Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
19.SKST Baník Most D-TJ Sever Žatec BKP106. 04. 2019 10:0016. (10. 02. 2019 10:00)termín určen svazem
13.TTC Litvínov A-TJ Sokol Filipov ADivize 22. (31. 03. 2019 10:00)Po skončení utkání proběhne los, zda se bude konat play-off divize.
12.SKST Baník Most B-TJ Spartak Lubenec ADivize30. 03. 2019 12:0022. (31. 03. 2019 10:00) 
76.TJ Dolní Zálezly A-TTC Roudnice CKP2C 22. (28. 03. 2019 18:00)výměna pořadatelství
75.TJ Chemička Ústí nad Labem A-KST Kalich Litoměřice AKP2C26. 03. 2019 18:0022. (29. 03. 2019 18:15)herna Dolní Zálezly
23.KST Libědice A-TTC Duchcov AKP123. 03. 2019 12:0021. (23. 03. 2019 15:00) 
30.SKST Baník Most E-TTC Litvínov CKP2A20. 03. 2019 18:0021. (23. 03. 2019 10:00) 
53.TJ Krupka C-SKP Sever Ústí nad Labem BKP2B19. 03. 2019 18:0021. (18. 03. 2019 18:00) 
10.SKP Sever Ústí nad Labem A-TJ Sever Žatec ADivize16. 03. 2019 14:0019. (16. 03. 2019 16:00) 
74.TJ Chemička Ústí nad Labem A-SK Štětí CKP2C 20. (15. 03. 2019 18:15)herna Štětí
51.Sokol Libochovice A-SKST Teplice CKP2B15. 03. 2019 18:0020. (15. 03. 2019 18:30) 
18.TTC Litvínov B-TJ Sever Žatec BKP115. 03. 2019 18:0015. (09. 02. 2019 16:00)termín určen svazem
54.Sokol Libochovice A-TJ Sokol Trnovany AKP2B14. 03. 2019 18:0022. (29. 03. 2019 18:30) 
52.TJ Krupka C-SK Cítoliby AKP2B12. 03. 2019 18:0020. (11. 03. 2019 18:00) 
73.TJ Dolní Zálezly A-TJ Slovan Varnsdorf AKP2C10. 03. 2019 10:0019. (08. 03. 2019 18:00)výměna pořadatelství, vzájemná dohoda posunu termínu
22.KST Jirkov B-TTC Litvínov BKP109. 03. 2019 10:0019. (09. 03. 2019 16:00) 
72.KST Kalich Litoměřice A-TJ Slovan Varnsdorf AKP2C01. 03. 2019 18:0018. (25. 02. 2019 18:00) 
48.Sokol Libochovice A-TJ Sokol Bořislav AKP2B27. 02. 2019 18:3018. (01. 03. 2019 18:30) 
50.TJ Krupka C-TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BKP2B26. 02. 2019 18:0018. (25. 02. 2019 18:00) 
21.TJ Krupka B-TTC Litvínov BKP124. 02. 2019 14:0018. (24. 02. 2019 10:00)Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárna
69.TJ Dolní Zálezly A-TTC Roudnice BKP2C 17. (21. 02. 2019 18:00)výměna pořadatelství
29.TJ Baník Březenecká B-TTC Litvínov CKP2A15. 02. 2019 18:0016. (16. 02. 2019 12:00) 
20.SKST Děčín B-TTC Litvínov BKP115. 02. 2019 18:0017. (23. 02. 2019 16:00) 
47.TJ Sokol Trnovany A-SKP Sever Ústí nad Labem BKP2B14. 02. 2019 18:0017. (23. 02. 2019 10:00) 
46.TJ Krupka C-ST Baroni Třebívlice AKP2B12. 02. 2019 18:0016. (11. 02. 2019 18:00) 
67.TJ Dolní Zálezly A-SK Štětí BKP2C 15. (07. 02. 2019 18:00)výměna pořadatelství
68.TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A-TTC Roudnice CKP2C05. 02. 2019 18:0015. (07. 02. 2019 18:00) 
8.SKP Sever Ústí nad Labem A-SKST Baník Most CDivize02. 02. 2019 15:0013. (02. 02. 2019 16:00) 
9.SKP Sever Ústí nad Labem A-TJ Spartak Lubenec ADivize01. 02. 2019 18:0014. (03. 02. 2019 10:00) 
44.SKP Sever Ústí nad Labem B-KST Apollo Ústí nad Labem AKP2B30. 01. 2019 17:1514. (01. 02. 2019 18:00) 
45.TJ Krupka C-TJ Smolnice AKP2B29. 01. 2019 18:0014. (28. 01. 2019 18:00) 
66.TJ Dolní Zálezly A-GPD Benešov nad Ploučnicí AKP2C 13. (24. 01. 2019 18:00)výměna pořadatelství
7.TJ Sever Žatec A-KST Jirkov A TECHNOLINEDivize 12. (20. 01. 2019 10:00)změna pořadatelství
70.TJ Sokol Filipov B-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AKP2C19. 01. 2019 10:3018. (01. 03. 2019 18:00) 
42.TJ Krupka C-KST Apollo Ústí nad Labem AKP2B15. 01. 2019 18:0012. (14. 01. 2019 18:00) 
64.TJ Dolní Zálezly A-TJ Chemička Ústí nad Labem AKP2C15. 01. 2019 17:3012. (17. 01. 2019 18:00)herna ZŠ Chlumec
17.ASK Lovosice A-TTC Roudnice AKP111. 01. 2019 18:0012. (12. 01. 2019 16:00) 
43.SK Cítoliby A-Sokol Libochovice AKP2B20. 12. 2018 19:0012. (18. 01. 2019 18:00) 
1.KST Jirkov A TECHNOLINE-TJ Sever Žatec ADivize 11. (15. 12. 2018 16:00)změna pořadatelství
63.TTC Roudnice C-TJ Dolní Zálezly AKP2C 11. (14. 12. 2018 18:00)výměna pořadatelství
2.SKP Sever Ústí nad Labem A-TJ Sokol Filipov ADivize14. 12. 2018 18:0011. (15. 12. 2018 16:00) 
27.SKST Baník Most E-TJ Klášterec nad Ohří AKP2A14. 12. 2018 18:0011. (15. 12. 2018 10:00) 
15.TTC Roudnice A-ASK Lovosice AKP108. 12. 2018 14:0011. (08. 12. 2018 16:00) 
14.SKST Baník Most D-TTC Litvínov BKP108. 12. 2018 10:0011. (08. 12. 2018 16:00) 
26.SKST Baník Most E-TJ Spartak Lubenec BKP2A01. 12. 2018 16:009. (01. 12. 2018 10:00) 
6.SKP Sever Ústí nad Labem A-TTC Litvínov ADivize01. 12. 2018 14:009. (01. 12. 2018 16:00) 
16.ASK Lovosice A-SKST Baník Most DKP125. 11. 2018 13:0010. (25. 11. 2018 10:00)herna SKST Baník Most
62.TJ Slovan Varnsdorf A-TJ Dolní Zálezly AKP2C23. 11. 2018 18:008. (22. 11. 2018 18:00)výměna pořadatelství
4.TJ Sever Žatec A-SKP Sever Ústí nad Labem ADivize17. 11. 2018 14:007. (17. 11. 2018 16:00) 
37.ST Baroni Třebívlice A-KST Apollo Ústí nad Labem AKP2B15. 11. 2018 18:007. (16. 11. 2018 18:00) 
59.GPD Benešov nad Ploučnicí A-TJ Sokol Filipov BKP2C13. 11. 2018 18:005. (02. 11. 2018 18:00) 
40.TJ Smolnice A-SKST Teplice CKP2B12. 11. 2018 18:0010. (07. 12. 2018 18:00) 
39.SKST Teplice C-Sokol Libochovice AKP2B11. 11. 2018 10:009. (01. 12. 2018 10:00) 
36.SKST Teplice D-ST Baroni Třebívlice AKP2B11. 11. 2018 10:006. (10. 11. 2018 10:00) 
35.SKP Sever Ústí nad Labem B-TJ Sokol Trnovany AKP2B09. 11. 2018 17:306. (09. 11. 2018 18:00) 
60.TTC Roudnice B-TJ Dolní Zálezly AKP2C 6. (08. 11. 2018 18:00)výměna pořadatelství
41.SKST Teplice C-TJ Sokol Bořislav AKP2B28. 10. 2018 10:0011. (15. 12. 2018 10:00) 
58.SK Štětí B-TJ Dolní Zálezly AKP2C23. 10. 2018 18:004. (25. 10. 2018 18:00)výměna pořadatelství
34.TJ Sokol Trnovany A-SKST Teplice CKP2B20. 10. 2018 10:004. (27. 10. 2018 10:00) 
3.SKST Baník Most B-SKP Sever Ústí nad Labem ADivize20. 10. 2018 10:003. (20. 10. 2018 16:00) 
25.TTC Litvínov C-TJ Sokol Spořice AKP2A 3. (19. 10. 2018 18:00)herna 2. patro
33.SKST Teplice C-TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BKP2B16. 10. 2018 18:003. (20. 10. 2018 10:00)herna Lenešice
57.GPD Benešov nad Ploučnicí A-TJ Dolní Zálezly AKP2C 2. (12. 10. 2018 18:00)výměna pořadatelství
32.TJ Krupka C-Sokol Libochovice AKP2B07. 10. 2018 14:002. (08. 10. 2018 18:00) 
31.TJ Sokol Bořislav A-TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BKP2B05. 10. 2018 18:001. (06. 10. 2018 10:00) 
55.TJ Chemička Ústí nad Labem A-TJ Dolní Zálezly AKP2C03. 10. 2018 18:151. (05. 10. 2018 18:15) 
56.SK Štětí B-SK Štětí CKP2C03. 10. 2018 18:001. (04. 10. 2018 18:00) 
71.TTC Roudnice C-TTC Roudnice BKP2C02. 10. 2018 18:0018. (01. 03. 2019 18:00) 
28.TJ Baník Březenecká C-TJ Baník Březenecká BKP2A30. 09. 2018 17:0013. (26. 01. 2019 12:00) 
49.SKST Teplice D-SKST Teplice CKP2B29. 09. 2018 10:0018. (02. 03. 2019 10:00) 
61.TTC Roudnice B-TTC Roudnice CKP2C28. 09. 2018 18:007. (16. 11. 2018 18:00) 
65.SK Štětí C-SK Štětí BKP2C26. 09. 2018 18:0012. (18. 01. 2019 18:00) 
38.SKST Teplice C-SKST Teplice DKP2B26. 09. 2018 18:007. (17. 11. 2018 10:00) 
5.SKST Baník Most C-SKST Baník Most BDivize25. 09. 2018 18:009. (01. 12. 2018 16:00) 
24.TJ Baník Březenecká B-TJ Baník Březenecká CKP2A23. 09. 2018 12:002. (13. 10. 2018 12:00) 
84.TTC Duchcov A-TTC Litvínov AČP-I.st.20. 09. 2018 18:15PO (22. 09. 2018 15:00) 
11.SKST Baník Most B-SKST Baník Most CDivize20. 09. 2018 18:0021. (30. 03. 2019 16:00) 
83.SK Štětí B-KST Libědice AČP-I.st.20. 09. 2018 18:00PO (22. 09. 2018 15:00) 
82.SK Štětí B-TJ KrupkaČP-I.st.13. 09. 2018 18:00PO (15. 09. 2018 15:00) 
81.SK Cítoliby B-TTC Litvínov AČP-I.st.08. 09. 2018 17:00PO (08. 09. 2018 15:00) 
78.TTC Duchcov B-TTC Litvínov BČP-I.st.06. 09. 2018 18:00PO (08. 09. 2018 15:00) 
77.KST Libědice C-TJ KrupkaČP-I.st.06. 09. 2018 17:00PO (08. 09. 2018 15:00) 
79.KST Libědice B-TTC RoudniceČP-I.st.05. 09. 2018 18:30PO (08. 09. 2018 15:00) 
80.SK Štětí C-TJ Baník MeziboříČP-I.st.30. 08. 2018 18:00PO (08. 09. 2018 15:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS