Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
3.TJ Spartak Chrastava A-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ADivize26. 10. 2019 15:006. (02. 11. 2019 16:00) 
32.TJ Lokomotiva Česká Lípa B-SKST Liberec 1KP LK25. 10. 2019 18:005. (27. 10. 2019 17:00) 
4.SKST Liberec H-Tělocvičná jednota Sokol Turnov ADivize20. 10. 2019 10:005. (19. 10. 2019 18:30) 
18.TJ Jiskra Tanvald A-SK Jiřetín pod Bukovou AKP216. 10. 2019 17:305. (19. 10. 2019 10:00) 
17.TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A-SK Jiřetín pod Bukovou AKP215. 10. 2019 18:004. (19. 10. 2019 16:00) 
31.TJ Sokol Bratříkov A-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP LK13. 10. 2019 15:304. (13. 10. 2019 17:00) 
10.Bižuterie Jablonec n.N. C-Tělocvičná jednota Sokol Semily AKP112. 10. 2019 17:002. (12. 10. 2019 15:00) 
11.SKST Cvikov A-TJ Sokol Bratříkov AKP112. 10. 2019 10:002. (12. 10. 2019 15:00) 
8.TJ Spartak Chrastava B-TJ Sokol Bratříkov AKP111. 10. 2019 18:453. (13. 10. 2019 11:00) 
7.Bižuterie Jablonec n.N. C-Tělocvičná jednota Sokol Turnov BKP110. 10. 2019 18:303. (13. 10. 2019 10:00) 
5.SKST Liberec G-SKST Liberec HDivize10. 10. 2019 18:303. (05. 10. 2019 10:00) 
9.SKST Liberec I-Tělocvičná jednota Sokol Turnov BKP109. 10. 2019 19:002. (13. 10. 2019 14:30) 
6.SKST Liberec F-SKST Liberec HDivize08. 10. 2019 18:302. (05. 10. 2019 16:00) 
16.TJ Lokomotiva Česká Lípa C-Jiskra Raspenava z.s. BKP202. 10. 2019 18:003. (04. 10. 2019 19:00) 
27.SKST Liberec 3-TJ Lokomotiva Česká Lípa BKP LK29. 09. 2019 15:003. (29. 09. 2019 17:00) 
30.TJ Sokol Vesec B-Lokomotiva Česká Lípa AKP LK29. 09. 2019 15:003. (29. 09. 2019 17:00) 
13.TJ Jiskra Nový Bor C-TJ Jiskra Nový Bor BKP129. 09. 2019 10:0012. (11. 01. 2020 16:00) 
26.TJ Lokomotiva Česká Lípa C-Sokol Jablonec n. J. AKP LK28. 09. 2019 16:003. (29. 09. 2019 17:00) 
12.TJ Jiskra Nový Bor B-TJ Jiskra Nový Bor CKP127. 09. 2019 18:001. (28. 09. 2019 16:00) 
28.TJ Sokol Bratříkov A-Bižuterie Jablonec n.N.KP LK26. 09. 2019 18:303. (29. 09. 2019 17:00) 
29.Sokol Jablonec n. J. B-Sokol Turnov AKP LK26. 09. 2019 18:003. (29. 09. 2019 17:00) 
22.SO Slaná u Semil A-TJ Sokol Vesec AKP LK21. 09. 2019 10:002. (22. 09. 2019 17:00)sokolovna Vesec
24.TJ Sokol Bratříkov C-TJ Sokol Mukařov AKP LK20. 09. 2019 18:002. (22. 09. 2019 17:00) 
14.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B-SK Jiřetín pod Bukovou AKP220. 09. 2019 17:001. (21. 09. 2019 15:00) 
2.SKST Liberec H-SKST Liberec FDivize19. 09. 2019 18:3013. (31. 01. 2020 18:30) 
15.Jiskra Raspenava z.s. B-KST Victory Liberec BKP219. 09. 2019 18:301. (21. 09. 2019 17:00) 
25.TJ Sokol Bratříkov D-Sokol Jablonec n. J. BKP LK19. 09. 2019 17:302. (22. 09. 2019 17:00) 
1.SKST Liberec H-SKST Liberec GDivize18. 09. 2019 19:0014. (02. 02. 2020 10:00) 
23.KST Victory Liberec B-TJ Sokol Bratříkov AKP LK17. 09. 2019 18:002. (22. 09. 2019 17:00) 
21.TJ Lokomotiva Česká Lípa C-Sokol Turnov BKP LK15. 09. 2019 10:002. (22. 09. 2019 17:00) 
20.ST Frýdlant B-SKST Liberec 4KP LK13. 09. 2019 19:301. (15. 09. 2019 16:00) 
19.KST Victory Liberec C-ST Frýdlant AKP LK10. 09. 2019 18:001. (15. 09. 2019 16:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy