Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
1.TJ Sokol Hudlice C-TJ Chaloupky BRS I.22. 03. 2019 17:3022. (23. 03. 2019 16:00) 
2.TJ Olešná A-TJ Lokomotiva Zdice BRS I.21. 03. 2019 19:0022. (23. 03. 2019 16:00) 
51.TJ Olešná C-TJ Sokol Hudlice DRS II. 21. (16. 03. 2019 16:00)Lidový dům Cheznovice 193, 338 06
5.TJ Sokol Hudlice C-TJ Sokol Žebrák BRS I.09. 03. 2019 19:0020. (09. 03. 2019 10:00) 
4.TJ Chaloupky B-TJ Lokomotiva Zdice ARS I.06. 03. 2019 18:0020. (09. 03. 2019 16:00) 
6.TJ Sokol Hudlice C-TJ Olešná ARS I.03. 03. 2019 10:0019. (02. 03. 2019 16:00) 
68.TJ Srbsko B-TJ Sokol Králův Dvůr DRS III.01. 03. 2019 18:0017. (02. 03. 2019 13:00)restaurace U Lva Srbsko
50.TJ Sokol Hudlice D-TJ Olešná BRS II.28. 02. 2019 19:0019. (02. 03. 2019 13:00) 
8.TJ Sokol Karlštejn A-TJ Záluží ARS I.27. 02. 2019 18:0019. (02. 03. 2019 16:00) 
67.TJ Sokol Hořovice C-TJ Záluží BRS III.26. 02. 2019 18:0017. (02. 03. 2019 16:00)herna Záluží
69.TJ Praskolesy C-TJ Sokol Žebrák FRS III.26. 02. 2019 17:0017. (02. 03. 2019 10:00) 
48.TJ Olešná B-TJ Chaloupky CRS II.22. 02. 2019 18:0018. (23. 02. 2019 13:00) 
66.TJ Praskolesy B-TJ Sokol Králův Dvůr DRS III.15. 02. 2019 17:3015. (16. 02. 2019 13:00)herna Králův Dvůr
14.TJ Lokomotiva Zdice A-TJ Sokol Hudlice CRS I.09. 02. 2019 17:0016. (09. 02. 2019 16:00) 
65.TJ Sokol Králův Dvůr D-TJ Praskolesy CRS III.09. 02. 2019 16:0014. (09. 02. 2019 10:00)Praskolesy
12.TJ Sokol Karlštejn A-TJ Chaloupky BRS I.08. 02. 2019 18:0016. (09. 02. 2019 16:00) 
10.TJ Lokomotiva Zdice B-TJ Záluží ARS I.05. 02. 2019 18:0017. (16. 02. 2019 16:00) 
13.TJ Praskolesy A-TJ Lokomotiva Zdice BRS I.29. 01. 2019 18:0016. (09. 02. 2019 16:00) 
3.TJ Praskolesy A-TJ Záluží ARS I.27. 01. 2019 10:0020. (09. 03. 2019 16:00) 
46.TJ Zdejcina-TJ Sokol Karlštejn BRS II. 15. (26. 01. 2019 16:00)Sokolovna Karlštejn
11.TJ Chaloupky B-TJ Praskolesy ARS I.23. 01. 2019 19:0017. (16. 02. 2019 16:00) 
9.TJ Sokol Karlštejn A-TJ Praskolesy ARS I.22. 01. 2019 19:0018. (23. 02. 2019 16:00)Herna Praskolesy
16.TJ Lokomotiva Zdice A-Sokol Nižbor BRS I.20. 01. 2019 10:0014. (19. 01. 2019 16:00) 
45.TJ Olešná B-TJ Slovan Lochovice CRS II.19. 01. 2019 16:0014. (19. 01. 2019 13:00)Herna - Slovan Lochovice
63.TJ Srbsko B-TJ Praskolesy CRS III.18. 01. 2019 18:0012. (19. 01. 2019 13:00) 
15.TJ Chaloupky B-TJ Lokomotiva Zdice BRS I.15. 01. 2019 18:0014. (19. 01. 2019 16:00) 
62.TJ Sokol Žebrák F-TJ Srbsko BRS III. 11. (12. 01. 2019 10:00)herna TJ Srbsko
17.TJ Sokol Karlštejn A-TJ Olešná ARS I.11. 01. 2019 19:0013. (12. 01. 2019 16:00) 
60.TJ Praskolesy B-TJ Sokol Hořovice CRS III.10. 01. 2019 19:3511. (12. 01. 2019 13:00) 
61.TJ Praskolesy C-TJ Broumy BRS III.08. 01. 2019 17:0011. (12. 01. 2019 10:00) 
44.TJ Srbsko A-TJ Sokol Žebrák DRS II. 12. (05. 01. 2019 16:00)Sokolovna Žebrák, Sokolská 189
18.TJ Chaloupky B-TJ Olešná ARS I.05. 01. 2019 13:0012. (05. 01. 2019 16:00) 
19.TJ Lokomotiva Zdice A-TJ Záluží ARS I. 12. (05. 01. 2019 13:00)Zdice
20.TJ Lokomotiva Zdice A-TJ Praskolesy ARS I.14. 12. 2018 19:0011. (15. 12. 2018 16:00) 
21.TJ Lokomotiva Zdice A-TJ Sokol Karlštejn ARS I.07. 12. 2018 18:0010. (08. 12. 2018 16:00) 
59.TJ Srbsko B-TJ Sokol Žebrák ERS III.28. 11. 2018 18:009. (01. 12. 2018 13:00) 
58.TJ Záluží B-TJ Sokol Hořovice CRS III.22. 11. 2018 18:008. (24. 11. 2018 16:00) 
22.TJ Záluží A-TJ Praskolesy ARS I.21. 11. 2018 19:009. (01. 12. 2018 13:00) 
24.TJ Praskolesy A-TJ Sokol Karlštejn ARS I.09. 11. 2018 19:007. (10. 11. 2018 16:00)sokolovna Karlštejn
42.TJ Srbsko A-TJ Lokomotiva Zdice DRS II.08. 11. 2018 18:007. (10. 11. 2018 16:00)Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 Zdice
26.TJ Praskolesy A-TJ Chaloupky BRS I.03. 11. 2018 14:006. (03. 11. 2018 16:00) 
57.TJ Sokol Králův Dvůr D-TJ Praskolesy BRS III. 6. (03. 11. 2018 10:00)herna Praskolesy
40.TJ Srbsko A-TJ Sokol Hudlice DRS II.03. 11. 2018 10:006. (03. 11. 2018 16:00)sokolovna Hudlice
29.TJ Sokol Karlštejn A-TJ Lokomotiva Zdice BRS I. 5. (27. 10. 2018 16:00)herna Zdice
39.TJ Sokol Karlštejn B-TJ ZdejcinaRS II. 5. (27. 10. 2018 13:00)herna Zdejcina
38.TJ Srbsko A-TJ Olešná BRS II.26. 10. 2018 18:005. (27. 10. 2018 16:00) 
27.TJ Lokomotiva Zdice A-TJ Slovan Lochovice BRS I.24. 10. 2018 18:005. (27. 10. 2018 16:00) 
56.TJ Sokol Králův Dvůr D-TJ Praskolesy CRS III. 4. (20. 10. 2018 10:00)Sokolovna Praskolesy
30.TJ Sokol Hudlice C-TJ Lokomotiva Zdice ARS I.19. 10. 2018 19:004. (20. 10. 2018 16:00) 
28.TJ Záluží A-TJ Olešná ARS I.16. 10. 2018 18:005. (27. 10. 2018 13:00) 
37.TJ Slovan Lochovice C-TJ Olešná BRS II.12. 10. 2018 18:303. (13. 10. 2018 13:00)Sál hostince U zeleného stromu, Olešná 72
49.TJ Sokol Žebrák C-TJ Sokol Žebrák DRS II.10. 10. 2018 17:0018. (23. 02. 2019 00:00) 
7.TJ Lokomotiva Zdice B-TJ Lokomotiva Zdice ARS I.09. 10. 2018 18:0019. (02. 03. 2019 00:00) 
43.TJ Olešná B-TJ Olešná CRS II.09. 10. 2018 17:3012. (05. 01. 2019 00:00) 
64.TJ Sokol Žebrák E-TJ Sokol Žebrák FRS III.09. 10. 2018 17:0014. (09. 02. 2019 00:00) 
47.TJ Lokomotiva Zdice D-TJ Lokomotiva Zdice CRS II.08. 10. 2018 18:0016. (09. 02. 2019 00:00) 
53.TJ Sokol Hořovice C-TJ Praskolesy BRS III.05. 10. 2018 18:002. (06. 10. 2018 16:00) 
36.TJ Lokomotiva Zdice D-TJ Sokol Žebrák CRS II.05. 10. 2018 18:002. (06. 10. 2018 13:00) 
54.TJ Srbsko B-TJ Sokol Žebrák FRS III.05. 10. 2018 17:002. (06. 10. 2018 13:00)Žebrák
31.TJ Olešná A-TJ Sokol Karlštejn ARS I.04. 10. 2018 19:002. (06. 10. 2018 16:00) 
25.TJ Záluží A-TJ Lokomotiva Zdice BRS I.01. 10. 2018 18:006. (03. 11. 2018 13:00) 
32.TJ Slovan Lochovice B-TJ Praskolesy ARS I.29. 09. 2018 13:001. (29. 09. 2018 16:00) 
35.TJ Sokol Hudlice D-TJ Sokol Žebrák CRS II.25. 09. 2018 18:001. (29. 09. 2018 10:00) 
33.TJ Záluží A-TJ Lokomotiva Zdice ARS I.21. 09. 2018 18:001. (29. 09. 2018 16:00)Záluží
41.TJ Sokol Žebrák D-TJ Sokol Žebrák CRS II.21. 09. 2018 17:007. (10. 11. 2018 00:00) 
52.TJ Praskolesy C-TJ Praskolesy BRS III.20. 09. 2018 19:301. (29. 09. 2018 00:00) 
34.TJ Olešná C-TJ Olešná BRS II.20. 09. 2018 17:301. (29. 09. 2018 00:00) 
23.TJ Lokomotiva Zdice A-TJ Lokomotiva Zdice BRS I.19. 09. 2018 18:008. (24. 11. 2018 00:00) 
55.TJ Sokol Žebrák F-TJ Sokol Žebrák ERS III.18. 09. 2018 16:304. (20. 10. 2018 00:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS