Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
107.SK Dolní Heřmanice-TJ ŠkrdloviceOP IV01. 03. 2019 18:4518. (03. 03. 2019 09:00)Škrdlovice
42.TJ Spartak Velká Bíteš-TJ Nové Město na Moravě BOP II01. 03. 2019 18:3018. (03. 03. 2019 09:00) 
145.TJ Sokol Malá Losenice B-SK Moravec BOP V01. 03. 2019 18:0018. (03. 03. 2019 11:30) 
144.TJ Sokol Jámy B-Stolní tenis Velké Meziříčí DOP V01. 03. 2019 18:0018. (03. 03. 2019 09:00) 
23.SK Sokol Lhotky B-TJ Žďár nad Sázavou DOP I28. 02. 2019 18:0018. (03. 03. 2019 09:00) 
79.SK Sokol Lhotky C-KST BorovniceOP III28. 02. 2019 18:0018. (03. 03. 2019 12:00)Borovnice
78.TJ Sokol Malá Losenice-TJ Sokol Rovečné BOP III25. 02. 2019 18:0018. (03. 03. 2019 09:00) 
106.SK Moravec-SK Dolní HeřmaniceOP IV24. 02. 2019 17:0017. (24. 02. 2019 09:00) 
105.TJ Škrdlovice-SK SvětnovOP IV23. 02. 2019 18:4517. (24. 02. 2019 09:00) 
41.TJ Netín-TJ Spartak Velká Bíteš BOP II23. 02. 2019 17:3017. (24. 02. 2019 09:00) 
139.TJ Sokol Jámy B-TJ Sokol Malá Losenice BOP V23. 02. 2019 09:0016. (17. 02. 2019 09:00) 
22.SK Sokol Lhotky B-TJ Sokol PolničkaOP I22. 02. 2019 18:0016. (17. 02. 2019 09:00) 
143.SK Moravec B-KST Borovnice BOP V22. 02. 2019 18:0017. (24. 02. 2019 09:00) 
141.TJ Sokol Vlkov-TJ Sokol Jámy BOP V22. 02. 2019 18:0017. (24. 02. 2019 09:00) 
77.TJ Sokol Rovečné B-TJ Žďár nad Sázavou FOP III22. 02. 2019 18:0017. (24. 02. 2019 09:00) 
76.KST Borovnice-TJ Sokol Polnička COP III21. 02. 2019 18:0017. (24. 02. 2019 09:00) 
142.TJ Sokol Nížkov D-TJ Poděšín BOP V19. 02. 2019 18:0017. (24. 02. 2019 11:30) 
75.TJ Sokol Polnička C-FryšavaOP III17. 02. 2019 17:0016. (17. 02. 2019 09:00) 
74.SK Sokol Lhotky C-TJ Sokol Rovečné BOP III17. 02. 2019 09:0016. (17. 02. 2019 12:00) 
103.TJ Sokol Nové Veselí B-SK SázavaOP IV 16. (17. 02. 2019 09:00)Sázava
140.TJ Sokol Vlkov-TJ Sokol Nížkov DOP V16. 02. 2019 15:0016. (17. 02. 2019 09:00)Nížkov
73.TJ Žďár nad Sázavou F-Orel Bystřice n.P. BOP III16. 02. 2019 09:0016. (17. 02. 2019 09:00) 
104.SK Dolní Heřmanice-TJ Sokol JámyOP IV15. 02. 2019 18:0016. (17. 02. 2019 09:00) 
21.TJ Sokol Nížkov B-Stolní tenis Velké Meziříčí COP I15. 02. 2019 18:0016. (17. 02. 2019 09:00) 
72.TJ Řečice-TJ Sokol Malá LoseniceOP III13. 02. 2019 18:0016. (17. 02. 2019 10:00)Malá Losenice
101.SK Moravec-TJ PoděšínOP IV 15. (10. 02. 2019 09:00)Poděšín
70.KST Borovnice-TJ ŘečiceOP III 15. (10. 02. 2019 09:00)Jimramov
102.SK Sázava-SK Dolní HeřmaniceOP IV 15. (10. 02. 2019 09:00)Dolní Heřmanice
20.SK Vídeň-TJ Sokol Nížkov BOP I08. 02. 2019 18:3015. (10. 02. 2019 09:00) 
138.SK Moravec B-TJ Poděšín BOP V08. 02. 2019 18:0015. (10. 02. 2019 09:00) 
39.SK Nové Dvory B-TJ Žďár nad Sázavou EOP II08. 02. 2019 17:3014. (03. 02. 2019 09:00) 
19.Stolní tenis Velké Meziříčí C-SK Sokol Lhotky BOP I08. 02. 2019 17:3015. (10. 02. 2019 09:00) 
100.TJ Škrdlovice-TJ Nové Město na Moravě COP IV07. 02. 2019 18:3015. (10. 02. 2019 09:00) 
71.TJ Sokol Malá Losenice-TJ Žďár nad Sázavou FOP III06. 02. 2019 17:3015. (10. 02. 2019 09:00) 
66.TJ Řečice-TJ Žďár nad Sázavou FOP III04. 02. 2019 17:0014. (03. 02. 2019 10:00) 
67.SK Sokol Lhotky C-TJ Sokol Malá LoseniceOP III03. 02. 2019 09:0014. (03. 02. 2019 12:00) 
99.SK Světnov-SK SázavaOP IV 14. (03. 02. 2019 09:00)Sázava
40.TJ Spartak Velká Bíteš-TJ Sokol Nové VeselíOP II02. 02. 2019 15:3014. (03. 02. 2019 09:00) 
153.TJ Řečice B-BohdalovOS01. 02. 2019 19:0012. (03. 02. 2019 13:00) 
136.TJ Spartak Velká Bíteš C-TJ Sokol Malá Losenice BOP V01. 02. 2019 18:3014. (03. 02. 2019 09:00) 
154.SK Dolní Heřmanice B-TJ Spartak Velká Bíteš DOS01. 02. 2019 18:0012. (03. 02. 2019 09:00) 
137.TJ Sokol Vlkov-SK Moravec BOP V01. 02. 2019 18:0014. (03. 02. 2019 09:00) 
65.TJ Žďár nad Sázavou F-SK Sokol Lhotky COP III01. 02. 2019 18:0013. (27. 01. 2019 09:00)Lhotky
68.TJ Bory-TJ Sokol Rovečné BOP III01. 02. 2019 17:3014. (03. 02. 2019 09:00) 
69.KST Borovnice-FryšavaOP III31. 01. 2019 19:0014. (03. 02. 2019 09:00) 
18.SK Sokol Lhotky B-SK VídeňOP I31. 01. 2019 18:3014. (03. 02. 2019 09:00) 
98.SK Moravec-TJ Netín BOP IV27. 01. 2019 17:0013. (27. 01. 2019 09:00) 
97.TJ Škrdlovice-TJ Sokol Nové Veselí BOP IV27. 01. 2019 11:0013. (27. 01. 2019 09:00)Nové Veselí
17.TJ Sokol Nížkov B-SK Sokol Lhotky BOP I25. 01. 2019 19:0013. (27. 01. 2019 09:00)Lhotky
135.KST Borovnice B-TJ Spartak Velká Bíteš COP V25. 01. 2019 18:0013. (27. 01. 2019 09:00) 
133.SK Moravec B-TJ Sokol Nížkov DOP V25. 01. 2019 18:0013. (27. 01. 2019 09:00) 
134.Stolní tenis Velké Meziříčí D-TJ Sokol VlkovOP V25. 01. 2019 17:3013. (27. 01. 2019 09:00) 
64.Fryšava-TJ Sokol Rovečné BOP III24. 01. 2019 18:0012. (20. 01. 2019 09:00) 
38.TJ Sokol Nové Veselí-TJ Nové Město na Moravě BOP II23. 01. 2019 18:1513. (27. 01. 2019 09:00) 
61.TJ Žďár nad Sázavou F-TJ BoryOP III21. 01. 2019 18:0011. (13. 01. 2019 09:00)povoleno odložení z důvodu účasti hráčů na BTM
131.TJ Sokol Vlkov-TJ Sokol Malá Losenice BOP V20. 01. 2019 14:0012. (20. 01. 2019 09:00) 
16.Ostrov nad Oslavou-TJ Sokol PolničkaOP I 12. (20. 01. 2019 09:00)Polnička
152.SK Dolní Heřmanice B-TJ Sokol Polnička DOS18. 01. 2019 18:0010. (20. 01. 2019 09:00) 
130.KST Borovnice B-TJ Sokol VlkovOP V18. 01. 2019 18:0011. (13. 01. 2019 09:00)Vlkov
132.TJ Sokol Nížkov D-Stolní tenis Velké Meziříčí DOP V18. 01. 2019 17:3012. (20. 01. 2019 11:30) 
35.TJ Žďár nad Sázavou E-TJ Nové Město na Moravě BOP II18. 01. 2019 17:3011. (13. 01. 2019 09:00) 
129.TJ Sokol Malá Losenice B-TJ Sokol Nížkov DOP V17. 01. 2019 19:0011. (13. 01. 2019 11:30) 
63.TJ Sokol Polnička C-TJ Žďár nad Sázavou FOP III17. 01. 2019 18:0012. (20. 01. 2019 09:00) 
95.TJ Sokol Nové Veselí B-SK SvětnovOP IV16. 01. 2019 18:0012. (20. 01. 2019 09:00) 
37.TJ Sokol Nížkov C-TJ Sokol Nové VeselíOP II15. 01. 2019 18:0012. (20. 01. 2019 09:00) 
96.TJ Škrdlovice-SK MoravecOP IV14. 01. 2019 19:0012. (20. 01. 2019 09:00) 
94.SK Dolní Heřmanice-TJ Nové Město na Moravě COP IV13. 01. 2019 16:0011. (13. 01. 2019 09:00) 
62.SK Sokol Lhotky C-TJ Sokol Polnička COP III13. 01. 2019 09:0011. (13. 01. 2019 12:00) 
14.TJ Sokol Nížkov B-TK Autocolor OslaviceOP I11. 01. 2019 19:0011. (13. 01. 2019 09:00) 
93.TJ Sokol Jámy-TJ ŠkrdloviceOP IV11. 01. 2019 18:3011. (13. 01. 2019 09:00) 
151.SK Světnov B-SK Dolní Heřmanice BOS11. 01. 2019 18:009. (13. 01. 2019 11:30) 
15.SK Sokol Lhotky B-SK Ježek Velké MeziříčíOP I11. 01. 2019 18:0011. (13. 01. 2019 09:00) 
34.TJ Sokol Nové Veselí-TJ NetínOP II09. 01. 2019 18:1511. (13. 01. 2019 09:00) 
59.TJ Řečice-TJ Sokol Polnička COP III09. 01. 2019 17:0010. (06. 01. 2019 10:00) 
128.TJ Sokol Nížkov D-KST Borovnice BOP V08. 01. 2019 18:0010. (06. 01. 2019 11:30) 
60.KST Borovnice-TJ Žďár nad Sázavou FOP III 10. (06. 01. 2019 09:00)Žďár
92.TJ Sokol Nové Veselí B-TJ PoděšínOP IV 10. (06. 01. 2019 09:00)Poděšín
127.TJ Sokol Jámy B-TJ Poděšín BOP V 10. (06. 01. 2019 09:00)Poděšín
91.TJ Škrdlovice-SK Dolní HeřmaniceOP IV16. 12. 2018 19:009. (16. 12. 2018 09:00)Dolní Heřmanice
58.KST Borovnice-SK Sokol Lhotky COP III 9. (16. 12. 2018 09:00)Lhotky
36.TJ Spartak Velká Bíteš B-TJ Spartak Velká BítešOP II14. 12. 2018 18:3011. (13. 01. 2019 09:00) 
33.TJ Sokol Polnička B-TK Autocolor Oslavice BOP II14. 12. 2018 18:009. (16. 12. 2018 09:00) 
125.SK Moravec B-TJ Sokol Malá Losenice BOP V12. 12. 2018 17:009. (16. 12. 2018 09:00) 
126.TJ Sokol Vlkov-TJ Poděšín BOP V10. 12. 2018 18:009. (16. 12. 2018 09:00) 
57.TJ Řečice-TJ BoryOP III10. 12. 2018 17:308. (09. 12. 2018 10:00) 
90.SK Dolní Heřmanice-SK MoravecOP IV09. 12. 2018 16:008. (09. 12. 2018 09:00) 
31.TJ Spartak Velká Bíteš-TJ Sokol Nížkov COP II09. 12. 2018 10:008. (09. 12. 2018 09:00) 
124.TJ Sokol Jámy B-TJ Sokol VlkovOP V07. 12. 2018 18:308. (09. 12. 2018 09:00) 
32.TK Autocolor Oslavice B-TJ Sokol Nové VeselíOP II07. 12. 2018 18:008. (09. 12. 2018 09:00) 
13.SK Vídeň-Stolní tenis Velké Meziříčí COP I07. 12. 2018 17:008. (09. 12. 2018 09:00) 
56.KST Borovnice-TJ BoryOP III06. 12. 2018 18:007. (02. 12. 2018 09:00) 
30.TJ Sokol Nížkov C-TJ Nové Město na Moravě BOP II04. 12. 2018 18:007. (02. 12. 2018 09:00) 
123.TJ Sokol Nížkov D-TJ Sokol VlkovOP V02. 12. 2018 13:007. (02. 12. 2018 11:30) 
150.SK Dolní Heřmanice B-TJ Řečice BOS02. 12. 2018 13:007. (02. 12. 2018 09:00) 
89.SK Sázava-TJ Sokol Nové Veselí BOP IV02. 12. 2018 11:007. (02. 12. 2018 09:00)Nové Veselí
55.TJ Sokol Malá Losenice-TJ ŘečiceOP III02. 12. 2018 10:007. (02. 12. 2018 09:00)Řečice
87.TJ Poděšín-SK MoravecOP IV01. 12. 2018 18:006. (25. 11. 2018 09:00) 
122.SK Moravec B-TJ Spartak Velká Bíteš COP V01. 12. 2018 15:007. (02. 12. 2018 09:00) 
52.TJ Řečice-KST BorovniceOP III28. 11. 2018 18:006. (25. 11. 2018 10:00)Borovnice
120.TJ Sokol Vlkov-TJ Sokol SněžnéOP V25. 11. 2018 15:006. (25. 11. 2018 09:00) 
88.SK Dolní Heřmanice-SK SázavaOP IV 6. (25. 11. 2018 09:00)Sázava
53.SK Sokol Lhotky C-Orel Bystřice n.P. BOP III25. 11. 2018 09:006. (25. 11. 2018 12:00) 
12.SK Sokol Lhotky B-Stolní tenis Velké Meziříčí COP I24. 11. 2018 17:306. (25. 11. 2018 09:00) 
29.TJ Spartak Velká Bíteš B-TJ Sokol Nové VeselíOP II24. 11. 2018 15:306. (25. 11. 2018 09:00) 
11.SK Ježek Velké Meziříčí-TJ Sokol PolničkaOP I23. 11. 2018 20:006. (25. 11. 2018 09:00) 
28.SK Nové Dvory B-TJ Sokol Nížkov COP II23. 11. 2018 18:006. (25. 11. 2018 09:00) 
121.TJ Poděšín B-SK Moravec BOP V22. 11. 2018 17:006. (25. 11. 2018 09:00) 
54.TJ Žďár nad Sázavou F-TJ Sokol Malá LoseniceOP III21. 11. 2018 19:006. (25. 11. 2018 09:00) 
86.SK Sázava-SK SvětnovOP IV 5. (18. 11. 2018 09:00)Světnov
119.TJ Sokol Malá Losenice B-TJ Spartak Velká Bíteš COP V17. 11. 2018 17:005. (18. 11. 2018 11:30) 
51.TJ Sokol Malá Losenice-SK Sokol Lhotky COP III16. 11. 2018 19:005. (18. 11. 2018 09:00) 
85.SK Dolní Heřmanice-TJ Sokol Nové Veselí BOP IV16. 11. 2018 19:005. (18. 11. 2018 09:00) 
27.TJ Spartak Velká Bíteš-TK Autocolor Oslavice BOP II16. 11. 2018 18:304. (11. 11. 2018 09:00) 
9.TJ Sokol Nížkov B-Orel Bystřice n.P.OP I16. 11. 2018 18:005. (18. 11. 2018 09:00) 
50.TJ Žďár nad Sázavou F-TJ ŘečiceOP III16. 11. 2018 17:005. (18. 11. 2018 09:00) 
10.SK Vídeň-SK Sokol Lhotky BOP I15. 11. 2018 19:005. (18. 11. 2018 09:00) 
48.TJ Řečice-FryšavaOP III14. 11. 2018 17:304. (11. 11. 2018 10:00) 
26.TJ Nové Město na Moravě B-TJ Sokol Nové VeselíOP II12. 11. 2018 17:304. (11. 11. 2018 09:00) 
115.TJ Sokol Nížkov D-SK Moravec BOP V11. 11. 2018 16:004. (11. 11. 2018 11:30) 
49.SK Sokol Lhotky C-TJ Žďár nad Sázavou FOP III11. 11. 2018 09:004. (11. 11. 2018 12:00)Žďár
118.TJ Spartak Velká Bíteš C-KST Borovnice BOP V09. 11. 2018 18:304. (11. 11. 2018 09:00) 
8.SK Sokol Lhotky B-TJ Sokol Nížkov BOP I09. 11. 2018 18:304. (11. 11. 2018 09:00)Nížkov
117.TJ Poděšín B-TJ Sokol Malá Losenice BOP V09. 11. 2018 18:004. (11. 11. 2018 09:00) 
116.TJ Sokol Vlkov-Stolní tenis Velké Meziříčí DOP V09. 11. 2018 17:304. (11. 11. 2018 09:00) 
25.TJ Sokol Nové Veselí-TJ Sokol Nížkov COP II07. 11. 2018 18:303. (04. 11. 2018 09:00) 
149.TJ Řečice B-TJ Sokol Polnička DOS07. 11. 2018 17:304. (11. 11. 2018 13:00) 
82.TJ Škrdlovice-TJ Sokol JámyOP IV04. 11. 2018 14:002. (28. 10. 2018 09:00) 
46.SK Sokol Lhotky C-TJ ŘečiceOP III04. 11. 2018 09:003. (04. 11. 2018 12:00) 
114.SK Moravec B-TJ Sokol SněžnéOP V03. 11. 2018 17:003. (04. 11. 2018 09:00) 
83.SK Dolní Heřmanice-TJ PoděšínOP IV02. 11. 2018 19:003. (04. 11. 2018 09:00) 
112.TJ Spartak Velká Bíteš C-TJ Sokol Jámy BOP V02. 11. 2018 18:303. (04. 11. 2018 09:00) 
5.TJ Sokol Nížkov B-SK Ježek Velké MeziříčíOP I02. 11. 2018 18:303. (04. 11. 2018 09:00) 
6.SK Vídeň-TK Autocolor OslaviceOP I02. 11. 2018 18:303. (04. 11. 2018 09:00) 
113.KST Borovnice B-TJ Poděšín BOP V02. 11. 2018 18:003. (04. 11. 2018 09:00) 
7.TJ Sokol Polnička-Ostrov nad OslavouOP I02. 11. 2018 18:003. (04. 11. 2018 09:00)Ostrov nad Oslavou
147.SK Světnov B-TJ Řečice BOS02. 11. 2018 18:003. (04. 11. 2018 11:30) 
4.SK Sokol Lhotky B-Orel Bystřice n.P.OP I02. 11. 2018 18:003. (04. 11. 2018 09:00) 
84.TJ Sokol Jámy-TJ Netín BOP IV01. 11. 2018 18:003. (04. 11. 2018 09:00) 
148.TJ Sokol Polnička D-SK Dolní Heřmanice BOS01. 11. 2018 18:003. (04. 11. 2018 09:00) 
47.TJ Žďár nad Sázavou F-TJ Sokol Polnička COP III01. 11. 2018 18:003. (04. 11. 2018 09:00)Polnička
45.KST Borovnice-TJ Sokol Malá LoseniceOP III01. 11. 2018 18:002. (28. 10. 2018 09:00) 
110.TJ Sokol Nížkov D-TJ Sokol Malá Losenice BOP V30. 10. 2018 18:002. (28. 10. 2018 11:30) 
111.TJ Sokol Vlkov-KST Borovnice BOP V26. 10. 2018 19:002. (28. 10. 2018 09:00) 
146.SK Dolní Heřmanice B-SK Světnov BOS26. 10. 2018 18:002. (28. 10. 2018 09:00) 
3.TJ Žďár nad Sázavou D-SK VídeňOP I26. 10. 2018 17:302. (28. 10. 2018 09:00) 
2.Ostrov nad Oslavou-Stolní tenis Velké Meziříčí COP I25. 10. 2018 18:002. (28. 10. 2018 09:00) 
24.TJ Netín-TJ Sokol Nové VeselíOP II25. 10. 2018 18:002. (28. 10. 2018 09:00) 
44.TJ Žďár nad Sázavou F-KST BorovniceOP III25. 10. 2018 18:001. (21. 10. 2018 09:00)Borovnice
108.TJ Poděšín B-TJ Sokol Jámy BOP V21. 10. 2018 11:301. (21. 10. 2018 09:00)Jámy
80.TJ Poděšín-TJ Sokol Nové Veselí BOP IV21. 10. 2018 11:001. (21. 10. 2018 09:00)Nové Veselí
43.SK Sokol Lhotky C-TJ BoryOP III21. 10. 2018 09:001. (21. 10. 2018 12:00) 
109.TJ Spartak Velká Bíteš C-TJ Sokol VlkovOP V19. 10. 2018 18:301. (21. 10. 2018 09:00) 
81.SK Dolní Heřmanice-TJ Netín BOP IV19. 10. 2018 18:301. (21. 10. 2018 09:00) 
1.SK Sokol Lhotky B-TK Autocolor OslaviceOP I19. 10. 2018 18:001. (21. 10. 2018 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS