Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
22.SDH Hlinsko D-TJ Sokol Čekyně B4. třída10. 01. 2020 18:0012. (12. 01. 2020 09:00) 
21.SDH Hlinsko D-TJ Sokol Dolní Újezd D4. třída29. 11. 2019 18:009. (01. 12. 2019 09:00) 
13.SDH Lhota A-TJ Sigma Cidemat Hranice D3. třída05. 11. 2019 18:006. (07. 11. 2019 18:30) 
19.TJ Sokol Čekyně B-SDH Špičky B4. třída30. 10. 2019 18:005. (28. 10. 2019 18:00) 
20.TJ Sokol Osek B-TJ Sokol Dolní Újezd D4. třída29. 10. 2019 18:305. (28. 10. 2019 18:30) 
4.TJ Sokol Loučka A-TJ Sokol Dřevohostice1. třída23. 10. 2019 18:304. (25. 10. 2019 18:30) 
14.Střelecký klub Polom A-TJ Hustopeče nad Bečvou3. třída21. 10. 2019 18:009. (29. 11. 2019 18:00) 
25.Střelecký klub Polom B-Sportovní klub Rakov5. třída18. 10. 2019 18:003. (17. 10. 2019 18:00) 
3.TJ Sokol Dřevohostice-TJ Sokol Dolní Újezd A1. třída16. 10. 2019 19:003. (20. 10. 2019 09:00) 
24.SK Všechovice-TJ Sokol Tovačov D5. třída16. 10. 2019 18:303. (15. 10. 2019 18:30) 
8.TJ Sokol Kojetín C-TJ Sokol Jezernice B2. třída16. 10. 2019 18:004. (25. 10. 2019 18:00) 
11.TJ Sokol Dolní Újezd C-Střelecký klub Polom A3. třída16. 10. 2019 18:004. (25. 10. 2019 18:00) 
16.TJ Sokol Dolní Újezd E-SDH Hlinsko D4. třída15. 10. 2019 17:003. (18. 10. 2019 18:00) 
7.TJ Sokol Dolní Újezd B-ST Rajnochovice A2. třída14. 10. 2019 18:153. (18. 10. 2019 18:15) 
15.SDH Hlinsko D-ST Rajnochovice B4. třída11. 10. 2019 18:002. (13. 10. 2019 09:00) 
2.TJ Sokol Loučka A-TJ Sokol Opatovice A1. třída09. 10. 2019 18:302. (11. 10. 2019 18:30) 
17.TJ Sokol Osek B-TJ Sokol Černotín B4. třída09. 10. 2019 18:303. (14. 10. 2019 18:30) 
12.Střelecký klub Polom A-SDH Lhota A3. třída08. 10. 2019 18:005. (01. 11. 2019 18:00) 
10.Střelecký klub Polom A-SDH Špičky A3. třída07. 10. 2019 18:003. (18. 10. 2019 18:00) 
9.SDH Lhota A-TJ Hustopeče nad Bečvou3. třída01. 10. 2019 18:001. (03. 10. 2019 18:30) 
1.TJ Sokol Lipník nad Bečvou-TJ Sokol Tovačov C1. třída27. 09. 2019 18:002. (11. 10. 2019 17:00) 
6.TJ Sigma Cidemat Hranice B-TJ Sigma Cidemat Hranice A1. třída27. 09. 2019 18:0016. (03. 02. 2020 18:30) 
23.TJ Sokol Dolní Újezd E-TJ Sokol Dolní Újezd D4. třída27. 09. 2019 18:0015. (31. 01. 2020 18:00) 
18.TJ Sokol Dolní Újezd D-TJ Sokol Dolní Újezd E4. třída24. 09. 2019 18:004. (21. 10. 2019 18:00) 
5.TJ Sigma Cidemat Hranice A-TJ Sigma Cidemat Hranice B1. třída23. 09. 2019 18:305. (01. 11. 2019 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy