Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
52.TJ Sokol Perná A-TJ Sokol Křepice AOP225. 04. 2019 18:30PO (02. 05. 2019 18:30) 
51.TJ Sokol Křepice A-TJ Sokol Perná AOP217. 04. 2019 17:30PO (26. 04. 2019 18:30) 
50.TJ Sokol Perná A-TJ Sokol Křepice AOP211. 04. 2019 18:30PO (18. 04. 2019 18:30) 
29.TJ Sokol Vranovice A-TJ SPORT Němčičky AOP107. 04. 2019 09:30PO (07. 04. 2019 10:30) 
120.MSK Břeclav-TJ Sokol PouzdřanyOPD04. 04. 2019 17:0013. (04. 04. 2019 18:00) 
49.SK Boleradice 1935 A-TJ Sokol Perná AOP201. 04. 2019 18:45PO (07. 04. 2019 09:30) 
116.TJ Sokol Klobouky u Brna-Sokol MorkůvkyOPD27. 03. 2019 17:4511. (06. 03. 2019 17:45) 
119.TJ Sokol Pouzdřany-TJ Sokol BrumoviceOPD26. 03. 2019 17:0012. (22. 03. 2019 17:00) 
30.TJ Sokol Šakvice A-TJ Sokol Vranovice BOP224. 03. 2019 09:3022. (22. 03. 2019 18:30) 
98.Orel Šitbořice B-TJ Sokol Brumovice COP422. 03. 2019 18:3022. (15. 03. 2019 18:30) 
31.TJ Sokol Brumovice B-TJ Sokol Perná AOP219. 03. 2019 19:0021. (17. 03. 2019 09:30) 
53.Sokol Velké Němčice C-TJ Sokol Pouzdřany AOP319. 03. 2019 18:3022. (22. 03. 2019 18:00) 
105.TJ Sokol Brumovice D-TJ Sokol Pouzdřany BOP419. 03. 2019 17:0022. (17. 03. 2019 09:30) 
1.TJ Sokol Lanžhot C-Sokol Velké Němčice AOP117. 03. 2019 14:0021. (16. 03. 2019 14:00) 
3.Orel Šitbořice A-TJ Sokol Brumovice AOP116. 03. 2019 17:0021. (16. 03. 2019 18:30) 
32.STP Mikulov C-TJ Sokol Křepice AOP215. 03. 2019 18:0021. (17. 03. 2019 10:00) 
117.TJ Sokol Kobylí-TJ Jevišovka-DrnholecOPD15. 03. 2019 17:0011. (08. 03. 2019 17:00) 
54.TJ Sokol Perná B-MSK Břeclav AOP314. 03. 2019 18:3021. (14. 03. 2019 19:00) 
104.TJ Jevišovka-Drnholec E-STP Mikulov EOP414. 03. 2019 18:0022. (15. 03. 2019 18:30) 
2.TJ Jevišovka-Drnholec C-STP Mikulov BOP114. 03. 2019 18:0021. (16. 03. 2019 17:30) 
118.TJ Sokol Rakvice-TJ Sokol PouzdřanyOPD13. 03. 2019 18:0011. (06. 03. 2019 18:00) 
100.TJ Sokol Klobouky u Brna D-KORY KLUB Tvrdonice AOP409. 03. 2019 09:3022. (15. 03. 2019 17:30)Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠ
4.Orel Šitbořice A-TJ Sokol Klobouky u Brna BOP108. 03. 2019 18:3020. (09. 03. 2019 18:30) 
97.TJ Sokol Velké Hostěrádky B-KORY KLUB Tvrdonice AOP407. 03. 2019 18:3021. (10. 03. 2019 09:30) 
5.TJ Sokol Brumovice A-TJ SPORT Němčičky AOP105. 03. 2019 19:0020. (08. 03. 2019 19:00) 
95.Orel Šitbořice B-TJ Sokol Velké Hostěrádky BOP405. 03. 2019 18:3019. (22. 02. 2019 18:30) 
96.TJ Sokol Velké Hostěrádky B-TJ Sokol Klobouky u Brna DOP403. 03. 2019 15:0020. (03. 03. 2019 09:30) 
33.TJ SPORT Němčičky B-TJ Sokol Perná AOP202. 03. 2019 14:0019. (01. 03. 2019 18:30) 
7.TJ Sokol Klobouky u Brna B-TJ Sokol Brumovice AOP101. 03. 2019 19:0019. (03. 03. 2019 09:30) 
34.TJ Sokol Šakvice A-TJ Sokol Perná AOP226. 02. 2019 18:3018. (22. 02. 2019 18:30) 
6.TJ Troskotovice A-STP Mikulov BOP125. 02. 2019 18:3019. (03. 03. 2019 10:00) 
103.STP Mikulov E-TJ Sokol Brumovice DOP424. 02. 2019 14:0018. (17. 02. 2019 10:00) 
102.Sokol Morkůvky A-TJ Sokol Brumovice DOP423. 02. 2019 17:0017. (10. 03. 2019 09:30) 
55.MSK Břeclav A-SPIN Lednice DOP321. 02. 2019 19:0018. (22. 02. 2019 17:00) 
35.TJ Sokol Perná A-TJ Sokol Křepice AOP220. 02. 2019 19:0017. (14. 02. 2019 18:30) 
56.TJ SPORT Němčičky C-STP Mikulov DOP319. 02. 2019 18:3017. (14. 02. 2019 18:30) 
57.TJ Jevišovka-Drnholec D-TJ Sokol Perná BOP318. 02. 2019 18:3017. (15. 02. 2019 18:30) 
9.TJ Troskotovice A-Orel Šitbořice AOP116. 02. 2019 18:3017. (17. 02. 2019 10:00)tělocvična ZŠ Šitbořice
8.TJ Sokol Kobylí C-Sokol Velké Němčice AOP116. 02. 2019 15:0017. (16. 02. 2019 17:00) 
93.Sportovní klub Zaječí C-Orel Šitbořice BOP412. 02. 2019 19:0017. (08. 02. 2019 19:00) 
36.TJ Sokol Brumovice B-TJ Sokol Rakvice BOP212. 02. 2019 19:0017. (17. 02. 2019 09:30) 
114.TJ Sokol Lanžhot-SK BřezíOPD12. 02. 2019 17:009. (05. 02. 2019 17:00) 
59.TJ Sokol Klobouky u Brna C-MSK Břeclav AOP310. 02. 2019 09:3015. (03. 02. 2019 09:30) 
94.TJ Sokol Klobouky u Brna D-Sportovní klub Zaječí BOP409. 02. 2019 09:3017. (10. 02. 2019 09:30) 
10.TJ Sokol Klobouky u Brna B-TJ Troskotovice AOP108. 02. 2019 20:0016. (10. 02. 2019 09:30) 
58.MSK Břeclav A-TJ SPORT Němčičky COP307. 02. 2019 18:0016. (08. 02. 2019 17:00) 
92.Sportovní klub Zaječí C-TJ Sokol Brumovice COP403. 02. 2019 10:0016. (01. 02. 2019 19:00) 
101.TJ Sokol Pouzdřany B-TJ Jevišovka-Drnholec EOP431. 01. 2019 18:3016. (01. 02. 2019 18:30) 
62.Sokol Velké Němčice C-TJ Sokol Rakvice COP329. 01. 2019 19:3013. (18. 01. 2019 18:00) 
115.TJ SPORT Němčičky-MSK BřeclavOPD29. 01. 2019 17:009. (05. 02. 2019 17:00) 
37.TJ Sokol Křepice A-SK Boleradice 1935 AOP228. 01. 2019 18:3015. (01. 02. 2019 18:30) 
91.Sportovní klub Zaječí C-TJ Jevišovka-Drnholec EOP427. 01. 2019 13:0015. (25. 01. 2019 19:00) 
88.STP Mikulov E-Sokol Morkůvky AOP426. 01. 2019 11:3013. (13. 01. 2019 10:00) 
11.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Klobouky u Brna BOP125. 01. 2019 19:0015. (03. 02. 2019 10:30) 
87.TJ Jevišovka-Drnholec E-TJ Sokol Klobouky u Brna DOP423. 01. 2019 18:0012. (04. 01. 2019 18:30)herna Drnholec
60.TJ Sokol Rakvice C-TJ Sokol Klobouky u Brna COP322. 01. 2019 17:0014. (22. 01. 2019 19:00) 
61.STP Mikulov D-MSK Břeclav AOP320. 01. 2019 10:0013. (19. 01. 2019 14:00) 
12.TJ Troskotovice A-TJ Sokol Brumovice AOP118. 01. 2019 18:3013. (20. 01. 2019 10:00) 
64.TJ Sokol Perná B-Sokol Velké Němčice COP315. 01. 2019 19:0012. (10. 01. 2019 19:00) 
39.TJ Sokol Křepice A-TJ Sokol Rakvice BOP214. 01. 2019 18:3013. (18. 01. 2019 18:30) 
14.Orel Šitbořice A-STP Mikulov BOP112. 01. 2019 19:1512. (12. 01. 2019 18:30) 
38.SK Boleradice 1935 A-SPIN Lednice COP212. 01. 2019 18:3013. (20. 01. 2019 09:30) 
90.TJ Sokol Klobouky u Brna D-KORY KLUB Tvrdonice AOP412. 01. 2019 09:3015. (27. 01. 2019 09:30) 
89.Orel Šitbořice B-TJ Sokol Brumovice DOP408. 01. 2019 18:3013. (11. 01. 2019 18:30) 
13.TJ Troskotovice A-TJ Sokol Vranovice AOP106. 01. 2019 10:3012. (13. 01. 2019 10:00) 
63.SPIN Lednice D-Sportovní klub Zaječí AOP304. 01. 2019 18:3012. (11. 01. 2019 18:30) 
113.TJ Sokol Vranovice-SK BřezíOPD14. 12. 2018 18:307. (08. 01. 2019 18:30) 
41.STP Mikulov C-TJ Sokol Perná AOP214. 12. 2018 18:3011. (09. 12. 2018 10:00) 
40.TJ Sokol Velké Hostěrádky A-SK Boleradice 1935 AOP214. 12. 2018 18:3011. (07. 12. 2018 18:30) 
111.MSK Břeclav-TJ Sokol Klobouky u BrnaOPD13. 12. 2018 17:306. (06. 12. 2018 18:00) 
42.TJ Sokol Vranovice B-TJ Sokol Šakvice AOP211. 12. 2018 19:0011. (07. 12. 2018 19:00) 
83.SPIN Lednice - Bulhary F-Sokol Morkůvky AOP4 11. (07. 12. 2018 18:30)Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ Lednice
85.STP Mikulov E-TJ Jevišovka-Drnholec EOP407. 12. 2018 18:3011. (09. 12. 2018 10:00) 
15.TJ Troskotovice A-TJ SPORT Němčičky AOP107. 12. 2018 18:0011. (09. 12. 2018 10:00) 
86.TJ Sokol Klobouky u Brna D-TJ Sokol Brumovice DOP407. 12. 2018 18:0011. (09. 12. 2018 09:30) 
84.SPIN Lednice E-TJ Sokol Pouzdřany BOP406. 12. 2018 18:3011. (07. 12. 2018 18:30) 
17.STP Mikulov B-TJ Jevišovka-Drnholec COP105. 12. 2018 18:0010. (01. 12. 2018 14:00) 
65.TJ Sokol Pouzdřany A-Sokol Velké Němčice COP304. 12. 2018 18:0011. (07. 12. 2018 18:30) 
44.TJ Sokol Brumovice B-TJ Sokol Křepice AOP202. 12. 2018 13:009. (25. 11. 2018 09:30) 
16.TJ Sokol Kobylí C-TJ Troskotovice AOP102. 12. 2018 10:0010. (01. 12. 2018 17:00) 
112.SK Březí-Sokol MorkůvkyOPD02. 12. 2018 09:306. (07. 12. 2018 18:00)Morkůvky 207, Kulturní dům
82.TJ Sokol Velké Hostěrádky B-Orel Šitbořice BOP428. 11. 2018 18:309. (25. 11. 2018 09:30) 
66.STP Mikulov D-TJ Sokol Pouzdřany AOP328. 11. 2018 18:0010. (01. 12. 2018 14:00) 
67.TJ Sokol Perná B-TJ Sokol Rakvice COP327. 11. 2018 19:009. (22. 11. 2018 19:00) 
43.Sokol Velké Němčice B-SPIN Lednice COP227. 11. 2018 18:309. (23. 11. 2018 18:00) 
79.TJ Sokol Brumovice C-TJ Sokol Velké Hostěrádky BOP427. 11. 2018 18:008. (18. 11. 2018 09:30) 
45.TJ Sokol Šakvice A-TJ Sokol Velké Hostěrádky AOP224. 11. 2018 17:008. (16. 11. 2018 18:30) 
18.TJ Sokol Brumovice A-TJ Sokol Klobouky u Brna BOP123. 11. 2018 19:008. (16. 11. 2018 19:00) 
68.TJ Jevišovka-Drnholec D-STP Mikulov DOP3 9. (23. 11. 2018 18:30)herna Školní 194, Březí 691 81
81.SPIN Lednice - Bulhary F-TJ Jevišovka-Drnholec EOP4 9. (23. 11. 2018 18:30)Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ Lednice
80.TJ Sokol Pouzdřany B-Sportovní klub Zaječí BOP421. 11. 2018 18:308. (16. 11. 2018 18:30) 
20.TJ Sokol Kobylí C-TJ Sokol Brumovice AOP110. 11. 2018 15:007. (10. 11. 2018 17:00) 
19.TJ Jevišovka-Drnholec C-TJ Sokol Klobouky u Brna BOP110. 11. 2018 09:307. (10. 11. 2018 17:30) 
78.TJ Sokol Klobouky u Brna D-TJ Sokol Velké Hostěrádky BOP409. 11. 2018 18:307. (11. 11. 2018 09:30) 
46.STP Mikulov C-TJ Sokol Rakvice BOP207. 11. 2018 19:307. (11. 11. 2018 10:00) 
110.MSK Břeclav-Sokol MorkůvkyOPD07. 11. 2018 17:004. (08. 11. 2018 18:00) 
76.TJ Sokol Brumovice C-TJ Sokol Klobouky u Brna DOP406. 11. 2018 18:006. (04. 11. 2018 09:30) 
47.TJ Sokol Křepice A-TJ Sokol Perná AOP205. 11. 2018 19:006. (02. 11. 2018 18:00) 
21.Orel Šitbořice A-TJ Troskotovice AOP103. 11. 2018 17:006. (03. 11. 2018 18:30) 
77.TJ Jevišovka-Drnholec E-KORY KLUB Tvrdonice AOP4 6. (02. 11. 2018 18:30)Dělnický dům, Slovácká 400/6, 691 53 Tvrdonice
99.Sportovní klub Zaječí B-Sportovní klub Zaječí COP430. 10. 2018 19:0022. (15. 03. 2019 19:00) 
75.TJ Sokol Pouzdřany B-TJ Sokol Brumovice COP430. 10. 2018 18:005. (26. 10. 2018 18:30) 
22.TJ Sokol Lanžhot C-TJ Jevišovka-Drnholec COP126. 10. 2018 19:305. (27. 10. 2018 14:00) 
23.TJ Sokol Vranovice A-Orel Šitbořice AOP126. 10. 2018 19:005. (28. 10. 2018 10:30) 
109.TJ Sokol Rakvice-Sokol MorkůvkyOPD24. 10. 2018 18:002. (10. 10. 2018 18:00) 
108.TJ Sokol Kobylí-TJ Sokol Klobouky u BrnaOPD19. 10. 2018 17:002. (12. 10. 2018 17:00) 
24.Orel Šitbořice A-TJ SPORT Němčičky AOP116. 10. 2018 18:304. (20. 10. 2018 18:30) 
69.MSK Břeclav A-TJ Sokol Klobouky u Brna COP316. 10. 2018 17:304. (19. 10. 2018 17:00) 
74.TJ Jevišovka-Drnholec E-TJ Sokol Brumovice COP414. 10. 2018 10:003. (12. 10. 2018 18:30) 
25.TJ Sokol Kobylí C-Orel Šitbořice AOP113. 10. 2018 17:303. (13. 10. 2018 17:00) 
26.STP Mikulov B-SPIN Lednice BOP110. 10. 2018 18:002. (05. 10. 2018 18:30) 
48.Sokol Velké Němčice B-TJ SPORT Němčičky BOP207. 10. 2018 09:302. (05. 10. 2018 18:00) 
107.TJ Sokol Klobouky u Brna-TJ Sokol LanžhotOPD03. 10. 2018 17:451. (26. 09. 2018 17:45) 
106.TJ Sokol Vranovice-TJ Sokol KobylíOPD28. 09. 2018 16:301. (25. 09. 2018 18:30) 
27.TJ Sokol Kobylí C-TJ Jevišovka-Drnholec COP128. 09. 2018 15:001. (29. 09. 2018 17:00) 
72.TJ Sokol Pouzdřany B-Sportovní klub Zaječí COP428. 09. 2018 14:301. (28. 09. 2018 18:30) 
71.MSK Břeclav A-TJ Sokol Lanžhot DOP327. 09. 2018 18:001. (28. 09. 2018 17:00) 
70.Sokol Velké Němčice C-TJ Sokol Perná BOP326. 09. 2018 19:001. (28. 09. 2018 18:00) 
73.TJ Sokol Brumovice D-TJ Sokol Brumovice COP425. 09. 2018 18:001. (30. 09. 2018 09:30) 
28.SPIN Lednice B-TJ Sokol Brumovice AOP121. 09. 2018 18:301. (28. 09. 2018 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy