Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP III. třídy
TJ Sokol Perná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolínek Zdeněk1959reg. muži 101-110 
2.Matula Arnošt1962reg. muži 111-120 
3.Kvěch Jan1971reg. muži 131-140 
4.Smejkal Oldřich1948reg. muži 131-140 
5.Kolínek Tomáš1990reg. muži nez. 
6.Hoffmann Dušan1961reg. muži nez. 
7.Bačovský David1974reg. muži nez. 
TJ Sokol Šakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubčík Roman1991nez. muži 81.-90.N 
2.Smutek Pavel1986reg. muži 121.-130. 
3.Šmíd Zdeněk1960reg. muži 141.-150. 
4.Charoušek Richard1973reg. muži 151.-.160. 
5.Smutek Květoslav1954reg. muži 181.-190. 
6.Jakubčík Jiří1960nez. muži  
7.Novotný Miroslav1987nez. muži  
8.Šafařík Václav ml.1975nez. muži  
9.Šafaříková Jindřiška2002nez. muži  
TJ Sokol Němčičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaško Květoslav1947reg. muži 121.-130. 
2.Sláma Adam1994reg. muži 141.-150. 
3.Stávek Josef1949reg. muži 171.-180. 
4.Suský Josef1955reg. muži 141.-150. 
5.Mezihorák Aleš1995reg. muži 171.-180. 
6.Antoš Petr1975nez. muži  
7.Stávek Filip1978nez. muži  
8.Stávek Pavel1972nez. muži  
9.Suský Jakub1991nez. muži  
TJ Sokol Křepice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Petr1978reg. muži 81-90 
2.Novotný Pavel1994reg. muži 111-120 
3.Strouhal Jiří1954reg. muži 111-120 
4.Knöttig Ondřej1989reg. muži 131-140 
5.Papež Jan1955reg. muži 131-140 
6.Maška Petr1995reg. muži 131-140 
7.Zach Tomáš1986reg. muži 151-160 
8.Rubeš Jakub1994reg. muži 171-180 
9.Gojdič Bronislav1999nez. muži 171-180 
10.Kotačka Michal2000nez. muži 191-201 
11.Lang Jiří2000nez. muži 191-201 
12.Strouhal Václav1998nez. muži 191-201 
TJ Sokol Brumovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubčík František1972reg. muži 141-150 
2.Halm Josef1970reg. muži 141-150 
3.Ševela František1971reg. muži 141-150 
4.Krátký Milan1971reg. muži 151-160 
5.Fidor Marek1973reg. muži 151-160 
6.Lossel Martin1978reg. muži 161-170 
7.Zítka Karel1972reg. muži 191-201N 
8.Polák Milan1945reg. muži 191-201N 
TJ Agrotec Hustopeče D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Jiří1974reg. muži 43 
2.Kuchař Pavel1971reg. muži 45 
3.Ebach Petr1972reg. muži 121-130 
4.Pleskač Pavel1970reg. muži 161-170 
5.Hovězák Petr1964reg. muži 171-180 N 
6.Pleskač Jan2001reg. muži 191-201 
7.Šubík Jiří2001reg. dci 37 
8.Groh Petr2001reg. dci 46 
9.Hovězák Filip2000nez.  
10.Hytych Jakub1999nez.  
11.Matlach Jan1958nez.  
12.Preiss Marian1974nez.  
13.Fíža David2001nez.  
14.Hejlová Jitka1970nez.  
15.Urbánek Michal1976nez.  
TJ Sokol Velké Němčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frömmel Zdeněk1965reg. muži O151-160 
2.Mrhal Zdeněk1948reg. muži OP151-160 
3.Sedláček Petr1949reg. muži OP151-170 
4.Hlávka Stanislav1962reg. muži N 161 -170 
5.Strouhal Jaroslav1967reg. muži OP181-190N 
6.Lazárik Milan1953reg. muži OP191-201 
7.Krišpín Karel1967reg. muži N 
8.Klimusová Simona1983nez.  
9.Šabata Lukáš1999nez.  
MSK Břeclav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíčková Martina2001reg. muži 131.-140N 
2.Bruckner Tomáš2002reg. muži 161.-170. 
3.Fabikovič Daniel2004reg. muži 161.-170. 
4.Kováč Martin1999reg. muži 181.-190.N 
5.Koberová Klára2003reg. muži 191.-201.N 
6.Maněk Marek2003reg. muži 191.-201.N 
7.Čechmánek Matěj2005reg. muži 191.-201.N. 
8.Čechmánková Dominika2003reg. muži 191.-201.N 
9.Janečka Ondřej2004reg. muži 191.-201.N 
10.Jaroš Tomáš2002reg. muži 191.-201.N 
11.Němeček Radek2003reg. muži 191.-201.N 
12.Pokludová Eliška2002reg. muži 191.-201.N 
13.Morc Petr1947reg. muži 191.-201.N 
14.Morc Zbyněk1974reg. muži 191.-201.N 
15.Mysliveček Maximilian2003kraj. sži 83. 
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Aleš1972reg. muži 48 
2.Ryšavý Luděk1965reg. muži 81-90 
3.Matyáš Ivo1976reg. muži 131-140 
4.Hrabec Lukáš1991reg. muži 151-160 N 
5.Blažek Petr1998reg. muži 181-190 
6.Pilát Jaroslav1960reg. muži 171-180N 
7.Blažek David1998reg. muži 191-201 
8.Janoušek Tomáš2000reg. muži 191-201 
9.Svoboda Petr2002reg. muži 191-201 
10.Dohnálek Luděk1999reg. muži 191-201 
11.Kalus Tomáš2001reg. muži 191-201 
12.Vodáková Aneta2000reg. muži 191-201N 
13.Lesovský Tadeáš2003kraj. mži 47 
14.Páleník Jiří1969nez. muži  
Moravan Lednice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Oldřich1955reg. muži 121.-130. 
2.Jelínek Jaromír1952nez. muži 121.-130. 
3.Hejmala Karel1952reg. muži 131.-140. 
4.Gregor Miroslav1963reg. muži 141.-150. 
5.Hruška Vlastimil1954reg. muži 151.-160. 
6.Kružík Leoš1966reg. muži 181.-190. 
7.Kružík David1995reg. muži 181.-190. 
8.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 181.-190. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy