Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
47.TTC Lhoty u Potštejna-KPST Hradec Králové2MB 22. (06. 04. 2019 14:00)hraje se v herně SK Týniště n.O.
46.TTC Lhoty u Potštejna-Sokol Stěžery B2MB 21. (06. 04. 2019 09:00)hraje se v herně SK Týniště n.O.
1.Sokol Jar.-Josefov 2 B-Sokol ValdiceDM23. 03. 2019 13:0020. (23. 03. 2019 14:00)předehrání dohodou
22.Sokol Nemyčeves-Baník Vamberk1M16. 03. 2019 14:0020. (23. 03. 2019 14:00)předehrání dohodou
23.TJ Jičín-TTC Nové Město n.M.1M16. 03. 2019 14:0020. (23. 03. 2019 14:00)předehrání dohodou
24.TJ Jičín-Baník Vamberk1M16. 03. 2019 09:0019. (23. 03. 2019 09:00)předehrání dohodou
25.Sokol Nemyčeves-TTC Nové Město n.M.1M16. 03. 2019 09:0019. (23. 03. 2019 09:00)předehrání dohodou
69.TJ Dvůr Králové n.L.-SK Dobré D 6. (09. 03. 2019 13:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
68.SK Dobré D-TJ Lanškroun 6. (09. 03. 2019 11:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
67.Tesla Pardubice-Tatran Hostinné 6. (09. 03. 2019 11:00)herna Tatranu Hostinné
2.Sokol Valdice-Slovan BroumovDM27. 02. 2019 18:3018. (02. 03. 2019 14:00)předehrání dohodou
66.Tesla Pardubice-Sokol Chrudim B 5. (23. 02. 2019 13:00)herna Sokola Chrudim
65.Tesla Pardubice-TJ Lanškroun 5. (23. 02. 2019 11:00)herna Sokola Chrudim
64.SK Dobré D-Tatran Hostinné 5. (23. 02. 2019 11:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
63.Tatran Hostinné-TJ Dvůr Králové n.L. 5. (23. 02. 2019 09:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
4.Sokol PP Hr. Králové 2 E-DTJ-Slavia Hr. Králové DDM 16. (16. 02. 2019 14:00)dohodou změna herny - hraje se na DTJ HK
5.Sokol PP Hr. Králové 2 D-DTJ-Slavia Hr. Králové DDM 15. (16. 02. 2019 09:00)dohodou změna herny - hraje se na DTJ HK
26.Tatran Hostinné B-Baník Vamberk1M15. 02. 2019 18:0016. (16. 02. 2019 14:00)předehrání dohodou
45.TTC Kostelec n.O. B-TTC Lhoty u Potštejna2MB14. 02. 2019 18:0015. (16. 02. 2019 09:00)dohoda o předehrání a dohodou se hraje v herně TTC Lhoty u P.
35.Tatran Hostinné C-TJ Jičín B2MA13. 02. 2019 17:3015. (16. 02. 2019 09:00)předehrání dohodou
3.Sokol PP Hr. Králové 2 D-TTC Kostelec n.O.DM08. 02. 2019 16:0016. (16. 02. 2019 14:00)předehrání dohodou v herně TTC Kostelec n.O.
9.Sokol Valdice-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM27. 01. 2019 14:0013. (27. 01. 2019 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK
10.TTC KB Vrchlabí-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM27. 01. 2019 14:0013. (27. 01. 2019 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK
61.Sokol Chrudim B-SK Dobré D 4. (27. 01. 2019 11:00)herna SK Dobré
60.Tesla Pardubice-TJ Dvůr Králové n.L. 4. (27. 01. 2019 11:00)herna SK Dobré
6.TTC KB Vrchlabí-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM27. 01. 2019 09:0014. (27. 01. 2019 14:00)předehrání dohodou
7.Sokol Valdice-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM27. 01. 2019 09:0014. (27. 01. 2019 14:00)předehrání dohodou
59.TJ Dvůr Králové n.L.-Sokol Chrudim B 4. (27. 01. 2019 09:00)herna SK Dobré
44.TTC Lhoty u Potštejna-Sparta Úpice B2MB26. 01. 2019 14:4014. (26. 01. 2019 14:00)posunutí začátku utkání dohodou se souhlasem STK
42.Sokol Libchyně-Sparta Úpice B2MB26. 01. 2019 10:0013. (26. 01. 2019 09:00)posunutí začátku dohodou se souhlasem STK
27.Tatran Hostinné B-DTJ-Slavia Hr. Králové E1M25. 01. 2019 18:0014. (26. 01. 2019 14:00)předehrání dohodou
8.Sokol Jar.-Josefov 2 B-TTC Kostelec n.O.DM25. 01. 2019 17:0014. (26. 01. 2019 14:00)předehrání dohodou
43.TTC Kostelec n.O. B-Sokol Stěžery B2MB15. 01. 2019 17:4513. (26. 01. 2019 09:00)předehrání dohodou
34.Jiskra Hořice-TJ Lázně Bělohrad2MA12. 01. 2019 17:0012. (12. 01. 2019 09:00)odložení dohodou se souhlasem STK
41.KPST Hradec Králové-Sokol Stěžery B2MB08. 01. 2019 18:0012. (13. 01. 2019 10:00)předehrání dohodou
12.TTC Kostelec n.O.-DTJ-Slavia Hr. Králové DDM04. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 09:00)předehrání dohodou
54.TJ Lanškroun-Tatran Hostinné09. 12. 2018 10:302. (04. 11. 2018 13:00)herna Tatranu Hostinné, odložení utkání se souhlasem STK
62.Tatran Hostinné-TJ Lanškroun09. 12. 2018 09:004. (27. 01. 2019 13:00)herna Hostinné, předehrání dohodou
58.TJ Lanškroun-SK Dobré D 3. (02. 12. 2018 13:00)herna SK Dobré
57.TJ Lanškroun-TJ Dvůr Králové n.L. 3. (02. 12. 2018 11:00)herna SK Dobré
56.Tatran Hostinné-Tesla Pardubice 3. (02. 12. 2018 11:00)herna Tesly Pardubice
55.Sokol Chrudim B-Tatran Hostinné 3. (02. 12. 2018 09:00)herna Tesly Pardubice
13.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sokol StěžeryDM24. 11. 2018 15:009. (01. 12. 2018 14:00)předehární dohodou
14.Sokol PP Hr. Králové 2 D-TJ Nová PakaDM24. 11. 2018 15:009. (01. 12. 2018 14:00)předehární dohodou
15.Sokol PP Hr. Králové 2 E-TJ Nová PakaDM24. 11. 2018 08:008. (01. 12. 2018 09:00)předehární dohodou
16.Sokol PP Hr. Králové 2 D-Sokol StěžeryDM24. 11. 2018 08:008. (01. 12. 2018 09:00)předehární dohodou
33.Sparta Úpice A-TTC KB Vrchlabí B2MA23. 11. 2018 18:0011. (15. 12. 2018 14:00)předehrání dohodou
40.Baník Rtyně v Podkrk. B-Sokol České Meziříčí B2MB03. 11. 2018 13:007. (03. 11. 2018 14:00)předehrání dohodou
53.TJ Dvůr Králové n.L.-Tesla Pardubice 2. (03. 11. 2018 11:00)herna Tesly Pardubice
52.SK Dobré D-Sokol Chrudim B 2. (03. 11. 2018 11:00)herna Tesly Pardubice
51.Sokol Chrudim B-TJ Dvůr Králové n.L. 2. (03. 11. 2018 09:00)herna Tesly Pardubice
30.Sokol Chlumec n.C.-TJ Jičín1M20. 10. 2018 14:004. (20. 10. 2018 09:00)změna začátku utkání dohodou
31.Sokol Jar.-Josefov 2 C-Sokol Nemyčeves1M20. 10. 2018 14:004. (20. 10. 2018 09:00)změna začátku utkání dohodou
28.Sokol Chlumec n.C.-Sokol Nemyčeves1M20. 10. 2018 09:005. (20. 10. 2018 14:00)změna začátku utkání dohodou
29.Sokol Jar.-Josefov 2 C-TJ Jičín1M20. 10. 2018 09:005. (20. 10. 2018 14:00)změna začátku utkání dohodou
38.TTC Lhoty u Potštejna-TTC Kostelec n.O. B2MB 4. (20. 10. 2018 09:00)dohodou se hraje v herně TTC Kostelec n.O.
20.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM18. 10. 2018 18:304. (20. 10. 2018 09:00)předehrání dohodou a změna herny - hraje se na Sokole PP
19.TTC Kostelec n.O.-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM18. 10. 2018 18:304. (20. 10. 2018 09:00)předehrání dohodou
39.TTC Lhoty u Potštejna-Baník Rtyně v Podkrk. B2MB17. 10. 2018 18:305. (20. 10. 2018 14:00)předehrání dohodou
17.TTC Kostelec n.O.-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM12. 10. 2018 18:005. (20. 10. 2018 14:00)předehrání dohodou
18.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM11. 10. 2018 18:305. (20. 10. 2018 14:00)předehrání dohodou a změna herny - hraje se na Sokole PP
36.Sokol Stěžery B-KPST Hradec Králové2MB07. 10. 2018 16:003. (07. 10. 2018 10:00)STK souhlasí s dohodou o posunutí začátku utkání
50.TJ Lanškroun-Tesla Pardubice 1. (06. 10. 2018 13:00)herna TJ Lanškroun
49.Sokol Chrudim B-Tesla Pardubice 1. (06. 10. 2018 11:00)herna TJ Lanškroun
48.Tatran Hostinné-SK Dobré D 1. (06. 10. 2018 11:00)herna TJ Dvůr Králové n.L.
37.TTC Lhoty u Potštejna-Sokol Libchyně2MB04. 10. 2018 18:303. (06. 10. 2018 09:00)předehrání dohodou
32.Jiskra Hořice-TTC KB Vrchlabí B2MA13. 09. 2018 18:301. (22. 09. 2018 09:00)předehrání dohodou
11.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sokol PP Hr. Králové 2 DDM28. 08. 2018 12:4512. (12. 01. 2019 09:00)povinná předehrávka, termín dohodou
21.Sokol PP Hr. Králové 2 D-Sokol PP Hr. Králové 2 EDM28. 08. 2018 08:003. (06. 10. 2018 09:00)povinná předehrávka, termín dohodou
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS