Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
4.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA-DTJ Hradec Králové1LM08. 02. 2020 18:0019. (08. 02. 2020 16:00) 
10.MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP-SKST Baník HavířovExLŽ31. 01. 2020 18:0015. (01. 02. 2020 15:00) 
7.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C-KST Vsetín2.LMB26. 10. 2019 18:004. (26. 10. 2019 16:00) 
29.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 D-Lokodepo Liberec3LMC26. 10. 2019 18:004. (26. 10. 2019 16:00) 
30.SKP Sever Ústí n/L-TTC Kalich Litoměřice1LŽA16. 10. 2019 17:001. (12. 10. 2019 10:00) 
2.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA-TTC MS Brno1LM12. 10. 2019 17:005. (12. 10. 2019 14:00) 
26.SVS Hradec Králové B-SKST Baník Havířov B1LŽB12. 10. 2019 15:002. (12. 10. 2019 10:00) 
28.SK Dobré B-SKST Baník Havířov B1LŽB12. 10. 2019 10:003. (12. 10. 2019 14:00) 
15.TJ Ostrava KST-SVS Hradec KrálovéExLŽ30. 09. 2019 10:0010. (19. 10. 2019 13:00) 
18.TT Moravský Krumlov-SKST Stavoimpex HodonínExLŽ29. 09. 2019 15:009. (18. 10. 2019 18:00) 
23.CDU SPORT - ST OSTRAVA-SVS Hradec KrálovéExLŽ29. 09. 2019 14:009. (20. 10. 2019 10:30) 
1.TTC Elizza Praha B-SF SKK El Niňo Praha C2LMA29. 09. 2019 10:001. (28. 09. 2019 14:00) 
17.TJ Ostrava KST-SK DobréExLŽ29. 09. 2019 10:009. (18. 10. 2019 18:00) 
6.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C-TJ Tatran KRPA Hostinné2.LMB29. 09. 2019 10:001. (28. 09. 2019 16:00) 
13.MK Řeznovice-SKST Stavoimpex HodonínExLŽ28. 09. 2019 18:0010. (19. 10. 2019 10:00) 
14.CDU SPORT - ST OSTRAVA-SK DobréExLŽ28. 09. 2019 17:0010. (19. 10. 2019 17:00) 
5.TJ Tesla Pardubice-TJ Jiskra Holice2.LMB28. 09. 2019 13:001. (28. 09. 2019 14:00) 
16.TT Moravský Krumlov-SKST Stavoimpex Hodonín BExLŽ28. 09. 2019 10:0010. (19. 10. 2019 18:00) 
12.MK Řeznovice-SKST Stavoimpex Hodonín BExLŽ27. 09. 2019 18:009. (20. 10. 2019 10:00) 
9.Union Plzeň B-Union Plzeň3LMA22. 09. 2019 10:0012. (11. 01. 2020 14:00) 
3.TJ Agrotec Hustopeče-KST Zlín1LM22. 09. 2019 10:006. (13. 10. 2019 10:00) 
42.TJ Sadská A-Sokol Znojmo-Orel Únanov AČPM121. 09. 2019 17:00PO (21. 09. 2019 10:30) 
32.TJ Sokol Vsetín B-TJ Sokol Vsetín2LŽC21. 09. 2019 12:0012. (11. 01. 2020 10:00) 
20.SK Dobré-MK ŘeznoviceExLŽ21. 09. 2019 11:006. (21. 09. 2019 17:00) 
31.TJ Sokol Vsetín-TJ Sokol Vsetín B2LŽC21. 09. 2019 09:001. (28. 09. 2019 10:00) 
24.TTC MS Brno-KST GMC Blansko1LŽB20. 09. 2019 18:001. (28. 09. 2019 09:30) 
39.SKUŘ Plzeň B-TJ ŠanovČPM119. 09. 2019 18:30PO (21. 09. 2019 10:30) 
40.SK Štětí A-SKST Liberec CČPM119. 09. 2019 18:00PO (21. 09. 2019 10:30) 
38.Jiskra Domažlice-SF SKK El Niňo Praha BČPM118. 09. 2019 17:00PO (21. 09. 2019 10:30) 
41.SKST Liberec F-Tatran KRPA Hostinné AČPM117. 09. 2019 18:00PO (21. 09. 2019 10:30) 
36.TJ TŽ Třinec-KST BlanskoČPM115. 09. 2019 10:00PO (14. 09. 2019 10:30) 
27.TTC Ústí nad Orlicí-MK Řeznovice B1LŽB14. 09. 2019 10:003. (12. 10. 2019 14:00) 
25.TTC Ústí nad Orlicí-SKST Stavoimpex Hodonín C1LŽB13. 09. 2019 16:002. (12. 10. 2019 10:00) 
19.SKST Baník Havířov-MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPExLŽ13. 09. 2019 10:009. (18. 10. 2019 18:00) 
34.SK Štětí A-KST RakovníkČPM111. 09. 2019 18:00PO (14. 09. 2019 10:30) 
35.Sokol Hluboká n.Vl.-SKUŘ Plzeň AČPM110. 09. 2019 18:30PO (14. 09. 2019 10:30) 
37.TJ Sokol Stěžery B-Tesla PardubiceČPM110. 09. 2019 18:00PO (14. 09. 2019 15:00) 
33.TJ Sadská B-SKST Liberec FČPM110. 09. 2019 18:00PO (14. 09. 2019 10:30) 
8.Union Plzeň-Union Plzeň B3LMA08. 09. 2019 12:001. (28. 09. 2019 14:00) 
21.MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP-MK ŘeznoviceExLŽ31. 08. 2019 10:002. (31. 08. 2019 15:00) 
11.SKST Stavoimpex Hodonín B-SKST Stavoimpex HodonínExLŽ29. 08. 2019 18:0011. (29. 11. 2019 18:00) 
22.SKST Stavoimpex Hodonín-SKST Stavoimpex Hodonín BExLŽ29. 08. 2019 13:007. (11. 10. 2019 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy