Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
22.TJ Sokol Česká Třebová-TJ Sokol SudslavaRP Ž 12. (21. 04. 2019 10:30)Lanškrou
117.TJ Lanškroun B-KST SK US Steinerová Choceň z.sRP Ž 12. (21. 04. 2019 10:30)Lanškroun
26.TJ Zálší-TJ Sokol ŘetováRP Ž 12. (21. 04. 2019 10:30)Zálší
29.TJ Lanškroun B-TJ Sokol SudslavaRP Ž 12. (21. 04. 2019 09:00)Lanškroun
28.TJ Sokol Česká Třebová-KST SK US Steinerová Choceň z.sRP Ž 12. (21. 04. 2019 09:00)Lanškroun
31.TJ Zálší-TTC Ústí nad Orlicí "B"RP Ž 12. (21. 04. 2019 09:00)Zálší
24.TJ Sokol Žamberk-Sokol TisováRP Ž 12. (20. 04. 2019 10:30)Orlice
25.Orel Orlice-Orel Vysoké MýtoRP Ž 12. (20. 04. 2019 10:30)Orlice
27.Orel Orlice-Sokol TisováRP Ž 12. (20. 04. 2019 09:00)Orlice
30.TJ Sokol Žamberk-Orel Vysoké MýtoRP Ž 12. (20. 04. 2019 09:00)Orlice
19.TJ Zálší-TTC Ústí nad OrlicíRs D 8. (14. 04. 2019 11:00)Zálší
32.Orel Orlice-TTC Ústí nad Orlicí "B"RP Ž 11. (14. 04. 2019 10:30)Žamberk
33.TJ Sokol Žamberk-TJ Sokol ŘetováRP Ž 11. (14. 04. 2019 10:30)Žamberk
34.Orel Vysoké Mýto-TJ Lanškroun BRP Ž 11. (14. 04. 2019 10:30)Tisová
35.Sokol Tisová-TJ Sokol Česká TřebováRP Ž 11. (14. 04. 2019 10:30)Tisová
21.TJ Sokol Hnátnice-TTC Ústí nad OrlicíRs D 8. (14. 04. 2019 10:00)Zálši
20.TJ Zálší-TJ Sokol HnátniceRs D 8. (14. 04. 2019 09:00)Zálší
37.Orel Orlice-TJ Sokol ŘetováRP Ž 11. (14. 04. 2019 09:00)Žamberk
38.TJ Sokol Žamberk-TTC Ústí nad Orlicí "B"RP Ž 11. (14. 04. 2019 09:00)Žamberk
39.Sokol Tisová-TJ Lanškroun BRP Ž 11. (14. 04. 2019 09:00)Tisová
40.Orel Vysoké Mýto-TJ Sokol Česká TřebováRP Ž 11. (14. 04. 2019 09:00)Tisová
41.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TJ ZálšíRP Ž 11. (14. 04. 2019 09:00)Choceň
54.TTC Ústí nad Orlicí "B"-TJ Sokol SudslavaRP Ž 9. (05. 04. 2019 16:30)UO
55.TJ Sokol Řetová-KST SK US Steinerová Choceň z.sRP Ž 9. (05. 04. 2019 16:30)UO
58.TJ Sokol Řetová-TJ Sokol SudslavaRP Ž 9. (05. 04. 2019 16:30)UO
60.TTC Ústí nad Orlicí "B"-KST SK US Steinerová Choceň z.sRP Ž 9. (05. 04. 2019 16:30)UO
42.Sokol Tisová-KST SK US Steinerová Choceň z.sRP Ž 10. (31. 03. 2019 10:30)Tisová
43.Orel Vysoké Mýto-TJ Sokol SudslavaRP Ž 10. (31. 03. 2019 10:30)Tisová
44.TJ Sokol Česká Třebová-TJ Sokol ŘetováRP Ž 10. (31. 03. 2019 10:30)Č.Třebová
45.TJ Lanškroun B-TTC Ústí nad Orlicí "B"RP Ž 10. (31. 03. 2019 10:30)C.Třebová
46.Orel Orlice-TJ ZálšíRP Ž 10. (31. 03. 2019 10:30)Orlice
47.Sokol Tisová-TJ Sokol SudslavaRP Ž 10. (31. 03. 2019 09:00)Tisová
48.Orel Vysoké Mýto-KST SK US Steinerová Choceň z.sRP Ž 10. (31. 03. 2019 09:00)Tisová
49.TJ Lanškroun B-TJ Sokol ŘetováRP Ž 10. (31. 03. 2019 09:00)Č.Třebová
50.TJ Sokol Česká Třebová-TTC Ústí nad Orlicí "B"RP Ž 10. (31. 03. 2019 09:00)Č:Třebová
51.TJ Sokol Žamberk-TJ ZálšíRP Ž 10. (28. 03. 2019 18:00)Žamberk
52.TJ Sokol Žamberk-TJ Lanškroun BRP Ž 9. (24. 03. 2019 10:30)Orlice
53.Orel Orlice-TJ Sokol Česká TřebováRP Ž 9. (24. 03. 2019 10:30)Orlice
57.Orel Orlice-TJ Lanškroun BRP Ž 9. (24. 03. 2019 09:00)Orlice
56.TJ Sokol Žamberk-TJ Sokol Česká TřebováRP Ž 9. (24. 03. 2019 09:00)Orlice
61.Orel Vysoké Mýto-TJ ZálšíRP Ž 9. (24. 03. 2019 09:00)V.Mýto
102.Sokol Tisová-TJ ZálšíRP Ž 9. (22. 03. 2019 18:00)Tisová
11.TTC Ústí nad Orlicí-TJ ZálšíRs D 7. (17. 03. 2019 11:00)UO
10.Orel Orlice-TJ ZálšíRs D 7. (17. 03. 2019 10:00)UO
18.TTC Ústí nad Orlicí-Orel OrliceRs D 7. (17. 03. 2019 09:00)UO
4.TJ Sokol Hnátnice-TTC Ústí nad OrlicíRs D 5. (24. 02. 2019 11:00)Hnátnice
62.TJ Sokol Řetová-Orel Vysoké MýtoRP Ž 8. (24. 02. 2019 10:30)UO
64.TTC Ústí nad Orlicí "B"-Sokol TisováRP Ž 8. (24. 02. 2019 10:30)UO
66.TJ Zálší-TJ Lanškroun BRP Ž 8. (24. 02. 2019 10:30)Zálší
3.Orel Orlice-TTC Ústí nad OrlicíRs D 5. (24. 02. 2019 10:00)Hnátnice
2.TJ Sokol Hnátnice-Orel OrliceRs D 5. (24. 02. 2019 09:00)Hnátnice
63.TJ Sokol Řetová-Sokol TisováRP Ž 8. (24. 02. 2019 09:00)UO
67.TTC Ústí nad Orlicí "B"-Orel Vysoké MýtoRP Ž 8. (24. 02. 2019 09:00)UO
68.TJ Zálší-TJ Sokol Česká TřebováRP Ž 8. (24. 02. 2019 09:00)Zálší
59.Orel Orlice-KST SK US Steinerová Choceň z.sRP Ž 8. (16. 02. 2019 10:30)Žamberk
65.TJ Sokol Žamberk-TJ Sokol SudslavaRP Ž 8. (16. 02. 2019 10:30)Žamberk
69.Orel Orlice-TJ Sokol SudslavaRP Ž 8. (16. 02. 2019 09:00)Žamberk
70.TJ Sokol Žamberk-KST SK US Steinerová Choceň z.sRP Ž 8. (16. 02. 2019 09:00)Zamberk
5.TTC Ústí nad Orlicí-TJ Sokol Česká TřebováRs D 6. (15. 02. 2019 17:00)UO
36.TJ Sokol Sudslava-TJ ZálšíRP Ž 11. (04. 01. 2019 17:00)Sudslava
129.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TJ Sokol ŽamberkRP Ž 2. (20. 12. 2018 09:00)Choceň
72.Sokol Tisová-Orel Vysoké MýtoRP Ž 7. (16. 12. 2018 09:00)Tisová
98.TJ Sokol Řetová-TTC Ústí nad Orlicí "B"RP Ž 7. (16. 12. 2018 09:00)Řetová
71.TJ Sokol Sudslava-KST SK US Steinerová Choceň z.sRP Ž 7. (15. 12. 2018 17:00)Sudslava
74.TJ Lanškroun B-TJ Sokol Česká TřebováRP Ž 7. (13. 12. 2018 18:00)Lanškroun
75.TJ Sokol Sudslava-TJ Sokol Česká TřebováRP Ž 6. (09. 12. 2018 10:30)Sudslava
80.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TJ Lanškroun BRP Ž 6. (09. 12. 2018 10:30)Choceň
76.Sokol Tisová-TJ Sokol ŽamberkRP Ž 6. (09. 12. 2018 10:30)V.Mýto
91.Orel Vysoké Mýto-Orel OrliceRP Ž 6. (09. 12. 2018 10:30)V.Mýto
79.TJ Sokol Řetová-TJ ZálšíRP Ž 6. (09. 12. 2018 10:30)Retová
78.TJ Sokol Sudslava-TJ Lanškroun BRP Ž 6. (09. 12. 2018 09:00)Sudslava
77.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TJ Sokol Česká TřebováRP Ž 6. (09. 12. 2018 09:00)Choceň
82.Sokol Tisová-Orel OrliceRP Ž 6. (09. 12. 2018 09:00)V.Mýto
81.Orel Vysoké Mýto-TJ Sokol ŽamberkRP Ž 6. (09. 12. 2018 09:00)V.Mýto
83.TTC Ústí nad Orlicí "B"-TJ ZálšíRP Ž 6. (09. 12. 2018 09:00)UO
73.TJ Sokol Žamberk-Orel OrliceRP Ž 7. (06. 12. 2018 18:00)Zamberk
84.TTC Ústí nad Orlicí "B"-Orel OrliceRP Ž 5. (02. 12. 2018 10:30)UO
85.TJ Sokol Řetová-TJ Sokol ŽamberkRP Ž 5. (02. 12. 2018 10:30)Řetová
86.TJ Lanškroun B-Orel Vysoké MýtoRP Ž 5. (02. 12. 2018 10:30)Č.T.
88.TJ Sokol Česká Třebová-Sokol TisováRP Ž 5. (02. 12. 2018 10:30)Č.T
87.TJ Zálší-TJ Sokol SudslavaRP Ž 5. (02. 12. 2018 10:30)Žálší
89.TJ Sokol Řetová-Orel OrliceRP Ž 5. (02. 12. 2018 09:00)ˇRetová
90.TTC Ústí nad Orlicí "B"-TJ Sokol ŽamberkRP Ž 5. (02. 12. 2018 09:00)UO
92.TJ Lanškroun B-Sokol TisováRP Ž 5. (02. 12. 2018 09:00)C.T.
93.TJ Sokol Česká Třebová-Orel Vysoké MýtoRP Ž 5. (02. 12. 2018 09:00)C.T
94.TJ Zálší-KST SK US Steinerová Choceň z.sRP Ž 5. (02. 12. 2018 09:00)Zálší
13.TJ Sokol Česká Třebová-TJ ZálšíRs D 3. (25. 11. 2018 11:00)ČT
12.TJ Sokol Hnátnice-TJ ZálšíRs D 3. (25. 11. 2018 10:00)
17.TJ Sokol Česká Třebová-TJ Sokol HnátniceRs D 3. (25. 11. 2018 09:00)ČT
121.KST SK US Steinerová Choceň z.s-Orel OrliceRP Ž 2. (24. 11. 2018 12:00)Choceň
119.TJ Sokol Sudslava-TJ Sokol ŽamberkRP Ž 2. (24. 11. 2018 11:00)Sudslava
101.TJ Zálší-Orel OrliceRP Ž 4. (24. 11. 2018 10:30)Zálší
107.TJ Zálší-TJ Sokol ŽamberkRP Ž 4. (24. 11. 2018 09:00)Zálší
14.TJ Sokol Česká Třebová-TTC Ústí nad OrlicíRs D 4. (14. 11. 2018 17:00)ČT
106.TTC Ústí nad Orlicí "B"-TJ Sokol Česká TřebováRP Ž 4. (07. 11. 2018 16:30)UO
99.TJ Sokol Řetová-TJ Sokol Česká TřebováRP Ž 4. (06. 11. 2018 17:30)Řetová
9.Orel Orlice-TJ ZálšíRs D 2. (04. 11. 2018 11:00)Orlice
97.KST SK US Steinerová Choceň z.s-Sokol TisováRP Ž 4. (04. 11. 2018 10:30)Choceň
95.TJ Sokol Sudslava-Orel Vysoké MýtoRP Ž 4. (04. 11. 2018 10:30)Sudslava
100.TTC Ústí nad Orlicí "B"-TJ Lanškroun BRP Ž 4. (04. 11. 2018 10:30)UO
6.TJ Sokol Česká Třebová-TJ ZálšíRs D 2. (04. 11. 2018 10:00)Orlice
8.Orel Orlice-TJ Sokol Česká TřebováRs D 2. (04. 11. 2018 09:00)ORLICE
96.TJ Sokol Sudslava-Sokol TisováRP Ž 4. (04. 11. 2018 09:00)Sudslava
103.KST SK US Steinerová Choceň z.s-Orel Vysoké MýtoRP Ž 4. (04. 11. 2018 09:00)Choceň
105.TJ Sokol Řetová-TJ Lanškroun BRP Ž 4. (04. 11. 2018 09:00)Řetová
110.TJ Sokol Sudslava-TTC Ústí nad Orlicí "B"RP Ž 3. (28. 10. 2018 10:30)Sudslava
111.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TJ Sokol ŘetováRP Ž 3. (28. 10. 2018 10:30)ChoceŇ
109.TJ Zálší-Sokol TisováRP Ž 3. (28. 10. 2018 10:30)Záílší
114.TJ Sokol Sudslava-TJ Sokol ŘetováRP Ž 3. (28. 10. 2018 09:00)Sudslava
112.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TTC Ústí nad Orlicí "B"RP Ž 3. (28. 10. 2018 09:00)Choceň
115.TJ Zálší-Orel Vysoké MýtoRP Ž 3. (28. 10. 2018 09:00)Zálší
104.TJ Lanškroun B-TJ Sokol ŽamberkRP Ž 3. (21. 10. 2018 10:30)Lanškroun
108.TJ Sokol Česká Třebová-Orel OrliceRP Ž 3. (21. 10. 2018 10:30)Lanškroun
23.TJ Lanškroun B-Orel OrliceRP Ž 3. (21. 10. 2018 09:00)Lančkroun
113.TJ Sokol Česká Třebová-TJ Sokol ŽamberkRP Ž 3. (21. 10. 2018 09:00)Lanškroun
1.TJ Sokol Hnátnice A-TJ Sokol Lukavice ARP220. 10. 2018 09:003. (18. 10. 2018 18:00) 
116.Orel Vysoké Mýto-TJ Sokol ŘetováRP Ž 2. (07. 10. 2018 10:30)V.Mýto
118.Sokol Tisová-TTC Ústí nad Orlicí "B"RP Ž 2. (07. 10. 2018 10:30)V.Mýto
120.TJ Lanškroun B-TJ ZálšíRP Ž 2. (07. 10. 2018 10:30)Lanškroun
122.Sokol Tisová-TJ Sokol ŘetováRP Ž 2. (07. 10. 2018 09:00)V.-Mýto
128.Orel Vysoké Mýto-TTC Ústí nad Orlicí "B"RP Ž 2. (07. 10. 2018 09:00)VysokéMýto
127.TJ Sokol Sudslava-Orel OrliceRP Ž 2. (07. 10. 2018 09:00)Sudslava
130.TJ Sokol Česká Třebová-TJ ZálšíRP Ž 2. (07. 10. 2018 09:00)Č.T.
131.KST SK US Steinerová Choceň z.s-TJ Sokol SudslavaRP Ž 1. (30. 09. 2018 09:00)Choceň
126.Orel Vysoké Mýto-Sokol TisováRP Ž 1. (30. 09. 2018 09:00)V.Mýto
125.TTC Ústí nad Orlicí "B"-TJ Sokol ŘetováRP Ž 1. (30. 09. 2018 09:00)UO
123.TJ Sokol Česká Třebová-TJ Lanškroun BRP Ž 1. (30. 09. 2018 09:00)Č.T
7.TJ Sokol Hnátnice-Orel OrliceRs D 1. (29. 09. 2018 11:00)Hnátnice
16.TJ Sokol Česká Třebová-Orel OrliceRs D 1. (29. 09. 2018 10:00)Hnátnice
15.TJ Sokol Hnátnice-TJ Sokol Česká TřebováRs D 1. (29. 09. 2018 09:00)Hnatnice
124.Orel Orlice-TJ Sokol ŽamberkRP Ž 1. (23. 09. 2018 09:00)Orlice
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy