Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
21.TJ Seletice C-TTC Žehuň DRP 406. 11. 2019 18:007. (13. 11. 2019 18:00) 
4.TJ Lokomotiva Nymburk B-TJ Spartak Pečky ARP 131. 10. 2019 18:005. (28. 10. 2019 18:00) 
11.TJ Sokol Písková Lhota-TJ Sokol Loučeň ARP 230. 10. 2019 18:305. (01. 11. 2019 19:00) 
10.TJ Dvory A-TJ Sokol Lysá n/L BRP 229. 10. 2019 18:002. (08. 10. 2019 18:00) 
25.AFK Nymburk A-ACS Přední Lhota ARP Ž24. 10. 2019 17:002. (01. 11. 2019 17:00) 
14.TJ Spartak Pečky B-TJ Sokol Lysá n/L DRP 322. 10. 2019 18:453. (17. 10. 2019 18:45) 
26.ACS Přední Lhota B-TJ SadskáRP Ž22. 10. 2019 17:302. (29. 10. 2019 17:00) 
13.TJ Seletice B-TJ Lokomotiva Nymburk FRP 321. 10. 2019 18:003. (17. 10. 2019 18:00) 
27.TJ Lokomotiva Nymburk-AFK Nymburk BRP Ž18. 10. 2019 16:002. (01. 11. 2019 18:00) 
5.TJ Sadská E-TJ Sokol Krchleby CRP 117. 10. 2019 18:303. (17. 10. 2019 18:00) 
19.TJ Sokol Kostomlaty n/L-TTC Žehuň DRP 416. 10. 2019 19:003. (15. 10. 2019 20:00)herna Žehuň
24.ACS Přední Lhota B-ACS Přední Lhota ARP Ž16. 10. 2019 17:306. (14. 01. 2020 17:00) 
6.TJ Sokol Krchleby C-TJ Sadská DRP 109. 10. 2019 18:302. (12. 10. 2019 09:00) 
20.TJ Seletice C-TTC Žehuň ERP 407. 10. 2019 18:003. (16. 10. 2019 18:00) 
9.TJ Předhradí A-TJ Sokol Písková LhotaRP 204. 10. 2019 18:301. (03. 10. 2019 18:30) 
23.TTC Žehuň E-TTC Žehuň DRP 429. 09. 2019 18:3021. (13. 03. 2019 18:30) 
18.SK Sokol Opočnice A-SK Sokol Opočnice BRP 327. 09. 2019 19:0022. (18. 03. 2020 19:00) 
1.TJ Sadská E-TJ Sadská DRP 126. 09. 2019 18:3012. (09. 01. 2020 18:00) 
12.TJ Sokol Lysá n/L B-TJ Sokol Lysá n/L CRP 225. 09. 2019 19:0020. (04. 03. 2020 18:30) 
22.TTC Žehuň D-TTC Žehuň ERP 425. 09. 2019 18:3010. (02. 12. 2019 18:30) 
16.SK Sokol Opočnice B-SK Sokol Opočnice ARP 324. 09. 2019 19:0011. (11. 12. 2019 19:00) 
7.TJ Sadská D-TJ Sadská ERP 124. 09. 2019 18:301. (01. 10. 2019 18:30) 
2.AFK Nymburk A-AFK Nymburk BRP 124. 09. 2019 18:0012. (07. 01. 2020 18:00) 
8.TJ Lokomotiva Nymburk B-TJ Lokomotiva Nymburk CRP 124. 09. 2019 18:0019. (24. 02. 2020 18:00) 
3.TJ Lokomotiva Nymburk C-TJ Lokomotiva Nymburk BRP 123. 09. 2019 18:008. (22. 11. 2019 18:00) 
17.TJ Lokomotiva Nymburk E-TJ Lokomotiva Nymburk FRP 323. 09. 2019 18:0015. (27. 01. 2020 18:00) 
15.TJ Lokomotiva Nymburk F-TJ Lokomotiva Nymburk ERP 322. 09. 2019 18:004. (21. 10. 2019 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy