Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
24.TJ Jiskra Heřmanův Městec B-KST SK US Steinerová Choceň z.sDžc 7. (28. 04. 2019 12:00)herna Choceň
21.TJ Sokol Chrudim A-TTC Ústí nad OrlicíDžc 7. (28. 04. 2019 12:00)herna Ústí n/O
23.TJ Sokol Chrudim B-TJ Jiskra Heřmanův Městec BDžc 7. (28. 04. 2019 10:30)herna Choceň
20.TJ Jiskra Heřmanův Městec A-TJ Sokol Chrudim ADžc 7. (28. 04. 2019 10:30)herna Ústí n/O
22.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TJ Sokol Chrudim BDžc 7. (28. 04. 2019 09:00)herna Choceň
19.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Jiskra Heřmanův Městec ADžc 7. (28. 04. 2019 09:00)herna Ústí n/O
18.TJ Lanškroun A-TJ Sokol Chrudim BDžc 6. (19. 04. 2019 12:00)herna Ústí n/O
17.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Lanškroun ADžc 6. (19. 04. 2019 10:30)herna Ústí n/O
16.TJ Sokol Chrudim B-TTC Ústí nad OrlicíDžc 6. (19. 04. 2019 09:00)herna Ústí n/O
15.TJ Lanškroun A-TJ Sokol Chrudim ADžc 5. (24. 03. 2019 12:00)herna Chrudim
12.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TJ Jiskra Heřmanův Městec BDžc 5. (24. 03. 2019 12:00)herna H. Městec
14.TJ Jiskra Heřmanův Městec A-TJ Lanškroun ADžc 5. (24. 03. 2019 10:30)herna Chrudim
11.TTC Ústí nad Orlicí-KST SK US Steinerová Choceň z.sDžc 5. (24. 03. 2019 10:30)herna H. Městec
13.TJ Sokol Chrudim A-TJ Jiskra Heřmanův Městec ADžc 5. (24. 03. 2019 09:00)herna Chrudim
10.TJ Jiskra Heřmanův Městec B-TTC Ústí nad OrlicíDžc 5. (24. 03. 2019 09:00)herna H. Městec
5.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Sokol Chrudim BDžc 4. (24. 02. 2019 12:00)herna Chrudim
9.TJ Jiskra Heřmanův Městec B-TJ Lanškroun ADžc 4. (24. 02. 2019 10:30)herna Lanškroun
8.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TJ Sokol Chrudim ADžc 4. (24. 02. 2019 10:30)herna Lanškroun
4.TJ Jiskra Heřmanův Městec A-TTC Ústí nad OrlicíDžc 4. (24. 02. 2019 10:30)herna Chrudim
7.TJ Sokol Chrudim A-TJ Jiskra Heřmanův Městec BDžc 4. (24. 02. 2019 09:00)herna Lanškroun
6.TJ Lanškroun A-KST SK US Steinerová Choceň z.sDžc 4. (24. 02. 2019 09:00)herna Lanškroun
3.TJ Sokol Chrudim B-TJ Jiskra Heřmanův Městec ADžc 4. (24. 02. 2019 09:00)herna Chrudim
2.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Sokol Chrudim ADžc24. 02. 2019 07:302. (04. 11. 2018 14:30)herna Ústí nad Orlicí
1.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TTC Ústí nad OrlicíDžc 2. (04. 11. 2018 13:00)odloženo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS