Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
155.Sokol Chlumec n.C. B-TJ Jičín B2MA05. 04. 2020 14:0022. (04. 04. 2020 14:00) 
154.Sokol Chomutice-Jiskra Hořice2MA05. 04. 2020 14:0022. (04. 04. 2020 14:00) 
112.Sokol České Meziříčí-Sokol Nemyčeves1M05. 04. 2020 14:0022. (04. 04. 2020 14:00) 
111.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Jiskra Nový Bydžov1M05. 04. 2020 14:0022. (04. 04. 2020 14:00) 
110.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sparta Úpice1M05. 04. 2020 14:0022. (04. 04. 2020 14:00) 
109.Sokol Stěžery B-Tatran Hostinné D1M05. 04. 2020 14:0022. (04. 04. 2020 14:00) 
153.Sokol Chomutice-TJ Jičín B2MA05. 04. 2020 09:0021. (04. 04. 2020 09:00) 
152.Sokol Chlumec n.C. B-Jiskra Hořice2MA05. 04. 2020 09:0021. (04. 04. 2020 09:00) 
108.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Sokol Nemyčeves1M05. 04. 2020 09:0021. (04. 04. 2020 09:00) 
107.Sokol České Meziříčí-Jiskra Nový Bydžov1M05. 04. 2020 09:0021. (04. 04. 2020 09:00) 
106.Sokol Stěžery B-Sparta Úpice1M05. 04. 2020 09:0021. (04. 04. 2020 09:00) 
105.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Tatran Hostinné D1M05. 04. 2020 09:0021. (04. 04. 2020 09:00) 
188.KPST Hradec Králové-Sokol Stěžery C2MB22. 03. 2020 14:0020. (21. 03. 2020 14:00) 
187.Jiskra Jaroměř B-Sokol PP Hr. Králové 2 F2MB22. 03. 2020 14:0020. (21. 03. 2020 14:00) 
104.TJ Dvůr Králové n.L.-Sokol Stěžery B1M22. 03. 2020 14:0020. (21. 03. 2020 14:00) 
103.TTC KB Vrchlabí-Sokol PP Hr. Králové 2 E1M22. 03. 2020 14:0020. (21. 03. 2020 14:00) 
186.Jiskra Jaroměř B-Sokol Stěžery C2MB22. 03. 2020 09:0019. (21. 03. 2020 09:00) 
185.KPST Hradec Králové-Sokol PP Hr. Králové 2 F2MB22. 03. 2020 09:0019. (21. 03. 2020 09:00) 
100.TTC KB Vrchlabí-Sokol Stěžery B1M22. 03. 2020 09:0019. (21. 03. 2020 09:00) 
99.TJ Dvůr Králové n.L.-Sokol PP Hr. Králové 2 E1M22. 03. 2020 09:0019. (21. 03. 2020 09:00) 
151.Salamandr Hr. Králové-TJ Nová Paka B2MA21. 03. 2020 12:0020. (21. 03. 2020 14:00) 
150.DTJ-Slavia Hr. Králové E-TJ Lázně Bělohrad2MA21. 03. 2020 12:0020. (21. 03. 2020 14:00) 
102.Tatran Hostinné D-DTJ-Slavia Hr. Králové D1M21. 03. 2020 12:0020. (21. 03. 2020 14:00) 
101.Sparta Úpice-Sokol České Meziříčí1M21. 03. 2020 12:0020. (21. 03. 2020 14:00) 
1.Tatran Hostinné C-Baník Rtyně v Podkrk.DM21. 03. 2020 12:0020. (21. 03. 2020 14:00) 
2.Sokol Jar.-Josefov 2 B-Slovan BroumovDM21. 03. 2020 12:0020. (21. 03. 2020 14:00) 
98.Sparta Úpice-DTJ-Slavia Hr. Králové D1M21. 03. 2020 08:0019. (21. 03. 2020 09:00) 
97.Tatran Hostinné D-Sokol České Meziříčí1M21. 03. 2020 08:0019. (21. 03. 2020 09:00) 
149.DTJ-Slavia Hr. Králové E-TJ Nová Paka B2MA21. 03. 2020 08:0019. (21. 03. 2020 09:00) 
148.Salamandr Hr. Králové-TJ Lázně Bělohrad2MA21. 03. 2020 08:0019. (21. 03. 2020 09:00) 
3.Sokol Jar.-Josefov 2 B-Baník Rtyně v Podkrk.DM21. 03. 2020 08:0019. (21. 03. 2020 09:00) 
4.Tatran Hostinné C-Slovan BroumovDM21. 03. 2020 08:0019. (21. 03. 2020 09:00) 
189.SK Dobré D-TJ Lanškroun 6. (07. 03. 2020 11:00)herna v Chrudimi
190.Sokol Chomutice-TJ Lanškroun 6. (07. 03. 2020 09:00)herna v Chrudimi
184.KPST Hradec Králové-Lokomotiva Meziměstí2MB01. 03. 2020 14:0018. (29. 02. 2020 14:00) 
183.Jiskra Jaroměř B-TJ Náchod2MB01. 03. 2020 14:0018. (29. 02. 2020 14:00) 
147.Sokol Chlumec n.C. B-DTJ-Slavia Hr. Králové E2MA01. 03. 2020 14:0018. (29. 02. 2020 14:00) 
146.Sokol Chomutice-Salamandr Hr. Králové2MA01. 03. 2020 14:0018. (29. 02. 2020 14:00) 
96.Sokol České Meziříčí-TTC KB Vrchlabí1M01. 03. 2020 14:0018. (29. 02. 2020 14:00) 
95.DTJ-Slavia Hr. Králové D-TJ Dvůr Králové n.L.1M01. 03. 2020 14:0018. (29. 02. 2020 14:00) 
182.Jiskra Jaroměř B-Lokomotiva Meziměstí2MB01. 03. 2020 09:0017. (29. 02. 2020 09:00) 
181.KPST Hradec Králové-TJ Náchod2MB01. 03. 2020 09:0017. (29. 02. 2020 09:00) 
145.Sokol Chomutice-DTJ-Slavia Hr. Králové E2MA01. 03. 2020 09:0017. (29. 02. 2020 09:00) 
144.Sokol Chlumec n.C. B-Salamandr Hr. Králové2MA01. 03. 2020 09:0017. (29. 02. 2020 09:00) 
94.DTJ-Slavia Hr. Králové D-TTC KB Vrchlabí1M01. 03. 2020 09:0017. (29. 02. 2020 09:00) 
93.Sokol České Meziříčí-TJ Dvůr Králové n.L.1M01. 03. 2020 09:0017. (29. 02. 2020 09:00) 
92.Sokol PP Hr. Králové 2 E-DTJ-Slavia Hr. Králové D1M16. 02. 2020 14:0016. (15. 02. 2020 14:00) 
91.Sokol Stěžery B-Sokol České Meziříčí1M16. 02. 2020 14:0016. (15. 02. 2020 14:00) 
88.Sokol Stěžery B-DTJ-Slavia Hr. Králové D1M16. 02. 2020 09:0015. (15. 02. 2020 09:00) 
87.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sokol České Meziříčí1M16. 02. 2020 09:0015. (15. 02. 2020 09:00) 
90.Tatran Hostinné D-Baník Vamberk1M08. 02. 2020 12:0016. (15. 02. 2020 14:00) 
89.Sparta Úpice-Sokol Chlumec n.C.1M08. 02. 2020 12:0016. (15. 02. 2020 14:00) 
5.Tatran Hostinné C-TTC Kostelec n.O.DM08. 02. 2020 12:0016. (15. 02. 2020 14:00) 
6.Sokol Jar.-Josefov 2 B-DTJ-Slavia Hr. Králové CDM08. 02. 2020 12:0016. (15. 02. 2020 14:00) 
191.TJ Lanškroun-Sokol Chomutice 5. (08. 02. 2020 11:00)herna v Dobrém
192.Sokol Chrudim B-TJ Lanškroun 5. (08. 02. 2020 09:00)herna v Dobrém
86.Sparta Úpice-Baník Vamberk1M08. 02. 2020 08:0015. (15. 02. 2020 09:00) 
85.Tatran Hostinné D-Sokol Chlumec n.C.1M08. 02. 2020 08:0015. (15. 02. 2020 09:00) 
7.Sokol Jar.-Josefov 2 B-TTC Kostelec n.O.DM08. 02. 2020 08:0015. (15. 02. 2020 09:00) 
8.Tatran Hostinné C-DTJ-Slavia Hr. Králové CDM08. 02. 2020 08:0015. (15. 02. 2020 09:00) 
176.Jiskra Jaroměř B-KPST Hradec Králové2MB02. 02. 2020 10:0012. (01. 02. 2020 09:00)odložení dohodou
139.Sokol Chomutice-Sokol Chlumec n.C. B2MA02. 02. 2020 09:0012. (01. 02. 2020 09:00) 
80.Sokol Stěžery B-Sokol PP Hr. Králové 2 E1M02. 02. 2020 09:0012. (01. 02. 2020 09:00) 
79.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Sokol České Meziříčí1M02. 02. 2020 09:0012. (01. 02. 2020 09:00) 
180.KPST Hradec Králové-TTC Nové Město n.M.2MB12. 01. 2020 15:0014. (11. 01. 2020 14:00)odložení dohodou
179.Jiskra Jaroměř B-Sokol Libchyně2MB12. 01. 2020 15:0014. (11. 01. 2020 14:00)odložení dohodou
193.Sokol Chomutice-SK Dobré D 4. (12. 01. 2020 11:00)herna v Lanškrouně
178.Jiskra Jaroměř B-TTC Nové Město n.M.2MB12. 01. 2020 10:0013. (11. 01. 2020 09:00)odložení dohodou
177.KPST Hradec Králové-Sokol Libchyně2MB12. 01. 2020 10:0013. (11. 01. 2020 09:00)odložení dohodou
194.Sokol Chomutice-Sokol Chrudim B 4. (12. 01. 2020 09:00)herna v Lanškrouně
143.TJ Trutnov - Poříčí-DTJ-Slavia Hr. Králové E2MA11. 01. 2020 12:0014. (11. 01. 2020 14:00) 
142.Sokol Jar.-Josefov 2 C-Salamandr Hr. Králové2MA11. 01. 2020 12:0014. (11. 01. 2020 14:00) 
84.Tatran Hostinné D-TTC KB Vrchlabí1M11. 01. 2020 12:0014. (11. 01. 2020 14:00) 
83.Sparta Úpice-TJ Dvůr Králové n.L.1M11. 01. 2020 12:0014. (11. 01. 2020 14:00) 
9.Tatran Hostinné C-Jiskra JaroměřDM11. 01. 2020 12:0014. (11. 01. 2020 14:00) 
10.Sokol Jar.-Josefov 2 B-Sokol StěžeryDM11. 01. 2020 12:0014. (11. 01. 2020 14:00) 
11.DTJ-Slavia Hr. Králové C-Baník Rtyně v Podkrk.DM11. 01. 2020 12:0014. (11. 01. 2020 14:00) 
12.TTC Kostelec n.O.-Slovan BroumovDM11. 01. 2020 12:0014. (11. 01. 2020 14:00) 
141.Sokol Jar.-Josefov 2 C-DTJ-Slavia Hr. Králové E2MA11. 01. 2020 08:0013. (11. 01. 2020 09:00) 
140.TJ Trutnov - Poříčí-Salamandr Hr. Králové2MA11. 01. 2020 08:0013. (11. 01. 2020 09:00) 
82.Sparta Úpice-TTC KB Vrchlabí1M11. 01. 2020 08:0013. (11. 01. 2020 09:00) 
81.Tatran Hostinné D-TJ Dvůr Králové n.L.1M11. 01. 2020 08:0013. (11. 01. 2020 09:00) 
13.Sokol Jar.-Josefov 2 B-Jiskra JaroměřDM11. 01. 2020 08:0013. (11. 01. 2020 09:00) 
14.Tatran Hostinné C-Sokol StěžeryDM11. 01. 2020 08:0013. (11. 01. 2020 09:00) 
15.TTC Kostelec n.O.-Baník Rtyně v Podkrk.DM11. 01. 2020 08:0013. (11. 01. 2020 09:00) 
16.DTJ-Slavia Hr. Králové C-Slovan BroumovDM11. 01. 2020 08:0013. (11. 01. 2020 09:00) 
175.Jiskra Jaroměř B-Sparta Úpice B2MB15. 12. 2019 15:0011. (14. 12. 2019 14:00)odložení dohodou
174.KPST Hradec Králové-Baník Rtyně v Podkrk. B2MB15. 12. 2019 15:0011. (14. 12. 2019 14:00)odložení dohodou
171.Jiskra Jaroměř B-Baník Rtyně v Podkrk. B2MB15. 12. 2019 10:0010. (14. 12. 2019 09:00)odložení dohodou
170.KPST Hradec Králové-Sparta Úpice B2MB15. 12. 2019 10:0010. (14. 12. 2019 09:00)odložení dohodou
195.TJ Lanškroun-SK Dobré D 3. (14. 12. 2019 11:00)herna v Chrudimi
196.TJ Lanškroun-Sokol Chomutice 3. (14. 12. 2019 09:00)herna v Chrudimi
173.Lokomotiva Meziměstí-Sokol Libchyně2MB07. 12. 2019 14:0011. (14. 12. 2019 14:00) 
172.TJ Náchod-TTC Nové Město n.M.2MB07. 12. 2019 14:0011. (14. 12. 2019 14:00) 
169.Lokomotiva Meziměstí-TTC Nové Město n.M.2MB07. 12. 2019 09:0010. (14. 12. 2019 09:00) 
168.TJ Náchod-Sokol Libchyně2MB07. 12. 2019 09:0010. (14. 12. 2019 09:00) 
138.Sokol Chomutice-TJ Trutnov - Poříčí2MA01. 12. 2019 14:009. (30. 11. 2019 14:00) 
137.Sokol Chlumec n.C. B-Sokol Jar.-Josefov 2 C2MA01. 12. 2019 14:009. (30. 11. 2019 14:00) 
78.Sokol Stěžery B-TJ Dvůr Králové n.L.1M01. 12. 2019 14:009. (30. 11. 2019 14:00) 
77.Sokol PP Hr. Králové 2 E-TTC KB Vrchlabí1M01. 12. 2019 14:009. (30. 11. 2019 14:00) 
76.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Tatran Hostinné D1M01. 12. 2019 14:009. (30. 11. 2019 14:00) 
75.Sokol České Meziříčí-Sparta Úpice1M01. 12. 2019 14:009. (30. 11. 2019 14:00) 
136.Sokol Chomutice-Sokol Jar.-Josefov 2 C2MA01. 12. 2019 09:008. (30. 11. 2019 09:00) 
135.Sokol Chlumec n.C. B-TJ Trutnov - Poříčí2MA01. 12. 2019 09:008. (30. 11. 2019 09:00) 
74.Sokol Stěžery B-TTC KB Vrchlabí1M01. 12. 2019 09:008. (30. 11. 2019 09:00) 
73.Sokol PP Hr. Králové 2 E-TJ Dvůr Králové n.L.1M01. 12. 2019 09:008. (30. 11. 2019 09:00) 
72.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Sparta Úpice1M01. 12. 2019 09:008. (30. 11. 2019 09:00) 
71.Sokol České Meziříčí-Tatran Hostinné D1M01. 12. 2019 09:008. (30. 11. 2019 09:00) 
68.TTC KB Vrchlabí-Sokol České Meziříčí1M10. 11. 2019 14:007. (09. 11. 2019 14:00) 
67.TJ Dvůr Králové n.L.-DTJ-Slavia Hr. Králové D1M10. 11. 2019 14:007. (09. 11. 2019 14:00) 
66.Sokol Stěžery B-Sokol Chlumec n.C.1M10. 11. 2019 14:007. (09. 11. 2019 14:00) 
65.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Baník Vamberk1M10. 11. 2019 14:007. (09. 11. 2019 14:00) 
62.TTC KB Vrchlabí-DTJ-Slavia Hr. Králové D1M10. 11. 2019 09:006. (09. 11. 2019 09:00) 
61.TJ Dvůr Králové n.L.-Sokol České Meziříčí1M10. 11. 2019 09:006. (09. 11. 2019 09:00) 
60.Sokol Stěžery B-Baník Vamberk1M10. 11. 2019 09:006. (09. 11. 2019 09:00) 
59.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sokol Chlumec n.C.1M10. 11. 2019 09:006. (09. 11. 2019 09:00) 
132.DTJ-Slavia Hr. Králové E-Sokol Chlumec n.C. B2MA09. 11. 2019 12:007. (09. 11. 2019 14:00) 
131.Salamandr Hr. Králové-Sokol Chomutice2MA09. 11. 2019 12:007. (09. 11. 2019 14:00) 
70.Sparta Úpice-Jiskra Nový Bydžov1M09. 11. 2019 12:007. (09. 11. 2019 14:00) 
69.Tatran Hostinné D-Sokol Nemyčeves1M09. 11. 2019 12:007. (09. 11. 2019 14:00) 
197.TJ Lanškroun-Sokol Chrudim B 2. (09. 11. 2019 12:00)herna v Chomuticích
198.SK Dobré D-Sokol Chrudim B 2. (09. 11. 2019 10:30)herna v Chomuticích
128.DTJ-Slavia Hr. Králové E-Sokol Chomutice2MA09. 11. 2019 08:006. (09. 11. 2019 09:00) 
127.Salamandr Hr. Králové-Sokol Chlumec n.C. B2MA09. 11. 2019 08:006. (09. 11. 2019 09:00) 
64.Sparta Úpice-Sokol Nemyčeves1M09. 11. 2019 08:006. (09. 11. 2019 09:00) 
63.Tatran Hostinné D-Jiskra Nový Bydžov1M09. 11. 2019 08:006. (09. 11. 2019 09:00) 
134.Sokol Jar.-Josefov 2 C-Jiskra Hořice2MA 7. (02. 11. 2019 14:00) 
133.TJ Trutnov - Poříčí-TJ Jičín B2MA 7. (02. 11. 2019 14:00) 
17.Sokol Jar.-Josefov 2 B-Sokol Stará PakaDM02. 11. 2019 14:007. (09. 11. 2019 14:00) 
18.Tatran Hostinné C-Sokol ValdiceDM02. 11. 2019 14:007. (09. 11. 2019 14:00) 
130.Sokol Jar.-Josefov 2 C-TJ Jičín B2MA 6. (02. 11. 2019 09:00) 
129.TJ Trutnov - Poříčí-Jiskra Hořice2MA 6. (02. 11. 2019 09:00) 
19.Sokol Jar.-Josefov 2 B-Sokol ValdiceDM02. 11. 2019 09:006. (09. 11. 2019 09:00) 
20.Tatran Hostinné C-Sokol Stará PakaDM02. 11. 2019 09:006. (09. 11. 2019 09:00) 
167.Jiskra Jaroměř B-TTC Lhoty u Potštejna2MB20. 10. 2019 15:005. (19. 10. 2019 14:00)odložení dohodou
166.KPST Hradec Králové-TTC Kostelec n.O. B2MB20. 10. 2019 14:005. (19. 10. 2019 14:00) 
126.Sokol Chomutice-TJ Lázně Bělohrad2MA20. 10. 2019 14:005. (19. 10. 2019 14:00) 
125.Sokol Chlumec n.C. B-TJ Nová Paka B2MA20. 10. 2019 14:005. (19. 10. 2019 14:00) 
58.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Sokol PP Hr. Králové 2 E1M20. 10. 2019 14:005. (19. 10. 2019 14:00) 
57.Sokol České Meziříčí-Sokol Stěžery B1M20. 10. 2019 14:005. (19. 10. 2019 14:00) 
163.KPST Hradec Králové-TTC Lhoty u Potštejna2MB20. 10. 2019 10:004. (19. 10. 2019 09:00)odložení dohodou
164.Jiskra Jaroměř B-TTC Kostelec n.O. B2MB20. 10. 2019 09:004. (19. 10. 2019 09:00) 
122.Sokol Chomutice-TJ Nová Paka B2MA20. 10. 2019 09:004. (19. 10. 2019 09:00) 
121.Sokol Chlumec n.C. B-TJ Lázně Bělohrad2MA20. 10. 2019 09:004. (19. 10. 2019 09:00) 
56.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Sokol Stěžery B1M20. 10. 2019 09:004. (19. 10. 2019 09:00) 
55.Sokol České Meziříčí-Sokol PP Hr. Králové 2 E1M20. 10. 2019 09:004. (19. 10. 2019 09:00) 
21.TTC Kostelec n.O.-Tatran Hostinné CDM17. 10. 2019 17:005. (19. 10. 2019 14:00)předehrání dohodou
124.TJ Jičín B-Salamandr Hr. Králové2MA12. 10. 2019 14:005. (19. 10. 2019 14:00) 
123.Jiskra Hořice-DTJ-Slavia Hr. Králové E2MA12. 10. 2019 14:005. (19. 10. 2019 14:00) 
165.Sokol PP Hr. Králové 2 F-Lokomotiva Meziměstí2MB12. 10. 2019 09:005. (19. 10. 2019 14:00)předehrání dohodou
120.TJ Jičín B-DTJ-Slavia Hr. Králové E2MA12. 10. 2019 09:004. (19. 10. 2019 09:00) 
119.Jiskra Hořice-Salamandr Hr. Králové2MA12. 10. 2019 09:004. (19. 10. 2019 09:00) 
39.Slovan Broumov-Baník Rtyně v Podkrk.DM12. 10. 2019 09:001. (05. 10. 2019 09:00) 
157.KPST Hradec Králové-Jiskra Jaroměř B2MB06. 10. 2019 10:001. (05. 10. 2019 09:00) 
113.Sokol Chlumec n.C. B-Sokol Chomutice2MA06. 10. 2019 09:001. (05. 10. 2019 09:00) 
41.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sokol Stěžery B1M06. 10. 2019 09:001. (05. 10. 2019 09:00) 
40.Sokol České Meziříčí-DTJ-Slavia Hr. Králové D1M06. 10. 2019 09:001. (05. 10. 2019 09:00) 
37.Sokol Stěžery-Jiskra JaroměřDM05. 10. 2019 15:001. (05. 10. 2019 09:00)odložení dohodou
199.Sokol Chrudim B-TJ Lanškroun 1. (05. 10. 2019 11:00)herna v Dobrém
42.Sokol Chlumec n.C.-Baník Vamberk1M05. 10. 2019 09:301. (05. 10. 2019 09:00)odložení dohodou
34.DTJ-Slavia Hr. Králové C-TTC Kostelec n.O.DM 1. (05. 10. 2019 09:00) 
35.Sokol Stará Paka-Sokol ValdiceDM 1. (05. 10. 2019 09:00) 
36.Tatran Hostinné C-Sokol Jar.-Josefov 2 BDM 1. (05. 10. 2019 09:00) 
38.TJ Jičín-TJ Nová PakaDM 1. (05. 10. 2019 09:00) 
200.Sokol Chomutice-Sokol Chrudim B 1. (05. 10. 2019 09:00)herna v Dobrém
114.Salamandr Hr. Králové-DTJ-Slavia Hr. Králové E2MA04. 10. 2019 18:001. (05. 10. 2019 09:00)předehrání dohodou
156.TTC Kostelec n.O. B-TTC Lhoty u Potštejna2MB01. 10. 2019 18:301. (05. 10. 2019 09:00)předehrání dohodou
118.Sokol Chomutice-TTC KB Vrchlabí B2MA29. 09. 2019 14:003. (21. 09. 2019 14:00) 
117.Sokol Chlumec n.C. B-TJ Dvůr Králové n.L. B2MA29. 09. 2019 14:003. (21. 09. 2019 14:00) 
116.Sokol Chomutice-TJ Dvůr Králové n.L. B2MA29. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
115.Sokol Chlumec n.C. B-TTC KB Vrchlabí B2MA29. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
161.Baník Rtyně v Podkrk. B-Sokol PP Hr. Králové 2 F2MB28. 09. 2019 14:003. (21. 09. 2019 14:00) 
160.Sparta Úpice B-Sokol Stěžery C2MB28. 09. 2019 14:003. (21. 09. 2019 14:00) 
54.TTC KB Vrchlabí-Tatran Hostinné D1M28. 09. 2019 14:003. (21. 09. 2019 14:00) 
53.TJ Dvůr Králové n.L.-Sparta Úpice1M28. 09. 2019 14:003. (21. 09. 2019 14:00) 
22.Jiskra Jaroměř-Tatran Hostinné CDM28. 09. 2019 14:003. (21. 09. 2019 14:00) 
26.Baník Rtyně v Podkrk.-DTJ-Slavia Hr. Králové CDM28. 09. 2019 14:003. (21. 09. 2019 14:00) 
27.Slovan Broumov-TTC Kostelec n.O.DM28. 09. 2019 14:003. (21. 09. 2019 14:00) 
23.Sokol Stěžery-Sokol Jar.-Josefov 2 BDM28. 09. 2019 13:003. (21. 09. 2019 14:00) 
159.Baník Rtyně v Podkrk. B-Sokol Stěžery C2MB28. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
158.Sparta Úpice B-Sokol PP Hr. Králové 2 F2MB28. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
48.TTC KB Vrchlabí-Sparta Úpice1M28. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
47.TJ Dvůr Králové n.L.-Tatran Hostinné D1M28. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
28.Jiskra Jaroměř-Sokol Jar.-Josefov 2 BDM28. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
29.Sokol Stěžery-Tatran Hostinné CDM28. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
32.Baník Rtyně v Podkrk.-TTC Kostelec n.O.DM28. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
33.Slovan Broumov-DTJ-Slavia Hr. Králové CDM28. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
52.Sokol Stěžery B-Jiskra Nový Bydžov1M22. 09. 2019 14:003. (21. 09. 2019 14:00) 
51.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Sokol Nemyčeves1M22. 09. 2019 14:003. (21. 09. 2019 14:00) 
50.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Sokol Chlumec n.C.1M22. 09. 2019 14:003. (21. 09. 2019 14:00) 
49.Sokol České Meziříčí-Baník Vamberk1M22. 09. 2019 14:003. (21. 09. 2019 14:00) 
46.Sokol Stěžery B-Sokol Nemyčeves1M22. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
45.Sokol PP Hr. Králové 2 E-Jiskra Nový Bydžov1M22. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
44.DTJ-Slavia Hr. Králové D-Baník Vamberk1M22. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
43.Sokol České Meziříčí-Sokol Chlumec n.C.1M22. 09. 2019 09:002. (21. 09. 2019 09:00) 
25.TJ Jičín-Sokol ValdiceDM 3. (21. 09. 2019 14:00) 
24.TJ Nová Paka-Sokol Stará PakaDM21. 09. 2019 12:303. (21. 09. 2019 14:00) 
30.TJ Nová Paka-Sokol ValdiceDM 2. (21. 09. 2019 09:00) 
31.TJ Jičín-Sokol Stará PakaDM 2. (21. 09. 2019 09:00) 
162.TTC Nové Město n.M.-KPST Hradec Králové2MB19. 09. 2019 18:003. (21. 09. 2019 14:00)předehrání dohodou
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy