Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
69.TJ Sokol Zbraslavice B-TJ Sokol Kácov BRP324. 03. 2019 09:0018. (23. 03. 2019 09:00) 
67.SKP Olympia Kutná Hora C-TJ Sokol Malešov BRP320. 03. 2019 19:0018. (23. 03. 2019 09:00) 
39.TJ Sokol Kácov A-TJ Sokol Kutná Hora DRP218. 03. 2019 17:3018. (23. 03. 2019 09:00) 
65.SKP Olympia Kutná Hora C-TJ Sokol Uhlířské Janovice CRP313. 03. 2019 18:0017. (09. 03. 2019 09:00) 
66.SKK Hlízov B-TJ Sokol Chlístovice CRP311. 03. 2019 19:0017. (09. 03. 2019 09:00) 
38.TJ Sokol Kutná Hora D-TJ Sokol Močovice CRP210. 03. 2019 09:0017. (09. 03. 2019 09:00) 
64.TJ Církvice-TJ Sokol Chlístovice BRP301. 03. 2019 18:3016. (23. 02. 2019 09:00) 
63.TJ Sokol Chlístovice C-TJ Sokol Malešov BRP327. 02. 2019 18:0016. (23. 02. 2019 09:00) 
62.TJ Sokol Chlístovice B-TJ Sokol Uhlířské Janovice CRP322. 02. 2019 18:0015. (16. 02. 2019 13:00) 
60.TJ Sokol Zbraslavice B-TJ Sokol Čáslav FRP321. 02. 2019 17:0014. (09. 02. 2019 09:00) 
37.SKK Hlízov A-TJ Sokol Kutná Hora DRP218. 02. 2019 19:0016. (23. 02. 2019 09:00) 
17.SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C-TJ Sokol Zbraslavice ARP115. 02. 2019 20:0015. (16. 02. 2019 09:00) 
35.TJ Sokol Kutná Hora D-TJ Sokol Malešov ARP215. 02. 2019 18:3015. (16. 02. 2019 09:00) 
34.TJ Sokol Chlístovice A-SKP Olympia Kutná Hora BRP213. 02. 2019 18:3015. (16. 02. 2019 09:00) 
61.TJ Sokol Uhlířské Janovice C-SKK Hlízov BRP312. 02. 2019 19:0014. (09. 02. 2019 09:00) 
36.TJ Sokol Kácov A-TJ Sokol Močovice CRP211. 02. 2019 19:0015. (16. 02. 2019 09:00) 
15.TJ Sokol Močovice B-TJ Sokol Uhlířské Janovice ARP110. 02. 2019 19:0014. (09. 02. 2019 09:00) 
33.TJ Sokol Močovice C-TJ Sokol Uhlířské Janovice BRP206. 02. 2019 19:3014. (08. 02. 2019 19:00) 
14.TJ Sokol Močovice B-TJ Sokol Zbraslavice ARP101. 02. 2019 19:0013. (26. 01. 2019 09:00) 
16.SKP Olympia Kutná Hora A-TJ Sokol Kutná Hora CRP131. 01. 2019 18:0014. (09. 02. 2019 09:00) 
58.TJ Sokol Malešov B-TJ Sokol Uhlířské Janovice CRP330. 01. 2019 19:0013. (26. 01. 2019 09:00) 
59.TJ Sokol Chlístovice C-TJ Sokol Zbraslavice BRP328. 01. 2019 18:3013. (26. 01. 2019 09:00) 
32.SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D-SKP Olympia Kutná Hora BRP225. 01. 2019 19:3013. (26. 01. 2019 09:00) 
31.SKK Hlízov A-TJ Sokol Uhlířské Janovice BRP216. 01. 2019 19:3012. (12. 01. 2019 09:00) 
12.SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C-TJ Sokol Močovice ARP104. 01. 2019 20:0011. (05. 01. 2019 09:00) 
56.TJ Sokol Malešov B-TJ Sokol Chlístovice BRP302. 01. 2019 19:0011. (05. 01. 2019 09:00) 
57.TJ Sokol Chlístovice C-TJ Sokol Uhlířské Janovice CRP302. 01. 2019 16:0011. (05. 01. 2019 09:00) 
55.TJ Sokol Chlístovice B-TJ Sokol Čáslav FRP319. 12. 2018 17:3010. (15. 12. 2018 13:00) 
54.TJ Sokol Kácov B-TJ Sokol Chlístovice CRP317. 12. 2018 18:3010. (15. 12. 2018 09:00) 
11.TJ Sokol Čáslav D-TJ Sokol Zbraslavice ARP115. 12. 2018 13:309. (08. 12. 2018 09:00) 
30.TJ Sokol Malešov A-TJ Sokol Uhlířské Janovice BRP211. 12. 2018 19:0010. (14. 12. 2018 18:30) 
29.TJ Sokol Chlístovice A-TJ Sokol Močovice CRP207. 12. 2018 19:309. (08. 12. 2018 09:00) 
9.TJ Sokol Kutná Hora C-TJ Sokol Zbraslavice ARP105. 12. 2018 18:457. (24. 11. 2018 09:00) 
52.TJ Sokol Malešov B-TJ Sokol Chlístovice CRP321. 11. 2018 19:307. (24. 11. 2018 09:00) 
28.TJ Sokol Kácov A-SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DRP217. 11. 2018 09:008. (01. 12. 2018 09:00) 
27.TJ Sokol Chlístovice A-TJ Sokol Malešov ARP216. 11. 2018 19:307. (24. 11. 2018 09:00) 
51.TJ Sokol Uhlířské Janovice C-TJ Sokol Chlístovice BRP314. 11. 2018 18:306. (10. 11. 2018 09:00)Kulturní dům, Chlístovice
50.TJ Sokol Kácov B-SKP Olympia Kutná Hora CRP312. 11. 2018 18:306. (10. 11. 2018 09:00) 
6.TJ Sokol Uhlířské Janovice A-TJ Sokol Močovice BRP110. 11. 2018 13:305. (03. 11. 2018 09:00)Sokolovna Močovice
24.TJ Sokol Kutná Hora D-SKP Olympia Kutná Hora BRP210. 11. 2018 09:005. (03. 11. 2018 09:00) 
26.TJ Sokol Malešov A-TJ Sokol Kutná Hora DRP208. 11. 2018 19:006. (09. 11. 2018 18:30) 
48.SKK Hlízov B-TJ Sokol Uhlířské Janovice CRP305. 11. 2018 19:005. (03. 11. 2018 09:00) 
25.TJ Sokol Chlístovice A-TJ Sokol Čáslav ERP2 5. (03. 11. 2018 09:00)Sokolovna Čáslav
7.TJ Sokol Čáslav C-TJ Sokol Zbraslavice ARP102. 11. 2018 19:005. (03. 11. 2018 09:00) 
8.TJ Sokol Močovice A-TJ Sokol Čáslav DRP102. 11. 2018 18:455. (02. 11. 2018 18:00) 
49.TJ Sokol Chlístovice B-TJ Sokol Kácov BRP331. 10. 2018 18:005. (03. 11. 2018 13:00) 
47.TJ Sokol Uhlířské Janovice C-TJ Sokol Malešov BRP330. 10. 2018 19:004. (27. 10. 2018 09:00) 
46.TJ Sokol Chlístovice B-SKP Olympia Kutná Hora CRP330. 10. 2018 18:304. (27. 10. 2018 13:00) 
23.SKP Olympia Kutná Hora B-SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DRP226. 10. 2018 19:004. (27. 10. 2018 13:00) 
5.TJ Sokol Močovice A-TJ Sokol Uhlířské Janovice ARP125. 10. 2018 18:004. (26. 10. 2018 18:00) 
44.SKP Olympia Kutná Hora C-TJ Sokol Zbraslavice BRP320. 10. 2018 09:003. (13. 10. 2018 09:00) 
22.TJ Sokol Močovice C-TJ Sokol Malešov ARP217. 10. 2018 19:303. (12. 10. 2018 19:00) 
43.TJ Církvice-TJ Sokol Zbraslavice BRP317. 10. 2018 19:002. (06. 10. 2018 09:00) 
4.TJ Sokol Uhlířské Janovice A-TJ Sokol Zbraslavice ARP116. 10. 2018 19:003. (13. 10. 2018 09:00) 
45.TJ Sokol Malešov B-TJ Sokol Kácov BRP312. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 09:00) 
40.SKK Hlízov B-SKP Olympia Kutná Hora CRP308. 10. 2018 19:002. (06. 10. 2018 09:00) 
2.TJ Sokol Močovice A-SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CRP105. 10. 2018 19:002. (05. 10. 2018 18:00) 
21.TJ Sokol Chlístovice A-SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DRP204. 10. 2018 18:302. (06. 10. 2018 09:00) 
41.TJ Sokol Chlístovice B-TJ Sokol Malešov BRP303. 10. 2018 19:002. (06. 10. 2018 13:00) 
20.SKK Hlízov A-SKP Olympia Kutná Hora BRP203. 10. 2018 19:001. (29. 09. 2018 09:00) 
1.TJ Sokol Zbraslavice A-SKP Olympia Kutná Hora ARP103. 10. 2018 18:001. (28. 09. 2018 19:00) 
42.TJ Sokol Uhlířské Janovice C-TJ Sokol Chlístovice CRP302. 10. 2018 19:002. (06. 10. 2018 09:00) 
13.TJ Sokol Čáslav C-TJ Sokol Čáslav DRP128. 09. 2018 19:0011. (29. 09. 2018 00:00) 
68.TJ Sokol Chlístovice C-TJ Sokol Chlístovice BRP326. 09. 2018 18:0018. (29. 09. 2018 00:00) 
19.TJ Sokol Uhlířské Janovice B-TJ Sokol Malešov ARP225. 09. 2018 19:001. (29. 09. 2018 09:00) 
53.TJ Sokol Chlístovice B-TJ Sokol Chlístovice CRP323. 09. 2018 17:009. (29. 09. 2018 00:00) 
18.TJ Sokol Močovice B-TJ Sokol Močovice ARP122. 09. 2018 09:0018. (29. 09. 2018 00:00) 
3.TJ Sokol Čáslav D-TJ Sokol Čáslav CRP121. 09. 2018 19:002. (29. 09. 2018 00:00) 
10.TJ Sokol Močovice A-TJ Sokol Močovice BRP113. 09. 2018 18:009. (29. 09. 2018 00:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS