Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
105.TJ Jiskra Havlíčkův Brod E-ZŠ Nuselská HB ARS 2 22. (31. 03. 2019 10:30)Herna B!
1.TJ Jiskra Havlíčkův Brod D-TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou CRS 1 22. (31. 03. 2019 10:30)Herna A!
112.TJ Jiskra Havlíčkův Brod H-Horní Studenec BRS 3 21. (25. 03. 2019 18:30)Herna A!
93.TJ Jiskra Havlíčkův Brod F-Přibyslav CRS 2 21. (22. 03. 2019 18:00)Herna B!
113.TJ Jiskra Havlíčkův Brod H-TJ Sokol Mírovka BRS 3 20. (18. 03. 2019 18:00)Herna A!
3.TJ Jiskra Havlíčkův Brod D-Šmolovy ARS 1 20. (17. 03. 2019 10:30)Herna A!
104.TJ Jiskra Havlíčkův Brod E-Maleč ARS 2 20. (17. 03. 2019 08:00)Herna B!
2.Jitkov B-Přibyslav BRS 1 20. (15. 03. 2019 18:00)hraje se v Přibyslavi,domácí=Jitkov B
101.TJ Jiskra Havlíčkův Brod G-Přibyslav CRS 2 20. (15. 03. 2019 18:00)Herna B!
5.TJ CHS Chotěboř E-Přibyslav BRS 1 19. (10. 03. 2019 09:00)hraje se v Přibyslavi,domácí=CHS CHotěboř E
6.Ledeč A-Jitkov BRS 108. 03. 2019 18:0019. (11. 03. 2019 18:00) 
127.TJ Jiskra Havlíčkův Brod H-Šmolovy CRS 3 18. (04. 03. 2019 18:00)Herna A!
94.TJ Jiskra Havlíčkův Brod G-HB Ostrov CRS 227. 02. 2019 17:0018. (01. 03. 2019 18:00)hraje se v hale HB Ostrov,domácí=HBG
102.Stříbrné Hory A-TJ CHS Chotěboř FRS 225. 02. 2019 18:0019. (10. 03. 2019 09:00) 
7.TJ Jiskra Havlíčkův Brod D-Přibyslav ARS 1 17. (24. 02. 2019 10:30)Herna B !
99.Maleč A-TJ Jiskra Havlíčkův Brod GRS 223. 02. 2019 18:0017. (24. 02. 2019 09:00) 
128.Jitkov D-TJ Jiskra Havlíčkův Brod HRS 322. 02. 2019 18:0017. (24. 02. 2019 08:00) 
8.TJ CHS Chotěboř D-Šmolovy ARS 122. 02. 2019 18:0017. (24. 02. 2019 10:30) 
43.TJ CHS Chotěboř F-Přibyslav CRS 221. 02. 2019 18:0017. (24. 02. 2019 08:00) 
98.HB Ostrov C-Jitkov CRS 221. 02. 2019 17:3017. (24. 02. 2019 17:00) 
95.Stříbrné Hory A-ZOD Kámen ARS 217. 02. 2019 17:0016. (17. 02. 2019 09:00) 
115.Horní Studenec B-Sokol Maleč BRS 3 16. (15. 02. 2019 18:30)Hraje se v Malči
10.TJ Sokol Mírovka A-TJ CHS Chotěboř DRS 1 16. (15. 02. 2019 18:00)hraje se v hale HB Ostrov
121.ZOD Kámen B-TJ Sokol Mírovka BRS 315. 02. 2019 18:0016. (17. 02. 2019 09:00) 
100.HB Ostrov C-TJ CHS Chotěboř FRS 214. 02. 2019 18:0016. (17. 02. 2019 17:00) 
9.TJ CHS Chotěboř E-Přibyslav ARS 114. 02. 2019 18:0016. (17. 02. 2019 10:30) 
96.TJ Jiskra Havlíčkův Brod E-Přibyslav CRS 213. 02. 2019 18:0016. (17. 02. 2019 08:00)Herna A!
114.TJ Jiskra Havlíčkův Brod H-Šmolovy BRS 310. 02. 2019 17:0015. (11. 02. 2019 18:00)Herna A!
46.TJ Jiskra Havlíčkův Brod F-ZOD Kámen ARS 208. 02. 2019 19:0015. (08. 02. 2019 18:00)Herna A!
44.Přibyslav C-ZŠ Nuselská HB ARS 207. 02. 2019 18:0015. (10. 02. 2019 08:00) 
103.Jitkov C-Stříbrné Hory ARS 207. 02. 2019 18:0020. (17. 03. 2019 09:00) 
11.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou C-TJ CHS Chotěboř ERS 106. 02. 2019 18:0015. (08. 02. 2019 18:00) 
45.Stříbrné Hory A-Horní Studenec ARS 203. 02. 2019 16:0014. (03. 02. 2019 09:00) 
48.TJ Jiskra Havlíčkův Brod E-Jitkov CRS 2 14. (03. 02. 2019 08:00)Herna A!
47.TJ Jiskra Havlíčkův Brod G-TJ CHS Chotěboř FRS 2 14. (01. 02. 2019 18:00)Herna B!
50.ZOD Kámen A-Přibyslav CRS 231. 01. 2019 18:0014. (01. 02. 2019 18:00) 
49.ZŠ Nuselská HB A-HB Ostrov CRS 231. 01. 2019 18:0014. (03. 02. 2019 09:00) 
138.TJ Sokol Mírovka B-Stříbrné Hory BRS 331. 01. 2019 18:0014. (03. 02. 2019 17:00)hraje se v hale HB Ostrov
137.TJ Jiskra Havlíčkův Brod H-Sokol Maleč BRS 3 13. (28. 01. 2019 18:00)Herna A!
51.Stříbrné Hory A-TJ Jiskra Havlíčkův Brod GRS 227. 01. 2019 17:0013. (27. 01. 2019 09:00) 
13.TJ Jiskra Havlíčkův Brod D-Přibyslav BRS 1 13. (27. 01. 2019 09:00)Herna A!
12.TJ Sokol Mírovka A-Ledeč ARS 1 13. (25. 01. 2019 18:00)Hraje se v hale HB Ostrov, Jihlavská ulice.
52.TJ Jiskra Havlíčkův Brod F-Horní Studenec ARS 2 13. (25. 01. 2019 18:00)Herna B!
55.Jitkov C-ZŠ Nuselská HB ARS 224. 01. 2019 18:0013. (27. 01. 2019 08:00) 
54.HB Ostrov C-ZOD Kámen ARS 224. 01. 2019 17:0013. (27. 01. 2019 17:00) 
53.Přibyslav C-Maleč ARS 223. 01. 2019 18:3013. (28. 01. 2019 18:30) 
56.Stříbrné Hory A-TJ Jiskra Havlíčkův Brod FRS 220. 01. 2019 17:3012. (20. 01. 2019 09:00) 
136.Stříbrné Hory B-TJ Jiskra Havlíčkův Brod HRS 3 12. (20. 01. 2019 17:00)20.01.2019 15:00
16.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou C-TJ Sokol Mírovka ARS 118. 01. 2019 17:1512. (18. 01. 2019 18:00) 
106.TJ Sokol Mírovka B-Horní Studenec BRS 317. 01. 2019 17:0012. (20. 01. 2019 10:00)hraje se v hale HB Ostrov !!!
139.TJ Jiskra Havlíčkův Brod H-Přibyslav DRS 3 11. (14. 01. 2019 17:00)Herna A!
140.ZOD Kámen B-Šmolovy BRS 313. 01. 2019 18:0011. (13. 01. 2019 09:00) 
58.Stříbrné Hory A-Přibyslav CRS 213. 01. 2019 16:3011. (13. 01. 2019 09:00) 
132.Ledeč B-Horní Studenec BRS 313. 01. 2019 09:0011. (13. 01. 2019 18:00) 
17.Jitkov B-TJ CHS Chotěboř DRS 110. 01. 2019 18:0011. (11. 01. 2019 18:00) 
19.TJ CHS Chotěboř E-Šmolovy ARS 110. 01. 2019 18:0011. (13. 01. 2019 10:30) 
85.Horní Studenec A-HB Ostrov CRS 210. 01. 2019 17:0011. (11. 01. 2019 18:30) 
84.ZŠ Nuselská HB A-TJ Jiskra Havlíčkův Brod ERS 208. 01. 2019 18:0011. (13. 01. 2019 09:00) 
60.TJ Jiskra Havlíčkův Brod E-ZOD Kámen ARS 2 10. (06. 01. 2019 10:30)Herna A!
59.TJ Jiskra Havlíčkův Brod G-ZŠ Nuselská HB ARS 2 10. (06. 01. 2019 08:00)Herna A!
87.HB Ostrov C-Stříbrné Hory ARS 202. 01. 2019 18:0010. (06. 01. 2019 17:00) 
42.TJ Jiskra Havlíčkův Brod G-TJ Jiskra Havlíčkův Brod FRS 2 22. (02. 01. 2019 18:00)Herna A! Předehrávka dle SŘ
14.Jitkov B-Jitkov ARS 1 12. (30. 12. 2018 10:30)Předehrávka dle SŘ
107.Šmolovy C-Šmolovy BRS 3 12. (30. 12. 2018 09:00)Předehrávka dle SŘ
15.Přibyslav B-Přibyslav ARS 126. 12. 2018 18:0012. (30. 12. 2018 10:30)Předehrávka dle SŘ
57.TJ Jiskra Havlíčkův Brod G-TJ Jiskra Havlíčkův Brod ERS 223. 12. 2018 09:0012. (29. 12. 2018 18:00)Předehrávka dle SŘ
18.TJ CHS Chotěboř E-TJ CHS Chotěboř DRS 120. 12. 2018 18:0012. (30. 12. 2018 10:30)Předehrávka dle SŘ
134.TJ CHS Chotěboř G-Přibyslav DRS 318. 12. 2018 17:009. (02. 12. 2018 17:00) 
63.TJ CHS Chotěboř F-Stříbrné Hory ARS 216. 12. 2018 09:008. (09. 12. 2018 08:00) 
24.Jitkov A-TJ Sokol Mírovka ARS 116. 12. 2018 09:006. (18. 11. 2018 10:30) 
97.TJ Jiskra Havlíčkův Brod F-TJ Jiskra Havlíčkův Brod ERS 214. 12. 2018 19:3017. (30. 12. 2018 09:00)Herna A! Předehrávka dle SŘ
108.TJ Jiskra Havlíčkův Brod H-Ledeč BRS 3 8. (10. 12. 2018 18:00)Herna A!
20.Přibyslav B-TJ CHS Chotěboř ERS 1 8. (09. 12. 2018 10:30)utkání se hraje v Chotěboři,domácím týmem je Přibyslav
34.TJ Jiskra Havlíčkův Brod D-TJ Sokol Mírovka ARS 1 8. (09. 12. 2018 10:30)Herna A!
62.TJ Jiskra Havlíčkův Brod E-Horní Studenec ARS 2 8. (09. 12. 2018 09:00)Herna B !
64.TJ Jiskra Havlíčkův Brod F-Jitkov CRS 2 8. (09. 12. 2018 08:00)Herna B!
67.TJ Jiskra Havlíčkův Brod G-ZOD Kámen ARS 2 8. (07. 12. 2018 18:00)Herna B!
65.HB Ostrov C-Přibyslav CRS 206. 12. 2018 18:308. (09. 12. 2018 17:00)hraje se v Přibyslavi
36.TJ CHS Chotěboř D-TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou CRS 104. 12. 2018 18:308. (09. 12. 2018 10:30) 
37.Přibyslav B-Jitkov BRS 1 9. (03. 12. 2018 18:00)Utkání se hraje v Jitkově !!!Domácí tým je Přibyslav B
61.TJ Jiskra Havlíčkův Brod F-HB Ostrov CRS 2 9. (01. 12. 2018 09:00) 
135.TJ Sokol Mírovka B-TJ Jiskra Havlíčkův Brod HRS 330. 11. 2018 18:009. (02. 12. 2018 10:00) 
35.TJ CHS Chotěboř E-TJ Sokol Mírovka ARS 127. 11. 2018 18:009. (02. 12. 2018 10:30) 
66.Stříbrné Hory A-TJ Jiskra Havlíčkův Brod ERS 223. 11. 2018 18:307. (25. 11. 2018 09:00) 
40.TJ Jiskra Havlíčkův Brod D-TJ CHS Chotěboř ERS 123. 11. 2018 18:007. (25. 11. 2018 09:00)Herna A!
133.Horní Studenec B-Šmolovy BRS 321. 11. 2018 18:007. (23. 11. 2018 18:30) 
70.HB Ostrov C-TJ Jiskra Havlíčkův Brod GRS 221. 11. 2018 17:007. (25. 11. 2018 17:00)hraje se v herně TJ Jiskra !!
68.Přibyslav C-TJ CHS Chotěboř FRS 219. 11. 2018 18:306. (16. 11. 2018 18:30) 
119.TJ Jiskra Havlíčkův Brod H-Jitkov DRS 318. 11. 2018 09:006. (19. 11. 2018 18:00)Herna B!
71.TJ Jiskra Havlíčkův Brod G-Maleč ARS 216. 11. 2018 19:006. (16. 11. 2018 18:00) 
23.Šmolovy A-TJ CHS Chotěboř DRS 116. 11. 2018 17:006. (18. 11. 2018 10:30) 
21.TJ CHS Chotěboř E-Ledeč ARS 115. 11. 2018 18:006. (18. 11. 2018 10:30) 
120.Šmolovy B-TJ Sokol Mírovka BRS 315. 11. 2018 18:006. (18. 11. 2018 08:00) 
69.Jitkov C-HB Ostrov CRS 215. 11. 2018 17:006. (18. 11. 2018 08:00) 
22.TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou C-Přibyslav BRS 114. 11. 2018 18:006. (16. 11. 2018 18:00) 
124.TJ Jiskra Havlíčkův Brod H-TJ CHS Chotěboř GRS 3 5. (12. 11. 2018 18:00)Herna A!
117.Stříbrné Hory B-Přibyslav DRS 311. 11. 2018 15:005. (11. 11. 2018 17:00) 
25.TJ Jiskra Havlíčkův Brod D-Jitkov ARS 1 5. (11. 11. 2018 10:30)Herna B !
109.Ledeč B-Šmolovy BRS 311. 11. 2018 09:005. (12. 11. 2018 18:00)oprava VS
74.TJ Jiskra Havlíčkův Brod F-ZŠ Nuselská HB ARS 2 5. (11. 11. 2018 08:00)Herna B !
27.Šmolovy A-Jitkov BRS 109. 11. 2018 18:005. (11. 11. 2018 09:00) 
75.ZOD Kámen A-Stříbrné Hory ARS 2 5. (09. 11. 2018 18:00) 
28.Ledeč A-TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou CRS 109. 11. 2018 18:005. (12. 11. 2018 18:00) 
78.TJ Jiskra Havlíčkův Brod G-Jitkov CRS 2 5. (09. 11. 2018 18:00)Herna B !
26.TJ CHS Chotěboř D-TJ Sokol Mírovka ARS 108. 11. 2018 18:005. (11. 11. 2018 10:30) 
116.Sokol Maleč B-Horní Studenec BRS 308. 11. 2018 18:005. (11. 11. 2018 09:00)Hraje se v H.Studenci
73.Přibyslav C-TJ Jiskra Havlíčkův Brod ERS 207. 11. 2018 18:005. (11. 11. 2018 09:00) 
122.TJ Sokol Mírovka B-ZOD Kámen BRS 307. 11. 2018 17:305. (11. 11. 2018 10:00) 
77.Jitkov C-TJ CHS Chotěboř FRS 203. 11. 2018 18:004. (04. 11. 2018 08:00) 
81.TJ Jiskra Havlíčkův Brod G-Horní Studenec ARS 2 4. (02. 11. 2018 18:00)Herna B!
110.ZOD Kámen B-Ledeč BRS 301. 11. 2018 18:004. (04. 11. 2018 09:00) 
31.TJ CHS Chotěboř E-TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou CRS 101. 11. 2018 18:004. (04. 11. 2018 10:30) 
118.TJ Sokol Mírovka B-Sokol Maleč BRS 331. 10. 2018 18:004. (04. 11. 2018 10:00) 
76.TJ Jiskra Havlíčkův Brod E-HB Ostrov CRS 231. 10. 2018 18:004. (04. 11. 2018 08:00)Herna A !
125.TJ Jiskra Havlíčkův Brod H-ZOD Kámen BRS 3 3. (29. 10. 2018 18:00)Herna A!
29.TJ Jiskra Havlíčkův Brod D-Jitkov BRS 1 3. (28. 10. 2018 09:00)Herna A!
30.Ledeč A-Šmolovy ARS 126. 10. 2018 18:003. (29. 10. 2018 18:00) 
82.TJ Jiskra Havlíčkův Brod F-Maleč ARS 2 3. (26. 10. 2018 18:00)Herna B!
89.TJ CHS Chotěboř F-TJ Jiskra Havlíčkův Brod GRS 225. 10. 2018 18:003. (28. 10. 2018 08:00) 
123.Horní Studenec B-Přibyslav DRS 325. 10. 2018 17:003. (26. 10. 2018 17:00) 
79.HB Ostrov C-ZŠ Nuselská HB ARS 225. 10. 2018 17:003. (28. 10. 2018 17:00) 
111.Stříbrné Hory B-TJ Sokol Mírovka BRS 324. 10. 2018 18:003. (28. 10. 2018 17:00) 
83.Horní Studenec A-Stříbrné Hory ARS 224. 10. 2018 18:003. (26. 10. 2018 18:30) 
32.TJ CHS Chotěboř D-Přibyslav ARS 123. 10. 2018 18:003. (28. 10. 2018 10:30) 
88.TJ Jiskra Havlíčkův Brod E-TJ CHS Chotěboř FRS 2 2. (21. 10. 2018 09:00)Herna A!
90.TJ Jiskra Havlíčkův Brod G-Stříbrné Hory ARS 2 2. (19. 10. 2018 18:00)Herna A!
126.TJ Sokol Mírovka B-Přibyslav DRS 319. 10. 2018 17:002. (21. 10. 2018 17:00) 
80.ZOD Kámen A-HB Ostrov CRS 218. 10. 2018 17:002. (19. 10. 2018 18:00) 
130.TJ Jiskra Havlíčkův Brod H-Stříbrné Hory BRS 3 1. (15. 10. 2018 18:00)Herna A!
41.TJ Jiskra Havlíčkův Brod D-Ledeč ARS 1 1. (14. 10. 2018 10:30)Herna B !
131.Horní Studenec B-TJ Sokol Mírovka BRS 311. 10. 2018 18:001. (12. 10. 2018 18:30) 
38.TJ CHS Chotěboř D-TJ CHS Chotěboř ERS 109. 10. 2018 18:001. (07. 10. 2018 10:30)Předehrávka dle SŘ
129.Šmolovy B-Šmolovy CRS 3 1. (07. 10. 2018 10:30)Předehrávka dle SŘ
39.Jitkov A-Jitkov BRS 1 1. (07. 10. 2018 10:30)Předehrávka dle SŘ
33.Přibyslav A-Přibyslav BRS 104. 10. 2018 18:001. (07. 10. 2018 10:30)Předehrávka dle SŘ-změna termínu dohodou
91.TJ Jiskra Havlíčkův Brod F-Stříbrné Hory ARS 203. 10. 2018 18:301. (08. 10. 2018 18:00)Herna A !
92.TJ Jiskra Havlíčkův Brod E-TJ Jiskra Havlíčkův Brod GRS 203. 10. 2018 17:001. (07. 10. 2018 10:30)Herna B! Předehrávka dle SŘ- dohoda
86.TJ Jiskra Havlíčkův Brod F-TJ Jiskra Havlíčkův Brod GRS 226. 09. 2018 18:0011. (05. 10. 2018 18:00)Předehrávka dle SŘ-dohoda
72.TJ Jiskra Havlíčkův Brod E-TJ Jiskra Havlíčkův Brod FRS 221. 09. 2018 18:006. (05. 10. 2018 18:00)Herna A! Předehrávka dle SŘ
4.Ledeč A-Přibyslav BRS 101. 03. 2018 18:0018. (04. 03. 2019 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS