Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
25.TJ Brná nad Labem B-TJ Dolní Zálezly BOP124. 04. 2019 17:0012. (30. 01. 2019 17:00)ODLOŽENO
8.TJ Dolní Zálezly D-TJ Pikron COP223. 04. 2019 17:307. (19. 11. 2018 17:30)ODLOŽENO
12.TTC Ústí nad Labem C-SKP Sever Ústí nad Labem EOP215. 04. 2019 17:0018. (28. 02. 2019 18:00)ODLOŽENO - Herna SKP Sever ÚL
16.TJ Dolní Zálezly C-TJ Slovan ChabařoviceOP211. 04. 2019 17:0022. (01. 04. 2019 17:30)ODLOŽENO
15.TJ Chemička Ústí nad Labem C-SKP Sever Ústí nad Labem EOP209. 04. 2019 17:3019. (04. 03. 2019 18:15)ODLOŽENO
14.TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C-TJ Dolní Zálezly COP203. 04. 2019 17:3019. (06. 03. 2019 17:30)ODLOŽENO
32.TTC Ústí nad Labem B-TJ Brná nad Labem BOP103. 04. 2019 17:0018. (18. 03. 2019 18:00)ODLOŽENO
28.SKP Sever Ústí nad Labem C-TJ Chemička Ústí nad Labem BOP125. 03. 2019 18:0014. (11. 02. 2019 18:00)ODLOŽENO
13.TTC Ústí nad Labem C-TJ Brná nad Labem COP213. 03. 2019 17:0019. (07. 03. 2019 18:00)ODLOŽENO - herna TJ Brná C
4.TJ Dolní Zálezly C-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DOP208. 03. 2019 17:303. (22. 10. 2018 17:30)ODLOŽENO
31.SKP Sever Ústí nad Labem D-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO BOP1 16. (01. 03. 2019 17:30)ODLOŽENO
30.TJ Chemička Ústí nad Labem B-TJ Dolní Zálezly BOP127. 02. 2019 18:0016. (25. 02. 2019 18:00)ODLOŽENO
11.TTC Ústí nad Labem C-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DOP221. 02. 2019 18:0016. (14. 02. 2019 18:00) 
7.TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D-TTC Ústí nad Labem COP213. 02. 2019 17:005. (07. 11. 2018 17:00)ODLOŽENO
27.SKP Sever Ústí nad Labem D-SKP Sever Ústí nad Labem COP106. 02. 2019 17:0013. (08. 02. 2019 17:30) 
10.TJ Dolní Zálezly D-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO COP223. 01. 2019 17:3013. (21. 01. 2019 17:30) 
24.SKP Sever Ústí nad Labem D-TJ Pikron AOP1 10. (18. 01. 2019 17:30)ODLOŽENO
29.SKP Sever Ústí nad Labem D-TJ Brná nad Labem BOP111. 01. 2019 17:3014. (15. 02. 2019 17:30) 
26.SKP Sever Ústí nad Labem D-TJ Pikron BOP104. 01. 2019 17:3012. (01. 02. 2019 17:30) 
6.TJ Brná nad Labem C-TJ Dolní Zálezly DOP212. 12. 2018 17:004. (31. 10. 2018 17:00)ODLOŽENO
9.SKP Sever Ústí nad Labem E-TJ Brná nad Labem DOP2 10. (10. 12. 2018 17:30)ODLOŽENO
1.TJ Dolní Zálezly C-TTC Ústí nad Labem COP203. 12. 2018 17:301. (08. 10. 2018 17:30) 
5.TTC Ústí nad Labem C-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO COP207. 11. 2018 18:004. (01. 11. 2018 18:00)ODLOŽENO
23.TJ Chemička Ústí nad Labem B-SKP Sever Ústí nad Labem COP1 5. (05. 11. 2018 18:00) 
21.SKP Sever Ústí nad Labem C-SKP Sever Ústí nad Labem DOP131. 10. 2018 18:004. (29. 10. 2018 18:00) 
22.TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B-TJ Pikron AOP1 4. (29. 10. 2018 17:30)ODLOŽENO
18.TTC Ústí nad Labem B-SKP Sever Ústí nad Labem COP125. 10. 2018 18:003. (22. 10. 2018 18:00)ODLOŽENO
20.TJ Dolní Zálezly B-TJ Brná nad Labem BOP1 3. (23. 10. 2018 18:00)ODLOŽENO
19.TJ Brná nad Labem A-TJ Pikron AOP1 3. (22. 10. 2018 18:00)ODLOŽENO
2.TJ Slovan Chabařovice-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DOP2 2. (18. 10. 2018 17:15)ODLOŽENO
3.TJ Dolní Zálezly C-TJ Pikron COP2 2. (15. 10. 2018 17:30)ODLOŽENO
17.TJ Dolní Zálezly B-TJ Pikron BOP1 1. (09. 10. 2018 18:00)ODLOŽENO
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy