Soupisky
Regionální přebor 4 B
TJ Zálší C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stříteský Martin1993reg. muži 221 
2.Brustamn Stanislav ml.1980reg. muži 221 
3.Břeň Martin1978reg. muži 221 
4.Lásko Martin1988nez. muži  
5.Lásko Jiří1954nez. muži  
6.Lásko Jiří ml.1990nez. muži  
7.Hašek Jakub1989nez. muži  
8.Polák Petr1972nez. muži  
9.Táfl Petr1962nez. muži  
Orel Vysoké Mýto B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimek Libor1975reg. muži 161-180 
2.Stejskal Jan1999reg. muži 161-180Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
3.Jiříček Jaroslav1964reg. muži 161-180 
4.Šlegr Tomáš1997reg. muži 161-180 
5.Lipenský Vladimír1961reg. muži 161-180 
6.Drahoš Radek1994reg. muži 221- 
7.Drahoš Roman1968reg. muži 221- 
TJ Sokol Sudslava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Jiří1965reg. muži 141 
2.Drábek Vladimír1967reg. muži 142 
3.Drábková Tereza1995reg. muži 221 
4.Drábková Vendula1992reg. muži 221 
5.Buben Petr1965reg. muži 250 
6.Drábková Veronika1995reg. muži 250 
7.Hyláková Monika2000reg. mži 250 
8.Hylák Kamil2004reg. muži 250 
9.Novotný Lukáš1999reg. muži 250 
10.Šimek Josef1978reg. muži 250 
TJ Sokol Plchovice Sršně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Jiří1947reg. muži 80 
2.Janďourek Pavel1940reg. muži 148 
3.Horčička Rudolf1975reg. muži 216 
4.Záloha Jan1970reg. muži 221 
5.Štastná Božena1953reg. ženy 10 
6.Sládková Veronika1992reg. ženy 13 
TJ Sokol Česká Třebová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rypková Nada1952reg. muži 61-80 
2.Gregor Miroslav1945reg. muži 61-80 
3.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 121-140 
4.Valenta Aleš1996reg. muži 161-180 
5.Hajný Miroslav1994reg. muži 221 
6.Ryšálek Tomáš1995reg. muži 221 
7.Horský Josef1959nez. muži  
8.Vaňous Jan1981nez. muži  
9.Preisler Jan1996nez. muži  
10.Řeháček Martin1970nez. muži  
11.Horký Pavel1954nez. muži  
12.Jireš Martin2000nez. sži  
13.Verešpej Josef1999nez. sži  
14.Kopečný Petr2000nez. sži  
15.Kolář Matěj2000nez. sži  
KST Vysoké Mýto B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojnar Jiří1987kraj. muži 161-180 
2.Jůza Václav1965kraj. muži 161-180N 
3.Dian Marian1950reg. muži 161-180 
4.Pich Karel1955reg. muži 201-220 
5.Baťa Kryštof2000reg. muži 221- 
6.Kopecký Pavel1986nez.  
7.Slavík Tomáš1980nez.  
8.Sodomka Vladislav1965nez.  
Orel Vysoké Mýto A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Martin1988reg. muži 141-160 
2.Kučera Martin1998reg. muži 141-160Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
3.Krejsa Miroslav1954reg. muži 141-160 
4.Mrkos Roman1977reg. muži 141-160 
5.Herel Miroslav1982reg. muži 161-180 
6.Jiříček Jan1994reg. muži 161-180 
Sokol Mostek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrych Miroslav1949reg. muži 121-140 
2.Doubrava Zdeněk1960reg. muži 121-140 
3.Hodinář Alfred1938reg. muži 121-140 
4.Balcar Jiří1957reg. muži N 
5.Král Zdeněk1951reg. muži N 
6.Hrdlička Miloš1962reg. muži N 
7.Briol Josef1941reg. muži N 
Sportovní Klub DžbánovA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duchoslav Pavel1977reg. muži 221- 
2.Novák Ondřej1971reg. muži 201-220 
3.Říha Josef1977reg. muži 201-220 
4.Shejbal Martin1978reg. muži 201-220 
5.Stříteský Vít1979nez. muži  
6.Hýblová Kateřina2001kraj. mžy 8 
TJ Sokol Sudslava E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdošík Petr1990reg. muži 201 
2.Malá Karolína1989reg. muži 221 
3.Pavelka Daniel1997reg. muži 221 
4.Pavelka Dominik1999reg. muži 221 
5.Bubnová Kateřína1996reg. muži 250 
6.Marek Jakub1997reg. muži 250 
7.Počtýnská Adéla1991reg. muži 250 
8.Gajdošík Tomáš1997reg. muži 250 
9.Hyláková Lucie2004reg. muži 250 
10.Šafránková Kamila2003reg. muži 250 
11.Syrový Tomáš1996reg. muži 250 
12.Zemanová Olga1998reg. muži 250 
13.Zemanová Pavlína2000reg. muži 250 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS