Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
180.TJ Oslavany C-MK Řeznovice JOP424. 03. 2019 10:3018. (24. 03. 2019 09:00) 
42.Orel Ivančice B-TJ Cemo Mokrá COP124. 03. 2019 10:3022. (24. 03. 2019 09:00) 
112.TJ Oslavany A-TTC Sokol StřeliceOP224. 03. 2019 08:0022. (24. 03. 2019 09:00) 
182.SK Prace B-Sokol Nosislav BOP424. 03. 2019 08:0018. (24. 03. 2019 09:00) 
43.TJ Sokol Ostopovice A-MK Řeznovice EOP123. 03. 2019 17:0022. (24. 03. 2019 09:00) 
151.Sokol Nosislav A-TJ Sokol Ostrovačice AOP323. 03. 2019 17:0022. (24. 03. 2019 09:00) 
152.Orel Dolní a Horní Loučky A-TJ Oslavany BOP323. 03. 2019 17:0022. (24. 03. 2019 09:00) 
179.TJ Cemo Mokrá D-TTC Koral Tišnov COP423. 03. 2019 17:0018. (24. 03. 2019 09:00)změna pořadatelství 9/18 kolo
113.TJ Družstevník Kratochvilka A-Moravské Knínice AOP222. 03. 2019 18:3022. (24. 03. 2019 09:00) 
212.TJ Družstevník Kratochvilka B-Sokol Nosislav COS21. 03. 2019 18:0018. (24. 03. 2019 09:00) 
181.Moravské Knínice B-SK Říčany BOP419. 03. 2019 19:0018. (24. 03. 2019 09:00) 
150.TJ Sokol Kanice-Sokol Nosislav AOP316. 03. 2019 17:0021. (17. 03. 2019 09:00) 
41.TJ Cemo Mokrá C-Sokol Ořechov AOP116. 03. 2019 17:0021. (17. 03. 2019 09:00) 
211.Sokol Nosislav C-TJ Sokol Rebešovice EOS16. 03. 2019 17:0017. (17. 03. 2019 09:00) 
178.Sokol Nosislav B-TTC Koral Tišnov COP416. 03. 2019 17:0017. (17. 03. 2019 09:00) 
111.MK Řeznovice G-TJ Oslavany AOP215. 03. 2019 18:0021. (17. 03. 2019 09:00) 
109.Moravské Knínice A-TJ Sokol Rebešovice DOP215. 03. 2019 18:0021. (17. 03. 2019 09:00) 
110.TJ Sokol Ostopovice B-TJ Družstevník Kratochvilka AOP214. 03. 2019 18:0021. (17. 03. 2019 09:00) 
40.MK Řeznovice D-TJ Sokol Ostopovice AOP112. 03. 2019 18:3021. (17. 03. 2019 09:00) 
106.TJ Družstevník Kratochvilka A-TTC Sokol StřeliceOP210. 03. 2019 15:0020. (10. 03. 2019 09:00) 
105.Sokol Kuřim A-TJ Sokol Tvarožná BOP210. 03. 2019 10:3020. (10. 03. 2019 09:00) 
39.TJ Sokol Radostice-MK Řeznovice EOP1 20. (10. 03. 2019 09:00)hrací místnost Mor.Krumlov
209.TJ Družstevník Kratochvilka B-TJ Sokol Ostrovačice BOS10. 03. 2019 08:0016. (10. 03. 2019 09:00) 
177.Sokol Nosislav B-MK Řeznovice IOP409. 03. 2019 17:0016. (10. 03. 2019 09:00) 
176.TTC Koral Tišnov C-TJ Oslavany COP409. 03. 2019 09:0016. (10. 03. 2019 09:00) 
210.TJ Sokol Rebešovice E-Orel Dolní a Horní Loučky BOS08. 03. 2019 18:3016. (10. 03. 2019 09:00) 
108.Sokol Kuřim B-Moravské Knínice AOP208. 03. 2019 18:0020. (10. 03. 2019 09:00) 
107.TJ Sokol Rebešovice D-TJ Sokol Ostopovice BOP206. 03. 2019 18:3020. (10. 03. 2019 09:00) 
149.Sokol Lomnička A-Sokol Nosislav AOP306. 03. 2019 18:0020. (10. 03. 2019 09:00) 
38.Sokol Ořechov A-TJ Lažánky BOP105. 03. 2019 19:3019. (03. 03. 2019 09:00) 
147.TJ Oslavany B-Sokol Lomnička AOP303. 03. 2019 10:3019. (03. 03. 2019 09:00) 
175.TJ Oslavany C-Moravské Knínice BOP403. 03. 2019 08:0015. (03. 03. 2019 09:00) 
36.MK Řeznovice D-TJ Sokol RadosticeOP102. 03. 2019 18:0019. (03. 03. 2019 09:00) 
148.TJ Sokol Ostrovačice A-Orel Dolní a Horní Loučky AOP302. 03. 2019 17:0019. (03. 03. 2019 09:00) 
208.TJ Sokol Tvarožná C-TJ Sokol Ostopovice COS02. 03. 2019 17:0015. (03. 03. 2019 09:00) 
104.TJ Sokol Tvarožná B-TJ Oslavany AOP202. 03. 2019 17:0019. (03. 03. 2019 09:00) 
207.Sokol Nosislav C-Orel Ivančice COS02. 03. 2019 17:0015. (03. 03. 2019 09:00) 
174.TJ Cemo Mokrá D-TJ Jiskra Hrušovany u Brna BOP402. 03. 2019 17:0015. (03. 03. 2019 09:00) 
102.Moravské Knínice A-Sokol Kuřim AOP201. 03. 2019 18:3019. (03. 03. 2019 09:00) 
103.MK Řeznovice G-TJ Družstevník Kratochvilka AOP227. 02. 2019 18:3019. (03. 03. 2019 09:00) 
37.TJ Sokol Rebešovice C-TJ Jiskra Hrušovany u Brna AOP126. 02. 2019 18:3019. (03. 03. 2019 09:00) 
96.Sokol Kuřim A-TJ Oslavany AOP224. 02. 2019 10:3018. (24. 02. 2019 09:00) 
98.MK Řeznovice F-TJ Družstevník Kratochvilka AOP2 18. (24. 02. 2019 09:00)Změna pořadatelství 7/18 kolo
100.Sokol Kuřim B-TTC Sokol StřeliceOP224. 02. 2019 08:0018. (24. 02. 2019 09:00) 
145.Sokol Lomnička A-TJ Lažánky COP323. 02. 2019 17:0018. (24. 02. 2019 09:00) 
34.TJ Sokol Radostice-TJ Sokol Rebešovice COP122. 02. 2019 19:0018. (24. 02. 2019 09:00) 
35.TJ Sokol Nové Bránice A-MK Řeznovice EOP120. 02. 2019 19:0018. (24. 02. 2019 09:00) 
146.Orel Dolní a Horní Loučky A-TJ Sokol KaniceOP320. 02. 2019 18:3018. (24. 02. 2019 09:00) 
33.TJ Sokol Ostopovice A-Sokol Ořechov AOP119. 02. 2019 19:0018. (24. 02. 2019 09:00) 
101.Moravské Knínice A-TJ Sokol Ostopovice BOP219. 02. 2019 19:0018. (24. 02. 2019 09:00) 
99.TJ Sokol Rebešovice D-MK Řeznovice GOP219. 02. 2019 18:3018. (24. 02. 2019 09:00) 
30.MK Řeznovice D-TJ Sokol Nové Bránice AOP117. 02. 2019 17:0017. (17. 02. 2019 09:00) 
144.TJ Lažánky C-TJ SOKOL BřezinaOP317. 02. 2019 14:3017. (17. 02. 2019 09:00) 
142.TJ Sokol Kanice-MK Řeznovice HOP316. 02. 2019 17:0017. (17. 02. 2019 09:00) 
31.TJ Sokol Rebešovice C-TJ Sokol Tvarožná AOP116. 02. 2019 17:0017. (17. 02. 2019 09:00) 
143.Sokol Nosislav A-Orel Dolní a Horní Loučky AOP316. 02. 2019 17:0017. (17. 02. 2019 09:00) 
95.TJ Sokol Tvarožná B-TJ Družstevník Kratochvilka AOP216. 02. 2019 17:0017. (17. 02. 2019 09:00) 
94.MK Řeznovice G-Sokol Kuřim BOP216. 02. 2019 17:0017. (17. 02. 2019 09:00) 
32.TJ Cemo Mokrá C-TJ Sokol RadosticeOP116. 02. 2019 17:0017. (17. 02. 2019 09:00) 
97.TJ Sokol Nové Bránice B-TJ Sokol Tvarožná BOP213. 02. 2019 19:0018. (24. 02. 2019 09:00) 
93.TJ Sokol Ostopovice B-Sokol Kuřim AOP212. 02. 2019 18:3017. (17. 02. 2019 09:00) 
90.TJ Družstevník Kratochvilka A-TJ Oslavany AOP210. 02. 2019 10:3016. (10. 02. 2019 09:00) 
89.Sokol Kuřim A-TJ Sokol Nové Bránice BOP210. 02. 2019 10:3016. (10. 02. 2019 09:00) 
204.TJ Družstevník Kratochvilka B-TJ Sokol Tvarožná COS10. 02. 2019 08:0014. (10. 02. 2019 09:00) 
92.Sokol Kuřim B-MK Řeznovice FOP210. 02. 2019 08:0016. (10. 02. 2019 09:00) 
205.Sokol Ořechov B-TJ Sokol Ostrovačice BOS09. 02. 2019 17:0014. (10. 02. 2019 09:00)Sokolovna Ostrovačice
171.TJ Cemo Mokrá D-SK Prace BOP409. 02. 2019 17:0014. (10. 02. 2019 09:00) 
206.Sokol Nosislav C-Orel Dolní a Horní Loučky BOS09. 02. 2019 17:0014. (10. 02. 2019 09:00) 
172.Sokol Nosislav B-MK Řeznovice JOP409. 02. 2019 17:0014. (10. 02. 2019 09:00) 
170.TTC Koral Tišnov C-Moravské Knínice BOP409. 02. 2019 09:0014. (10. 02. 2019 09:00) 
27.TJ Jiskra Hrušovany u Brna A-TJ Lažánky BOP108. 02. 2019 18:3016. (10. 02. 2019 09:00) 
91.TJ Sokol Rebešovice D-TJ Sokol Tvarožná BOP205. 02. 2019 19:0016. (10. 02. 2019 09:00) 
173.MK Řeznovice I-SK Říčany BOP404. 02. 2019 18:0014. (10. 02. 2019 09:00) 
86.MK Řeznovice F-Moravské Knínice AOP203. 02. 2019 13:3015. (03. 02. 2019 09:00) 
25.TJ Sokol Rebešovice C-MK Řeznovice EOP103. 02. 2019 10:3015. (03. 02. 2019 09:00) 
138.TJ Sokol Kanice-TJ Oslavany BOP302. 02. 2019 17:0015. (03. 02. 2019 09:00) 
139.Sokol Nosislav A-Sokol Kuřim COP302. 02. 2019 17:0015. (03. 02. 2019 09:00) 
203.TJ Sokol Tvarožná C-TJ Sokol Rebešovice EOS02. 02. 2019 17:0013. (03. 02. 2019 09:00) 
87.TJ Sokol Tvarožná B-Sokol Kuřim BOP202. 02. 2019 17:0015. (03. 02. 2019 09:00) 
26.TJ Cemo Mokrá C-TJ Sokol Nové Bránice AOP102. 02. 2019 17:0015. (03. 02. 2019 09:00) 
168.TJ Cemo Mokrá D-Sokol Nosislav BOP402. 02. 2019 17:0013. (03. 02. 2019 09:00) 
169.Moravské Knínice B-TJ Jiskra Hrušovany u Brna BOP401. 02. 2019 19:3013. (03. 02. 2019 09:00) 
141.MK Řeznovice H-Sokol Nosislav AOP331. 01. 2019 18:0016. (10. 02. 2019 09:00) 
88.TJ Oslavany A-TJ Sokol Rebešovice DOP231. 01. 2019 17:0015. (03. 02. 2019 09:00) 
137.SK Říčany A-Sokol Lomnička AOP330. 01. 2019 18:3015. (03. 02. 2019 09:00) 
140.TJ SOKOL Březina-Orel Dolní a Horní Loučky AOP330. 01. 2019 18:3015. (03. 02. 2019 09:00) 
85.TTC Sokol Střelice-MK Řeznovice GOP227. 01. 2019 13:3014. (27. 01. 2019 09:00)herna Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
23.MK Řeznovice E-TJ Cemo Mokrá COP127. 01. 2019 13:0014. (27. 01. 2019 09:00) 
81.Sokol Kuřim A-TJ Družstevník Kratochvilka AOP227. 01. 2019 10:3014. (27. 01. 2019 09:00) 
82.Sokol Kuřim B-TJ Oslavany AOP227. 01. 2019 08:0014. (27. 01. 2019 09:00) 
83.Moravské Knínice A-TJ Sokol Tvarožná BOP226. 01. 2019 17:0014. (27. 01. 2019 09:00) 
136.Sokol Lomnička A-Orel Dolní a Horní Loučky AOP326. 01. 2019 17:0014. (27. 01. 2019 09:00) 
202.Sokol Nosislav C-Sokol Lomnička BOS26. 01. 2019 17:0012. (27. 01. 2019 09:00) 
167.Sokol Nosislav B-TJ Oslavany COP426. 01. 2019 17:0012. (27. 01. 2019 09:00) 
84.TJ Sokol Ostopovice B-MK Řeznovice FOP224. 01. 2019 18:3014. (27. 01. 2019 09:00) 
24.MK Řeznovice D-TJ Sokol Rebešovice COP122. 01. 2019 18:3014. (27. 01. 2019 09:00) 
80.TJ Družstevník Kratochvilka A-TJ Sokol Rebešovice DOP220. 01. 2019 10:3013. (20. 01. 2019 09:00) 
201.TJ Družstevník Kratochvilka B-TJ Sokol Rebešovice EOS20. 01. 2019 08:0011. (20. 01. 2019 09:00) 
135.TJ Lažánky C-TJ Oslavany BOP319. 01. 2019 17:0013. (20. 01. 2019 09:00) 
20.TJ Sokol Rebešovice C-Orel Ivančice BOP119. 01. 2019 17:0013. (20. 01. 2019 09:00) 
78.MK Řeznovice G-Sokol Kuřim AOP219. 01. 2019 17:0013. (20. 01. 2019 09:00) 
166.TJ Cemo Mokrá D-SK Říčany BOP419. 01. 2019 17:0011. (20. 01. 2019 09:00) 
21.TJ Cemo Mokrá C-MK Řeznovice DOP119. 01. 2019 16:1513. (20. 01. 2019 09:00) 
79.TJ Sokol Tvarožná B-TJ Sokol Ostopovice BOP218. 01. 2019 18:0013. (20. 01. 2019 09:00) 
200.TJ Sokol Tvarožná C-Sokol Nosislav COS18. 01. 2019 18:0011. (20. 01. 2019 09:00) 
22.TJ Sokol Ostopovice A-TJ Sokol Tvarožná AOP117. 01. 2019 18:3013. (20. 01. 2019 09:00) 
133.TJ Sokol Ostrovačice A-Sokol Lomnička AOP316. 01. 2019 19:0013. (20. 01. 2019 09:00) 
134.TJ Sokol Kanice-SK Říčany AOP315. 01. 2019 18:4513. (20. 01. 2019 09:00) 
28.TJ Sokol Tvarožná A-TJ Cemo Mokrá COP115. 01. 2019 18:0016. (10. 02. 2019 09:00) 
74.Sokol Kuřim A-TJ Sokol Rebešovice DOP213. 01. 2019 10:3012. (13. 01. 2019 09:00) 
199.TJ Sokol Tvarožná C-Orel Dolní a Horní Loučky BOS 10. (13. 01. 2019 09:00)změna pořadatelství 1./10. kolo
75.Sokol Kuřim B-TJ Družstevník Kratochvilka AOP213. 01. 2019 08:0012. (13. 01. 2019 09:00) 
18.Sokol Ořechov A-MK Řeznovice DOP112. 01. 2019 18:0012. (13. 01. 2019 09:00)Změna pořadatelství 1./12.kolo
132.Sokol Lomnička A-MK Řeznovice HOP312. 01. 2019 17:0012. (13. 01. 2019 09:00) 
19.TJ Cemo Mokrá C-TJ Sokol Rebešovice COP112. 01. 2019 17:0012. (13. 01. 2019 09:00)změna pořadatelství 1./12.kolo
198.Sokol Nosislav C-TJ Sokol Ostopovice COS12. 01. 2019 17:0010. (13. 01. 2019 09:00) 
165.Sokol Nosislav B-TJ Jiskra Hrušovany u Brna BOP412. 01. 2019 17:0010. (13. 01. 2019 09:00) 
76.TJ Sokol Ostopovice B-TJ Oslavany AOP210. 01. 2019 18:3012. (13. 01. 2019 09:00) 
77.TTC Sokol Střelice-TJ Sokol Tvarožná BOP208. 01. 2019 18:3012. (13. 01. 2019 09:00) 
17.TJ Sokol Nové Bránice A-TJ Jiskra Hrušovany u Brna AOP108. 12. 2018 17:0011. (09. 12. 2018 09:00) 
131.TJ Sokol Kanice-Sokol Lomnička AOP308. 12. 2018 17:0011. (09. 12. 2018 09:00) 
16.TJ Cemo Mokrá C-Orel Ivančice BOP108. 12. 2018 17:0011. (09. 12. 2018 09:00) 
197.Sokol Nosislav C-TJ Družstevník Kratochvilka BOS08. 12. 2018 17:009. (09. 12. 2018 09:00) 
164.Sokol Nosislav B-SK Prace BOP408. 12. 2018 17:009. (09. 12. 2018 09:00) 
73.MK Řeznovice F-Sokol Kuřim AOP208. 12. 2018 14:0011. (09. 12. 2018 09:00) 
71.TJ Družstevník Kratochvilka A-TJ Sokol Ostopovice BOP202. 12. 2018 10:3010. (02. 12. 2018 09:00) 
195.TJ Družstevník Kratochvilka B-Orel Dolní a Horní Loučky BOS02. 12. 2018 08:008. (02. 12. 2018 09:00) 
129.TJ Lažánky C-TJ Sokol Ostrovačice AOP301. 12. 2018 18:0010. (02. 12. 2018 09:00) 
128.Sokol Lomnička A-Sokol Kuřim COP301. 12. 2018 17:0010. (02. 12. 2018 09:00) 
130.Sokol Nosislav A-TJ Sokol KaniceOP301. 12. 2018 17:0010. (02. 12. 2018 09:00) 
163.TTC Koral Tišnov C-TJ Cemo Mokrá DOP401. 12. 2018 17:009. (09. 12. 2018 09:00)změna pořadatelství 9/18 kolo
70.TJ Sokol Rebešovice D-Moravské Knínice AOP230. 11. 2018 19:0010. (02. 12. 2018 09:00) 
161.TJ Oslavany C-TTC Koral Tišnov COP425. 11. 2018 08:007. (25. 11. 2018 09:00) 
67.TJ Sokol Tvarožná B-Sokol Kuřim AOP224. 11. 2018 17:009. (25. 11. 2018 09:00) 
126.Sokol Nosislav A-Sokol Lomnička AOP324. 11. 2018 17:009. (25. 11. 2018 09:00) 
194.Sokol Nosislav C-Sokol Ořechov BOS24. 11. 2018 17:007. (25. 11. 2018 09:00) 
12.TJ Cemo Mokrá C-TJ Lažánky BOP124. 11. 2018 14:009. (25. 11. 2018 09:00) 
162.TJ Cemo Mokrá D-Moravské Knínice BOP424. 11. 2018 14:007. (25. 11. 2018 09:00) 
69.Moravské Knínice A-Sokol Kuřim BOP223. 11. 2018 18:309. (25. 11. 2018 09:00) 
68.TJ Sokol Ostopovice B-TJ Sokol Rebešovice DOP222. 11. 2018 19:009. (25. 11. 2018 09:00) 
13.TJ Sokol Rebešovice C-TJ Sokol Ostopovice AOP121. 11. 2018 18:309. (25. 11. 2018 09:00) 
127.TJ Sokol Kanice-TJ Lažánky COP318. 11. 2018 09:009. (25. 11. 2018 09:00) 
72.TJ Sokol Tvarožná B-MK Řeznovice FOP217. 11. 2018 16:0010. (02. 12. 2018 09:00) 
14.MK Řeznovice D-TJ Jiskra Hrušovany u Brna AOP116. 11. 2018 18:309. (25. 11. 2018 09:00) 
15.TJ Sokol Ostopovice A-MK Řeznovice DOP115. 11. 2018 18:3010. (02. 12. 2018 09:00) 
66.TJ Družstevník Kratochvilka A-MK Řeznovice GOP211. 11. 2018 10:308. (11. 11. 2018 09:00) 
192.TJ Družstevník Kratochvilka B-Sokol Lomnička BOS11. 11. 2018 08:006. (11. 11. 2018 09:00) 
64.Sokol Kuřim B-TJ Sokol Ostopovice BOP211. 11. 2018 08:008. (11. 11. 2018 09:00) 
125.TJ Lažánky C-Sokol Nosislav AOP310. 11. 2018 17:008. (11. 11. 2018 09:00) 
123.Sokol Lomnička A-TJ Oslavany BOP310. 11. 2018 17:008. (11. 11. 2018 09:00) 
193.TJ Sokol Ostopovice C-TJ Sokol Tvarožná COS10. 11. 2018 15:006. (11. 11. 2018 09:00) 
63.Sokol Kuřim A-Moravské Knínice AOP209. 11. 2018 18:308. (11. 11. 2018 09:00) 
65.TJ Sokol Rebešovice D-TTC Sokol StřeliceOP207. 11. 2018 18:308. (11. 11. 2018 09:00) 
159.SK Prace B-MK Řeznovice JOP404. 11. 2018 12:006. (11. 11. 2018 09:00) 
61.TJ Družstevník Kratochvilka A-MK Řeznovice FOP2 7. (04. 11. 2018 09:00)Změna pořadatelství 7/18 kolo
158.Sokol Nosislav B-SK Říčany BOP404. 11. 2018 09:006. (11. 11. 2018 09:00) 
196.TJ Sokol Tvarožná C-Sokol Lomnička BOS03. 11. 2018 17:008. (02. 12. 2018 09:00) 
60.TJ Sokol Nové Bránice B-TJ Oslavany AOP203. 11. 2018 14:306. (03. 11. 2018 17:00) 
160.Moravské Knínice B-TJ Oslavany COP402. 11. 2018 18:306. (11. 11. 2018 09:00) 
10.TJ Jiskra Hrušovany u Brna A-Sokol Ořechov AOP102. 11. 2018 18:306. (03. 11. 2018 17:00) 
121.MK Řeznovice H-TJ Sokol KaniceOP301. 11. 2018 18:006. (03. 11. 2018 17:00) 
124.Orel Dolní a Horní Loučky A-TJ Sokol Ostrovačice AOP301. 11. 2018 17:308. (11. 11. 2018 09:00) 
59.TJ Sokol Rebešovice D-MK Řeznovice FOP231. 10. 2018 18:306. (03. 11. 2018 17:00) 
62.TJ Sokol Ostopovice B-Moravské Knínice AOP230. 10. 2018 18:457. (04. 11. 2018 09:00) 
122.TJ Lažánky C-Sokol Lomnička AOP330. 10. 2018 18:307. (04. 11. 2018 09:00) 
191.TJ Sokol Ostopovice C-Orel Ivančice COS28. 10. 2018 08:005. (28. 10. 2018 09:00) 
7.TJ Lažánky B-TJ Jiskra Hrušovany u Brna AOP128. 10. 2018 08:005. (28. 10. 2018 09:00) 
120.TJ Sokol Kanice-Sokol Kuřim COP327. 10. 2018 17:005. (28. 10. 2018 09:00) 
57.TJ Sokol Tvarožná B-TJ Sokol Rebešovice DOP227. 10. 2018 17:005. (28. 10. 2018 09:00) 
8.TJ Cemo Mokrá C-TJ Sokol Tvarožná AOP127. 10. 2018 17:005. (28. 10. 2018 09:00) 
157.SK Prace B-TJ Cemo Mokrá DOP425. 10. 2018 18:305. (28. 10. 2018 09:00)herna Prace
119.TJ Lažánky C-Orel Dolní a Horní Loučky AOP323. 10. 2018 19:005. (28. 10. 2018 09:00) 
58.TTC Sokol Střelice-TJ Sokol Ostopovice BOP223. 10. 2018 18:305. (28. 10. 2018 09:00) 
11.MK Řeznovice D-TJ Sokol Tvarožná AOP123. 10. 2018 18:307. (04. 11. 2018 09:00) 
6.MK Řeznovice E-TJ Sokol Rebešovice COP122. 10. 2018 18:004. (21. 10. 2018 09:00)ZŠ v Hostěradicích
51.Sokol Kuřim A-TTC Sokol StřeliceOP221. 10. 2018 10:304. (21. 10. 2018 09:00) 
56.TJ Družstevník Kratochvilka A-TJ Sokol Nové Bránice BOP221. 10. 2018 10:304. (21. 10. 2018 09:00) 
190.TJ Družstevník Kratochvilka B-TJ Sokol Ostopovice COS21. 10. 2018 08:004. (21. 10. 2018 09:00) 
54.Sokol Kuřim B-TJ Sokol Tvarožná BOP221. 10. 2018 08:004. (21. 10. 2018 09:00) 
52.TJ Sokol Ostopovice B-MK Řeznovice GOP220. 10. 2018 17:004. (21. 10. 2018 09:00) 
53.Moravské Knínice A-MK Řeznovice FOP220. 10. 2018 17:004. (21. 10. 2018 09:00) 
189.Sokol Nosislav C-TJ Sokol Ostrovačice BOS20. 10. 2018 17:004. (21. 10. 2018 09:00) 
156.Sokol Nosislav B-TJ Cemo Mokrá DOP420. 10. 2018 17:004. (21. 10. 2018 09:00) 
55.TJ Sokol Rebešovice D-TJ Oslavany AOP218. 10. 2018 18:304. (21. 10. 2018 09:00) 
118.Sokol Lomnička A-SK Říčany AOP317. 10. 2018 18:304. (21. 10. 2018 09:00) 
29.MK Řeznovice E-MK Řeznovice DOP115. 10. 2018 18:0016. (10. 02. 2019 09:00) 
50.MK Řeznovice G-TTC Sokol StřeliceOP214. 10. 2018 14:003. (14. 10. 2018 09:00) 
188.TJ Sokol Ostopovice C-TJ Sokol Rebešovice EOS14. 10. 2018 10:303. (14. 10. 2018 09:00) 
49.TJ Družstevník Kratochvilka A-Sokol Kuřim AOP214. 10. 2018 10:303. (14. 10. 2018 09:00) 
187.TJ Družstevník Kratochvilka B-Orel Ivančice COS14. 10. 2018 08:003. (14. 10. 2018 09:00) 
117.Sokol Nosislav A-TJ Oslavany BOP313. 10. 2018 17:003. (14. 10. 2018 09:00) 
4.TJ Cemo Mokrá C-MK Řeznovice EOP113. 10. 2018 17:003. (14. 10. 2018 09:00) 
155.TJ Cemo Mokrá D-MK Řeznovice IOP413. 10. 2018 17:003. (14. 10. 2018 09:00) 
5.TJ Sokol Rebešovice C-MK Řeznovice DOP110. 10. 2018 18:303. (14. 10. 2018 09:00) 
116.Orel Dolní a Horní Loučky A-Sokol Lomnička AOP309. 10. 2018 18:303. (14. 10. 2018 09:00) 
3.MK Řeznovice D-TJ Cemo Mokrá COP109. 10. 2018 18:002. (07. 10. 2018 09:00) 
46.Sokol Kuřim A-MK Řeznovice GOP207. 10. 2018 10:302. (07. 10. 2018 09:00) 
48.Sokol Kuřim B-TJ Sokol Nové Bránice BOP207. 10. 2018 08:002. (07. 10. 2018 09:00) 
115.Sokol Lomnička A-TJ Sokol Ostrovačice AOP306. 10. 2018 17:002. (07. 10. 2018 09:00) 
186.Sokol Nosislav C-TJ Sokol Tvarožná COS06. 10. 2018 17:002. (07. 10. 2018 09:00) 
154.Sokol Nosislav B-Moravské Knínice BOP406. 10. 2018 17:002. (07. 10. 2018 09:00) 
2.TJ Sokol Rebešovice C-TJ Cemo Mokrá COP104. 10. 2018 18:001. (30. 09. 2018 09:00)Herna Rebešovice, změna pořadatelství 1./12.kolo
47.TJ Sokol Ostopovice B-TJ Sokol Tvarožná BOP202. 10. 2018 18:302. (07. 10. 2018 09:00) 
185.Orel Dolní a Horní Loučky B-TJ Sokol Tvarožná COS30. 09. 2018 10:301. (30. 09. 2018 09:00)změna pořadatelství 1./10. kolo
45.TJ Družstevník Kratochvilka A-Sokol Kuřim BOP230. 09. 2018 10:301. (30. 09. 2018 09:00) 
183.TJ Družstevník Kratochvilka B-Sokol Ořechov BOS30. 09. 2018 08:001. (30. 09. 2018 09:00) 
153.TJ Cemo Mokrá D-MK Řeznovice JOP429. 09. 2018 17:001. (30. 09. 2018 09:00) 
44.TJ Sokol Rebešovice D-Sokol Kuřim AOP229. 09. 2018 14:001. (30. 09. 2018 09:00) 
184.TJ Sokol Ostopovice C-Sokol Nosislav COS27. 09. 2018 18:001. (30. 09. 2018 09:00) 
114.TJ Sokol Kanice-TJ Sokol Ostrovačice AOP325. 09. 2018 18:301. (30. 09. 2018 09:00) 
1.MK Řeznovice D-Sokol Ořechov AOP118. 09. 2018 18:151. (30. 09. 2018 09:00)Změna pořadatelství - sokolovna Mor.Krumlov
9.MK Řeznovice D-MK Řeznovice EOP114. 09. 2018 19:005. (28. 10. 2018 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy