Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
75.SHD Smilkov B-SKST Vlašim BOP529. 03. 2019 18:0022. (22. 03. 2019 18:00) 
29.TJ Slavoj Čerčany A-Krusičany AOP229. 03. 2019 18:0022. (22. 03. 2019 18:00) 
63.Krusičany B-SHD Smilkov AOP328. 03. 2019 18:0022. (21. 03. 2019 18:00) 
62.TATRAN Kamenný Přívoz A-Sokol Ostředek BOP3 22. (22. 03. 2019 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
74.SKST Vlašim A-TATRAN Kamenný Přívoz BOP5 22. (21. 03. 2019 18:00)herna SKST, Sportovní 1570
24.Sokol Pyšely A-Sokol Neveklov AOP120. 03. 2019 17:3021. (15. 03. 2019 17:30) 
73.Sokol Divišov C-Sokol Pyšely COP419. 03. 2019 18:3020. (08. 03. 2019 18:30) 
27.TJ Sokol Votice A-Sokol Divišov AOP117. 03. 2019 18:0020. (08. 03. 2019 18:00) 
23.Sokol Divišov A-SDH Olbramovice AOP1 21. (15. 03. 2019 18:30)tělocvična ZŠ Divišov Na sadech 260
76.SKST Vlašim B-Sokol Louňovice pod Blaníkem COP5 21. (15. 03. 2019 18:00)herna SKST, Sportovní 1570
28.Sokol Divišov A-TJ Kavalier Sázava AOP113. 03. 2019 18:3019. (01. 03. 2019 18:30) 
61.Sokol Ostředek B-Sokol Netvořice BOP313. 03. 2019 18:3021. (15. 03. 2019 18:30) 
25.Sokol Pyšely A-Sokol Louňovice pod Blaníkem AOP113. 03. 2019 17:3020. (08. 03. 2019 17:30) 
26.Stolní tenis Benešov C-SDH Petroupim AOP111. 03. 2019 18:0020. (08. 03. 2019 18:00) 
77.TATRAN Kamenný Přívoz B-Sokol Netvořice DOP5 20. (08. 03. 2019 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
78.SKST Vlašim A-SK Bystřice BOP5 20. (07. 03. 2019 18:00)herna SKST, Sportovní 1570
79.Sokol Divišov D-SDH Petroupim DOP505. 03. 2019 18:3019. (01. 03. 2019 18:30) 
1.Sokol Netvořice A-Stolní tenis Benešov COP103. 03. 2019 17:3019. (01. 03. 2019 19:00) 
80.SKST Vlašim B-Sokol Netvořice COP5 19. (01. 03. 2019 18:00)herna SKST, Sportovní 1570
60.TATRAN Kamenný Přívoz A-Sokol Netvořice BOP3 19. (01. 03. 2019 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
72.Sokol Divišov C-SDH Olbramovice COP427. 02. 2019 18:3018. (22. 02. 2019 18:30) 
2.Stolní tenis Benešov C-Sokol Ostředek AOP127. 02. 2019 18:0018. (22. 02. 2019 18:00)Herna Sokol Ostředek
3.TJ Sokol Votice A-TJ Kavalier Sázava AOP124. 02. 2019 18:0017. (08. 02. 2019 18:00) 
6.Sokol Netvořice A-Sokol Ostředek AOP124. 02. 2019 18:0014. (18. 01. 2019 19:00) 
83.SDH Petroupim D-SHD Smilkov BOP520. 02. 2019 18:3018. (15. 02. 2019 18:30) 
4.Sokol Netvořice A-Sokol Louňovice pod Blaníkem AOP115. 02. 2019 19:0017. (08. 02. 2019 19:00) 
5.SDH Petroupim A-Sokol Neveklov AOP115. 02. 2019 18:3017. (08. 02. 2019 18:30) 
81.TATRAN Kamenný Přívoz B-TJ Sokol Nesvačily BOP5 18. (15. 02. 2019 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
34.TJ Slavoj Čerčany B-Stolní tenis Benešov DOP215. 02. 2019 17:4511. (21. 12. 2018 17:45) 
82.SKST Vlašim A-SKST Vlašim BOP5 18. (14. 02. 2019 18:00)herna SKST, Sportovní 1570
57.Krusičany B-TATRAN Kamenný Přívoz AOP314. 02. 2019 18:0016. (31. 01. 2019 18:00) 
30.Sokol Pyšely B-Stolní tenis Benešov DOP213. 02. 2019 17:3017. (06. 02. 2019 17:30) 
84.Sokol Divišov D-SKST Vlašim AOP512. 02. 2019 17:0017. (08. 02. 2019 18:30) 
59.TJ Úročnice-SDH Olbramovice BOP311. 02. 2019 18:3017. (08. 02. 2019 18:00) 
85.SKST Vlašim B-TATRAN Kamenný Přívoz BOP5 17. (08. 02. 2019 18:00)herna SKST, Sportovní 1570
88.SHD Smilkov B-TATRAN Kamenný Přívoz BOP506. 02. 2019 18:0015. (25. 01. 2019 18:00) 
86.TATRAN Kamenný Přívoz B-Sokol Divišov DOP5 16. (01. 02. 2019 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
87.SKST Vlašim A-SHD Smilkov BOP529. 01. 2019 18:0016. (31. 01. 2019 18:00)herna SKST, Sportovní 1570
58.SDH Olbramovice B-Sokol Ostředek BOP328. 01. 2019 18:3016. (01. 02. 2019 18:30) 
69.KST Týnec nad Sázavou C-Sokol Divišov COP427. 01. 2019 17:3015. (25. 01. 2019 17:30)herna Divišov
9.Sokol Divišov A-Sokol Netvořice AOP127. 01. 2019 17:3013. (11. 01. 2019 18:30) 
71.SDH Olbramovice C-Sokol Ostředek COP426. 01. 2019 14:0015. (25. 01. 2019 18:30) 
89.SKST Vlašim B-SK Bystřice BOP5 15. (25. 01. 2019 18:00)herna SKST, Sportovní 1570
56.TATRAN Kamenný Přívoz A-SHD Smilkov AOP3 15. (25. 01. 2019 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
70.Sokol Pyšely C-TJ Slavoj Čerčany COP4 15. (25. 01. 2019 17:30)Herna Čerčany
90.Sokol Netvořice D-SHD Smilkov BOP523. 01. 2019 17:0014. (17. 01. 2019 18:00) 
32.TJ Sokol Teplýšovice A-KST Týnec nad Sázavou BOP222. 01. 2019 18:0014. (18. 01. 2019 18:00) 
91.TATRAN Kamenný Přívoz B-Sokol Louňovice pod Blaníkem COP5 14. (18. 01. 2019 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
8.SDH Olbramovice A-SDH Petroupim AOP117. 01. 2019 18:3013. (10. 01. 2019 18:30) 
31.TJ Sokol Votice B-TJ Slavoj Čerčany AOP217. 01. 2019 18:0014. (18. 01. 2019 18:00) 
7.KST Týnec nad Sázavou A-Stolní tenis Benešov COP117. 01. 2019 17:3013. (11. 01. 2019 17:30) 
54.Sokol Ostředek B-Sokol Divišov BOP312. 01. 2019 15:0013. (11. 01. 2019 18:30) 
55.TATRAN Kamenný Přívoz A-Sokol HeřmaničkyOP3 13. (11. 01. 2019 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
10.SDH Petroupim A-TJ Sokol Votice AOP109. 01. 2019 18:3012. (04. 01. 2019 18:30) 
53.Sokol Ostředek B-Sokol Neveklov BOP309. 01. 2019 18:3012. (04. 01. 2019 18:30) 
52.TJ Úročnice-TATRAN Kamenný Přívoz AOP309. 01. 2019 18:0012. (04. 01. 2019 18:00) 
92.TJ Sokol Nesvačily B-SHD Smilkov BOP509. 01. 2019 18:0012. (03. 01. 2019 18:00) 
33.SDH Petroupim B-Sokol Louňovice pod Blaníkem BOP207. 01. 2019 18:3012. (04. 01. 2019 18:30) 
35.TJ Slavoj Čerčany A-Sokol Pyšely BOP206. 01. 2019 14:3010. (14. 12. 2018 18:00) 
93.TATRAN Kamenný Přívoz B-Sokol Netvořice COP5 12. (04. 01. 2019 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
11.Sokol Pyšely A-Stolní tenis Benešov COP102. 01. 2019 17:3011. (21. 12. 2018 17:30) 
67.SDH Olbramovice C-Stolní tenis Benešov EOP427. 12. 2018 09:3010. (14. 12. 2018 18:30) 
15.Sokol Netvořice A-Sokol Pyšely AOP120. 12. 2018 19:007. (23. 11. 2018 19:00) 
13.Sokol Divišov A-Sokol Neveklov AOP120. 12. 2018 18:3011. (21. 12. 2018 18:30) 
49.SDH Olbramovice B-SHD Smilkov AOP319. 12. 2018 18:309. (07. 12. 2018 18:30) 
12.Sokol Ostředek A-SDH Olbramovice AOP119. 12. 2018 18:3011. (20. 12. 2018 18:30) 
50.TATRAN Kamenný Přívoz A-Sokol Neveklov BOP319. 12. 2018 18:0010. (14. 12. 2018 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
51.Sokol Ostředek B-TATRAN Kamenný Přívoz AOP318. 12. 2018 18:0011. (21. 12. 2018 18:30) 
36.Stolní tenis Benešov D-TJ Sokol Votice BOP217. 12. 2018 18:0010. (14. 12. 2018 18:00) 
68.Stolní tenis Benešov E-Sokol Pyšely COP417. 12. 2018 18:0011. (21. 12. 2018 18:00) 
95.SHD Smilkov B-Sokol Divišov DOP513. 12. 2018 18:0010. (14. 12. 2018 18:00) 
14.SDH Olbramovice A-Sokol Divišov AOP112. 12. 2018 19:0010. (13. 12. 2018 18:30) 
94.TATRAN Kamenný Přívoz B-SKST Vlašim AOP512. 12. 2018 18:0011. (21. 12. 2018 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
65.Sokol Pyšely C-Sokol Divišov COP412. 12. 2018 18:009. (07. 12. 2018 17:30) 
40.Krusičany A-TJ Kavalier Sázava BOP211. 12. 2018 18:009. (06. 12. 2018 18:00) 
37.TJ Sokol Teplýšovice A-TJ Slavoj Čerčany BOP210. 12. 2018 18:0010. (14. 12. 2018 18:00) 
48.TATRAN Kamenný Přívoz A-Sokol Divišov BOP3 9. (07. 12. 2018 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
41.TJ Sokol Teplýšovice A-TJ Sokol Votice BOP205. 12. 2018 18:008. (30. 11. 2018 18:00) 
39.SDH Petroupim B-Stolní tenis Benešov DOP203. 12. 2018 18:309. (07. 12. 2018 18:30) 
96.TATRAN Kamenný Přívoz B-SK Bystřice BOP5 8. (30. 11. 2018 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
97.TJ Sokol Nesvačily B-TATRAN Kamenný Přívoz BOP528. 11. 2018 18:007. (22. 11. 2018 18:00) 
47.TATRAN Kamenný Přívoz A-SDH Petroupim COP3 7. (23. 11. 2018 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
17.Sokol Neveklov A-SDH Petroupim AOP116. 11. 2018 18:306. (09. 11. 2018 18:30) 
21.Sokol Louňovice pod Blaníkem A-TJ Sokol Votice AOP116. 11. 2018 18:302. (12. 10. 2018 18:30) 
98.SDH Petroupim D-Sokol Louňovice pod Blaníkem COP516. 11. 2018 18:006. (09. 11. 2018 18:30) 
22.SDH Olbramovice A-Sokol Netvořice AOP116. 11. 2018 18:001. (04. 10. 2018 18:30) 
43.TJ Slavoj Čerčany A-SK MračOP216. 11. 2018 18:001. (05. 10. 2018 18:00) 
66.TJ Sokol Votice C-TJ Slavoj Čerčany COP416. 11. 2018 17:309. (07. 12. 2018 18:00) 
38.TJ Sokol Votice B-TJ Slavoj Čerčany BOP216. 11. 2018 17:309. (07. 12. 2018 18:00) 
20.Sokol Pyšely A-TJ Kavalier Sázava AOP116. 11. 2018 17:302. (12. 10. 2018 17:30) 
46.SDH Petroupim C-Sokol Netvořice BOP314. 11. 2018 18:306. (09. 11. 2018 18:30) 
42.Stolní tenis Benešov D-Sokol Pyšely BOP214. 11. 2018 17:306. (09. 11. 2018 18:00)Sokolovna Pyšely
16.Stolní tenis Benešov C-Sokol Divišov AOP1 6. (09. 11. 2018 18:00)Herna Divišov
99.TATRAN Kamenný Přívoz B-SKST Vlašim BOP5 6. (09. 11. 2018 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
64.SDH Olbramovice C-TJ Sokol Nesvačily AOP407. 11. 2018 18:305. (02. 11. 2018 18:30) 
18.Sokol Neveklov A-Sokol Netvořice AOP104. 11. 2018 17:004. (26. 10. 2018 18:30) 
45.TATRAN Kamenný Přívoz A-Krusičany BOP3 5. (02. 11. 2018 18:00)Tělocvična u OÚ Kamenný Přívoz
44.Sokol Ostředek B-TJ ÚročniceOP324. 10. 2018 19:003. (19. 10. 2018 18:30) 
19.TJ Kavalier Sázava A-Stolní tenis Benešov COP124. 10. 2018 18:003. (19. 10. 2018 18:00) 
100.TATRAN Kamenný Přívoz B-SDH Petroupim DOP524. 10. 2018 18:002. (12. 10. 2018 18:00) 
101.Sokol Netvořice C-TATRAN Kamenný Přívoz BOP510. 10. 2018 18:001. (05. 10. 2018 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy