Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
23.TJ Dynamo Nelahozeves D-TJ Sokol Byšice ARP2 23. (22. 03. 2019 18:00)herna Byšice
27.TJ Dynamo Nelahozeves-TJ Sokol VšetatyRPz20. 03. 2019 17:0014. (19. 03. 2019 17:00)sokolovna TJ Všetaty
20.TJ Dynamo Nelahozeves D-TJ Sokol Dřínov BRP2 21. (08. 03. 2019 18:00)Obecní úřad Dřínov 38
21.TJ Sokol Libiš-SK MšenoRP206. 03. 2019 18:3021. (08. 03. 2019 18:30) 
26.TJ Dynamo Nelahozeves-TJ Neratovice ARPz06. 03. 2019 17:0012. (05. 03. 2019 17:00)herna TJ Neratovice
18.TJ Sokol Libiš-TJ Start Mlékojedy BRP213. 02. 2019 18:3019. (15. 02. 2019 18:30) 
16.TJ Sokol Dřínov B-TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRP230. 01. 2019 18:3018. (08. 02. 2019 18:30) 
15.TJ Sokol Libiš-TJ Neratovice FRP230. 01. 2019 18:3017. (01. 02. 2019 18:30) 
22.TJ Dynamo Nelahozeves C-TJ Sokol Byšice BRP211. 01. 2019 19:0022. (15. 03. 2019 18:00) 
11.TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch-TJ Neratovice FRP2 12. (14. 12. 2018 18:00)SH Neratovice
10.TJ Sokol Libiš-TJ Dynamo Nelahozeves CRP205. 12. 2018 18:3011. (07. 12. 2018 18:30) 
1.TJ Dynamo Nelahozeves A-TJ Neratovice DRP104. 12. 2018 19:0011. (07. 12. 2018 18:00) 
25.TJ Sokol Všetaty-TJ Dynamo NelahozevesRPz04. 12. 2018 17:007. (05. 12. 2018 17:00)tělocvična TJ Dynamo Nelahozeves
24.TJ Kly-TJ Neratovice BRPz21. 11. 2018 18:005. (21. 11. 2018 17:00) 
2.TJ Sokol Všetaty C-TJ Sokol Všetaty BRP131. 10. 2018 18:3012. (07. 01. 2019 18:30) 
3.TJ Dynamo Nelahozeves B-TJ Dynamo Nelahozeves ARP130. 10. 2018 18:0013. (18. 01. 2019 18:00) 
12.TJ Start Mlékojedy B-TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRP225. 10. 2018 18:3014. (09. 01. 2019 18:30) 
19.TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch-TJ Start Mlékojedy ARP223. 10. 2018 18:0020. (22. 02. 2019 18:00) 
4.TJ KRALUPY A-TJ KRALUPY BRP119. 10. 2018 18:3015. (29. 01. 2019 18:30) 
14.TJ Start Mlékojedy B-TJ Start Mlékojedy ARP212. 10. 2018 18:3016. (23. 01. 2019 18:30) 
9.TJ Start Mlékojedy A-TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchRP207. 10. 2018 18:307. (07. 11. 2018 18:30) 
5.TJ Neratovice E-TJ Neratovice DRP105. 10. 2018 18:0015. (28. 01. 2019 18:30) 
13.TJ Dynamo Nelahozeves D-TJ Dynamo Nelahozeves CRP204. 10. 2018 19:0014. (11. 01. 2019 18:00) 
17.TJ Sokol Byšice A-TJ Sokol Byšice BRP228. 09. 2018 18:0018. (05. 02. 2019 19:00) 
6.TJ Dynamo Nelahozeves D-TJ Start Mlékojedy ARP227. 09. 2018 19:002. (28. 09. 2018 18:00) 
8.TJ Sokol Libiš-Sokol Dolní Beřkovice CRP226. 09. 2018 18:303. (05. 10. 2018 18:30) 
7.SK Mšeno-SK LiběchovRP226. 09. 2018 18:002. (28. 09. 2018 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS