Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
9.KST Klatovy B-TJ Sokol Skomelno AKP1B25. 10. 2019 18:005. (26. 10. 2019 13:30) 
25.TJ Sokol Horažďovice B-SKUŘ Plzeň BČP16. 10. 2019 18:00PO (20. 10. 2019 09:00) 
26.TJ Slavoj Tachov A-TJ Sokol Plzeň V. BČP15. 10. 2019 19:00PO (20. 10. 2019 09:00) 
36.TJ Sokol Pocinovice B-TJ Sokol Skomelno AČP14. 10. 2019 00:00PO (20. 10. 2019 09:00) 
37.Bageta Dolany A-TTC Horšovský Týn AČP13. 10. 2019 18:00PO (20. 10. 2019 09:00) 
38.TJ Kožlany A-SKUŘ Plzeň CČP11. 10. 2019 18:00PO (20. 10. 2019 09:00) 
35.SKUŘ Plzeň D-TJ Sokol Horní Bělá AČP02. 10. 2019 18:00PO (20. 10. 2019 09:00) 
7.TJ Sokol Těně B-TJ Sokol Horní Bělá CKP228. 09. 2019 13:001. (28. 09. 2019 09:00) 
8.TJ Hraničář Částkov A-TJ Slavoj Chodová Planá AKP2 1. (28. 09. 2019 09:00) 
32.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Sokol Plzeň V. BČP27. 09. 2019 18:30PO (29. 09. 2019 09:00) 
42.TJ Kožlany A-TJ Sokol Horní Bělá BČP27. 09. 2019 18:00PO (29. 09. 2019 09:00) 
5.Dioss Nýřany B-Dioss Nýřany AKP1A26. 09. 2019 19:0012. (27. 09. 2019 23:59) 
4.TJ Hrádek A-TJ Sokol Klabava AKP1A26. 09. 2019 19:001. (28. 09. 2019 09:00) 
11.TJ Sokol Spálené Poříčí A-TJ Zdemyslice AKP2B26. 09. 2019 18:001. (28. 09. 2019 09:00) 
31.TJ Sokol Těně A-TJ Dobřany AČP26. 09. 2019 17:00PO (29. 09. 2019 09:00) 
40.Lapák Třebomyslice A-TJ Slavoj Tachov AČP25. 09. 2019 18:00PO (29. 09. 2019 09:00)herna TJ Sokol Horažďovice,Tyršova 352
39.TJ Sokol Starý Plzenec A-TTC Horšovský Týn AČP25. 09. 2019 18:00PO (29. 09. 2019 09:00) 
28.SKUŘ Plzeň C-TJ Sokol Horažďovice AČP25. 09. 2019 18:00PO (29. 09. 2019 09:00) 
29.TJ Sokol Mirošov A-SKUŘ Plzeň BČP25. 09. 2019 18:00PO (29. 09. 2019 09:00) 
34.TJ Sokol Skomelno A-KST Klatovy AČP24. 09. 2019 18:30PO (29. 09. 2019 09:00) 
41.TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A-TJ Sokol Horažďovice BČP23. 09. 2019 18:00PO (29. 09. 2019 09:00) 
33.Bageta Dolany A-ST DDM Stříbro AČP22. 09. 2019 17:30PO (29. 09. 2019 09:00) 
27.TJ Sokol Horní Bělá A-TJ Sokol Plzeň V. AČP20. 09. 2019 19:00PO (29. 09. 2019 09:00) 
30.TJ Sokol Skomelno B-KOC Sušice AČP18. 09. 2019 18:00PO (29. 09. 2019 09:00) 
2.Dioss Nýřany A-Dioss Nýřany BKP1A12. 09. 2019 19:001. (27. 09. 2019 23:59) 
1.TJ Sokol Plzeň V. B-TJ Sokol Plzeň V. ADM10. 09. 2019 19:003. (27. 09. 2019 23:59) 
12.TJ Sokol Domažlice B-TJ Sokol Domažlice AKP2B10. 09. 2019 18:0012. (27. 09. 2019 23:59) 
23.Bageta Dolany A-TJ Sokol Horní Bělá BČP08. 09. 2019 17:30PO (08. 09. 2019 09:00) 
22.TJ Kožlany A-ST DDM Stříbro AČP08. 09. 2019 17:00PO (08. 09. 2019 09:00) 
6.TJ Sokol Horní Bělá B-TJ Sokol Horní Bělá AKP1A07. 09. 2019 12:0012. (27. 09. 2019 23:59) 
3.TJ Sokol Horní Bělá A-TJ Sokol Horní Bělá BKP1A07. 09. 2019 12:001. (27. 09. 2019 23:59) 
19.TJ Sokol Domažlice A-TJ Sokol Těně AČP06. 09. 2019 19:00PO (08. 09. 2019 09:00) 
18.TJ Sokol Skomelno B-TJ Sokol Nezvěstice AČP06. 09. 2019 19:00PO (08. 09. 2019 09:00) 
20.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Pocinovice AČP06. 09. 2019 19:00PO (08. 09. 2019 09:00) 
13.TJ Sokol Pocinovice B-TJ Sokol Horní Bělá AČP06. 09. 2019 18:00PO (08. 09. 2019 09:00) 
17.Lapák Třebomyslice A-TJ Sokol Mirošov AČP06. 09. 2019 17:30PO (08. 09. 2019 09:00)herna TJ Sokol Horažďovice,Tyršova 352
10.TJ Sokol Domažlice A-TJ Sokol Domažlice BKP2B05. 09. 2019 19:001. (27. 09. 2019 23:59) 
16.TJ Slavoj Tachov A-SKUŘ Plzeň BČP05. 09. 2019 19:00PO (08. 09. 2019 09:00) 
21.TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A-TJ Sokol Plzeň V. BČP04. 09. 2019 18:30PO (08. 09. 2019 09:00) 
14.TJ Sokol Starý Plzenec A-SKUŘ Plzeň CČP04. 09. 2019 18:00PO (08. 09. 2019 09:00) 
15.TTC Horšovský Týn A-TJ Sokol Horažďovice AČP04. 09. 2019 18:00PO (08. 09. 2019 09:00) 
24.SKUŘ Plzeň D-TJ Sokol Skomelno AČP03. 09. 2019 18:00PO (08. 09. 2019 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy