Soupisky
Krajská soutěž I.třídy
TJ Sokol Hrabůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koloničný Petr1975kraj. muži 71-80 
2.Beneš Radek1996kraj. muži 141-150N 
3.Chlad Petr1996kraj. muži 161-180 
4.Lazar Daniel1992kraj. muži 181-200 
5.Roháč Pavel1956kraj. muži 161-180 
6.Knopp Pavel1979reg. muži 61-70 
7.Osvald Petr1967reg. muži 61-70 
8.Hrstka Pavel1962reg. muži 61-70N 
9.Vavrečka Radomír ml.1971reg. muži 71-80N 
10.Trojek Ivo1963reg. muži 81-90 
11.Chodurek Jiří1965reg. muži 111-120 
12.Dyba Daniel1973reg. muži 121-130 
TTC Siko Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skácelík František1965kraj. muži 51-60 
2.Sikora Ladislav1962kraj. muži 61-70 
3.Kalina František1989kraj. muži 111-120 
4.Musil Milan1960kraj. muži 111-120 
5.Doležal Miroslav1987kraj. muži 111-120 
6.Mikulíček Vladimír1968kraj. muži 121-130 
7.Sionkala Eduard1952kraj. muži 161-180 
8.Kocur Rostislav1963kraj. muži 161-180 
9.Kuchař Ladislav1951kraj. muži 181-200 
10.Kocur Michal1988reg. muži 41-50 
11.Hašek Jan1971reg. muži 51-60 
12.Schenk Miroslav1957nez.  
SKST Český Těšín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedoba Roman1967kraj. muži 91 - 100 
2.Rucki Sylwester1974kraj. muži 111 - 120cizinec 
3.Skácelík Richard1968kraj. muži 141 - 150 
4.Lupinski Milan1967reg. muži 31 - 40 
5.Heczko Kazimierz1958reg. muži 41 - 50cizinec 
6.Weber Milan1956reg. muži 41 - 50 
7.Siuda Tomáš1984reg. muži 51 - 60 
8.Slusarczyk Roman1976reg. muži 61 - 70N 
9.Kurek Tomáš1970reg. muži 91 - 100 
10.Pohrom Josef1994reg. muži 111 - 120 
11.Štánský Dominik1995reg. muži 111 - 120 
TJ Sokol Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sviták Jakub1983kraj. muži 65,5 
2.Sviták Aleš1946kraj. muži 170,5 
3.Štalzer Bedřich1948kraj. muži 170,5 
4.Stužka Josef1956reg. muži 61 
5.Kelecseny Michal1984reg. muži 61 
6.Doležálek Miroslav1964reg. muži 181 
7.Brantal Bohumil1966reg. muži 181 
8.Říha Milan1941reg. muži 191 
9.Dlouhý Stanislav1952reg. muži 260,5 
10.Kotek Dominik1999reg. muži 171-190Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
11.Maršálek Patrik1994reg. muži 110-120Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
BSK Malenovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíc Josef1953kraj. muži 81-90 
2.Trávníček Jakub1994kraj. muži 121-130 
3.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 151-160 
4.Chovanec Jakub1992reg. muži 81 
5.Vévoda Vojtěch1997reg. muži 101 
6.Němec David1995reg. muži 131 
7.Herec Lumír1966reg. muži 171 
8.Kaloč Jan1978reg. muži 181 
9.Horáková Libuše1976ČR ženy N40 
TJ Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 43 
2.Bajger Jiří1972kraj. muži 110,5 
3.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 145,5 
4.Bajger Martin1969reg. muži 35,5 
5.Plachta Jakub2000reg. muži 37 
6.Zapletal František1987reg. muži 48 
7.Moravec Michal1998reg. muži 50,5 
8.Martinko Tomáš2002reg. muži 85,5 
9.Bajger Zbyněk1948reg. muži 90,5 
10.Bělík Petr1973reg. muži 115,5 
11.Adamčík Jiří1997reg. muži 155,5 
TTC Bolatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 71-80 
2.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 91-100 
3.Wollný Michal1993kraj. muži 121-130 
4.Wilk Martin1990kraj. muži 131-140 
5.Laburda František1985reg. muži 26-30 
6.Vavřínek Hubert1954reg. muži 26-30 
7.Kramář Petr1960reg. muži 36-40 
8.Musiol Kamil1971reg. muži 36-40 
9.Polák Jan1968reg. muži 41-45 
10.Jařab Marek1985reg. muži 46-50 
11.Rataj Jakub1984reg. muži 50,5 
12.Ricka Jiří1971reg. muži 51-60 
TJ Sokol Kateřinky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 71-80 
2.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 121-130 
3.Roleder Ondřej1988kraj. muži 181-200 
4.Střílka Jakub1991kraj. muži 181-200 
5.Kuře Jiří1962reg. muži 30,5 
6.Macháček Roman1964reg. muži 30,5 
7.Chalabala Aleš1953reg. muži 36-40 
8.Ribka Filip1995reg. muži 36-40 
9.Bala Zdeněk1944reg. muži 60,5 
10.Šindler Emanuel1950reg. muži 81-90 
11.Žídek Čestmír1968reg. muži 91-100 
TJ Sokol Brušperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolegovský Patrik1980kraj. muži 101-110 
2.Krupník Jan1980kraj. muži 101-110 
3.Pajak Wojciech1970kraj. muži 161-180 
4.Koval Jakub1984kraj. muži 181-200 
5.Vantuch Tomáš1962kraj. muži 181-200 
6.Vidlička Radomír1970reg. muži 51-60 
7.Humplík David1976reg. muži 71-80 
8.Pinteš Petr1991reg. muži 91-100 
9.Krupník Lukáš ml.1981reg. muži 121-130N 
10.Rychlík Josef1944reg. muži 131-140 
11.Kučera Martin1979reg. muži 131-140 
12.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 141-150 
13.Novotný Pavel1995reg. muži 301 
TJ Sokol Klimkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Guřan Jiří1978kraj. muži 81-90 
2.Kavala Filip1979kraj. muži 131-140 
3.Merta Marek1992kraj. muži 161-180 
4.Vůjtek Ivo1964kraj. muži 161-180 
5.Juchelka Miroslav1954kraj. muži 161-180 
6.Kursa Jiří1954reg. muži 81-90 
7.Vilím Stanislav1954reg. muži 81-90 
8.Jankovič Jan1978reg. muži 91-100 
9.Bartoš Jiří1977reg. muži 101-110 
10.Mihula Radim1962reg. muži 111-120 
11.Jahoda Dušan1966reg. muži 121-130 
12.Štelar Petr1981reg. muži 131-150 
13.Bala Jiří1966reg. muži 181-200 
14.Halfar Michael1984reg. muži 261-290N 
15.Pavliska Pavel1980reg. muži 261-290N 
TJ Frenštát p. R. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lorenc Roman1969kraj. muži 71-80 
2.Krajčí Josef1972kraj. muži 81-90N 
3.Borovský Šimon1996kraj. muži 131-140 
4.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 141-150 
5.Pavliska Martin1968kraj. muži 181-200 
6.Juroška Radan1969reg. muži 46-50 
7.Molinek Petr1973reg. muži 51-60 
8.Holub Ivo1959reg. muži 51-60 
9.Hüttl Marian1978reg. muži 51-60 
10.Hazuka Pavel1954reg. muži 61-70 
11.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
12.Kocián Pavel1957reg. muži 61-70 
13.Schwarz Ota1995kraj. muži 101-110Střídavý start z ASK Tatra Kopřivnice
TJ Odry A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šustek Pavel1979kraj. muži 71-80 
2.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 71-80N 
3.Holemý Josef1970kraj. muži 81-90 
4.Král Michal1985kraj. muži 111-120 
5.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 131-140 
6.Orság Pavel1981kraj. muži 131-140N 
7.Zelcová Hana1989kraj. muži 161-180N 
8.Barša Michal1980reg. muži 25 
9.Bača Jaroslav1972reg. muži 28 
10.Král Petr1956reg. muži 41-45 
11.Fabík Vítězslav1976reg. muži 51-60 
12.Jakubec Vladimír1962reg. muži 51-60 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS