Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP I. třídy
TJ Sokol Němčičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokeš Zdeněk1980reg. muži 27 
2.Stávek Radim1974reg. muži 31 
3.Stávek Jaroslav1950reg. muži 34 
4.Pinkas Václav1961reg. muži 40 
5.Hycl David1977reg. muži 51.-60. 
6.Ulica Jaromír1964reg. muži 81.-90. 
7.Levčík Miroslav1963reg. muži 81.-90. 
8.Šalášek Jiří1996reg. muži 91.-100. 
9.Blaško Květoslav1947reg. muži 121.-130. 
10.Sláma Adam1994reg. muži 141.-150. 
11.Stávek Josef1949reg. muži 171.-180. 
12.Suský Josef1955reg. muži 141.-150. 
13.Mezihorák Aleš1995reg. muži 171.-180. 
TJ Agrotec Hustopeče C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Ondřej1990reg. muži 26 
2.Šlancar Jiří1961reg. muži 30 
3.Hušek Jindřich1981reg. muži 32 
4.Hušek Jan1982reg. muži 36 
5.Blažek Jiří1974reg. muži 43 
6.Kuchař Pavel1971reg. muži 45 
7.Růžička Filip2000reg. muži 61-70 
8.Šefr Filip1999reg. muži 61-70 NHostování z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
9.Ebach Petr1972reg. muži 121-130 
10.Pleskač Pavel1970reg. muži 161-170 
11.Hovězák Petr1964reg. muži 171-180 N 
12.Pleskač Jan2001reg. muži 191-201 
13.Šubík Jiří2001reg. dci 37 
14.Groh Petr2001reg. dci 46 
15.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 17 
TJ Sokol Lanžhot C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Zdenek1959kraj. muži 161.-170.N 
2.Koníček Marek1978reg. muži 33. 
3.Sláma Miroslav1958reg. muži 44. 
4.Pfeffer Milan1958reg. muži 51.-60. 
5.Tomek Jan1958reg. muži 51.-60. 
6.Uher Petr1990nez.  
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suský Stanislav1967reg. muži 41 
2.Fridrich Bronislav1966reg. muži 47 
3.Berka Petr1970reg. muži 51.-60. 
4.Valoušek František1988reg. muži 71.-80. 
5.Vala Vítězslav1976reg. muži 61.-70. 
6.Vala Jaroslav1947reg. muži 111.-120. 
7.Pluháček Radek1970reg. muži 121.-130. 
Moravan Lednice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pagáč Martin1982reg. muži 42cizinec 
2.Svoboda Michal1985reg. muži 51.-60. 
3.Lunzar Ladislav1967reg. muži 51.-60. 
4.Baťka Stanislav1983reg. muži 71.-80. 
5.Bobrzyk David1975reg. muži 71.-80. 
6.Dostál Ladislav1955reg. muži 101.-110. N 
7.Tarhaj Josef1985reg. muži 111.-120. 
8.Měřínský Jiří1990reg. muži 111.-120. 
9.Juras Oldřich1955reg. muži 121.-130. 
10.Jelínek Jaromír1952nez. muži 121.-130. 
11.Hejmala Karel1952reg. muži 131.-140. 
12.Gregor Miroslav1963reg. muži 141.-150. 
13.Hruška Vlastimil1954reg. muži 151.-160. 
14.Kružík Leoš1966reg. muži 181.-190. 
15.Kružík David1995reg. muži 181.-190. 
16.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 181.-190. 
TJ Sokol Velké Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Daniel1978reg. muži OP 50 
2.Růžička Jaroslav1965reg. muži OP 51-60 
3.Fiala Jiří1967reg. muži OP 61-70 
4.Furch František1958reg. muži OP71-80 
5.Citterbard Oldřich1968reg. muži OP 71-80N 
6.Smetana Jaroslav1959reg. muži OP 101-110 
7.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži O121-130 
8.Frömmel Zdeněk1965reg. muži O151-160 
9.Mrhal Zdeněk1948reg. muži OP151-160 
10.Sedláček Petr1949reg. muži OP151-170 
11.Hlávka Stanislav1962reg. muži N 161 -170 
12.Strouhal Jaroslav1967reg. muži OP181-190N 
13.Lazárik Milan1953reg. muži OP191-201 
TJ Sokol Vranovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Rudolf1977reg. muži 38 
2.Tetur Stanislav1970reg. muži 40 
3.Ponížil David1976reg. muži 50 
4.Mach Radek1977reg. muži N71-80 
5.Hanuš Michal1993reg. muži 81-90 
6.Mrkvica Aleš1993reg. muži 91-100 
7.Goliáš Petr1955reg. muži 111-120 
8.Němeček Miloš1955reg. muži N161-170 
9.Pavelka Daniel1996reg. muži N171-180 
10.Zmrzlík Pavel1996reg. muži N171-180 
11.Pokorný Petr1996reg. dci 36 
TJ Sokol Šakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafařík Roman1980reg. muži 46 
2.Dostoupil Jiří1991reg. muži 61.-70. 
3.Godany Milan1953reg. muži 61.-70. 
4.Bílek Jan1971reg. muži 71.-80. 
5.Jakubčík Roman1991nez. muži 81.-.90.N 
6.Smutek Pavel1986reg. muži 121.-130. 
7.Šmíd Zdeněk1960reg. muži 141.-.150. 
8.Charoušek Richard1973reg. muži 151.-.160 
9.Smutek Květoslav1954reg. muži 181.-190. 
TJ Sokol Lanžhot D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Miroslav1958reg. muži 61.-70. 
2.Polášek Michal1984reg. muži 71.-80. 
3.Polášková Marcela1986reg. muži 71.-80.N 
4.Bartošek František1948reg. muži 81.-90. 
5.Litavský Pavel1955reg. muži 91.-100. 
6.Fojtík Jaroslav1960reg. muži 111.-120 
7.Petrla Jan2001reg. dci 50. 
8.Brada Michal1997reg. dci 51. 
9.Ciprys Jiří2002reg. dci 52. 
10.Král Václav2002nez.  
11.Hošek Stanislav1987nez.  
12.Uher Antonín1957nez.  
13.Janků Svatava1996ČR dky 33.Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
TJ Sokol Troskotovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Oldřich1980reg. muži 45N 
2.Sýkora Marek1973reg. muži 61.-70 
3.Vaculík František1973reg. muži 71.-80 
4.Sirbu Jan1955reg. muži 91.-100. 
5.Lukša Břetislav1973reg. muži 91.-100. 
6.Novosad Jiří1951reg. muži 101.-110 
7.Strouhal Jaroslav1959reg. muži N. 
TJ Sokol Kobylí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Jiří st.1966reg. muži 51-60 
2.Oslzlý Michal1992reg. muži 61-70 
3.Dufek Vladimír1960reg. muži 71-80 
4.Otáhal Jan1991reg. muži 81-90 
5.Studýnka Antonín1959reg. muži 81-90 
6.Novák Jiří st.1973reg. muži 91-100 
7.Poulík Jan1998reg. muži 101-110N 
8.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 111-120 
9.Kubík Josef1999reg. muži 131-140 
10.Novák Jiří ml.2000reg. muži 151-160N 
11.Hoch Vítek2000reg. muži 141-150 
TJ Sokol Křepice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maška Květoslav1981reg. muži 51-60 
2.Sedláček Aleš1981reg. muži 61-70 
3.Papež Radek1980reg. muži 71-80 
4.Marada Tomáš1976reg. muži 71-80N 
5.Kolář Petr1978reg. muži 81-90 
6.Novotný Pavel1994reg. muži 111-120 
7.Strouhal Jiří1954reg. muži 111-120 
8.Knöttig Ondřej1989reg. muži 131-140 
9.Maška Petr1995reg. muži 131-140 
10.Papež Jan1955reg. muži 131-140 
11.Rubeš Jakub1994reg. muži 171-180 
12.Zach Tomáš1986reg. muži 151-160 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy