Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
31.TJ Jiskra Strážnice D-TJ Sokol Lužice AOL27. 03. 2019 18:0022. (30. 03. 2019 10:00) 
70.SK Čejč z.s. B-TJ Sokol Vlkoš AOS23. 03. 2019 18:0021. (23. 03. 2019 16:30)Sokolovna-přísálí Vlkoš 135
82.TJ Slovan Hodonín D-T.J. Sokol Hodonín DOZA22. 03. 2019 18:0014. (24. 03. 2019 14:00) 
29.SK Vacenovice A-SK Baník Ratíškovice BOL21. 03. 2019 18:0021. (24. 03. 2019 10:00) 
48.T.J. Sokol Svatobořice A-T.J. Sokol Hodonín COP20. 03. 2019 19:0021. (24. 03. 2019 14:00)Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvična
28.TJ Sokol Lužice A-SKST Čeložnice AOL19. 03. 2019 17:0021. (24. 03. 2019 11:00) 
103.TJ Sokol Kyjov C-T.J. Sokol Svatobořice COZB15. 03. 2019 17:3014. (24. 03. 2019 10:00) 
80.SKST Rohatec D-TJ Slovan Hodonín DOZA09. 03. 2019 16:3013. (10. 03. 2019 10:00) 
47.SK Čejč z.s. A-T.J. Sokol Svatobořice AOP09. 03. 2019 15:0020. (09. 03. 2019 16:30)Sokolovna Svatobořice
45.SK Baník Ratíškovice C-TJ Kovoděl Moravský Písek AOP08. 03. 2019 17:0019. (03. 03. 2019 10:00) 
27.TJ Sokol Lužice A-TJ Vlast Ježov AOL08. 03. 2019 16:3020. (08. 03. 2019 19:00) 
102.Tělovýchovná jednota Mikulčice D-TJ Jiskra Strážnice FOZB06. 03. 2019 17:0013. (10. 03. 2019 10:00) 
26.SK Vacenovice B-SK Baník Ratíškovice BOL05. 03. 2019 17:3020. (10. 03. 2019 10:00) 
68.TJ Slovan Hodonín C-TJ Jiskra Strážnice EOS01. 03. 2019 18:0019. (03. 03. 2019 14:00) 
81.TJ Sokol Vlkoš C-Tělovýchovná jednota Mikulčice COZA01. 03. 2019 18:0013. (08. 03. 2019 18:00) 
24.TJ Sokol Kyjov A-SK Vacenovice BOL01. 03. 2019 17:3019. (03. 03. 2019 10:00)KD Vacenovice, přísálí KD Vacenovice
25.SK Baník Ratíškovice B-TJ Jiskra Strážnice DOL01. 03. 2019 17:0019. (02. 03. 2019 10:00) 
46.TJ Sokol Lužice B-SK Čejč z.s. AOP28. 02. 2019 19:0019. (03. 03. 2019 08:30)Čejč čp. 234, v parku
69.SK Čejč z.s. B-TJ Sokol Lužice COS28. 02. 2019 17:0019. (02. 03. 2019 16:30) 
101.T.J. Sokol Svatobořice C-TJ Sokol Vracov DOZB28. 02. 2019 17:0013. (09. 03. 2019 14:00) 
44.SK Čejč z.s. A-TJ Sokol Vracov COP23. 02. 2019 15:0018. (23. 02. 2019 16:30) 
43.T.J. Sokol Hodonín C-TJ Sokol Kyjov BOP22. 02. 2019 19:0018. (24. 02. 2019 10:00) 
98.TJ Jiskra Strážnice F-SK Vacenovice COZB20. 02. 2019 17:0012. (24. 02. 2019 10:00) 
23.SKST Čeložnice A-SK Baník Ratíškovice BOL19. 02. 2019 19:0018. (23. 02. 2019 09:30) 
100.T.J. Sokol Svatobořice C-TJ Sokol Vlkoš BOZB19. 02. 2019 17:3012. (23. 02. 2019 14:00) 
67.TJ Sokol Josefov A-TJ Sokol Bzenec BOS 17. (17. 02. 2019 10:00)Sokolovna Bzenec, Těmická 18
95.TJ Sokol Veselí nad Moravou C-T.J. Sokol Svatobořice COZB17. 02. 2019 08:309. (27. 01. 2019 08:30) 
99.TJ Sokol Kyjov C-Tělovýchovná jednota Mikulčice DOZB15. 02. 2019 18:0012. (24. 02. 2019 10:00) 
66.TJ Slovan Hodonín C-SK Čejč z.s. BOS09. 02. 2019 17:0016. (10. 02. 2019 14:00) 
79.SK Baník Ratíškovice D-SKST Rohatec DOZA09. 02. 2019 14:0011. (10. 02. 2019 10:00) 
22.SKST Dubňany A-SK Baník Ratíškovice BOL07. 02. 2019 18:3016. (10. 02. 2019 10:00) 
42.SKST Hodonín E-TJ Sokol Kyjov BOP05. 02. 2019 18:3016. (10. 02. 2019 14:00) 
21.SK Vacenovice B-SKST Čeložnice AOL05. 02. 2019 18:0016. (10. 02. 2019 10:00) 
96.T.J. Sokol Svatobořice C-SK Vacenovice COZB31. 01. 2019 17:0010. (02. 02. 2019 14:00) 
65.TJ Vlast Ježov B-TJ Jiskra Strážnice EOS30. 01. 2019 18:0015. (01. 02. 2019 19:00) 
78.SKST Rohatec D-T.J. Sokol Hodonín DOZA30. 01. 2019 17:3010. (03. 02. 2019 10:00) 
94.SK Vacenovice C-TJ Sokol Vlkoš BOZB26. 01. 2019 14:309. (27. 01. 2019 14:00) 
93.Tělovýchovná jednota Mikulčice D-TJ Sokol Vracov DOZB25. 01. 2019 17:009. (27. 01. 2019 10:00) 
19.SKST Dubňany A-SKST Čeložnice AOL22. 01. 2019 18:3014. (27. 01. 2019 10:00) 
20.TJ Sokol Kyjov A-SK Baník Ratíškovice BOL22. 01. 2019 18:0014. (27. 01. 2019 10:00) 
77.T.J. Sokol Hodonín D-TJ Sokol Vlkoš COZA20. 01. 2019 10:009. (27. 01. 2019 10:00) 
18.SKST Čeložnice A-SKST Rohatec BOL19. 01. 2019 09:3013. (12. 01. 2019 09:30) 
41.TJ Sokol Lužice B-TJ Kovoděl Moravský Písek AOP18. 01. 2019 19:0015. (03. 02. 2019 08:30)Sportovní hala ZŠ Moravský Písek
97.TJ Sokol Vlkoš B-Tělovýchovná jednota Mikulčice DOZB18. 01. 2019 18:0010. (02. 02. 2019 09:00) 
91.T.J. Sokol Svatobořice C-TJ Jiskra Strážnice FOZB12. 01. 2019 10:008. (12. 01. 2019 14:00) 
92.Tělovýchovná jednota Mikulčice D-SK Vacenovice COZB11. 01. 2019 18:008. (13. 01. 2019 10:00) 
40.TJ Sokol Kyjov B-TJ Sokol Lužice BOP10. 01. 2019 18:0013. (12. 01. 2019 14:00)Česká 2, Lužice
39.SKST Hodonín E-T.J. Sokol Hodonín COP03. 01. 2019 18:3012. (06. 01. 2019 14:00) 
62.TJ Sokol Vlkoš A-SK Čejč z.s. BOS15. 12. 2018 18:0011. (16. 12. 2018 10:00) 
17.SK Baník Ratíškovice B-SK Vacenovice AOL14. 12. 2018 17:0011. (15. 12. 2018 10:00) 
38.T.J. Sokol Hodonín C-T.J. Sokol Svatobořice AOP13. 12. 2018 18:0011. (16. 12. 2018 10:00)Sokolovna Svatobořice
16.SKST Dubňany A-TJ Sokol Kyjov AOL13. 12. 2018 17:3011. (16. 12. 2018 10:00) 
37.T.J. Sokol Svatobořice A-SK Čejč z.s. AOP09. 12. 2018 10:0010. (09. 12. 2018 14:00)Čejč čp. 234, v parku
15.TJ Vlast Ježov A-TJ Sokol Lužice AOL07. 12. 2018 19:0010. (09. 12. 2018 11:00) 
60.SK Čejč z.s. B-T.J. Sokol Svatobořice BOS06. 12. 2018 18:0010. (08. 12. 2018 16:30) 
76.T.J. Sokol Hodonín D-TJ Slovan Hodonín DOZA05. 12. 2018 19:007. (09. 12. 2018 10:00) 
59.SKST Hodonín F-TJ Jiskra Strážnice EOS05. 12. 2018 18:3010. (09. 12. 2018 14:00) 
90.T.J. Sokol Svatobořice C-TJ Sokol Kyjov COZB04. 12. 2018 18:307. (08. 12. 2018 14:00) 
14.SK Baník Ratíškovice B-SK Vacenovice BOL02. 12. 2018 10:0010. (08. 12. 2018 10:00) 
58.TJ Sokol Vlkoš A-SKST Hodonín FOS02. 12. 2018 10:009. (25. 11. 2018 10:00) 
61.TJ Vlast Ježov B-TJ Sokol Lužice COS29. 11. 2018 19:0010. (07. 12. 2018 19:00) 
13.SKST Čeložnice A-SK Vacenovice AOL24. 11. 2018 09:009. (24. 11. 2018 09:30) 
34.SKST Hodonín E-T.J. Sokol Svatobořice AOP23. 11. 2018 18:009. (25. 11. 2018 14:00) 
12.SK Vacenovice B-TJ Sokol Kyjov AOL23. 11. 2018 17:309. (25. 11. 2018 10:00)sokolovna Kyjov
89.TJ Jiskra Strážnice F-Tělovýchovná jednota Mikulčice DOZB23. 11. 2018 17:006. (25. 11. 2018 10:00) 
88.TJ Sokol Vracov D-T.J. Sokol Svatobořice COZB22. 11. 2018 18:156. (25. 11. 2018 14:00) 
36.TJ Slovan Hodonín B-SKST Rohatec COP22. 11. 2018 18:009. (25. 11. 2018 10:00) 
57.T.J. Sokol Svatobořice B-TJ Sokol Josefov AOS20. 11. 2018 18:009. (25. 11. 2018 10:00) 
33.T.J. Sokol Svatobořice A-SK Baník Ratíškovice COP18. 11. 2018 10:008. (18. 11. 2018 14:00)ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice
10.TJ Sokol Bzenec A-SKST Dubňany AOL 8. (18. 11. 2018 10:00)herna ST, Sportcentrum Želva, Dubňany
9.TJ Vlast Ježov A-SK Baník Ratíškovice BOL16. 11. 2018 19:007. (09. 11. 2018 19:00) 
11.Tělovýchovná jednota Mikulčice B-TJ Sokol Kyjov AOL16. 11. 2018 18:008. (17. 11. 2018 15:00) 
56.TJ Sokol Bzenec B-TJ Sokol Josefov AOS09. 11. 2018 18:007. (11. 11. 2018 10:00) 
86.SK Vacenovice C-TJ Jiskra Strážnice FOZB09. 11. 2018 17:305. (11. 11. 2018 14:00) 
75.SKST Dubňany C-TJ Slovan Hodonín DOZA09. 11. 2018 16:305. (11. 11. 2018 10:00) 
87.Tělovýchovná jednota Mikulčice D-TJ Sokol Kyjov COZB02. 11. 2018 18:005. (11. 11. 2018 10:00) 
55.TJ Sokol Vlkoš A-TJ Sokol Lužice COS02. 11. 2018 18:006. (04. 11. 2018 10:00) 
35.SK Čejč z.s. A-TJ Sokol Lužice BOP02. 11. 2018 18:009. (24. 11. 2018 16:30) 
8.TJ Jiskra Strážnice D-TJ Vlast Ježov AOL31. 10. 2018 17:006. (03. 11. 2018 10:00) 
6.SK Vacenovice B-TJ Sokol Lužice AOL30. 10. 2018 17:305. (28. 10. 2018 10:00) 
53.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-SK Čejč z.s. BOS28. 10. 2018 08:305. (28. 10. 2018 11:00) 
85.TJ Jiskra Strážnice F-TJ Sokol Veselí nad Moravou COZB27. 10. 2018 15:004. (28. 10. 2018 10:00) 
7.SKST Rohatec B-SK Baník Ratíškovice BOL26. 10. 2018 19:005. (28. 10. 2018 10:00) 
30.SK Vacenovice B-SK Vacenovice AOL26. 10. 2018 18:0022. (31. 03. 2019 10:00) 
54.TJ Sokol Lužice C-T.J. Sokol Svatobořice BOS26. 10. 2018 17:305. (28. 10. 2018 10:00) 
74.Tělovýchovná jednota Mikulčice C-T.J. Sokol Hodonín DOZA26. 10. 2018 17:004. (28. 10. 2018 10:00) 
73.TJ Slovan Hodonín D-TJ Sokol Vlkoš COZA26. 10. 2018 17:004. (28. 10. 2018 14:00) 
84.TJ Sokol Vracov D-TJ Sokol Vlkoš BOZB23. 10. 2018 18:304. (28. 10. 2018 14:00)Sokolovna - přísálí, Vlkoš
4.TJ Vlast Ježov A-SK Vacenovice BOL19. 10. 2018 18:004. (19. 10. 2018 19:00) 
5.SKST Čeložnice A-SKST Dubňany AOL18. 10. 2018 18:304. (20. 10. 2018 09:30) 
32.TJ Sokol Vracov C-TJ Sokol Lužice BOP18. 10. 2018 18:004. (21. 10. 2018 14:00) 
3.Tělovýchovná jednota Mikulčice B-SK Baník Ratíškovice BOL12. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 15:00) 
52.SKST Dubňany B-T.J. Sokol Svatobořice BOS12. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 17:00) 
83.T.J. Sokol Svatobořice C-TJ Sokol Veselí nad Moravou COZB09. 10. 2018 19:002. (13. 10. 2018 14:00) 
72.TJ Slovan Hodonín D-SK Baník Ratíškovice DOZA09. 10. 2018 16:002. (14. 10. 2018 14:00) 
51.TJ Vlast Ježov B-TJ Sokol Josefov AOS08. 10. 2018 18:003. (12. 10. 2018 19:00) 
2.TJ Jiskra Strážnice D-Tělovýchovná jednota Mikulčice BOL06. 10. 2018 17:002. (06. 10. 2018 10:00) 
71.TJ Sokol Vlkoš C-T.J. Sokol Hodonín DOZA05. 10. 2018 18:302. (12. 10. 2018 18:00) 
49.TJ Sokol Bzenec B-TJ Jiskra Strážnice EOS05. 10. 2018 18:002. (07. 10. 2018 10:00) 
1.SKST Čeložnice A-TJ Sokol Kyjov AOL04. 10. 2018 19:002. (06. 10. 2018 09:30) 
50.TJ Sokol Josefov A-SK Čejč z.s. BOS04. 10. 2018 18:002. (07. 10. 2018 10:00) 
64.SKST Dubňany B-TJ Sokol Bzenec BOS30. 09. 2018 10:001. (29. 09. 2018 17:00) 
63.TJ Sokol Josefov A-TJ Jiskra Strážnice EOS26. 09. 2018 18:001. (30. 09. 2018 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS