Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
35.TJ DDM Valašské Meziříčí C-TJ Rožnov pod Radhoštěm CRP 18. (24. 03. 2019 09:00) 
34.TJ Vidče B-TJ DDM Valašské Meziříčí DRP24. 03. 2019 08:0018. (24. 03. 2019 09:00) 
30.TJ Rožnov pod Radhoštěm C-TJ Sokol Horní Bečva BRP 17. (10. 03. 2019 09:00) 
33.TJ Sokol Horní Bečva C-TJ OzniceRP10. 03. 2019 08:0017. (10. 03. 2019 09:00) 
32.T.J. Sokol Vsetín B-Stolní tenis Zubří BRP10. 03. 2019 08:0017. (10. 03. 2019 09:00) 
29.TJ Vidče B-T.J. Sokol Vsetín BRP 16. (03. 03. 2019 09:00) 
28.TJ Vidče B-TJ OzniceRP 14. (17. 02. 2019 09:00) 
24.Stolní tenis Zubří A-TJ Sokol Horní Bečva BRP 13. (10. 02. 2019 09:00) 
26.TJ Sokol Horní Bečva C-TJ Rožnov pod Radhoštěm CRP10. 02. 2019 08:0013. (10. 02. 2019 09:00) 
25.T.J. Sokol Vsetín B-TJ DDM Valašské Meziříčí DRP10. 02. 2019 08:0013. (10. 02. 2019 09:00) 
27.Stolní tenis Zubří B-TJ Vidče BRP03. 02. 2019 12:0013. (10. 02. 2019 09:00) 
23.TJ Rožnov pod Radhoštěm C-TJ OzniceRP 12. (27. 01. 2019 09:00) 
22.TJ DDM Valašské Meziříčí C-Stolní tenis Zubří BRP27. 01. 2019 08:0012. (27. 01. 2019 09:00) 
20.TJ Sokol Horní Bečva C-Stolní tenis Zubří ARP22. 01. 2019 18:3011. (13. 01. 2019 09:00) 
21.TJ Vidče B-TJ DDM Valašské Meziříčí CRP 11. (13. 01. 2019 09:00) 
15.TJ Sokol Horní Bečva C-Stolní tenis Zubří BRP11. 12. 2018 18:307. (25. 11. 2018 09:00) 
18.TJ Vidče B-Stolní tenis Zubří ARP02. 12. 2018 08:008. (02. 12. 2018 09:00) 
19.Stolní tenis Zubří B-T.J. Sokol Vsetín BRP02. 12. 2018 00:008. (02. 12. 2018 09:00) 
16.T.J. Sokol Vsetín B-TJ Vidče BRP25. 11. 2018 08:007. (25. 11. 2018 09:00) 
14.TJ Vidče B-TJ Sokol Horní Bečva CRP18. 11. 2018 09:006. (11. 11. 2018 09:00) 
12.TJ Rožnov pod Radhoštěm C-Stolní tenis Zubří ARP 6. (11. 11. 2018 09:00) 
13.TJ DDM Valašské Meziříčí C-T.J. Sokol Vsetín BRP11. 11. 2018 08:006. (11. 11. 2018 09:00) 
11.Stolní tenis Zubří A-TJ DDM Valašské Meziříčí DRP 5. (04. 11. 2018 09:00) 
10.Stolní tenis Zubří B-TJ Sokol Horní Bečva BRP 5. (04. 11. 2018 09:00) 
8.TJ DDM Valašské Meziříčí C-TJ OzniceRP28. 10. 2018 08:004. (28. 10. 2018 09:00) 
7.TJ Rožnov pod Radhoštěm C-TJ Sokol Horní Bečva CRP28. 10. 2018 08:004. (28. 10. 2018 09:00) 
6.TJ Sokol Horní Bečva B-Stolní tenis Zubří ARP28. 10. 2018 08:004. (28. 10. 2018 09:00) 
9.TJ Vidče B-Stolní tenis Zubří BRP26. 10. 2018 17:004. (28. 10. 2018 09:00) 
4.Stolní tenis Zubří A-TJ Sokol Horní Bečva CRP21. 10. 2018 14:002. (07. 10. 2018 09:00) 
5.TJ Vidče B-TJ Sokol Horní Bečva BRP21. 10. 2018 09:003. (14. 10. 2018 09:00) 
3.TJ Sokol Horní Bečva C-T.J. Sokol Vsetín BRP30. 09. 2018 08:001. (30. 09. 2018 09:00) 
2.TJ Vidče B-TJ Rožnov pod Radhoštěm CRP30. 09. 2018 08:001. (30. 09. 2018 09:00) 
1.TJ DDM Valašské Meziříčí C-TJ Sokol Horní Bečva BRP30. 09. 2018 08:001. (30. 09. 2018 09:00) 
31.TJ DDM Valašské Meziříčí D-TJ DDM Valašské Meziříčí CRP26. 09. 2018 18:3017. (10. 03. 2019 09:00) 
17.TJ DDM Valašské Meziříčí C-TJ DDM Valašské Meziříčí DRP19. 09. 2018 18:308. (02. 12. 2018 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS