Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
21.Sokol Nemyčeves-Baník Vamberk1M16. 03. 2019 14:0020. (23. 03. 2019 14:00)předehrání dohodou
22.TJ Jičín-TTC Nové Město n.M.1M16. 03. 2019 14:0020. (23. 03. 2019 14:00)předehrání dohodou
23.TJ Jičín-Baník Vamberk1M16. 03. 2019 09:0019. (23. 03. 2019 09:00)předehrání dohodou
24.Sokol Nemyčeves-TTC Nové Město n.M.1M16. 03. 2019 09:0019. (23. 03. 2019 09:00)předehrání dohodou
66.TJ Dvůr Králové n.L.-SK Dobré D 6. (09. 03. 2019 13:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
65.SK Dobré D-TJ Lanškroun 6. (09. 03. 2019 11:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
64.Tesla Pardubice-Tatran Hostinné 6. (09. 03. 2019 11:00)herna Tatranu Hostinné
1.Sokol Valdice-Slovan BroumovDM27. 02. 2019 18:3018. (02. 03. 2019 14:00)předehrání dohodou
63.Tesla Pardubice-Sokol Chrudim B 5. (23. 02. 2019 13:00)herna Sokola Chrudim
62.Tesla Pardubice-TJ Lanškroun 5. (23. 02. 2019 11:00)herna Sokola Chrudim
61.SK Dobré D-Tatran Hostinné 5. (23. 02. 2019 11:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
60.Tatran Hostinné-TJ Dvůr Králové n.L. 5. (23. 02. 2019 09:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
3.Sokol PP Hr. Králové 2 E-DTJ-Slavia Hr. Králové DDM 16. (16. 02. 2019 14:00)dohodou změna herny - hraje se na DTJ HK
4.Sokol PP Hr. Králové 2 D-DTJ-Slavia Hr. Králové DDM 15. (16. 02. 2019 09:00)dohodou změna herny - hraje se na DTJ HK
25.Tatran Hostinné B-Baník Vamberk1M15. 02. 2019 18:0016. (16. 02. 2019 14:00)předehrání dohodou
44.TTC Kostelec n.O. B-TTC Lhoty u Potštejna2MB14. 02. 2019 18:0015. (16. 02. 2019 09:00)dohoda o předehrání a dohodou se hraje v herně TTC Lhoty u P.
34.Tatran Hostinné C-TJ Jičín B2MA13. 02. 2019 17:3015. (16. 02. 2019 09:00)předehrání dohodou
2.Sokol PP Hr. Králové 2 D-TTC Kostelec n.O.DM08. 02. 2019 16:0016. (16. 02. 2019 14:00)předehrání dohodou v herně TTC Kostelec n.O.
8.Sokol Valdice-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM27. 01. 2019 14:0013. (27. 01. 2019 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK
9.TTC KB Vrchlabí-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM27. 01. 2019 14:0013. (27. 01. 2019 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK
58.Sokol Chrudim B-SK Dobré D 4. (27. 01. 2019 11:00)herna SK Dobré
57.Tesla Pardubice-TJ Dvůr Králové n.L. 4. (27. 01. 2019 11:00)herna SK Dobré
5.TTC KB Vrchlabí-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM27. 01. 2019 09:0014. (27. 01. 2019 14:00)předehrání dohodou
6.Sokol Valdice-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM27. 01. 2019 09:0014. (27. 01. 2019 14:00)předehrání dohodou
56.TJ Dvůr Králové n.L.-Sokol Chrudim B 4. (27. 01. 2019 09:00)herna SK Dobré
43.TTC Lhoty u Potštejna-Sparta Úpice B2MB26. 01. 2019 14:4014. (26. 01. 2019 14:00)posunutí začátku utkání dohodou se souhlasem STK
41.Sokol Libchyně-Sparta Úpice B2MB26. 01. 2019 10:0013. (26. 01. 2019 09:00)posunutí začátku dohodou se souhlasem STK
26.Tatran Hostinné B-DTJ-Slavia Hr. Králové E1M25. 01. 2019 18:0014. (26. 01. 2019 14:00)předehrání dohodou
7.Sokol Jar.-Josefov 2 B-TTC Kostelec n.O.DM25. 01. 2019 17:0014. (26. 01. 2019 14:00)předehrání dohodou
42.TTC Kostelec n.O. B-Sokol Stěžery B2MB15. 01. 2019 17:4513. (26. 01. 2019 09:00)předehrání dohodou
33.Jiskra Hořice-TJ Lázně Bělohrad2MA12. 01. 2019 17:0012. (12. 01. 2019 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK
40.KPST Hradec Králové-Sokol Stěžery B2MB08. 01. 2019 18:0012. (13. 01. 2019 10:00)předehrání dohodou
11.TTC Kostelec n.O.-DTJ-Slavia Hr. Králové DDM04. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 09:00)předehrání dohodou
51.TJ Lanškroun-Tatran Hostinné09. 12. 2018 10:302. (04. 11. 2018 13:00)herna Tatranu Hostinné, odložení utkání se souhlasem STK
59.Tatran Hostinné-TJ Lanškroun09. 12. 2018 09:004. (27. 01. 2019 13:00)herna Hostinné, předehrání dohodou
55.TJ Lanškroun-SK Dobré D 3. (02. 12. 2018 13:00)herna SK Dobré
54.TJ Lanškroun-TJ Dvůr Králové n.L. 3. (02. 12. 2018 11:00)herna SK Dobré
53.Tatran Hostinné-Tesla Pardubice 3. (02. 12. 2018 11:00)herna Tesly Pardubice
52.Sokol Chrudim B-Tatran Hostinné 3. (02. 12. 2018 09:00)herna Tesly Pardubice
12.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sokol StěžeryDM24. 11. 2018 15:009. (01. 12. 2018 14:00)předehární dohodou
13.Sokol PP Hr. Králové 2 D-TJ Nová PakaDM24. 11. 2018 15:009. (01. 12. 2018 14:00)předehární dohodou
14.Sokol PP Hr. Králové 2 E-TJ Nová PakaDM24. 11. 2018 08:008. (01. 12. 2018 09:00)předehární dohodou
15.Sokol PP Hr. Králové 2 D-Sokol StěžeryDM24. 11. 2018 08:008. (01. 12. 2018 09:00)předehární dohodou
32.Sparta Úpice A-TTC KB Vrchlabí B2MA23. 11. 2018 18:0011. (15. 12. 2018 14:00)předehrání dohodou
39.Baník Rtyně v Podkrk. B-Sokol České Meziříčí B2MB03. 11. 2018 13:007. (03. 11. 2018 14:00)předehrání dohodou
50.TJ Dvůr Králové n.L.-Tesla Pardubice 2. (03. 11. 2018 11:00)herna Tesly Pardubice
49.SK Dobré D-Sokol Chrudim B 2. (03. 11. 2018 11:00)herna Tesly Pardubice
48.Sokol Chrudim B-TJ Dvůr Králové n.L. 2. (03. 11. 2018 09:00)herna Tesly Pardubice
29.Sokol Chlumec n.C.-TJ Jičín1M20. 10. 2018 14:004. (20. 10. 2018 09:00)změna začátku utkání dohodou
30.Sokol Jar.-Josefov 2 C-Sokol Nemyčeves1M20. 10. 2018 14:004. (20. 10. 2018 09:00)změna začátku utkání dohodou
27.Sokol Chlumec n.C.-Sokol Nemyčeves1M20. 10. 2018 09:005. (20. 10. 2018 14:00)změna začátku utkání dohodou
28.Sokol Jar.-Josefov 2 C-TJ Jičín1M20. 10. 2018 09:005. (20. 10. 2018 14:00)změna začátku utkání dohodou
37.TTC Lhoty u Potštejna-TTC Kostelec n.O. B2MB 4. (20. 10. 2018 09:00)dohodou se hraje v herně TTC Kostelec n.O.
19.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM18. 10. 2018 18:304. (20. 10. 2018 09:00)předehrání dohodou a změna herny - hraje se na Sokole PP
18.TTC Kostelec n.O.-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM18. 10. 2018 18:304. (20. 10. 2018 09:00)předehrání dohodou
38.TTC Lhoty u Potštejna-Baník Rtyně v Podkrk. B2MB17. 10. 2018 18:305. (20. 10. 2018 14:00)předehrání dohodou
16.TTC Kostelec n.O.-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM12. 10. 2018 18:005. (20. 10. 2018 14:00)předehrání dohodou
17.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM11. 10. 2018 18:305. (20. 10. 2018 14:00)předehrání dohodou a změna herny - hraje se na Sokole PP
35.Sokol Stěžery B-KPST Hradec Králové2MB07. 10. 2018 16:003. (07. 10. 2018 10:00)STK souhlasí s dohodou o posunutí začátku utkání
47.TJ Lanškroun-Tesla Pardubice 1. (06. 10. 2018 13:00)herna TJ Lanškroun
46.Sokol Chrudim B-Tesla Pardubice 1. (06. 10. 2018 11:00)herna TJ Lanškroun
45.Tatran Hostinné-SK Dobré D 1. (06. 10. 2018 11:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
36.TTC Lhoty u Potštejna-Sokol Libchyně2MB04. 10. 2018 18:303. (06. 10. 2018 09:00)předehrání dohodou
31.Jiskra Hořice-TTC KB Vrchlabí B2MA13. 09. 2018 18:301. (22. 09. 2018 09:00)předehrání dohodou
10.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM28. 08. 2018 12:4512. (12. 01. 2019 09:00)povinná předehrávka, termín dohodou
20.Sokol PP Hr. Králové 2 D-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM28. 08. 2018 08:003. (06. 10. 2018 09:00)povinná předehrávka, termín dohodou
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS