Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
24.TJ Sokol Mysločovice "A"-TJ Sokol PohořeliceRS I06. 04. 2019 18:3022. (06. 04. 2019 17:00) 
45.SK Slavičín "C"-TJ Jiskra Otrokovice "E"RS II06. 04. 2019 14:0022. (06. 04. 2019 15:00)Otrokovice
23.SKST Slušovice "B"-SK Louky "A"RS I04. 04. 2019 18:0022. (06. 04. 2019 17:00) 
20.TJ Fryšták "B"-TJ Sokol Mysločovice "A"RS I30. 03. 2019 17:0021. (30. 03. 2019 13:30) 
98.TJ Bohuslavice u Zlína-TJ Vysoké Pole z.s. "B"RS IV 18. (30. 03. 2019 17:00)Bohuslavice u Zlína č.p.100 Zš -Tělocvična
43.TJ Vysoké Pole z.s. "A"-SK Újezd "B"RS II29. 03. 2019 18:0021. (30. 03. 2019 17:00) 
99.KPST - SK Louky "C"-Orel Kašava "B"RS IV29. 03. 2019 18:0018. (31. 03. 2019 11:00) 
96.SK Slopné "C"-TJ Sokol Šarovy z.s. "D"RS IV27. 03. 2019 18:3018. (29. 03. 2019 18:30) 
97.TJ Sokol Kostelec "F"-TJ Sokol SalašRS IV27. 03. 2019 17:0018. (30. 03. 2019 10:00) 
71.TJ Sokol Mysločovice "B"-Slovan Luhačovice "B"RS III27. 03. 2019 17:0021. (30. 03. 2019 13:30) 
21.TJ Štítná "A"-SK Slopné "A"RS I26. 03. 2019 17:3021. (30. 03. 2019 17:00) 
142.SK Slavičín "B"-TJ Sokol MysločoviceRSSŽ26. 03. 2019 17:0014. (23. 03. 2019 00:00) 
42.Orel Kašava "A"-Slovan Luhačovice "A"RS II 20. (22. 03. 2019 17:30)21.03.2019 17:30
41.Sokol Jasenná-SK Újezd "B"RS II22. 03. 2019 17:0020. (23. 03. 2019 16:30) 
141.SK Slavičín "A"-ST Slovácká Sparta SpytihněvRSSŽ21. 03. 2019 17:0014. (23. 03. 2019 00:00) 
95.Orel Kašava "B"-SK Slopné "C"RS IV20. 03. 2019 18:0017. (22. 03. 2019 17:30) 
94.TJ Bohuslavice u Zlína-TJ Sokol Šarovy z.s. "D"RS IV 16. (16. 03. 2019 17:00)Bohuslavice u Zlína č.p.146
137.TJ Jiskra Otrokovice-TJ Sokol KostelecRSSŽ14. 03. 2019 18:0013. (17. 03. 2019 15:00) 
140.SK Slopné-SK Slavičín "A"RSSŽ14. 03. 2019 17:0013. (17. 03. 2019 10:30) 
139.ST Slovácká Sparta Spytihněv-SK Slavičín "B"RSSŽ13. 03. 2019 16:4513. (16. 03. 2019 09:30) 
19.SK Louky "A"-SK Slopné "A"RS I12. 03. 2019 17:3019. (17. 03. 2019 09:00) 
40.SK Slavičín "C"-TJ Vysoké Pole z.s. "A"RS II09. 03. 2019 17:0018. (09. 03. 2019 15:00) 
18.TJ Sokol Mysločovice "A"-SK Louky "A"RS I09. 03. 2019 16:0018. (09. 03. 2019 17:00) 
70.TJ Sokol Mysločovice "B"-TJ Sokol Kostelec "E"RS III08. 03. 2019 17:0018. (09. 03. 2019 13:30) 
69.KPST - SK Louky "B"-Orel Zlín "E"RS III07. 03. 2019 17:3018. (09. 03. 2019 13:00) 
126.TJ Sokol Mysločovice-SK Slavičín "A"RSSŽ07. 03. 2019 17:008. (11. 01. 2019 17:00) 
93.TJ Bohuslavice u Zlína-TJ Sokol Kostelec "F"RS IV06. 03. 2019 17:0015. (09. 03. 2019 10:00)Bohuslavice u Zlína č.p.146
135.Orel Kašava-ST Slovácká Sparta SpytihněvRSSŽ27. 02. 2019 17:0012. (13. 02. 2019 17:00)SK Louky
44.Sokol Jasenná-TJ Vysoké Pole z.s. "A"RS II24. 02. 2019 10:0022. (06. 04. 2019 16:30) 
138.TJ Sokol Mysločovice-Orel KašavaRSSŽ20. 02. 2019 17:0013. (15. 03. 2019 17:00)Louky
91.Sport centrum Bylnice "C"-TJ Sokol Kostelec "F"RS IV16. 02. 2019 17:0014. (17. 02. 2019 08:00) 
90.TJ Bohuslavice u Zlína-SK Slopné "C"RS IV 14. (16. 02. 2019 17:00)Bohuslavice u Zlína č.p.146
17.Orel Zlín "C"-TJ Sokol Mysločovice "A"RS I15. 02. 2019 18:3017. (16. 02. 2019 17:00) 
108.PPK Malenovice z.s.-ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"RS V15. 02. 2019 18:0015. (17. 02. 2019 10:00) 
134.SK Slavičín "B"-SK SlopnéRSSŽ14. 02. 2019 17:0012. (16. 02. 2019 00:00) 
92.Orel Kašava "B"-TJ Sokol SalašRS IV13. 02. 2019 17:3014. (15. 02. 2019 17:30) 
128.SK Slopné-TJ Sokol MysločoviceRSSŽ13. 02. 2019 17:009. (27. 01. 2019 10:30) 
68.Orel Zlín "E"-SK Slopné "B"RS III12. 02. 2019 18:0017. (16. 02. 2019 13:30) 
136.TJ Jiskra Otrokovice-TJ Sokol MysločoviceRSSŽ12. 02. 2019 16:0012. (17. 02. 2019 15:00) 
67.TJ Sokol Kostelec "E"-TJ Štítná "B"RS III 16. (08. 02. 2019 18:30)TJ Sokol Kostelec "E"
66.SK Slopné "B"-SK RokytniceRS III06. 02. 2019 17:3016. (09. 02. 2019 18:00) 
132.TJ Jiskra Otrokovice-SK SlopnéRSSŽ02. 02. 2019 14:0010. (03. 02. 2019 15:00) 
63.TJ Sokol Valašské Klobouky "B"-TJ Štítná "B"RS III02. 02. 2019 13:0015. (02. 02. 2019 17:00) 
64.Orel Zlín "E"-FS Napajedla "B"RS III02. 02. 2019 10:3015. (02. 02. 2019 13:30) 
15.Orel Zlín "C"-TJ Fryšták "B"RS I01. 02. 2019 18:0015. (02. 02. 2019 17:00) 
88.TJ Vysoké Pole z.s. "B"-SK Slopné "C"RS IV01. 02. 2019 18:0013. (09. 02. 2019 17:00) 
89.TJ Sokol Salaš-ST Slovácká Sparta Spytihněv "A"RS IV01. 02. 2019 18:0013. (08. 02. 2019 18:30) 
65.SK Bohuslavice nad Vláří-KPST - SK Louky "B"RS III30. 01. 2019 18:0015. (01. 02. 2019 19:00) 
127.ST Slovácká Sparta Spytihněv-SK SlopnéRSSŽ30. 01. 2019 17:008. (12. 01. 2019 09:30) 
130.SK Slavičín "B"-Orel KašavaRSSŽ29. 01. 2019 18:309. (26. 01. 2019 00:00) 
131.Orel Kašava-SK Slavičín "A"RSSŽ29. 01. 2019 17:0010. (30. 01. 2019 17:00) 
62.FS Napajedla "B"-SK RokytniceRS III27. 01. 2019 11:0014. (26. 01. 2019 17:00)SK Rokytnice
16.TJ Sokol Pohořelice-Orel Zlín "C"RS I24. 01. 2019 18:0016. (09. 02. 2019 18:30) 
39.Sokol Jasenná-SK Slavičín "C"RS II24. 01. 2019 18:0014. (26. 01. 2019 16:30) 
129.SK Slavičín "A"-TJ Jiskra OtrokoviceRSSŽ24. 01. 2019 17:009. (26. 01. 2019 00:00) 
61.SK Slopné "B"-SK Bohuslavice nad VláříRS III22. 01. 2019 18:0014. (26. 01. 2019 18:00) 
107.SK Slavičín "D"-PPK Malenovice z.s.RS V19. 01. 2019 17:0012. (19. 01. 2019 15:00) 
38.SK Slavičín "C"-TJ Sokol Valašské Klobouky "A"RS II19. 01. 2019 17:0013. (19. 01. 2019 15:00) 
86.TJ Sokol Salaš-SK Slopné "C"RS IV18. 01. 2019 17:3011. (18. 01. 2019 18:30) 
14.SK Slopné "A"-TJ Sokol Mysločovice "A"RS I18. 01. 2019 17:3013. (18. 01. 2019 18:30) 
60.KPST - SK Louky "B"-SK Slopné "B"RS III17. 01. 2019 18:0013. (19. 01. 2019 13:00) 
87.TJ Bohuslavice u Zlína-Orel Kašava "B"RS IV16. 01. 2019 18:0011. (19. 01. 2019 17:00)v sokolovně v Bohuslavicích u Zlína č.p. 146
12.TJ Sokol Pohořelice-SK Slopné "A"RS I10. 01. 2019 18:3012. (12. 01. 2019 18:30) 
37.Slovan Luhačovice "A"-TJ Vysoké Pole z.s. "A"RS II06. 01. 2019 10:1512. (13. 01. 2019 10:15) 
85.TJ Sokol Salaš-TJ Sokol Šarovy z.s. "D"RS IV04. 01. 2019 18:3010. (11. 01. 2019 18:30) 
13.SK Louky "A"-Orel Zlín "D"RS I23. 12. 2018 09:0013. (20. 01. 2019 09:00) 
83.TJ Vysoké Pole z.s. "B"-TJ Bohuslavice u ZlínaRS IV15. 12. 2018 17:009. (15. 12. 2018 14:30) 
35.TJ Vysoké Pole z.s. "A"-Sokol JasennáRS II15. 12. 2018 15:0011. (15. 12. 2018 17:00) 
84.Orel Kašava "B"-KPST - SK Louky "C"RS IV15. 12. 2018 10:009. (14. 12. 2018 17:30) 
36.TJ Sokol Šarovy z.s. "C"-FS Napajedla "A"RS II13. 12. 2018 18:3011. (14. 12. 2018 18:30) 
124.TJ Sokol Mysločovice-SK Slavičín "B"RSSŽ06. 12. 2018 18:007. (07. 12. 2018 17:00) 
81.SK Slopné "C"-Orel Kašava "B"RS IV06. 12. 2018 18:008. (07. 12. 2018 18:30) 
125.TJ Jiskra Otrokovice-Orel KašavaRSSŽ03. 12. 2018 17:007. (09. 12. 2018 15:00) 
78.TJ Sokol Kostelec "F"-SK Slopné "C"RS IV02. 12. 2018 10:307. (01. 12. 2018 10:00) 
9.TJ Štítná "A"-TJ Sokol Mysločovice "A"RS I02. 12. 2018 09:309. (01. 12. 2018 17:00) 
25.TJ Sokol Šarovy z.s. "C"-SK Slavičín "C"RS II01. 12. 2018 14:009. (30. 11. 2018 18:30) 
106.ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"-TJ Sokol Mysločovice "C"RS V 8. (01. 12. 2018 09:30) 
26.TJ Vysoké Pole z.s. "A"-FS Napajedla "A"RS II30. 11. 2018 18:009. (01. 12. 2018 17:00) 
80.TJ Vysoké Pole z.s. "B"-KPST - SK Louky "C"RS IV29. 11. 2018 18:007. (01. 12. 2018 14:30) 
10.TJ Fryšták "B"-TJ Sokol PohořeliceRS I29. 11. 2018 17:009. (01. 12. 2018 13:30) 
122.SK Slavičín "B"-ST Slovácká Sparta SpytihněvRSSŽ29. 11. 2018 16:306. (01. 12. 2018 00:00) 
82.TJ Sokol Salaš-TJ Sokol Kostelec "F"RS IV28. 11. 2018 18:309. (14. 12. 2018 18:30) 
79.TJ Sokol Šarovy z.s. "D"-TJ Bohuslavice u ZlínaRS IV28. 11. 2018 17:007. (30. 11. 2018 18:30) 
59.TJ Sokol Valašské Klobouky "B"-SK Bohuslavice nad VláříRS III27. 11. 2018 18:009. (01. 12. 2018 17:00) 
30.Orel Kašava "A"-Sokol JasennáRS II27. 11. 2018 18:005. (02. 11. 2018 17:30) 
123.SK Slavičín "A"-SK SlopnéRSSŽ27. 11. 2018 17:006. (01. 12. 2018 00:00) 
58.SK Slopné "B"-TJ Sokol Kostelec "E"RS III22. 11. 2018 18:308. (24. 11. 2018 18:00) 
121.TJ Sokol Mysločovice-TJ Jiskra OtrokoviceRSSŽ22. 11. 2018 16:005. (23. 11. 2018 17:00) 
119.SK Slavičín "A"-TJ Sokol KostelecRSSŽ20. 11. 2018 17:005. (24. 11. 2018 00:00) 
120.SK Slopné-SK Slavičín "B"RSSŽ19. 11. 2018 17:005. (25. 11. 2018 10:30) 
8.Sport centrum Bylnice "B"-TJ Sokol PohořeliceRS I17. 11. 2018 17:007. (17. 11. 2018 13:00) 
77.TJ Sokol Kostelec "F"-TJ Bohuslavice u ZlínaRS IV 6. (17. 11. 2018 17:00)TJ Sokol Kostelec
7.SK Louky "A"-TJ Sokol Mysločovice "A"RS I17. 11. 2018 17:007. (18. 11. 2018 09:00)Mysločovice 56, 763 01, Herna stolního tenisu při hotelu Sport, přízemí
27.TJ Sokol Šarovy z.s. "C"-KST Zlín "C"RS II14. 11. 2018 18:307. (16. 11. 2018 18:30) 
57.TJ Štítná "B"-FS Napajedla "B"RS III13. 11. 2018 18:307. (16. 11. 2018 18:30) 
116.TJ Jiskra Otrokovice-ST Slovácká Sparta SpytihněvRSSŽ12. 11. 2018 17:154. (18. 11. 2018 15:00) 
117.Orel Kašava-SK SlopnéRSSŽ12. 11. 2018 17:004. (14. 11. 2018 17:00)SK Slopné
55.TJ Sokol Mysločovice "B"-TJ Sokol Valašské Klobouky "B"RS III10. 11. 2018 11:306. (10. 11. 2018 13:30) 
114.SK Slavičín "A"-Orel KašavaRSSŽ08. 11. 2018 16:303. (10. 11. 2018 00:00) 
56.SK Slopné "B"-Orel Zlín "E"RS III07. 11. 2018 18:306. (10. 11. 2018 18:00) 
113.SK Slavičín "B"-TJ Sokol KostelecRSSŽ06. 11. 2018 17:003. (10. 11. 2018 00:00) 
6.Orel Zlín "C"-TJ Sokol PohořeliceRS I03. 11. 2018 18:005. (03. 11. 2018 17:00) 
105.SK Slavičín "D"-SK Slopné "D"RS V01. 11. 2018 18:305. (03. 11. 2018 15:00)SK Slopné
115.SK Slopné-TJ Jiskra OtrokoviceRSSŽ01. 11. 2018 10:303. (11. 11. 2018 10:30) 
76.SK Slopné "C"-TJ Bohuslavice u ZlínaRS IV31. 10. 2018 19:005. (10. 11. 2018 17:00)SK Slopné
22.Orel Zlín "D"-Orel Zlín "C"RS I30. 10. 2018 17:0022. (05. 04. 2019 18:30) 
54.TJ Štítná "B"-TJ Sokol Kostelec "E"RS III 5. (28. 10. 2018 10:00)TJ Štítná
29.TJ Vysoké Pole z.s. "A"-KST Zlín "C"RS II27. 10. 2018 17:005. (03. 11. 2018 17:00) 
104.KST Zlín "D"-TJ Sokol Mysločovice "C"RS V26. 10. 2018 19:155. (02. 11. 2018 19:15) 
28.TJ Sokol Šarovy z.s. "C"-TJ Sokol Kostelec "D"RS II26. 10. 2018 18:305. (02. 11. 2018 18:30) 
75.Orel Kašava "B"-TJ Sokol Šarovy z.s. "D"RS IV24. 10. 2018 18:304. (26. 10. 2018 17:30) 
53.KPST - SK Louky "B"-SK Bohuslavice nad VláříRS III24. 10. 2018 18:004. (20. 10. 2018 13:00) 
74.ST Slovácká Sparta Spytihněv "A"-TJ Sokol SalašRS IV24. 10. 2018 17:304. (27. 10. 2018 09:30) 
118.SK Slavičín "B"-SK Slavičín "A"RSSŽ23. 10. 2018 17:004. (17. 11. 2018 00:00) 
11.Orel Zlín "C"-Orel Zlín "D"RS I23. 10. 2018 17:0011. (15. 12. 2018 17:00) 
4.TJ Sokol Pohořelice-SKST Slušovice "B"RS I20. 10. 2018 16:004. (20. 10. 2018 18:30) 
102.ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"-SK Slavičín "D"RS V20. 10. 2018 09:304. (20. 10. 2018 13:00) 
51.Slovan Luhačovice "B"-TJ Sokol Kostelec "E"RS III18. 10. 2018 18:004. (20. 10. 2018 09:30) 
5.SK Slopné "A"-TJ Sokol Kostelec "C"RS I18. 10. 2018 17:004. (19. 10. 2018 18:30) 
111.TJ Sokol Mysločovice-SK SlopnéRSSŽ17. 10. 2018 17:302. (19. 10. 2018 17:00) 
112.TJ Jiskra Otrokovice-SK Slavičín "A"RSSŽ17. 10. 2018 17:002. (21. 10. 2018 15:00) 
109.SK Slavičín "A"-TJ Sokol MysločoviceRSSŽ16. 10. 2018 17:001. (13. 10. 2018 00:00) 
103.SK Slopné "D"-KST Zlín "D"RS V14. 10. 2018 10:304. (21. 10. 2018 10:30) 
50.Orel Zlín "E"-TJ Štítná "B"RS III13. 10. 2018 10:303. (13. 10. 2018 13:30) 
31.KST Zlín "C"-SK Újezd "B"RS II12. 10. 2018 19:154. (19. 10. 2018 19:15) 
3.Orel Zlín "C"-TJ Štítná "A"RS I12. 10. 2018 18:303. (13. 10. 2018 17:00) 
101.PPK Malenovice z.s.-SK Slopné "D"RS V11. 10. 2018 19:003. (14. 10. 2018 10:00) 
49.KPST - SK Louky "B"-Slovan Luhačovice "B"RS III11. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 13:00) 
2.SK Slopné "A"-Orel Zlín "D"RS I11. 10. 2018 17:003. (12. 10. 2018 18:30) 
110.SK Slopné-ST Slovácká Sparta SpytihněvRSSŽ10. 10. 2018 16:301. (14. 10. 2018 10:30) 
133.SK Slavičín "A"-SK Slavičín "B"RSSŽ09. 10. 2018 17:0011. (09. 02. 2019 00:00) 
46.Slovan Luhačovice "B"-TJ Sokol Valašské Klobouky "B"RS III 2. (06. 10. 2018 09:30)Masarykova 228, 763 26, Luhačovice Sokolovna Luhačovice, vchod od nákupního střediska
73.ST Slovácká Sparta Spytihněv "A"-TJ Sokol Kostelec "F"RS IV05. 10. 2018 17:302. (06. 10. 2018 09:30) 
72.SK Slopné "C"-TJ Sokol SalašRS IV03. 10. 2018 18:302. (05. 10. 2018 18:30) 
100.ST Slovácká Sparta Spytihněv "B"-KST Zlín "D"RS V03. 10. 2018 17:302. (06. 10. 2018 13:00) 
47.TJ Sokol Mysločovice "B"-SK Bohuslavice nad VláříRS III03. 10. 2018 17:002. (06. 10. 2018 13:30) 
52.SK Slopné "B"-TJ Jiskra Otrokovice "F"RS III29. 09. 2018 18:004. (20. 10. 2018 18:00) 
1.TJ Štítná "A"-SKST Slušovice "B"RS I29. 09. 2018 18:002. (06. 10. 2018 17:00) 
32.KST Zlín "C"-Orel Kašava "A"RS II28. 09. 2018 19:152. (05. 10. 2018 19:15) 
48.SK Slopné "B"-KPST - SK Louky "B"RS III27. 09. 2018 17:302. (06. 10. 2018 18:00) 
34.SK Slavičín "C"-KST Zlín "C"RS II22. 09. 2018 17:001. (22. 09. 2018 15:00) 
33.FS Napajedla "A"-TJ Sokol Kostelec "D"RS II18. 09. 2018 19:301. (22. 09. 2018 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS