Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
9.TJ Sokol Morkovice B-Kst CetechoviceOP129. 03. 2019 19:0022. (29. 03. 2019 18:00) 
8.TJ Slavia Kroměříž C-TJ Bystřice pod Hostýnem DOP129. 03. 2019 19:0022. (31. 03. 2019 09:00) 
18.SK Spartak Hulín B-TJ Bystřice pod Hostýnem DOP124. 03. 2019 09:0021. (24. 03. 2019 08:00) 
22.OÚ Lubná B-TJ Sokol Morkovice COP214. 03. 2019 18:00PO (17. 03. 2019 09:00) 
23.TJ Sokol Kostelec u Holešova-TJ Slavia Kroměř힎L13. 03. 2019 18:0012. (09. 03. 2019 09:00) 
16.KST Količín-Kst CetechoviceOP108. 03. 2019 19:0019. (08. 03. 2019 18:00) 
17.TJ Slavia Kroměříž B-TJ Holešov DOP107. 03. 2019 18:0019. (08. 03. 2019 18:00) 
15.SK Spartak Hulín B-KST KoličínOP115. 02. 2019 19:0016. (17. 02. 2019 09:00) 
14.TJ Sokol Morkovice B-TJ Slavia Kroměříž BOP114. 02. 2019 18:0016. (15. 02. 2019 18:00) 
13.SK Spartak Hulín C-TJ Bystřice pod Hostýnem DOP113. 02. 2019 18:1515. (10. 02. 2019 09:00)Řešeno STK, udělena výjimka
12.OÚ Lubná A-TJ Sokol Morkovice BOP106. 02. 2019 18:3015. (08. 02. 2019 18:00) 
10.KST Količín-TJ Slavia Kroměříž COP125. 01. 2019 19:0013. (25. 01. 2019 18:00)Herna kroměříž
24.OÚ Lubná - žáci-TJ Holešov AŽL23. 01. 2019 17:308. (12. 01. 2019 09:00) 
1.Kst Cetechovice-TJ Sokol Morkovice BOP115. 12. 2018 17:0011. (14. 12. 2018 19:00) 
2.TJ Slavia Kroměříž B-KST KoličínOP113. 12. 2018 18:0011. (14. 12. 2018 18:00) 
6.OÚ Lubná A-TJ Slavia Kroměříž BOP129. 11. 2018 18:0010. (07. 12. 2018 18:00) 
5.TJ Slavia Kroměříž C-SK Spartak Hulín BOP118. 11. 2018 09:308. (18. 11. 2018 09:00) 
21.TJ Sokol Kostelec u Holešova B-TJ Sokol Kostelec u Holešova AOP213. 11. 2018 18:007. (18. 11. 2018 09:00) 
4.TJ Osíčko-TJ Holešov EOP1 5. (26. 10. 2018 18:00)Herna Holešov
3.OÚ Lubná A-TJ Bystřice pod Hostýnem DOP125. 10. 2018 18:005. (26. 10. 2018 18:00) 
11.SK Spartak Hulín C-SK Spartak Hulín BOP103. 10. 2018 18:1513. (27. 01. 2019 09:00) 
20.TJ Holešov D-TJ Holešov EOP103. 10. 2018 18:0012. (11. 01. 2019 18:00) 
7.TJ Osíčko-SK Spartak Hulín COP126. 09. 2018 18:001. (28. 09. 2018 18:00) 
19.TJ Slavia Kroměříž C-TJ Slavia Kroměříž BOP121. 09. 2018 19:0012. (13. 01. 2019 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy