Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
72.TJ Lanškroun,z.s. A-Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.Džc 8. (26. 04. 2020 12:00)herna Ústí n/O
69.SK Horka z.s.-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ADžc 8. (26. 04. 2020 12:00)herna H. Městec
66.KST SK US Steinerová Choceň A-TTC Kostelec nad Orlicí ADžc 8. (26. 04. 2020 12:00)herna Kostelec n/O
71.TJ Sokol Stěžery A-TJ Lanškroun,z.s. ADžc 8. (26. 04. 2020 10:30)herna Ústí n/O
68.TJ Sokol Chrudim A-SK Horka z.s.Džc 8. (26. 04. 2020 10:30)herna H. Městec
65.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B-KST SK US Steinerová Choceň ADžc 8. (26. 04. 2020 10:30)herna Kostelec n/O
70.Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.-TJ Sokol Stěžery ADžc 8. (26. 04. 2020 09:00)herna Ústí n/O
67.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A-TJ Sokol Chrudim ADžc 8. (26. 04. 2020 09:00)herna H. Městec
64.TTC Kostelec nad Orlicí A-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BDžc 8. (26. 04. 2020 09:00)herna Kostelec n/O
63.KST SK US Steinerová Choceň A-TJ Sokol Stěžery ADžc 7. (10. 04. 2020 12:00)herna Stěžery
60.TJ Lanškroun,z.s. A-TJ Sokol Chrudim ADžc 7. (10. 04. 2020 12:00)herna Chrudim
57.SK Horka z.s.-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BDžc 7. (10. 04. 2020 12:00)herna H. Městec
62.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A-KST SK US Steinerová Choceň ADžc 7. (10. 04. 2020 10:30)herna Stěžery
59.TTC Kostelec nad Orlicí A-TJ Lanškroun,z.s. ADžc 7. (10. 04. 2020 10:30)herna Chrudim
56.Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.-SK Horka z.s.Džc 7. (10. 04. 2020 10:30)herna H. Městec
61.TJ Sokol Stěžery A-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ADžc 7. (10. 04. 2020 09:00)herna Stěžery
58.TJ Sokol Chrudim A-TTC Kostelec nad Orlicí ADžc 7. (10. 04. 2020 09:00)herna Chrudim
55.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B-Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.Džc 7. (10. 04. 2020 09:00)herna H. Městec
54.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B-TJ Sokol Stěžery ADžc 6. (29. 03. 2020 12:00)herna Stěžery
51.KST SK US Steinerová Choceň A-TJ Lanškroun,z.s. ADžc 6. (29. 03. 2020 12:00)herna Lanškroun
53.TJ Sokol Chrudim A-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BDžc 6. (29. 03. 2020 10:30)herna Stěžery
50.SK Horka z.s.-KST SK US Steinerová Choceň ADžc 6. (29. 03. 2020 10:30)herna Lanškroun
52.TJ Sokol Stěžery A-TJ Sokol Chrudim ADžc 6. (29. 03. 2020 09:00)herna Stěžery
49.TJ Lanškroun,z.s. A-SK Horka z.s.Džc 6. (29. 03. 2020 09:00)herna Lanškroun
48.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A-TTC Kostelec nad Orlicí ADžc 6. (28. 03. 2020 12:00)herna Kostelec n/O
47.Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ADžc 6. (28. 03. 2020 10:30)herna Kostelec n/O
46.TTC Kostelec nad Orlicí A-Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.Džc 6. (28. 03. 2020 09:00)herna Kostelec n/O
45.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B-TJ Lanškroun,z.s. ADžc 5. (22. 02. 2020 12:00)herna Lanškroun
44.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BDžc 5. (22. 02. 2020 10:30)herna Lanškroun
43.TJ Lanškroun,z.s. A-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ADžc 5. (22. 02. 2020 09:00)herna Lanškroun
42.TJ Sokol Stěžery A-SK Horka z.s.Džc 5. (16. 02. 2020 12:00)herna Horka
39.Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.-KST SK US Steinerová Choceň ADžc 5. (16. 02. 2020 12:00)herna Choceň
41.TTC Kostelec nad Orlicí A-TJ Sokol Stěžery ADžc 5. (16. 02. 2020 10:30)herna Horka
38.TJ Sokol Chrudim A-Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.Džc 5. (16. 02. 2020 10:30)herna Choceň
40.SK Horka z.s.-TTC Kostelec nad Orlicí ADžc 5. (16. 02. 2020 09:00)herna Horka
37.KST SK US Steinerová Choceň A-TJ Sokol Chrudim ADžc 5. (16. 02. 2020 09:00)herna Choceň
36.TJ Sokol Chrudim A-Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.Džc 4. (21. 12. 2019 12:00)herna Ústí n/O
35.KST SK US Steinerová Choceň A-TJ Sokol Chrudim ADžc 4. (21. 12. 2019 10:30)herna Ústí n/O
34.Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.-KST SK US Steinerová Choceň ADžc 4. (21. 12. 2019 09:00)herna Ústí n/O
30.TTC Kostelec nad Orlicí A-TJ Sokol Stěžery ADžc 4. (15. 12. 2019 12:00)herna Stěžery
29.SK Horka z.s.-TTC Kostelec nad Orlicí ADžc 4. (15. 12. 2019 10:30)herna Stěžery
28.TJ Sokol Stěžery A-SK Horka z.s.Džc 4. (15. 12. 2019 09:00)herna Stěžery
33.TJ Lanškroun,z.s. A-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ADžc 4. (07. 12. 2019 12:00)herna H. Městec
32.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B-TJ Lanškroun,z.s. ADžc 4. (07. 12. 2019 10:30)herna H. Městec
31.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BDžc 4. (07. 12. 2019 09:00)herna H. Městec
27.TJ Sokol Stěžery A-TJ Lanškroun,z.s. ADžc 3. (01. 12. 2019 12:00)herna Lanškroun
24.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A-TJ Sokol Chrudim ADžc 3. (01. 12. 2019 12:00)herna Chrudim
26.Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.-TJ Sokol Stěžery ADžc 3. (01. 12. 2019 10:30)herna Lanškroun
23.SK Horka z.s.-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ADžc 3. (01. 12. 2019 10:30)herna Chrudim
25.TJ Lanškroun,z.s. A-Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.Džc 3. (01. 12. 2019 09:00)herna Lanškroun
22.TJ Sokol Chrudim A-SK Horka z.s.Džc 3. (01. 12. 2019 09:00)herna Chrudim
21.TTC Kostelec nad Orlicí A-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BDžc 3. (30. 11. 2019 12:00)herna H. Městec
20.KST SK US Steinerová Choceň A-TTC Kostelec nad Orlicí ADžc 3. (30. 11. 2019 10:30)herna H. Městec
19.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B-KST SK US Steinerová Choceň ADžc 3. (30. 11. 2019 09:00)herna H. Městec
18.TJ Lanškroun,z.s. A-TJ Sokol Chrudim ADžc 2. (10. 11. 2019 12:00)herna Chrudim
15.Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.-SK Horka z.s.Džc 2. (10. 11. 2019 12:00)herna Horka
12.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A-KST SK US Steinerová Choceň ADžc 2. (10. 11. 2019 12:00)herna Choceň
17.TTC Kostelec nad Orlicí A-TJ Lanškroun,z.s. ADžc 2. (10. 11. 2019 10:30)herna Chrudim
14.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B-Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.Džc 2. (10. 11. 2019 10:30)herna Horka
11.TJ Sokol Stěžery A-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ADžc 2. (10. 11. 2019 10:30)herna Choceň
16.TJ Sokol Chrudim A-TTC Kostelec nad Orlicí ADžc 2. (10. 11. 2019 09:00)herna Chrudim
13.SK Horka z.s.-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BDžc 2. (10. 11. 2019 09:00)herna Horka
10.KST SK US Steinerová Choceň A-TJ Sokol Stěžery ADžc 2. (10. 11. 2019 09:00)herna Choceň
4.TTC Kostelec nad Orlicí A-Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.Džc 1. (06. 10. 2019 09:00)herna Kostelec n/O
9.TJ Sokol Chrudim A-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. BDžc 1. (05. 10. 2019 12:00)herna H. Městec
3.SK Horka z.s.-KST SK US Steinerová Choceň ADžc 1. (05. 10. 2019 12:00)herna Choceň
8.TJ Sokol Stěžery A-TJ Sokol Chrudim ADžc 1. (05. 10. 2019 10:30)herna H. Městec
2.TJ Lanškroun,z.s. A-SK Horka z.s.Džc 1. (05. 10. 2019 10:30)herna Choceň
7.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. B-TJ Sokol Stěžery ADžc 1. (05. 10. 2019 09:00)herna H. Městec
1.KST SK US Steinerová Choceň A-TJ Lanškroun,z.s. ADžc 1. (05. 10. 2019 09:00)herna Choceň
5.Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.-TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. ADžc 1. (02. 10. 2019 16:00)herna Kostelec n/O
6.TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. A-TTC Kostelec nad Orlicí ADžc 1. (20. 09. 2019 18:00)herna Kostelec n/O
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy