Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
29.TJ Lomnice-TJ Baník Sokolov BKP2 22. (23. 03. 2019 14:00)v Chodově
28.TJ Lomnice-TJ Luby BKP223. 03. 2019 10:0021. (23. 03. 2019 09:00)v Chodově
8.TJ Slovan Karlovy Vary A-TJ Sokol Velká Hleďsebe ADivize21. 03. 2019 18:0021. (23. 03. 2019 09:00)ve Vel. Hleďsebi
9.TJ Slovan Karlovy Vary A-SKST Cheb BDivize19. 03. 2019 18:3022. (23. 03. 2019 14:00)ve Fr. Lázních
14.TJ Batesta Chodov C-TJ Jiskra AšKP109. 03. 2019 13:0020. (09. 03. 2019 14:00) 
11.KST Karlovy Vary B-TJ Jiskra Březová BKP125. 02. 2019 18:0017. (23. 02. 2019 09:00) 
26.TJ Lomnice-TJ Baník SvatavaKP2 17. (23. 02. 2019 09:00)v Kynšperku
12.TJ Spartak Horní Slavkov A-TJ Luby AKP1 17. (23. 02. 2019 09:00)v Chodově
27.TJ Lomnice-TJ Loket nad Ohří BKP219. 02. 2019 17:1518. (23. 02. 2019 14:00) 
7.TJ Sokol Velká Hleďsebe A-TJ Ostrov ADivize17. 01. 2019 18:0011. (08. 12. 2018 14:00) 
13.TJ Spartak Horní Slavkov A-TJ Batesta Chodov CKP112. 01. 2019 14:0018. (23. 02. 2019 14:00) 
25.TJ Slavoj Kynšperk B-TJ Sokol Velká Hleďsebe CKP209. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 09:00) 
6.SKST Cheb B-TJ Ostrov ADivize08. 01. 2019 18:3010. (08. 12. 2018 09:00)ve Fr. Lázních
10.TJ Batesta Chodov C-KST Karlovy Vary BKP108. 12. 2018 09:3010. (08. 12. 2018 10:00) 
24.NK BFB Bochov-TJ Sokol Velká Hleďsebe CKP222. 11. 2018 17:0011. (08. 12. 2018 14:00)ve Velké Hleďsebi
23.NK BFB Bochov-TJ Slavoj Kynšperk BKP214. 11. 2018 18:0010. (08. 12. 2018 09:00)v Kynšperku
22.TJ Loket nad Ohří B-TJ LomniceKP2 7. (10. 11. 2018 14:00)v Kynšperku
21.TJ Loket nad Ohří B-TJ Batesta Chodov DKP2 6. (10. 11. 2018 09:00)v Kynšperku
5.TJ Loket nad Ohří A-TJ Sokol Velká Hleďsebe ADivize25. 10. 2018 18:005. (27. 10. 2018 14:00)ve Vel. Hleďsebi
4.TJ Loket nad Ohří A-SKST Cheb BDivize23. 10. 2018 18:004. (27. 10. 2018 09:00)ve Fr. Lázních
20.TJ Lomnice-TJ Ostrov CKP2 3. (13. 10. 2018 14:00)ve Vintířově
19.TJ Loket nad Ohří B-TJ Slavoj Kynšperk BKP2 3. (13. 10. 2018 14:00)v Kynšperku
18.TJ Lomnice-NK BFB BochovKP2 2. (13. 10. 2018 09:00)ve Vintířově
17.TJ Loket nad Ohří B-TJ Sokol Velká Hleďsebe CKP2 2. (13. 10. 2018 09:00)v Kynšperku
15.TJ Ostrov C-NK BFB BochovKP229. 09. 2018 14:001. (29. 09. 2018 09:00) 
1.TJ Batesta Chodov B-KST Karlovy Vary ADivize29. 09. 2018 13:001. (29. 09. 2018 10:00) 
2.TJ Jiskra Březová A-TJ Loket nad Ohří ADivize27. 09. 2018 17:001. (29. 09. 2018 09:00) 
16.TJ Baník Svatava-TJ Loket nad Ohří BKP226. 09. 2018 16:151. (29. 09. 2018 09:00) 
3.TJ Ostrov A-TJ Slovan Karlovy Vary ADivize25. 09. 2018 19:301. (29. 09. 2018 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS