Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
9.TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A-SK Telč AKP-I.tř23. 03. 2019 12:0022. (23. 03. 2019 13:00) 
18.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Sokol Výčapy AKP-II.tř 20. (09. 03. 2019 15:30)KD Římov
8.SK Kamenice nad Lipou z.s A-TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem AKP-I.tř09. 03. 2019 14:0020. (09. 03. 2019 15:00) 
17.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Sokol Puklice AKP-II.tř 19. (09. 03. 2019 10:30)KD Římov
7.TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A-SK Sokol Lhotky AKP-I.tř23. 02. 2019 12:0018. (23. 02. 2019 13:00) 
22.TJ Sokol Rovečné A-TJ Jiskra Havlíčkův Brod CKP-III.t23. 02. 2019 08:0018. (23. 02. 2019 17:00) 
13.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Sokol Jemnice BKP-II.tř01. 02. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 10:30) 
15.TJ Sokol Moravské Budějovice B-TJ Sokol Jemnice BKP-II.tř26. 01. 2019 09:0014. (26. 01. 2019 15:00) 
14.TJ Sokol Moravské Budějovice B-TJ Třebíč BKP-II.tř25. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 11:00) 
16.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Třebíč BKP-II.tř23. 01. 2019 18:4514. (26. 01. 2019 15:30) 
2.Slavoj Polná A-SK Jihlava ADIVIZE12. 01. 2019 15:0012. (12. 01. 2019 14:00) 
21.TJ Jiskra Havlíčkův Brod C-HB Ostrov BKP-III.t12. 01. 2019 15:0012. (12. 01. 2019 14:00) 
3.TJ CHS Chotěboř A-TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ADIVIZE11. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 14:00) 
12.TJ Slavoj Pacov A-TJ Chmelná BKP-II.tř04. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 10:00) 
10.TJ Chmelná B-TJ Slavoj Pacov AKP-II.tř14. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
11.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A-TJ Sokol Moravské Budějovice BKP-II.tř08. 12. 2018 17:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
4.TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A-TJ Nové Město na Moravě AKP-I.tř08. 12. 2018 10:0011. (08. 12. 2018 13:00) 
19.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B-TJ Sokol Černovice AKP-III.t08. 12. 2018 09:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
5.TJ Sokol Moravské Budějovice A-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AKP-I.tř07. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 14:00) 
1.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A-TJ CHS Chotěboř ADIVIZE07. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 14:00) 
20.TJ Lukov A-SKST Třešť CKP-III.t 2. (29. 09. 2018 14:00)Herna ve Výčapech
6.TJ Sokol Moravské Budějovice A-SK Telč AKP-I.tř27. 09. 2018 18:002. (29. 09. 2018 17:30) 
25.TJ Jiskra Havlíčkův Brod-SKST TřešťPOHÁR05. 09. 2018 18:005. (08. 09. 2018 14:00)Herna v Třešti
24.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou-SKST TřešťPOHÁR04. 09. 2018 18:004. (08. 09. 2018 10:00) 
23.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou-TJ Jiskra Havlíčkův BrodPOHÁR23. 08. 2018 18:001. (25. 08. 2018 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS