Soupisky
Regionální přebor 3
TJ Lanškroun C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek Karel1997reg. muži 101.-120. 
2.Bako Adam1999reg. muži 121.-140. 
3.Bako Ladislav1965reg. muži 141.-160. 
4.Vybíral Jakub1998reg. muži 201.-220. 
5.Vybíral Roman1965nez.  
6.Osladilová Eliška1955nez.  
7.Šembera Michal1974nez.  
8.Suchý Jaroslav1967nez.  
9.Dymák Jan1990nez.  
10.Vybíral Filip2002nez.  
11.Chládek David2003nez.  
12.Doleželová Nela2003nez.  
13.Kylarová Lucie2005nez.  
14.Kuncová Lucie2004nez.  
TJ Lanškroun D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas Lukáš1995reg. muži 121.-140. 
2.Zechovský Jan1995reg. muži 121.-140. 
3.Doležel Daniel1998reg. muži 161.-180. 
4.Stejskal Adam1996nez.  
5.Cacek Tomáš1994nez.  
6.Dokoupil Marek2001nez.  
7.Farkaš Miroslav1959nez.  
8.Ticháček Jiří1977nez.  
9.Dokoupilová Aneta2004nez.  
10.Kristek Lukáš2002nez.  
11.Kristek Patrik2001nez.  
12.Parent Matěj2002nez.  
13.Pokorná Andrea1997nez.  
14.Štěpánek Filip2002nez.  
15.Mynář Vojtěch2001nez.  
16.Cacková Tereza1998nez.  
TJ Sokol Dolní Dobrouč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Pavel1963reg. muži 101-120 
2.Skalický Pavel1978reg. muži 101-120 
3.Strnad Stanislav1967reg. muži 121-140 
4.Felgr Pavel1961reg. muži 121-140 
5.Fišer Radim1976reg. muži 201-220 
6.Kalous Richard1978reg. muži 201-220 
7.Kapoun Petr1958reg. muži 201-220 
8.Kubíček Pavel ml.1963reg. muži 201-220 
9.Pražák Josef1976reg. muži nez. 
10.Dostál Vratislav1961reg. muži nez. 
11.Felgr Lukáš1986reg. muži nez. 
TJ Sokol Sudslava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezáková Blanka1970reg. muži 102 
2.Marešová Marie1961reg. muži 103 
3.Harapátová Stanislava1964reg. muži 104 
4.Harapátová Lucie1990reg. muži 141 
5.Drábek Jiří1965reg. muži 141 
6.Drábek Vladimír1967reg. muži 142 
7.Gajdošík Petr1990reg. muži 201 
8.Pavelka Daniel1997reg. muži 221 
9.Drábková Tereza1995reg. muži 221 
10.Pavelka Dominik1999reg. muži 221 
11.Malá Karolína1989reg. muži 221 
12.Drábková Vendula1992reg. muži 221 
13.Buben Petr1965reg. muži 250 
14.Šimek Josef1978reg. muži 250 
15.Syrový Tomáš1996reg. muži 250 
16.Bubnová Kateřína1996reg. muži 250 
17.Marek Jakub1997reg. muži 250 
Sk Skořenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrych Miloš st.1962reg. muži 81-100 
2.Bělohlávek Luboš1972reg. muži 101-120 
3.Ulrych Miloš1988reg. muži 121-140 
4.Viktorín Jaroslav1960reg. muži 121-140 
5.Jetleb Petr1947nez.  
6.Ulrych Milan1997reg. muži 121-140Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
7.Kučera Martin1998reg. muži 141-160Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
TJ Sokol Libchavy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škraban Michal1978reg. muži 81-100 
2.Siegl Petr1964reg. muži 81-100 
3.Pešek Radek1982reg. muži 101-120 
4.Depeš Jaroslav1967reg. muži 101-120 
5.Richter Pavel1988nez. muži  
6.Pešek Jaroslav1947reg. muži nezjištěno 
Orel Orlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Jiří1956reg. muži 41-60 
2.Adamec Miroslav st.1945reg. muži 81-100 
3.Bednář Libor1947reg. muži 101-120 
4.Beneš Jindřich1967reg. muži 221 
5.Kvapil Martin1995reg. muži 221- 
6.Adamec Marek1993reg. muži 221- 
7.Vychytil Vojtěch1994reg. muži 221- 
8.Fogl Lukáš1996reg. muži 221- 
9.Králík Daniel1961reg. muži 221- 
10.Svoboda David1998nez.  
11.Fajt Jakub1999nez.  
12.Peřina Jakub1998nez.  
13.Šubert Adam2003nez.  
14.Řehák Radim2001nez.  
15.Majvald Lukáš2003nez.  
16.Horníček Lubomír1958nez.  
TJ Sokol Tatenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milek Petr1978reg. muži 41-50 
2.Knápek Jaroslav1978reg. muži 101-120 
3.Kristek Pavel1963reg. muži 101-120 
4.Škaroupka Petr1968reg. muži 124-140 
5.Martínek Ladislav1954reg. muži 141-160 
6.Kristek Josef1959reg. muži 141-160 
7.Totušek Miloslav1976reg. muži 141-160 
8.Stejskal Ladislav1948reg. muži 161-180 
9.Glocar Michal1974reg. muži 221 
10.Milek Libor1981nez. muži nezařazen 
11.Mílek Miloslav1947nez. muži nezařazen 
12.Pasler Dietmar1968nez. muži nezařazen 
13.Šmída Vladimír1965nez. muži nezařazen 
14.Tököly Štefan1971nez. muži nezařazen 
TJ Zálší B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sisr František1967reg. muži 81 - 100 
2.Sisr František ml.1993reg. muži 121 - 140 
3.Nekvinda Josef1993reg. muži 121 - 140 
4.Eliáš Radim1992reg. muži 201 - 220 
5.Táfl Petr1962nez. muži  
6.Stříteský Martin1993reg. muži 221 
7.Brustamn Stanislav ml.1980reg. muži 221 
8.Břeň Martin1978reg. muži 221 
9.Lásko Jiří1954nez. muži  
10.Lásko Jiří ml.1990nez. muži  
11.Lásko Martin1988nez. muži  
12.Polák Petr1972nez. muži  
13.Hašek Jakub1989nez. muži  
TJ Sokol Řetová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Rudolf1978reg. muži 141.-160. 
2.Fangl Jiří1974reg. muži 141.-160. 
3.Vilhelm Václav1951reg. muži 141.-160. 
4.Bureš Lukáš1997reg. muži 161.-180. 
5.Mach Zdeněk1995reg. muži 201.-220. 
6.Jurný Jakub1987nez. muži N 
7.Kovářová Jana nejml.2002nez. muži N 
8.Bencz Vojtěch1947nez. muži N 
9.Fanglová Michaela ml.1999nez. muži N 
TJ Sokol Nekoř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehký Jiří1992reg. muži 101.-120. 
2.Kaplan Jakub1994reg. muži 101.-120. 
3.Krejčí Tomáš st.1967reg. muži 121.-140. 
4.Krejčí Tomáš1991reg. muži 121.-140. 
5.Burešová Lucie1992reg. muži 161.-180. 
6.Lehký Jaroslav1964reg. muži 201.-220. 
7.Marek Vojtěch1994reg. muži 201.-220. 
8.Uhlíř Ladislav1943reg. muži 201.-220. 
9.Bezstarosti Jan1994reg. muži 300. 
10.Beneš Jan1999reg. muži 300. 
TJ Jiskra Králíky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lohynský Milan1965reg. muži nezař. 
2.Opravil Jiří1995reg. muži nezař. 
3.Habivský Karel1976reg. muži nezař. 
4.Lohynský Milan ml.1989reg. muži nezař. 
5.Pospíšil Tomáš ml.1996reg. muži nezař. 
6.Vacek Zdeněk1962reg. muži nezař 
7.Láryš Jaromír1954reg. muži nezař. 
8.Feranec Karel st.1956reg. muži nezař. 
9.Planka Jakub2000nez. sži  
10.Švandová Justýna1980reg. muži ne 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS