Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
26.MAS Sez. Ústí A-VS Tábor BKPA29. 03. 2019 18:0020. (08. 03. 2019 18:00) 
102.Křemže - Holubov A-SKP Prachatice AKSA23. 03. 2019 09:3021. (13. 03. 2019 18:30) 
64.SK Jindř. Hradec A-Borovany AKPB22. 03. 2019 19:0021. (23. 03. 2019 10:00) 
2.KST Orel ČB A-Velešín - Přídolí ADIV22. 03. 2019 19:0022. (24. 03. 2019 10:30) 
65.SK Jindř. Hradec A-Velešín - Přídolí BKPB20. 03. 2019 19:0022. (22. 03. 2019 19:00) 
1.Hluboká nad Vlt. A-DDM Soběslav BANES ADIV19. 03. 2019 19:0022. (22. 03. 2019 18:30) 
100.SK Byňov A-Slovan Černý Dub BKSA18. 03. 2019 18:3021. (23. 03. 2019 15:00) 
101.Dolní Třebonín A-Sokol Nová Ves BKSA11. 03. 2019 18:1521. (14. 03. 2019 18:30) 
27.Libín Prachatice C-Blatná BKPA11. 03. 2019 18:0019. (09. 03. 2019 15:00) 
3.Elektrostav Strakonice B-DDM Soběslav BANES ADIV10. 03. 2019 15:0021. (15. 03. 2019 18:00) 
138.VS Tábor-TJ Sokol LheniceDIVZ09. 03. 2019 14:008. (09. 02. 2019 10:00) 
134.TJ Jiskra Třeboň B-Sokol Milevsko AKSC07. 03. 2019 19:0020. (10. 03. 2019 10:30) 
96.Slovan Černý Dub B-Křemže - Holubov AKSA07. 03. 2019 17:0019. (01. 03. 2019 18:30) 
97.Sokol Nová Ves B-SK Pedagog BKSA06. 03. 2019 18:0019. (09. 03. 2019 15:00) 
98.SK Malovice A-Dolní Třebonín AKSA04. 03. 2019 18:3019. (01. 03. 2019 18:00) 
23.Osek A-SK ZD Pojbuky AKPA03. 03. 2019 10:3022. (24. 03. 2019 10:30) 
25.Osek A-MAS Sez. Ústí AKPA02. 03. 2019 15:0021. (23. 03. 2019 15:00) 
66.Nová Ves A-OST Kardašova Řečice AKPB02. 03. 2019 10:0022. (22. 03. 2019 18:30) 
99.Slovan Černý Dub B-SK Pedagog BKSA01. 03. 2019 18:3020. (08. 03. 2019 18:30) 
63.KST Orel B-SK Jindř. Hradec AKPB28. 02. 2019 18:3020. (10. 03. 2019 10:30) 
28.Libín Prachatice C-MAS Sez. Ústí AKPA27. 02. 2019 18:0018. (24. 02. 2019 10:30) 
6.TJ Jiskra Třeboň A-Spartak Kaplice ADIV26. 02. 2019 19:0017. (23. 02. 2019 15:00) 
30.Hluboká nad Vlt. B-MAS Sez. Ústí AKPA26. 02. 2019 18:3017. (15. 02. 2019 18:30) 
4.Libín Prachatice B-DDM Soběslav BANES ADIV26. 02. 2019 17:3017. (22. 02. 2019 18:00) 
137.TJ Sokol Lhenice-TTC Kovářov BDIVZ24. 02. 2019 15:007. (26. 01. 2019 10:00) 
29.Libín Prachatice C-SK ZD Pojbuky AKPA23. 02. 2019 11:0017. (23. 02. 2019 15:00) 
93.Křemže - Holubov A-Sokol ČB BKSA21. 02. 2019 18:3017. (13. 02. 2019 18:30) 
5.SKST Týn nad Vltavou o.s. A-VS Tábor ADIV21. 02. 2019 18:3017. (23. 02. 2019 15:00) 
117.TJ Sokol Strakonice A-Šumavan Vimperk AKSB20. 02. 2019 18:0018. (22. 02. 2019 18:00) 
115.Sokol Mirotice A-Sokol Písek AKSB19. 02. 2019 19:0017. (23. 02. 2019 15:00) 
95.Sokol Lhenice A-Slovan Černý Dub BKSA18. 02. 2019 19:0018. (24. 02. 2019 10:30) 
94.Křemže - Holubov A-SK Malovice AKSA18. 02. 2019 18:3018. (20. 02. 2019 18:30) 
114.Šumavan Vimperk A-Sokol Mirotice AKSB17. 02. 2019 16:3015. (08. 02. 2019 19:00) 
61.OST Kardašova Řečice A-Velešín - Přídolí BKPB16. 02. 2019 10:0017. (23. 02. 2019 16:30) 
133.Veselí n. Luž.-TJ Jiskra Třeboň BKSC14. 02. 2019 19:0017. (23. 02. 2019 15:00) 
89.Dolní Třebonín A-SK Pedagog BKSA14. 02. 2019 18:3015. (31. 01. 2019 18:30) 
116.TJ Sokol Strakonice A-ST Svatá MaříKSB13. 02. 2019 18:0017. (15. 02. 2019 18:00) 
90.SK Malovice A-SKP Prachatice AKSA11. 02. 2019 18:0016. (08. 02. 2019 18:00) 
59.KST Orel B-OST Kardašova Řečice AKPB10. 02. 2019 15:0015. (09. 02. 2019 15:00) 
31.Blatná A-Libín Prachatice CKPA08. 02. 2019 19:1516. (10. 02. 2019 10:30) 
132.TJ SDH Nové Dvory-Veselí n. Luž.KSC07. 02. 2019 19:0016. (10. 02. 2019 10:30) 
7.Spartak Kaplice A-Libín Prachatice BDIV07. 02. 2019 18:0016. (08. 02. 2019 19:30) 
92.SK Byňov A-SK Pedagog BKSA05. 02. 2019 18:0016. (10. 02. 2019 10:30) 
8.Elektrostav Strakonice B-Staving Studená BDIV03. 02. 2019 14:0015. (01. 02. 2019 18:00) 
60.Spartak Kaplice B-OST Kardašova Řečice AKPB01. 02. 2019 19:0016. (08. 02. 2019 17:30) 
113.Sokol Mirotice A-Třebohostice AKSB29. 01. 2019 19:0014. (27. 01. 2019 10:30) 
91.Dolní Třebonín A-Křemže - Holubov AKSA28. 01. 2019 18:3016. (07. 02. 2019 18:30) 
82.SKP Prachatice A-SK Byňov AKSA27. 01. 2019 15:0013. (26. 01. 2019 15:00) 
32.Libín Prachatice C-Protivín AKPA26. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 15:00) 
86.SKP Prachatice A-Dolní Třebonín AKSA26. 01. 2019 15:0014. (27. 01. 2019 15:00) 
12.VS Tábor A-Spartak Kaplice ADIV25. 01. 2019 19:0013. (18. 01. 2019 19:00) 
85.Sokol Lhenice A-SK Byňov AKSA24. 01. 2019 18:0014. (27. 01. 2019 10:30) 
10.Libín Prachatice B-Hluboká nad Vlt. ADIV23. 01. 2019 18:0014. (27. 01. 2019 15:00) 
83.Sokol Lhenice A-Dolní Třebonín AKSA23. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 15:00) 
118.ST Svatá Maří-Třebohostice AKSB22. 01. 2019 18:3019. (26. 02. 2019 19:30) 
87.Sokol Nová Ves B-Sokol ČB BKSA22. 01. 2019 18:0014. (25. 01. 2019 18:30) 
88.SK Byňov A-Křemže - Holubov AKSA21. 01. 2019 18:0015. (09. 02. 2019 15:00) 
9.DDM Soběslav BANES A-Spartak Kaplice ADIV18. 01. 2019 19:0014. (25. 01. 2019 19:00) 
11.DDM Soběslav BANES A-Velešín - Přídolí ADIV17. 01. 2019 19:0013. (26. 01. 2019 15:00) 
13.SKST Týn nad Vltavou o.s. A-Hluboká nad Vlt. ADIV17. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 15:00) 
84.Sokol Nová Ves B-SK Malovice AKSA17. 01. 2019 18:0013. (26. 01. 2019 15:00) 
136.TTC Kovářov B-TJ Sokol LheniceDIVZ12. 01. 2019 10:002. (27. 10. 2018 10:00) 
112.Blatná C-Sokol Mirotice AKSB11. 01. 2019 19:0012. (12. 01. 2019 13:00) 
14.DDM Soběslav BANES A-VS Tábor ADIV09. 01. 2019 19:0012. (12. 01. 2019 15:00) 
81.SK Malovice A-Sokol ČB BKSA08. 01. 2019 19:0012. (11. 01. 2019 18:00) 
15.Velešín - Přídolí A-Spartak Kaplice ADIV03. 01. 2019 19:0012. (12. 01. 2019 18:00) 
67.SK Byňov A-Dolní Třebonín AKSA14. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 15:00) 
44.Nová Ves A-Slovan Černý Dub AKPB08. 12. 2018 13:0011. (08. 12. 2018 15:00) 
22.Spartak Kaplice A-Velešín - Přídolí ADIV07. 12. 2018 19:0011. (08. 12. 2018 15:00) 
103.Vodňany C-Třebohostice AKSB07. 12. 2018 17:3011. (08. 12. 2018 15:00) 
43.Osek A-Protivín AKPA01. 12. 2018 15:0011. (08. 12. 2018 15:00) 
42.Hluboká nad Vlt. B-Libín Prachatice CKPA30. 11. 2018 18:3011. (08. 12. 2018 14:00) 
58.Borovany A-SK Jindř. Hradec AKPB30. 11. 2018 18:309. (24. 11. 2018 15:00) 
77.SK Byňov A-SK Malovice AKSA27. 11. 2018 18:008. (11. 11. 2018 10:30) 
33.Libín Prachatice C-Vodňany BKPA25. 11. 2018 09:3010. (25. 11. 2018 10:30) 
16.DDM Soběslav BANES A-Elektrostav Strakonice BDIV24. 11. 2018 10:009. (24. 11. 2018 15:00) 
45.Spartak Kaplice B-KST Orel BKPB23. 11. 2018 17:3011. (08. 12. 2018 13:00) 
34.SK ZD Pojbuky A-Osek AKPA22. 11. 2018 19:0010. (23. 11. 2018 19:00) 
78.Sokol Nová Ves B-Dolní Třebonín AKSA21. 11. 2018 18:309. (24. 11. 2018 15:00) 
79.SKP Prachatice A-Křemže - Holubov AKSA21. 11. 2018 18:009. (24. 11. 2018 15:00) 
80.Sokol Lhenice A-Křemže - Holubov AKSA19. 11. 2018 19:0010. (25. 11. 2018 10:30) 
131.Veselí n. Luž.-Bechyně BKSC15. 11. 2018 19:009. (24. 11. 2018 15:00) 
111.TJ Sokol Strakonice A-Třebohostice AKSB15. 11. 2018 19:009. (16. 11. 2018 18:00)herna Třebohostice
36.Blatná B-Libín Prachatice CKPA10. 11. 2018 18:007. (10. 11. 2018 17:00) 
17.TJ Jiskra Třeboň A-VS Tábor ADIV10. 11. 2018 10:007. (10. 11. 2018 15:00) 
110.Sokol Mirotice A-TJ Sokol Strakonice AKSB08. 11. 2018 19:008. (11. 11. 2018 10:30) 
76.SK Byňov A-Sokol ČB BKSA06. 11. 2018 18:007. (10. 11. 2018 15:00) 
56.Slovan Černý Dub A-Velešín - Přídolí BKPB05. 11. 2018 18:307. (02. 11. 2018 18:30) 
109.Protivín B-Sokol Mirotice AKSB03. 11. 2018 16:006. (28. 10. 2018 10:30) 
55.Borovany A-OST Kardašova Řečice AKPB02. 11. 2018 19:006. (26. 10. 2018 19:00) 
74.Slovan Černý Dub B-SKP Prachatice AKSA25. 10. 2018 18:305. (19. 10. 2018 18:30) 
128.TJ Sokol Mladá Vožice A-Bechyně BKSC25. 10. 2018 18:005. (27. 10. 2018 15:00) 
18.DDM Soběslav BANES A-Libín Prachatice BDIV25. 10. 2018 18:005. (27. 10. 2018 15:00) 
108.Sokol Písek A-Sokol Mirotice AKSB24. 10. 2018 19:005. (27. 10. 2018 10:30) 
75.Sokol Nová Ves B-Sokol Lhenice AKSA24. 10. 2018 18:305. (27. 10. 2018 15:00) 
130.TJ SDH Nové Dvory-Bechyně BKSC23. 10. 2018 19:006. (28. 10. 2018 10:30) 
52.Spartak Kaplice B-Nová Ves AKPB23. 10. 2018 17:455. (27. 10. 2018 13:00) 
54.Velešín - Přídolí B-OST Kardašova Řečice AKPB20. 10. 2018 10:005. (19. 10. 2018 18:00) 
53.KST Orel B-Slovan Černý Dub AKPB18. 10. 2018 18:305. (27. 10. 2018 15:00) 
129.TJ Jiskra Třeboň B-Veselí n. Luž.KSC16. 10. 2018 17:005. (27. 10. 2018 15:00) 
50.Nová Ves A-SK Jindř. Hradec AKPB15. 10. 2018 18:303. (13. 10. 2018 15:00) 
135.TJ Sokol Lhenice-KST ZŠ Vyšší BrodDIVZ14. 10. 2018 13:001. (13. 10. 2018 10:00) 
123.Sokol Milevsko A-ST KD Dačice AKSC14. 10. 2018 10:003. (13. 10. 2018 15:00) 
37.Vodňany B-Protivín AKPA14. 10. 2018 09:004. (14. 10. 2018 10:30) 
126.Sokol Milevsko A-Staving Studená DKSC13. 10. 2018 15:004. (14. 10. 2018 10:30) 
39.Vodňany B-Osek AKPA13. 10. 2018 13:003. (13. 10. 2018 15:00) 
124.Bechyně B-Staving Studená DKSC13. 10. 2018 12:303. (13. 10. 2018 13:00) 
127.Bechyně B-ST KD Dačice AKSC12. 10. 2018 20:154. (14. 10. 2018 10:30) 
38.VS Tábor B-Protivín AKPA12. 10. 2018 18:003. (12. 10. 2018 19:00) 
125.Veselí n. Luž.-TJ SDH Nové DvoryKSC11. 10. 2018 19:004. (14. 10. 2018 10:30) 
19.SKST Týn nad Vltavou o.s. A-Spartak Kaplice ADIV11. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 15:00) 
51.Nová Ves A-KST Orel CKPB10. 10. 2018 18:304. (12. 10. 2018 18:30) 
73.SKP Prachatice A-SK Malovice AKSA10. 10. 2018 17:304. (14. 10. 2018 15:00) 
107.Sokol Mirotice A-Šumavan Vimperk AKSB09. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 15:00) 
68.SK Byňov A-SKP Prachatice AKSA06. 10. 2018 15:001. (29. 09. 2018 15:00) 
72.SK Malovice A-Slovan Černý Dub BKSA04. 10. 2018 18:002. (28. 09. 2018 18:00) 
41.Osek A-Hluboká nad Vlt. BKPA03. 10. 2018 18:001. (29. 09. 2018 15:00) 
21.Hluboká nad Vlt. A-Libín Prachatice BDIV02. 10. 2018 18:302. (28. 09. 2018 18:30) 
40.Vodňany B-Blatná BKPA30. 09. 2018 09:302. (30. 09. 2018 10:30) 
35.Blatná A-Blatná BKPA27. 09. 2018 18:1510. (25. 11. 2018 10:30) 
49.KST Orel B-Borovany AKPB27. 09. 2018 18:152. (30. 09. 2018 10:30) 
120.TJ Sokol Mladá Vožice A-TJ Jiskra Třeboň BKSC27. 09. 2018 18:001. (29. 09. 2018 15:00) 
105.Třebohostice A-Sokol Mirotice AKSB27. 09. 2018 18:002. (28. 09. 2018 19:00) 
48.Spartak Kaplice B-Velešín - Přídolí BKPB26. 09. 2018 19:002. (28. 09. 2018 17:30) 
106.Sokol Písek A-TJ Sokol Strakonice AKSB26. 09. 2018 19:002. (30. 09. 2018 10:30) 
122.TJ SDH Nové Dvory-TJ Jiskra Třeboň BKSC26. 09. 2018 18:302. (30. 09. 2018 10:30) 
57.KST Orel C-KST Orel BKPB25. 09. 2018 18:307. (31. 10. 2018 19:00) 
20.Spartak Kaplice A-DDM Soběslav BANES ADIV24. 09. 2018 19:002. (28. 09. 2018 19:30) 
71.Dolní Třebonín A-SKP Prachatice AKSA24. 09. 2018 18:302. (27. 09. 2018 18:30) 
119.ST KD Dačice A-SKST Týn nad Vltavou BKSC23. 09. 2018 10:001. (21. 09. 2018 19:00) 
24.Blatná B-Blatná AKPA21. 09. 2018 19:3022. (24. 03. 2019 10:30) 
121.ST KD Dačice A-Veselí n. Luž.KSC21. 09. 2018 19:002. (30. 09. 2018 10:00) 
46.SK Jindř. Hradec A-Staving Studená CKPB21. 09. 2018 18:301. (29. 09. 2018 10:00) 
104.Třebohostice A-Blatná CKSB21. 09. 2018 17:301. (29. 09. 2018 17:00) 
47.KST Orel B-Velešín - Přídolí BKPB19. 09. 2018 19:001. (29. 09. 2018 15:00) 
69.Dolní Třebonín A-Sokol Lhenice AKSA19. 09. 2018 18:301. (20. 09. 2018 18:30) 
70.SK Malovice A-Sokol Nová Ves BKSA18. 09. 2018 18:001. (21. 09. 2018 18:00) 
62.KST Orel B-KST Orel CKPB13. 09. 2018 18:0019. (09. 03. 2019 15:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS