Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
139.SC Smilovice D-SK Frýdlant n.O. BOS 504. 04. 2019 18:00PO (06. 04. 2019 09:30) 
138.SK Frýdlant n.O. B-SC Smilovice DOS 530. 03. 2019 10:30PO (30. 03. 2019 10:00) 
41.ST Kozlovice C-Sokol Brušperk DOS 128. 03. 2019 18:10PO (30. 03. 2019 14:00) 
108.Sokol Metylovice B-TJ Janovice BOS 327. 03. 2019 18:30PO (06. 04. 2019 17:00) 
125.ST Kozlovice E-SKST Pstruží COS 426. 03. 2019 18:50PO (06. 04. 2019 14:00) 
124.SKST Pstruží C-ST Kozlovice EOS 421. 03. 2019 17:20PO (29. 03. 2019 17:30) 
106.Sokol Staré Město B-Sokol Ropice DOS 314. 03. 2019 18:3022. (15. 03. 2019 17:30) 
1.SSK Komorní Lhotka B-TTC Frýdlant COP14. 03. 2019 18:0022. (15. 03. 2019 18:00) 
107.Sokol Brušperk E-TTC Vendryně COS 313. 03. 2019 18:0022. (16. 03. 2019 10:00) 
68.Sokol Krmelín-TTC Třinec BOS 207. 03. 2019 18:0021. (09. 03. 2019 17:00) 
105.TTC Vendryně C-SK Návsí / Milíkov BOS 305. 03. 2019 18:0021. (09. 03. 2019 18:00) 
122.Sokol Metylovice C-Orel Paskov DOS 402. 03. 2019 13:3020. (02. 03. 2019 17:00)Orlovna Paskov
66.Sokol Skalice B-TTC Vendryně BOS 201. 03. 2019 17:0020. (01. 03. 2019 18:00) 
103.Beskyd Líštná B-SC Smilovice COS 301. 03. 2019 17:0020. (02. 03. 2019 14:00) 
40.SC Smilovice B-Sokol PalkoviceOS 127. 02. 2019 18:0020. (01. 03. 2019 18:30) 
67.Beskyd Líštná-KST Dolní Lomná BOS 227. 02. 2019 18:0020. (02. 03. 2019 17:00) 
137.Sokol Nýdek-SK Frýdlant n.O. BOS 527. 02. 2019 16:0020. (02. 03. 2019 17:00)Herna Č.Těšín
104.KST Písek-Sokol Krmelín BOS 325. 02. 2019 18:0020. (01. 03. 2019 17:30) 
136.SC Smilovice D-SK Návsí / Milíkov DOS 520. 02. 2019 18:3019. (23. 02. 2019 09:30) 
64.Sokol Krmelín-ST Kozlovice DOS 220. 02. 2019 18:0019. (23. 02. 2019 17:00) 
2.Sokol Metylovice-Sokol LískovecOP20. 02. 2019 18:0019. (23. 02. 2019 17:00) 
65.TTC Vendryně B-Beskyd LíštnáOS 220. 02. 2019 17:0019. (23. 02. 2019 15:00) 
62.Beskyd Líštná-Sokol Staré MěstoOS 215. 02. 2019 18:0018. (16. 02. 2019 17:00) 
135.Sokol Brušperk F-Sokol LhotkaOS 514. 02. 2019 18:0018. (15. 02. 2019 18:00) 
63.Sokol Krmelín-TTC Bystřice BOS 214. 02. 2019 18:0018. (16. 02. 2019 17:00) 
61.Sokol Skalice B-Spartak Jablunkov BOS 213. 02. 2019 18:0018. (15. 02. 2019 18:00) 
121.Sokol Metylovice C-SKST Pstruží COS 413. 02. 2019 18:0018. (16. 02. 2019 17:00) 
102.Sokol Metylovice B-TTC Vendryně COS 313. 02. 2019 18:0018. (16. 02. 2019 17:00) 
101.TTC Frýdek-Místek-Sokol Brušperk EOS 313. 02. 2019 17:0018. (15. 02. 2019 17:30) 
39.SSK Komorní Lhotka C-SK Návsí / MilíkovOS 112. 02. 2019 18:0018. (16. 02. 2019 17:00) 
4.Sokol Skalice-ST Kozlovice BOP09. 02. 2019 18:0017. (09. 02. 2019 17:00) 
98.TJ Janovice B-Sokol Staré Město BOS 3 17. (09. 02. 2019 17:00)Herna Sokol Staré Město
5.TJ Janovice-SSK Komorní Lhotka BOP08. 02. 2019 18:0017. (09. 02. 2019 10:00) 
99.Sokol Brušperk E-Beskyd Líštná BOS 308. 02. 2019 17:3017. (09. 02. 2019 10:00) 
38.Slezan F-M B-SSK Komorní Lhotka COS 107. 02. 2019 18:3017. (08. 02. 2019 17:30) 
60.TTC Třinec B-Spartak Jablunkov BOS 206. 02. 2019 18:0016. (02. 02. 2019 17:00) 
3.Sokol Metylovice-Sokol Ropice BOP06. 02. 2019 18:0017. (09. 02. 2019 17:00) 
100.Sokol Staré Město B-SK Návsí / Milíkov BOS 306. 02. 2019 17:0018. (15. 02. 2019 17:30) 
119.Sokol Metylovice C-Sokol MyslíkOS 401. 02. 2019 18:0016. (02. 02. 2019 17:00) 
97.TJ Janovice B-SC Smilovice COS 301. 02. 2019 18:0016. (02. 02. 2019 17:00) 
37.Slezan F-M B-Sokol PalkoviceOS 131. 01. 2019 18:0016. (01. 02. 2019 17:30) 
95.Beskyd Líštná B-SK Návsí / Milíkov BOS 331. 01. 2019 17:0016. (02. 02. 2019 14:00) 
59.Beskyd Líštná-Sokol Dobrá BOS 230. 01. 2019 17:0016. (02. 02. 2019 17:00) 
55.ST Kozlovice D-TTC Třinec BOS 229. 01. 2019 18:3012. (05. 01. 2019 14:00) 
96.KST Písek-Sokol Ropice DOS 328. 01. 2019 18:3016. (01. 02. 2019 17:30) 
120.KST Písek B-ST Kozlovice EOS 428. 01. 2019 17:0016. (01. 02. 2019 17:30) 
36.Sokol Palkovice-SSK Komorní Lhotka COS 126. 01. 2019 14:3015. (26. 01. 2019 17:00) 
133.Sokol Lhotka-TTC Frýdek-Místek BOS 526. 01. 2019 10:0015. (26. 01. 2019 17:00)Herna F-M Bethovenova
58.Sokol Skalice B-Beskyd LíštnáOS 2 15. (25. 01. 2019 18:00)Herna Sokolovna St.Město
7.Sokol Skalice-SSK Komorní Lhotka BOP24. 01. 2019 18:0015. (26. 01. 2019 17:00)Herna Kom.Lhotka
57.Sokol Staré Město-Sokol KrmelínOS 224. 01. 2019 16:0015. (25. 01. 2019 17:30) 
6.Sokol Metylovice-TJ JanoviceOP23. 01. 2019 17:3015. (26. 01. 2019 17:00) 
8.Sokol Skalice-Sokol MetyloviceOP19. 01. 2019 19:0014. (19. 01. 2019 17:00)Sokolovna Metylovice
56.BSK Malenovice-Sokol Dobrá BOS 219. 01. 2019 13:0014. (18. 01. 2019 18:00) 
35.Sokol Brušperk D-SK Návsí / MilíkovOS 119. 01. 2019 10:0014. (19. 01. 2019 14:00)Herna Návsí/Milíkov
134.TJ Janovice C-SK Frýdlant n.O. BOS 518. 01. 2019 18:0016. (02. 02. 2019 10:00) 
94.SC Smilovice C-TTC Vendryně COS 316. 01. 2019 18:0014. (18. 01. 2019 18:30) 
93.Sokol Brušperk E-TJ Janovice BOS 312. 01. 2019 08:0013. (12. 01. 2019 10:00) 
92.Sokol Ropice D-SC Smilovice COS 310. 01. 2019 18:3013. (12. 01. 2019 10:00) 
34.SSK Komorní Lhotka C-TTC TřinecOS 108. 01. 2019 18:0012. (05. 01. 2019 17:00) 
11.Sokol Skalice-Spartak JablunkovOP 12. (05. 01. 2019 17:00)Herna Jablunkov
91.TTC Vendryně C-Sokol Ropice DOS 303. 01. 2019 18:3012. (05. 01. 2019 18:00) 
10.Sokol Metylovice-TTC Frýdlant COP19. 12. 2018 19:0012. (05. 01. 2019 17:00) 
9.Sokol Metylovice-SSK Komorní Lhotka BOP12. 12. 2018 19:0013. (12. 01. 2019 17:00) 
118.KST Písek B-Beskyd Líštná COS 410. 12. 2018 17:0012. (04. 01. 2019 17:30) 
90.KST Písek-Beskyd Líštná BOS 310. 12. 2018 17:0012. (04. 01. 2019 17:30) 
86.Sokol Ropice D-Sokol Staré Město BOS 308. 12. 2018 17:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
88.TJ Janovice B-TTC Frýdek-MístekOS 307. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 17:00) 
12.Sokol Ropice B-Slezan F-MOP06. 12. 2018 19:0011. (07. 12. 2018 18:30) 
89.Sokol Krmelín B-Beskyd Líštná BOS 306. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 10:00) 
54.TTC Vendryně B-Spartak Jablunkov BOS 205. 12. 2018 18:0011. (08. 12. 2018 15:00) 
87.SC Smilovice C-SK Návsí / Milíkov BOS 305. 12. 2018 18:0011. (07. 12. 2018 18:30) 
116.Sokol Myslík-ST Kozlovice EOS 401. 12. 2018 10:0010. (30. 11. 2018 18:00) 
52.Beskyd Líštná-TTC Bystřice BOS 230. 11. 2018 17:1510. (01. 12. 2018 17:00) 
13.SSK Komorní Lhotka B-Sokol Ropice BOP29. 11. 2018 18:0010. (30. 11. 2018 18:00) 
53.Spartak Jablunkov B-Sokol Staré MěstoOS 228. 11. 2018 17:3010. (01. 12. 2018 14:00)Herna St.Město
85.Sokol Metylovice B-Sokol Krmelín BOS 328. 11. 2018 17:0010. (01. 12. 2018 17:00) 
51.TTC Třinec B-Sokol KrmelínOS 228. 11. 2018 17:0010. (01. 12. 2018 17:00) 
33.SSK Komorní Lhotka C-Sokol Brušperk DOS 127. 11. 2018 18:0010. (01. 12. 2018 17:00) 
49.Spartak Jablunkov B-ST Kozlovice DOS 223. 11. 2018 16:309. (24. 11. 2018 14:00) 
50.TTC Vendryně B-Sokol Skalice BOS 222. 11. 2018 18:009. (24. 11. 2018 15:00) 
84.Sokol Ropice D-SK Návsí / Milíkov BOS 321. 11. 2018 18:309. (24. 11. 2018 10:00) 
115.Orel Paskov D-Sokol Metylovice COS 421. 11. 2018 17:309. (24. 11. 2018 09:30)herna Metylovice
32.Sokol Palkovice-SC Smilovice BOS 120. 11. 2018 17:309. (24. 11. 2018 17:00) 
48.Beskyd Líštná-TTC Vendryně BOS 217. 11. 2018 18:008. (17. 11. 2018 17:00)Herna TTC Vendryně B
83.Beskyd Líštná B-TTC Vendryně COS 316. 11. 2018 17:008. (17. 11. 2018 14:00) 
31.SK Návsí / Milíkov-Sokol Ropice COS 115. 11. 2018 18:008. (17. 11. 2018 10:00)Herna Ropice
132.SK Návsí / Milíkov D-SC Smilovice DOS 515. 11. 2018 17:008. (17. 11. 2018 16:00)Herna SC Smilovice
30.SC Smilovice B-SK Frýdlant n.O.OS 114. 11. 2018 18:008. (16. 11. 2018 18:30) 
29.Sokol Brušperk D-Slezan F-M BOS 114. 11. 2018 18:008. (17. 11. 2018 14:00) 
47.TTC Třinec B-KST Dolní Lomná BOS 214. 11. 2018 17:008. (17. 11. 2018 17:00) 
131.Sokol Palkovice B-SK Frýdlant n.O. BOS 513. 11. 2018 17:308. (17. 11. 2018 17:00) 
28.Sokol Ropice C-Orel Paskov COS 109. 11. 2018 16:307. (09. 11. 2018 18:30) 
114.KST Dolní Lomná C-KST Písek BOS 408. 11. 2018 17:007. (10. 11. 2018 14:00) 
27.SK Návsí / Milíkov-SSK Komorní Lhotka COS 107. 11. 2018 19:007. (10. 11. 2018 10:00) 
45.Spartak Jablunkov B-Sokol Skalice BOS 207. 11. 2018 17:307. (10. 11. 2018 14:00)Herna Skalice
46.TTC Vendryně B-TTC Třinec BOS 207. 11. 2018 16:007. (10. 11. 2018 15:00) 
130.Sokol Nýdek-SK Návsí / Milíkov DOS 503. 11. 2018 10:006. (03. 11. 2018 17:00) 
80.Sokol Staré Město B-TJ Janovice BOS 303. 11. 2018 10:006. (02. 11. 2018 17:30)Herna TJ Janovice
82.Beskyd Líštná B-Sokol Brušperk EOS 302. 11. 2018 17:006. (03. 11. 2018 14:00) 
25.SSK Komorní Lhotka C-Slezan F-M BOS 101. 11. 2018 18:006. (03. 11. 2018 17:00) 
81.Sokol Metylovice B-Sokol Ropice DOS 331. 10. 2018 19:006. (03. 11. 2018 17:00) 
113.Sokol Metylovice C-ST Kozlovice EOS 431. 10. 2018 17:306. (03. 11. 2018 17:00) 
44.Beskyd Líštná-Spartak Jablunkov BOS 231. 10. 2018 17:006. (03. 11. 2018 17:00) 
26.SC Smilovice B-Sokol Ropice COS 129. 10. 2018 18:006. (02. 11. 2018 18:30) 
78.Sokol Ropice D-KST PísekOS 325. 10. 2018 18:305. (27. 10. 2018 10:00) 
79.TTC Vendryně C-Sokol Krmelín BOS 325. 10. 2018 17:305. (27. 10. 2018 18:00) 
129.Sokol Lhotka-TTC Bystřice DOS 525. 10. 2018 17:005. (27. 10. 2018 17:00) 
77.SK Návsí / Milíkov B-Beskyd Líštná BOS 322. 10. 2018 17:305. (26. 10. 2018 17:30) 
23.SSK Komorní Lhotka C-Sokol PalkoviceOS 120. 10. 2018 18:304. (20. 10. 2018 17:00) 
74.Sokol Krmelín B-Sokol Ropice DOS 318. 10. 2018 18:304. (20. 10. 2018 10:00) 
14.Slezan F-M-TŽ Třinec COP18. 10. 2018 18:004. (20. 10. 2018 17:00) 
75.Sokol Metylovice B-SK Návsí / Milíkov BOS 317. 10. 2018 17:304. (20. 10. 2018 17:00) 
24.TTC Třinec-SK Návsí / MilíkovOS 117. 10. 2018 16:004. (20. 10. 2018 14:00) 
76.Beskyd Líštná B-TTC Frýdek-MístekOS 316. 10. 2018 16:004. (20. 10. 2018 14:00) 
111.Beskyd Líštná C-ST Kozlovice FOS 413. 10. 2018 17:003. (13. 10. 2018 10:00) 
22.ST Kozlovice C-Slezan F-M BOS 1 3. (13. 10. 2018 14:00)Herna Slezan F-M B
112.SK Návsí / Milíkov C-KST Písek BOS 412. 10. 2018 19:003. (13. 10. 2018 13:00) 
15.TŽ Třinec C-Sokol Ropice BOP11. 10. 2018 18:153. (13. 10. 2018 10:00) 
73.Sokol Brušperk E-Sokol Krmelín BOS 311. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 10:00) 
128.Sokol Palkovice B-TTC Frýdek-Místek BOS 511. 10. 2018 17:003. (13. 10. 2018 17:00) 
43.TTC Vendryně B-KST Dolní Lomná BOS 210. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 15:00) 
21.SK Návsí / Milíkov-Sokol Brušperk DOS 110. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 10:00)Herna Sokol Brušperk
42.Beskyd Líštná-ST Kozlovice DOS 210. 10. 2018 18:003. (13. 10. 2018 17:00) 
72.SK Návsí / Milíkov B-KST PísekOS 308. 10. 2018 17:003. (12. 10. 2018 17:30) 
19.Slezan F-M B-Sokol Ropice COS 104. 10. 2018 18:002. (05. 10. 2018 17:30) 
18.Sokol Palkovice-ST Kozlovice COS 104. 10. 2018 17:302. (06. 10. 2018 17:00) 
127.TTC Frýdek-Místek B-SK Frýdlant n.O. BOS 503. 10. 2018 16:002. (06. 10. 2018 10:00) 
20.Sokol Dobrá-SK Návsí / MilíkovOS 102. 10. 2018 17:002. (06. 10. 2018 17:00) 
126.Sokol Nýdek-TJ Janovice COS 529. 09. 2018 10:001. (29. 09. 2018 17:00) 
110.ST Kozlovice E-SKST Pstruží COS 428. 09. 2018 17:301. (29. 09. 2018 14:00) 
69.Beskyd Líštná B-KST PísekOS 328. 09. 2018 16:001. (29. 09. 2018 14:00) 
70.TTC Frýdek-Místek-Sokol Krmelín BOS 328. 09. 2018 09:001. (28. 09. 2018 17:30) 
123.ST Kozlovice F-ST Kozlovice EOS 427. 09. 2018 19:0022. (16. 03. 2019 14:00) 
17.SK Návsí / Milíkov-Slezan F-M BOS 126. 09. 2018 18:001. (29. 09. 2018 10:00) 
16.TTC Třinec-SSK Komorní Lhotka COS 126. 09. 2018 16:301. (29. 09. 2018 14:00) 
109.Beskyd Líštná C-KST Písek BOS 426. 09. 2018 16:001. (29. 09. 2018 10:00) 
117.ST Kozlovice E-ST Kozlovice FOS 425. 09. 2018 19:0011. (08. 12. 2018 14:00) 
71.SK Návsí / Milíkov B-TJ Janovice BOS 324. 09. 2018 17:001. (28. 09. 2018 17:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy