Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
11.AFK Nymburk C-TTC Žehuň BOP II05. 03. 2109 18:0018. (22. 02. 2019 18:00)odloženo se souhlasem OSST
26.TJ Lokomotiva Nymburk G-TJ Sokol Lysá nad Labem EOP IV08. 04. 2019 19:0020. (04. 03. 2019 19:00)přeloženo se souhlasem OSST
4.TJ Spartak Pečky A-AFK Nymburk AOP I28. 03. 2019 18:4522. (21. 03. 2019 18:45)odloženo se souhlasem správce soutěže
22.TJ Sokol Kostomlaty-TJ Lokomotiva Nymburk GOP IV26. 03. 2019 20:0013. (15. 01. 2019 20:00)odloženo se souhlasem OSST
17.STC Opočnice B-TJ Lokomotiva Nymburk FOP III25. 03. 2019 19:0021. (14. 03. 2019 19:00)odloženo se souhlasem OSST
27.STC Opočnice C-TJ Sokol Poříčany BOP IV19. 03. 2019 19:0022. (20. 03. 2019 19:00)přeloženo se souhlasem správce soutěže
13.TJ Dvory A-TJ Sokol SokolečOP II15. 03. 2019 18:0020. (08. 03. 2019 18:00)odloženo se souhlasem OSST
36.ACS Přední Lhota-TJ SadskáOP Ž14. 03. 2019 17:3010. (18. 03. 2019 17:30)předehrávka
12.TJ Sokol Sokoleč-TJ Sokol Lysá nad Labem BOP II12. 03. 2019 18:0019. (28. 02. 2019 18:00)odloženo se souhlasem OSST
25.AFK Nymburk D-TJ Sokol Lysá nad Labem EOP IV05. 03. 2019 18:3018. (22. 02. 2019 18:00)odloženo se souhlasem správce soutěže
10.TJ Dvory A-TJ Sadská EOP II01. 03. 2019 18:0018. (22. 02. 2019 18:00)odloženo se souhlasem OSST
34.AFK Nymburk-TJ Lokomotiva Nymburk AOP Ž 9. (01. 03. 2019 17:00) 
24.TJ Lokomotiva Nymburk G-ACS Přední LhotaOP IV28. 02. 2019 19:0018. (18. 02. 2019 19:00)odloženo se souhlasem OSST
35.TJ Sadská-TJ Lokomotiva Nymburk BOP Ž28. 02. 2019 17:009. (26. 02. 2019 17:00)odloženo se souhlasem RSST
23.TTC Žehuň E-TJ Dvory COP IV18. 02. 2019 19:0016. (08. 02. 2019 19:00)odloženo se souhlasem správce soutěže
9.AFK Nymburk C-TJ Sokol Lysá nad Labem COP II15. 02. 2019 18:0016. (08. 02. 2019 18:00)odloženo se souhlasem OSST
16.TJ Sokol Loučeň B-STC Opočnice BOP III14. 02. 2019 19:0015. (01. 02. 2019 19:00)odloženo se souhlasem OSST
33.ACS Přední Lhota-TJ Lokomotiva Nymburk BOP Ž11. 02. 2019 17:308. (04. 02. 2019 17:30)přeloženo se souhlasem OSST
8.TJ Dvory A-TJ Sokol Lysá nad Labem BOP II23. 01. 2019 18:0013. (18. 01. 2019 18:00)odloženo se souhlasem OSST
31.AFK Nymburk-ACS Přední LhotaOP Ž 7. (23. 01. 2019 17:00) 
32.TJ Sadská-TTC PoděbradyOP Ž17. 01. 2019 17:007. (22. 01. 2019 17:00)přeloženo se souhlasem OSST
30.AFK Nymburk-TJ SadskáOP Ž 6. (11. 01. 2019 17:00) 
21.TTC Žehuň D-AFK Nymburk DOP IV10. 01. 2019 19:0012. (08. 01. 2019 19:00)odloženo se souhlasem OSST
15.TJ Sokol Poříčany A-TJ Sokol Loučeň BOP III19. 12. 2018 18:3010. (05. 12. 2018 18:30)odloženo se souhlasem OSST
14.TJ Lokomotiva Nymburk E-TJ Sokol Lysá nad Labem DOP III17. 12. 2018 18:0010. (03. 12. 2018 18:00)odloženo se souhlasem OSST
29.TTC Poděbrady-TJ Lokomotiva Nymburk AOP Ž13. 12. 2018 17:005. (06. 12. 2018 17:00)odloženo se souhlasem OSST
1.TJ Lokomotiva Nymburk B-TJ Sokol Lysá nad Labem AOP I30. 11. 2018 18:008. (23. 11. 2018 18:00)odloženo se souhlasem OSST
28.AFK Nymburk-TJ Lokomotiva Nymburk BOP Ž 5. (30. 11. 2018 17:00) 
20.TTC Žehuň E-STC Opočnice COP IV29. 11. 2018 19:009. (30. 11. 2018 19:00)přeloženo se souhlasem OSST
7.AFK Nymburk C-TJ Sokol SokolečOP II16. 11. 2018 18:006. (09. 11. 2018 18:00)odloženo se souhlasem OSST
2.TJ Lokomotiva Nymburk B-TJ Sadská DOP I02. 11. 2018 18:306. (09. 11. 2018 18:00)přeloženo se souhlasem OSST
19.TJ Sokol Kostomlaty-TJ Dvory COP IV01. 11. 2018 20:003. (16. 10. 2018 20:00)odloženo se souhlasem OSST
3.TJ Lokomotiva Nymburk C-TJ Sokol Lysá nad Labem AOP I29. 10. 2018 18:001. (01. 10. 2018 18:00)odloženo se souhlasem OSST
18.TJ Sadská F-TTC Žehuň EOP IV19. 10. 2018 18:303. (15. 10. 2018 18:00)odloženo se souhlasem OSST
5.TJ Dvory A-TJ Sokol Písková LhotaOP II19. 10. 2018 18:001. (05. 10. 2018 18:00)odloženo se souhlasem OSST
6.TJ Sokol Loučeň A-AFK Nymburk COP II10. 10. 2018 18:151. (03. 10. 2018 18:15)odloženo se souhlasem OSST
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS