Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
9.TJ Sokol Velký Osek "B"-TJ Sokol Starý Kolín "A"RS.101. 04. 2019 18:3014. (25. 01. 2019 18:30) 
33.SK Nová Ves I. "C"-Sokol Zásmuky "B"RS.230. 03. 2019 18:3018. (20. 02. 2019 18:30) 
1.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"-SK Nová Ves I. "A"RS.126. 03. 2019 18:3021. (15. 03. 2019 18:30) 
8.SK Křečhoř "A"-TJ Sokol Velký Osek "B"RS.126. 03. 2019 18:0015. (30. 01. 2019 18:00) 
32.TJ Klučov "B"-SK Nová Ves I. "B"RS.225. 03. 2019 18:3018. (21. 02. 2019 18:00) 
58.TJ Klučov "C"-TJ Sokol Velim "B"RS.325. 03. 2019 18:0012. (11. 01. 2019 18:00) 
39.TJ Sokol Plaňany - Jestřábi-SK Nová Ves I. "B"RS.224. 03. 2019 15:3014. (27. 01. 2019 15:30) 
3.SK Nová Ves I. "A"-Stolní tenis Kolín "B"RS.1 20. (22. 03. 2019 18:30) 
61.Viktoria Radim "B"-SK Křečhoř "B"RS.3 20. (20. 03. 2019 18:00)Herna Křečhoř
30.TJ Klučov "B"-TJ Sokol Český Brod "A"RS.219. 03. 2019 18:0020. (21. 03. 2019 18:00) 
2.KST Týnec nad Labem "A"-TJ Sokol Velim "A"RS.114. 03. 2019 19:0021. (17. 03. 2019 18:00) 
29.SK Nová Ves I. "C"-Viktoria Radim "A"RS.213. 03. 2019 18:3022. (27. 03. 2019 18:30) 
7.TJ Sokol Velim "A"-SK Nová Ves I. "A"RS.108. 03. 2019 19:0016. (08. 02. 2019 19:00) 
10.Sokol Zásmuky "A"-TJ Sokol Velký Osek "B"RS.108. 03. 2019 19:0013. (18. 01. 2019 19:00) 
34.TTC Dobřichovská Pivnice "A"-SK Nová Ves I. "C"RS.208. 03. 2019 18:0017. (15. 02. 2019 18:00) 
40.TJ Sokol Velký Osek "C"-TJ Klučov "B"RS.207. 03. 2019 18:1514. (21. 01. 2019 18:30) 
6.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"-TJ Sokol Velký Osek "B"RS.105. 03. 2019 18:3017. (15. 02. 2019 18:30) 
60.ST Býchory-SK Nová Ves I. "D"RS.304. 03. 2019 18:0018. (18. 02. 2019 18:30) 
31.TJ Sokol Český Brod "A"-Stolní tenis Kolín "C"RS.227. 02. 2019 18:0019. (01. 03. 2019 18:00) 
4.TJ Sokol Velký Osek "B"-TJ Klučov "A"RS.121. 02. 2019 18:1518. (22. 02. 2019 18:30) 
41.TJ Sokol Český Brod "A"-SK Nová Ves I. "C"RS.213. 02. 2019 18:0013. (18. 01. 2019 18:00) 
13.TJ Klučov "A"-Sokol Zásmuky "A"RS.112. 02. 2019 18:3012. (10. 01. 2019 18:30) 
59.SK Křečhoř "B"-TTC Dobřichovská Pivnice "B"RS.307. 02. 2019 18:0015. (31. 01. 2019 18:00) 
11.TJ Sokol Starý Kolín "A"-TJ Klučov "A"RS.104. 02. 2019 18:3013. (14. 01. 2019 18:30) 
38.TJ Sokol Starý Kolín "B"-SK Nová Ves I. "C"RS.202. 02. 2019 17:0015. (30. 01. 2019 18:30) 
36.SK Nová Ves I. "B"-KST Týnec nad Labem "B"RS.230. 01. 2019 18:3015. (29. 01. 2019 18:30) 
35.TJ Klučov "B"-Stolní tenis Kolín "C"RS.229. 01. 2019 18:0015. (31. 01. 2019 18:00) 
37.Viktoria Radim "A"-TJ Sokol Plaňany - JestřábiRS.227. 01. 2019 15:3015. (28. 01. 2019 18:30) 
12.SK Křečhoř "A"-TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"RS.1 13. (16. 01. 2019 18:00)Herna Kostelec n.Č.lesy B
20.Sokol Zásmuky "A"-TJ Sokol Starý Kolín "A"RS.121. 12. 2018 19:008. (16. 11. 2018 19:00) 
14.TJ Sokol Velký Osek "B"-ST EUROMASTER Kolín "D"RS.117. 12. 2018 18:3011. (07. 12. 2018 18:30) 
53.TJ Sokol Velim "B"-TJ Klučov "C"RS.314. 12. 2018 19:001. (28. 09. 2018 19:00) 
47.KST Týnec nad Labem "B"-SK Nová Ves I. "B"RS.214. 12. 2018 18:304. (19. 10. 2018 18:30) 
52.TJ Sokol Velký Osek "D"-SK Nová Ves I. "D"RS.314. 12. 2018 18:301. (28. 09. 2018 18:30) 
46.TJ Sokol Český Brod "A"-TJ Sokol Plaňany - JestřábiRS.214. 12. 2018 18:005. (26. 10. 2018 18:00) 
45.SK Nová Ves I. "C"-TJ Sokol Plaňany - JestřábiRS.212. 12. 2018 18:308. (14. 11. 2018 18:30) 
50.SK Nová Ves I. "B"-TJ Sokol Starý Kolín "B"RS.211. 12. 2018 18:301. (25. 09. 2018 18:30) 
18.Stolní tenis Kolín "A"-TJ Sokol Velký Osek "B"RS.110. 12. 2018 18:3010. (29. 11. 2018 18:30)Herna Velký Osek
19.TJ Sokol Starý Kolín "A"-TJ Sokol Velim "A"RS.110. 12. 2018 18:309. (19. 11. 2018 18:30) 
15.TJ Klučov "A"-SK Nová Ves I. "A"RS.104. 12. 2018 18:3011. (06. 12. 2018 18:30) 
42.TJ Sokol Český Brod "A"-SK Nová Ves I. "B"RS.203. 12. 2018 18:3011. (07. 12. 2018 18:00) 
57.TJ Klučov "C"-SK Křečhoř "B"RS.303. 12. 2018 18:0011. (07. 12. 2018 18:00) 
17.SK Nová Ves I. "A"-TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"RS.102. 12. 2018 18:0010. (30. 11. 2018 18:30) 
43.TJ Sokol Starý Kolín "B"-Stolní tenis Kolín "C"RS.228. 11. 2018 18:309. (21. 11. 2018 18:30) 
44.TJ Sokol Český Brod "A"-TJ Klučov "B"RS.226. 11. 2018 18:009. (23. 11. 2018 18:00) 
16.Stolní tenis Kolín "B"-TJ Sokol Starý Kolín "A"RS.125. 11. 2018 18:3011. (06. 12. 2018 18:30) 
56.SK Křečhoř "B"-Viktoria Radim "B"RS.321. 11. 2018 18:009. (22. 11. 2018 18:00)Herna Radim
21.SK Nová Ves I. "A"-SK Křečhoř "A"RS.118. 11. 2018 18:008. (16. 11. 2018 18:30) 
24.TJ Sokol Starý Kolín "A"-Stolní tenis Kolín "A"RS.112. 11. 2018 18:305. (22. 10. 2018 18:30) 
23.SK Nová Ves I. "A"-Sokol Zásmuky "A"RS.111. 11. 2018 18:006. (02. 11. 2018 18:30) 
48.TJ Sokol Plaňany - Jestřábi-Viktoria Radim "A"RS.224. 10. 2018 18:004. (21. 10. 2018 15:30)Herna Radim
27.Sokol Zásmuky "A"-TJ Klučov "A"RS.119. 10. 2018 19:001. (28. 09. 2018 19:00) 
55.TJ Sokol Český Brod "B"-TJ Sokol Velký Osek "D"RS.316. 10. 2018 18:004. (19. 10. 2018 18:00) 
25.KST Týnec nad Labem "A"-SK Nová Ves I. "A"RS.114. 10. 2018 18:002. (07. 10. 2018 18:00) 
49.SK Nová Ves I. "C"-TJ Sokol Český Brod "A"RS.210. 10. 2018 19:302. (03. 10. 2018 18:30) 
26.TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B"-SK Křečhoř "A"RS.1 2. (05. 10. 2018 18:30)Herna SK Křečhoř A
54.ST Býchory-TJ Sokol Velký Osek "D"RS.3 2. (05. 10. 2018 18:00) 
51.TJ Sokol Český Brod "B"-Viktoria Radim "B"RS.326. 09. 2018 18:301. (28. 09. 2018 18:00) 
28.SK Nová Ves I. "A"-TJ Sokol Velký Osek "B"RS.125. 09. 2018 18:301. (28. 09. 2018 18:30) 
5.Stolní tenis Kolín "A"-Stolní tenis Kolín "B"RS.120. 09. 2018 18:3018. (21. 02. 2019 18:30) 
22.Stolní tenis Kolín "B"-Stolní tenis Kolín "A"RS.113. 09. 2018 18:307. (08. 11. 2018 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS