnice-TTC Pramet ŠumperkDIV08. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 10:00) 
65.TJ Sokol Brodek u Prostějova-TJ Sokol Ondratice BKS2A23. 12. 2018 10:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
51.TJ OP Prostějov-TJ Sigma LutínKS107. 12. 2018 19:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
31.TJ Sokol Ondratice-TJ Sokol ČechoviceDIV07. 12. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 11:00) 
30.TJ Sokol Buk-TJ Sokol JezerniceDIV07. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
32.T.J. Sokol Šternberk-Sportklub ŠtarnovDIV07. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
91.TJ Sokol Štíty-TJ Sokol JedlíKS2B06. 12. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 10:00) 
67.SK Přerov C-TJ Sokol Čechovice CKS2A06. 12. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 10:00) 
50.TTC Mohelnice B-TTC Pramet Šumperk BKS106. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
33.TTC Pramet Šumperk-TTC MohelniceDIV04. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
66.SDH Hlinsko A-TJ Sigma HraniceKS2A29. 11. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 10:00) 
36.TJ Sokol Bludov-TTC Pramet Šumperk BKS129. 11. 2018 18:009. (24. 11. 2018 10:00) 
64.TJ Sigma Lutín-KST Město AlbrechticeKS1 10. (24. 11. 2018 15:00)Sokolovna Náměšť na Hané, Sokolská 282
93.TJ Sokol Jedlí-SVČ RýmařovKS2B 10. (24. 11. 2018 15:00)hráno v herně TJ Sokol Jestřebí
34.TJ Sigma Lutín-KST Jeseník CKS1 9. (24. 11. 2018 10:00)Sokolovna Náměšť na Hané, Sokolská 282
35.TJ Sokol Čechovice B-T.J. Sokol Olomouc-Neředín CKS123. 11. 2018 19:009. (24. 11. 2018 10:00) 
72.TJ Sokol Němčice nad Hanou-Sportklub Štarnov BKS2A 7. (10. 11. 2018 10:00)Sudova 26/21 Olomouc - Nový Svět
23.TJ Sokol Čechovice-TJ Sokol JestřebíDIV09. 11. 2018 18:307. (10. 11. 2018 10:00) 
21.T.J. Sokol Šternberk-TTC Pramet ŠumperkDIV09. 11. 2018 18:008. (10. 11. 2018 17:00) 
22.TJ Sokol Buk-TJ Chropyně BDIV09. 11. 2018 18:008. (10. 11. 2018 15:00) 
96.TJ Olympia Bruntál B-TJ Olympia Bruntál AKS2B08. 11. 2018 18:0012. (12. 01. 2019 11:00) 
37.T.J. Sokol Olomouc-Neředín C-TJ PostřelmovKS108. 11. 2018 18:007. (10. 11. 2018 11:00) 
24.TJ Sokol Buk-T. J. Sokol Olomouc-Neředín BDIV07. 11. 2018 18:007. (10. 11. 2018 10:00) 
73.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol Čechovice CKS2A04. 11. 2018 16:007. (10. 11. 2018 08:00) 
92.TJ Olympia Bruntál A-TJ Olympia Bruntál BKS2B25. 10. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 08:00) 
27.TJ Sokol Ondratice-Sportklub ŠtarnovDIV25. 10. 2018 17:303. (13. 10. 2018 11:00) 
38.SK Kolšov-TTC Mohelnice BKS124. 10. 2018 19:306. (27. 10. 2018 15:00) 
25.TTC Pramet Šumperk-TJ Sokol OndraticeDIV23. 10. 2018 17:305. (27. 10. 2018 10:00) 
26.TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol JestřebíDIV 4. (13. 10. 2018 15:00)herna Cidemat Hranice
70.TJ Sokol Ondratice B-T. J. Sokol Olomouc-Neředín DKS2A13. 10. 2018 10:003. (13. 10. 2018 08:00) 
29.TJ Sokol Jezernice-KST Jeseník BDIV 3. (13. 10. 2018 10:00)herna Cidemat Hranice
41.TJ Sigma Lutín-TJ Sokol BludovKS112. 10. 2018 19:003. (13. 10. 2018 10:00)hráno v herně TJ Sokol Bludov
42.TTC Mohelnice B-TJ Sokol Čechovice BKS112. 10. 2018 18:303. (13. 10. 2018 10:00) 
40.TTC Pramet Šumperk B-TJ Sokol Čechovice BKS111. 10. 2018 18:004. (13. 10. 2018 15:00) 
28.T. J. Sokol Olomouc-Neředín B-TTC MohelniceDIV11. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 10:00) 
39.TJ Sigma Lutín-TJ PostřelmovKS106. 10. 2018 10:004. (13. 10. 2018 15:00)hráno v herně TJ Postřelmov
71.TJ Sokol Němčice nad Hanou-SK Přerov CKS2A05. 10. 2018 19:004. (13. 10. 2018 15:00) 
45.SK Kolšov-TJ OP ProstějovKS103. 10. 2018 19:002. (29. 09. 2018 15:00) 
49.T.J. Sokol Olomouc-Neředín C-TJ OP ProstějovKS102. 10. 2018 18:301. (29. 09. 2018 11:00) 
47.TJ Sokol Bludov-TJ Sokol TovačovKS128. 09. 2018 15:001. (29. 09. 2018 10:00) 
44.TJ Postřelmov-TJ Sokol TovačovKS128. 09. 2018 10:002. (29. 09. 2018 15:00) 
43.TJ Sokol Bludov-TJ Sokol Čechovice BKS128. 09. 2018 10:002. (29. 09. 2018 15:00) 
69.TJ Sigma Hranice-TJ Sokol Čechovice CKS2A27. 09. 2018 18:301. (29. 09. 2018 10:00) 
68.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol Němčice nad HanouKS2A27. 09. 2018 18:301. (29. 09. 2018 08:00) 
46.T.J. Sokol Olomouc-Neředín C-TJ Sigma LutínKS127. 09. 2018 18:302. (29. 09. 2018 17:00) 
48.SK Kolšov-TJ Sigma LutínKS124. 09. 2018 19:001. (29. 09. 2018 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS