Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
35.TJ Sokol Morkovice-TJ Nivnice BII.tř A23. 02. 2019 15:0017. (23. 02. 2019 17:00) 
16.TJ Jiskra Otrokovice-TJ DDM Valašské Meziříčí ADivize20. 02. 2019 18:0017. (23. 02. 2019 17:00) 
36.TJ Sokol Morkovice-TJ Jiskra Otrokovice CII.tř A19. 02. 2019 17:0018. (24. 02. 2019 10:30) 
25.TJ Bystřice pod Hostýnem B-TJ Nivnice AKS I.tř.16. 02. 2019 15:0017. (23. 02. 2019 13:30) 
26.KST Dolní Němčí B-TJ Nivnice AKS I.tř.16. 02. 2019 10:3018. (24. 02. 2019 08:00) 
34.T.J. Sokol Vsetín-TJ Sokol MorkoviceII.tř A09. 02. 2019 16:0015. (09. 02. 2019 17:00) 
47.Stolní tenis Bílovice-TJ Vlčnov AII.tř B09. 02. 2019 15:0015. (09. 02. 2019 17:00) 
33.TJ Sokol Horní Bečva-TJ Rožnov pod Radhoštěm AII.tř A09. 02. 2019 15:0015. (09. 02. 2019 17:00) 
24.TJ Fryšták A-KST Dolní Němčí BKS I.tř.09. 02. 2019 11:0015. (09. 02. 2019 17:00) 
15.TJ Holešov-TJ Slavia KroměřížDivize08. 02. 2019 18:3016. (10. 02. 2019 10:30) 
46.SK Újezd-Stolní tenis BíloviceII.tř B26. 01. 2019 15:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
13.KST Vsetín z.s B-ST AMON Kunovice ADivize25. 01. 2019 18:0014. (27. 01. 2019 13:30) 
14.TJ Holešov-TJ DDM Valašské Meziříčí ADivize24. 01. 2019 18:0014. (27. 01. 2019 10:30) 
45.TJ Vlčnov A-KST Dolní Němčí DII.tř B19. 01. 2019 17:0013. (26. 01. 2019 17:00) 
44.TJ Vlčnov A-Orel Ostrožská Nová VesII.tř B11. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 17:00) 
37.TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem-Stolní tenis BíloviceII.tř B08. 12. 2018 15:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
19.Sport centrum Bylnice-ST AMON Kunovice BKS I.tř.08. 12. 2018 14:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
18.SK Spartak Hulín-TJ Holešov BKS I.tř.07. 12. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 17:00) 
1.ST AMON Kunovice A-TJ DDM Valašské Meziříčí ADivize07. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
38.Orel Ostrožská Nová Ves-TJ Vlčnov AII.tř B30. 11. 2018 19:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
27.TJ Drslavice - Veletiny-TJ Rožnov pod Radhoštěm BII.tř A29. 11. 2018 17:3011. (08. 12. 2018 17:00) 
31.TJ Nivnice B-TJ Drslavice - VeletinyII.tř A24. 11. 2018 10:0010. (25. 11. 2018 08:00) 
43.Orel Ostrožská Nová Ves-TJ VidčeII.tř B24. 11. 2018 09:0010. (25. 11. 2018 10:30) 
22.TJ Nivnice A-KST Dolní Němčí CKS I.tř.23. 11. 2018 18:009. (24. 11. 2018 17:00) 
12.TJ Holešov-SKST SlušoviceDivize22. 11. 2018 17:3010. (25. 11. 2018 10:30) 
21.Sport centrum Bylnice-TJ Bystřice pod Hostýnem BKS I.tř.11. 11. 2018 10:308. (11. 11. 2018 11:00) 
9.SKST Slušovice-TJ DDM Valašské Meziříčí ADivize10. 11. 2018 10:007. (10. 11. 2018 17:00) 
10.TJ Jiskra Otrokovice-TJ HolešovDivize07. 11. 2018 17:008. (11. 11. 2018 10:00) 
42.Orel Zlín B-Orel Ostrožská Nová VesII.tř B02. 11. 2018 18:307. (10. 11. 2018 18:30) 
8.KST Vsetín z.s B-KST Dolní Němčí ADivize27. 10. 2018 10:006. (28. 10. 2018 13:30) 
30.TJ Nivnice B-TJ Sokol MorkoviceII.tř A26. 10. 2018 18:005. (27. 10. 2018 13:30) 
7.TJ Holešov-TJ Bystřice pod Hostýnem ADivize25. 10. 2018 18:006. (28. 10. 2018 10:30) 
29.TJ Drslavice - Veletiny-TJ Sokol Kostelec BII.tř A25. 10. 2018 17:005. (27. 10. 2018 17:00) 
6.TJ DDM Valašské Meziříčí A-TJ Jiskra OtrokoviceDivize24. 10. 2018 18:005. (27. 10. 2018 17:00) 
41.SK Újezd-Orel Ostrožská Nová VesII.tř B21. 10. 2018 09:006. (28. 10. 2018 10:30) 
40.SK Újezd-TJ Vlčnov AII.tř B20. 10. 2018 17:005. (27. 10. 2018 17:00) 
4.KST Dolní Němčí A-ST AMON Kunovice ADivize13. 10. 2018 10:003. (13. 10. 2018 17:00) 
5.TJ Bystřice pod Hostýnem A-TJ DDM Valašské Meziříčí ADivize10. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 17:00) 
3.ST AMON Kunovice A-KST Vsetín z.s BDivize28. 09. 2018 17:302. (30. 09. 2018 10:30) 
2.TJ DDM Valašské Meziříčí A-KST Vsetín z.s BDivize26. 09. 2018 19:001. (29. 09. 2018 17:00) 
32.TJ Rožnov pod Radhoštěm A-TJ Rožnov pod Radhoštěm BII.tř A25. 09. 2018 18:0014. (27. 01. 2019 10:30) 
28.TJ Rožnov pod Radhoštěm B-TJ Rožnov pod Radhoštěm AII.tř A21. 09. 2018 18:002. (30. 09. 2018 10:30) 
23.KST Dolní Němčí B-KST Dolní Němčí CKS I.tř.21. 09. 2018 18:0014. (27. 01. 2019 08:00) 
39.TJ Bystřice pod Hostýnem C-Orel Ostrožská Nová VesII.tř B21. 09. 2018 18:001. (29. 09. 2018 17:00) 
17.TJ DDM Valašské Meziříčí B-TJ DDM Valašské Meziříčí ADivize21. 09. 2018 18:0022. (24. 03. 2019 10:30) 
20.KST Dolní Němčí C-KST Dolní Němčí BKS I.tř.16. 09. 2018 09:302. (30. 09. 2018 11:00) 
11.TJ DDM Valašské Meziříčí A-TJ DDM Valašské Meziříčí BDivize13. 09. 2018 18:0010. (25. 11. 2018 10:30) 
50.ST AMON Kunovice B-ST AMON Kunovice AČs.pohár11. 09. 2018 18:00PO (16. 09. 2018 10:30) 
48.ST AMON Kunovice B-SK Spartak HulínČs.pohár07. 09. 2018 18:00PO (08. 09. 2018 17:00) 
49.TJ Slovácko Vážany - Ořechov-ST AMON Kunovice AČs.pohár07. 09. 2018 17:00PO (08. 09. 2018 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS