Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
1.TJ Lokomotiva Meziměstí A-TJ Knauf Team Lipí ARPI28. 03. 2019 18:0022. (26. 03. 2019 18:00)dohodou
2.TJ Jiskra Jaroměř C-TJ Sokol Bukovice ARPI21. 03. 2019 18:3021. (22. 03. 2019 18:00)dohodou
61.TJ Sokol Česká Skalice C-TJ Sokol Velká Jesenice BRPIII 20. (15. 03. 2019 18:00) 
68.TJ Sokol Libchyně B-TTC Nové Město nad Metují CRPIV08. 03. 2019 17:3018. (22. 02. 2019 17:30)na žádost Libchyně
60.TJ Sokol Velký Dřevíč A-TJ Sokol Zbečník ARPIII07. 03. 2019 19:0017. (14. 02. 2019 19:00)dohodou
4.TJ Knauf Team Lipí A-Jednota Orel Bohuslavice ARPI07. 03. 2019 18:0019. (28. 02. 2019 18:00)na žádost Bohuslavic
46.TJ Lokomotiva Meziměstí B-TJ Sokol Jasenná ARPII07. 03. 2019 18:0019. (28. 02. 2019 18:00)dohodou
8.TJ Sokol Bukovice A-TJ Lokomotiva Meziměstí ARPI07. 03. 2019 17:3017. (14. 02. 2019 17:30)na žádost Bukovice
76.TJ Sokol Česká Skalice B-TJ Sokol Česká Skalice ARPd07. 03. 2019 17:0012. (28. 02. 2019 17:00)dohodou
74.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 A-TJ Červený Kostelec-Horní ARPd06. 03. 2019 17:0012. (27. 02. 2019 17:00)RSST
59.TJ Lokomotiva Meziměstí C-Sokol České Meziříčí CRPIII05. 03. 2019 18:0017. (12. 02. 2019 18:00)na žádost Č. Meziříčí
50.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F-TJ Jiskra Machov ARPII05. 03. 2019 18:0021. (19. 03. 2019 18:00)dohodou
47.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E-TJ Slovan Broumov DRPII04. 03. 2019 18:0019. (27. 02. 2019 18:00)dohodou
3.TJ Náchod C-TJ Slovan Broumov CRPI04. 03. 2019 18:0020. (11. 03. 2019 18:00)na žádost Náchoda
48.TJ Sokol Česká Skalice B-TJ Jiskra Machov ARPII04. 03. 2019 18:0019. (25. 02. 2019 18:00)dohodou
44.TJ Slovan Broumov D-TJ Sokol Česká Skalice BRPII01. 03. 2019 18:0018. (22. 02. 2019 18:00)na žádost Č. Skalice
75.TJ Jiskra Jaroměř A-TTC Nové Město nad Metují ARPd01. 03. 2019 17:0012. (27. 02. 2019 17:00)dohodou
69.TJ Jiskra Jaroměř F-Jednota Orel Bohuslavice CRPIV27. 02. 2019 18:1519. (25. 02. 2019 18:00)na žádost Bohuslavic
73.TJ Červený Kostelec-Horní A-TJ Jiskra Jaroměř ARPd26. 02. 2019 17:1511. (21. 02. 2019 17:30)na žádost Č.Kostelce
5.TJ Knauf Team Lipí A-TJ Slovan Broumov CRPI21. 02. 2019 19:0018. (21. 02. 2019 18:00) 
43.Jednota Orel Bohuslavice B-TJ Červený Kostelec-Horní CRPII19. 02. 2019 18:0016. (07. 02. 2019 18:00)na žádost Č. K.
45.TJ Sokol Velká Jesenice A-TJ Červený Kostelec-Horní CRPII18. 02. 2019 18:3018. (21. 02. 2019 18:30)na žádost V. Jesenice
9.TJ Náchod C-TJ Sokol Bukovice ARPI18. 02. 2019 18:0016. (04. 02. 2019 18:00)dohodou
58.TJ Lokomotiva Meziměstí C-TJ Náchod DRPIII14. 02. 2019 18:0014. (22. 01. 2019 18:00)dohodou
72.TJ Sokol Česká Skalice B-TJ Červený Kostelec-Horní ARPd14. 02. 2019 17:0010. (07. 02. 2019 17:00)na žádost Č. Kostelce
10.TJ Červený Kostelec-Horní A-Jednota Orel Bohuslavice ARPI12. 02. 2019 18:3015. (31. 01. 2019 18:00)na žádost Bohuslavic
7.TJ Lokomotiva Meziměstí A-TJ Jiskra Jaroměř CRPI12. 02. 2019 18:0018. (19. 02. 2019 18:00)dohodou
42.TJ Červený Kostelec-Horní B-TJ Jiskra Machov ARPII07. 02. 2019 18:0016. (05. 02. 2019 18:00)dohodou
57.TJ Lokomotiva Meziměstí C-TJ Sokol Velký Dřevíč ARPIII07. 02. 2019 18:0012. (08. 01. 2019 18:00)na žádost V. Dřevíče
41.TJ Červený Kostelec-Horní C-TJ Sokol Jasenná ARPII31. 01. 2019 18:3015. (29. 01. 2019 18:00)dohodou
71.TJ Jiskra Jaroměř A-TJ Sokol Česká Skalice BRPd30. 01. 2019 17:309. (23. 01. 2019 17:00)na žádost Č. Skalice
66.Sokol České Meziříčí D-TTC Nové Město nad Metují CRPIV28. 01. 2019 18:3014. (23. 01. 2019 18:30)na žádost N. Města
67.TJ Sokol Jasenná C-TJ Sokol Horní Radechová ARPIV25. 01. 2019 19:0014. (25. 01. 2019 18:00) 
11.Jednota Orel Bohuslavice A-TJ Lokomotiva Meziměstí ARPI21. 01. 2019 18:0014. (25. 01. 2019 18:00)na žádost Bohuslavic
55.TJ Lokomotiva Meziměstí C-TJ Sokol Česká Skalice CRPIII17. 01. 2019 18:0011. (11. 12. 2018 18:00)na žádost Č. Skalice
65.TJ Sokol Libchyně B-TJ Sokol Česká Skalice DRPIV16. 01. 2019 17:3013. (18. 01. 2019 17:30)dohodou
40.TJ Jiskra Machov A-TJ Lokomotiva Meziměstí BRPII09. 01. 2019 18:0013. (14. 01. 2019 18:00)dohodou
12.Jednota Orel Bohuslavice A-TJ Náchod CRPI08. 01. 2019 18:0012. (11. 01. 2019 18:00)na žádost Bohuslavic
38.Jednota Orel Bohuslavice B-TJ Jiskra Machov ARPII04. 01. 2019 18:0012. (10. 01. 2019 18:00)dohodou
37.TJ Sokol Velká Jesenice A-TJ Jiskra Jaroměř DRPII20. 12. 2018 18:3011. (13. 12. 2018 18:30)dohodou
56.Sokol České Meziříčí C-TJ Sokol Zbečník ARPIII19. 12. 2018 18:3011. (12. 12. 2018 18:30)na žádost Zbečníku
13.TJ Knauf Team Lipí A-TJ Lokomotiva Meziměstí ARPI19. 12. 2018 18:0011. (13. 12. 2018 18:00)dohodou
15.TJ Sokol Bukovice A-TJ Jiskra Jaroměř CRPI18. 12. 2018 17:0010. (06. 12. 2018 17:30)dohodou
54.TJ Náchod D-TJ Sokol Velký Dřevíč ARPIII17. 12. 2018 18:0011. (10. 12. 2018 18:00)na žádost Náchoda
36.TJ Slovan Broumov D-TJ Červený Kostelec-Horní CRPII14. 12. 2018 18:0010. (07. 12. 2018 18:00)na žádost Č. Kostelce
14.TJ Jiskra Jaroměř C-Jednota Orel Bohuslavice ARPI12. 12. 2018 18:0011. (14. 12. 2018 18:00)dohodou
16.TJ Lokomotiva Meziměstí A-TJ Slovan Broumov CRPI11. 12. 2018 18:0010. (04. 12. 2018 18:00)na žádost Broumova
52.TJ Sokol Česká Skalice C-TJ Sokol Velký Dřevíč ARPIII05. 12. 2018 18:008. (23. 11. 2018 18:00)na žádost Č. Skalice
64.TJ Sokol Libchyně B-TJ Sokol Jasenná CRPIV03. 12. 2018 00:008. (23. 11. 2018 17:30)na žádost Libchyně
53.TJ Sokol Česká Skalice C-TJ Náchod DRPIII30. 11. 2018 18:0010. (07. 12. 2018 18:00)na žádost Náchoda
33.TJ Slovan Broumov D-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ERPII30. 11. 2018 18:008. (23. 11. 2018 18:00)na žádost Broumova
18.TJ Jiskra Jaroměř C-TTC Nové Město nad Metují BRPI29. 11. 2018 18:309. (30. 11. 2018 18:00)dohodou
17.TJ Slovan Broumov C-TJ Náchod CRPI27. 11. 2018 18:009. (28. 11. 2018 18:00)na žádost Broumova
20.TTC Nové Město nad Metují B-Jednota Orel Bohuslavice ARPI26. 11. 2018 18:007. (12. 11. 2018 18:00)na žádost Orel A
34.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E-TJ Jiskra Machov ARPII21. 11. 2018 18:009. (28. 11. 2018 18:00)na žádost Machova
22.TJ Červený Kostelec-Horní A-TJ Slovan Broumov CRPI08. 11. 2018 18:305. (25. 10. 2018 18:00)na žádost Broumova
31.TJ Slovan Broumov D-TJ Jiskra Machov ARPII07. 11. 2018 18:006. (02. 11. 2018 18:00)na žádost Machova
21.TJ Sokol Žďárky A-TTC Nové Město nad Metují BRPI07. 11. 2018 18:006. (31. 10. 2018 18:00)na žádost Žďárek
30.TJ Lokomotiva Meziměstí B-TJ Červený Kostelec-Horní CRPII06. 11. 2018 18:006. (01. 11. 2018 18:00)na žádost Meziměstí
32.TJ Jiskra Machov A-TJ Sokol Jasenná ARPII05. 11. 2018 17:007. (12. 11. 2018 18:00)na žádost Machova
70.TTC Nové Město nad Metují A-TJ Sokol Česká Skalice ARPd25. 10. 2018 16:451. (11. 10. 2018 16:45)původní termín 11.10. kolize s N. Město B
29.TJ Jiskra Jaroměř D-TJ Jiskra Machov ARPII24. 10. 2018 18:004. (15. 10. 2018 18:00)na žádost Machova
62.TJ Sokol Horní Radechová A-TJ Sokol Jasenná CRPIV11. 10. 2018 18:003. (11. 10. 2018 19:00) 
28.TJ Lokomotiva Meziměstí B-TJ Jiskra Machov ARPII11. 10. 2018 18:002. (04. 10. 2018 18:00)na žádost Meziměstí
25.TTC Nové Město nad Metují B-TJ Slovan Broumov CRPI11. 10. 2018 18:001. (24. 09. 2018 18:00)na žádost N. Města
51.TJ Jiskra Jaroměř E-TJ Náchod DRPIII04. 10. 2018 18:002. (05. 10. 2018 18:00)na žádost Jaroměře
23.TJ Jiskra Jaroměř C-TJ Náchod BRPI02. 10. 2018 18:001. (28. 09. 2018 18:00)po dohodě
26.TJ Sokol Žďárky A-TJ Knauf Team Lipí ARPI01. 10. 2018 18:001. (26. 09. 2018 18:00)na žádost Knaufu
63.TJ Sokol Libchyně B-Sokol České Meziříčí DRPIV26. 09. 2018 17:301. (28. 09. 2018 17:30)na žádost Libchyně B
24.TJ Sokol Bukovice A-TJ Červený Kostelec-Horní ARPI25. 09. 2018 17:301. (27. 09. 2018 17:30)dohodou
39.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F-TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ERPII24. 09. 2018 18:0012. (08. 01. 2019 18:00)předehrání
6.TJ Náchod C-TJ Náchod BRPI21. 09. 2018 18:0018. (18. 02. 2019 18:00) 
27.TJ Slovan Broumov D-TJ Lokomotiva Meziměstí BRPII21. 09. 2018 18:001. (28. 09. 2018 18:00)na žádost Meziměstí
49.TJ Červený Kostelec-Horní B-TJ Červený Kostelec-Horní CRPII20. 09. 2018 18:0020. (12. 03. 2019 18:00) 
19.TJ Náchod B-TJ Náchod CRPI19. 09. 2018 18:007. (14. 11. 2018 18:00) 
35.TJ Červený Kostelec-Horní C-TJ Červený Kostelec-Horní BRPII18. 09. 2018 18:009. (27. 11. 2018 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS