Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP IV. třídy
TJ Sokol Rakvice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluháček Radek1970reg. muži 121.-130. 
2.Průdek Daniel1972reg. muži 141.-150. 
3.Straka Dominik1995reg. muži 151.-160. 
4.Polášek Patrik1994reg. muži 161.-170. 
5.Průdek Filip1999reg. muži N 
6.Suský Patrik1998reg. muži N 
Orel Šitbořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokál Radek1974reg. muži 131-140 
2.Slavík Jakub1997reg. muži 181-190 
3.Slavík Ondřej2001reg. muži 181-190 N 
4.Slavík Jiří1969reg. muži 181-190 N 
5.Hanák František1971reg. muži 191-201 
6.Halasová Anna1994reg. muži 191-201 N 
7.Halasová Ludmila2003reg. dci 47 
8.Vokálová Kateřina2002reg. dci 48 
9.Halasová Marie1996nez.  
10.Halas Pavel ml.1999nez.  
11.Halasová Veronika2001nez.  
TJ Sokol Velké Hostěrádky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slabyhoudek Václav1972reg. muži 151-160 
2.Kolínský Michal1973reg. muži 171-180 
3.Vlach Petr1969reg. muži 171-180 
4.Vlach Radomír1968reg. muži 171-180 
5.Vávra Tomáš1989reg. muži nez. 
6.Presl Michal1971reg. muži nez. 
7.Nováček Jaroslav1956reg. muži nez. 
8.Klaška Jaroslav1979reg. muži nez. 
9.Kovář Radim1971reg. muži nez. 
10.Krýsa Daniel1978reg. muži nez. 
TJ Sokol Pouzdřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajča Miroslav1960reg. muži 121.-130. 
2.Franzberger František1961reg. muži 141.-150. 
3.Svoboda Ondřej1992reg. muži 161.-170. 
4.Halámek Zdeněk1964reg. muži 171.-180. 
5.Halámek Jakub1990reg. muži 191.-201. 
6.Halámek Radek1972reg. muži 191.-201. 
7.Halámek Radek ml.1999nez. muži  
8.Geier Ivo1975nez. muži  
KST Uherčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hančkr Karel1977reg. muži 181-190 
2.Dolíhal Luděk1988reg. muži 181-190 
3.Fojtík Miloš1968reg. muži 181-190 
4.Dostál Martin1965reg. muži 191-201 
5.Fridrich Luděk1969nez. muži  
6.Furch Michal1989nez. muži  
7.Dolíhal Zdeněk1963nez. muži  
8.Stehlík Daniel1976nez. muži  
9.Čejka Tomáš1985nez. muži  
TJ Sokol Klobouky u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilát Jaroslav1960reg. muži 171-180N 
2.Blažek Petr1998reg. muži 181-190 
3.Blažek David1998reg. muži 191-201 
4.Svoboda Petr2002reg. muži 191-201 
5.Janoušek Tomáš2000reg. muži 191-201 
6.Dohnálek Luděk1999reg. muži 191-201 
7.Kalus Tomáš2001reg. muži 191-201 
8.Vodáková Aneta2000reg. muži 191-201N 
9.Lesovský Tadeáš2003kraj. mži 47 
10.Klímek Ondřej2003nez. muži  
11.Špaček Štěpán2002nez. muži  
12.Jakubčík Václav2003nez. muži  
13.Klašková Natálie2002nez. muži  
TJ Jevišovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Himal Tomáš1999reg. muži 171-180 
2.Tomola Jaroslav1962reg. muži 181-190 
3.Smíšek Libor1957reg. muži 181-190N 
4.Mrenica Ondřej1960reg. muži 181-190N 
5.Benešová Zuzana1984reg. muži 191-201N 
6.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 191-201N 
7.Tomolová Anna1963nez. muži  
8.Klimešová Marie1951nez. muži  
TJ Sokol Brumovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fidor Marek1973reg. muži 151-160 
2.Lossel Martin1978reg. muži 161-170 
3.Zítka Karel1972reg. muži 191-201N 
4.Polák Milan1945reg. muži 191-201N 
5.Miklík Pavel1974nez. muži  
6.Šemora Stanislav1966nez. muži  
7.Mydlo Slavomír1973nez. muži  
TJ Sokol Vranovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Pavel1958reg. muži 131-140 
2.Faron Roman1964reg. muži 161-170 
3.Pavelka Daniel1996reg. muži N171-180 
4.Zmrzlík Pavel1996reg. muži N171-180 
5.Pokorný Petr1996reg. dci 36 
6.Dvořáčková Nela1999reg. dky 8 
7.Veselá Pavlína1996reg. dky 9 
8.Pavelka Ondřej1997nez.  
9.Kodýtek Marek1996nez.  
10.Kodýtek Jan2000nez.  
TJ Sokol Rakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vala Vítězslav1976reg. muži 61.-70. 
2.Vala Jaroslav1947reg. muži 111.-120. 
3.Mikulica Miroslav1938reg. muži 151.-160. 
4.Straka Vlastimil1971reg. muži 161.-170. 
5.Darmovzal Jan1995reg. muži 171.-180. 
6.Straka Daniel1998reg. muži N 
7.Zlámal Vojtěch1998reg. muži N 
MSK Břeclav D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechmánek Matěj2005reg. muži 191.-201.N. 
2.Čechmánková Dominika2003reg. muži 191.-201.N 
3.Garčicová Karolína2005reg. muži 191.-201.N 
4.Janečka Ondřej2004reg. muži 191.-201.N 
5.Jaroš Tomáš2002reg. muži 191.-201.N 
6.Koberová Klára2003reg. muži 191.-201.N 
7.Němeček Radek2003reg. muži 191.-201.N 
8.Pokludová Eliška2002reg. muži 191.-201.N 
9.Maněk Marek2003reg. muži 191.-201.N 
10.Mysliveček Maximilian2003kraj. sži 83. 
11.Vintrlíková Nela2004reg. ženy 14N 
12.Poliak Vladimír1951nez.  
13.Ratajský Vít1963nez.  
14.Klenovec Ondřej2005nez.  
15.Cigánková Lenka2003nez.  
16.Gajdůšek Adam2005nez.  
17.Marek Václav2004nez.  
18.Baránek Pavel2005nez.  
19.Bartoš Simon2005nez.  
20.Kolářová Adéla2004nez.  
21.Kováč Tomáš2004nez.  
22.Taláb Samuel2003nez.  
TJ Sokol Křepice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papež Jan1955reg. muži 131-140N 
2.Maška Petr1995reg. muži 131-140N 
3.Zach Tomáš1986reg. muži 151-160 
4.Rubeš Jakub1994reg. muži 171-180 
5.Kotačka Michal2000nez. muži  
6.Lang Jiří2000nez. muži  
7.Dobrovolný Tomáš1966nez. muži  
8.Strouhal Petr1987nez. muži  
9.Linhart Kamil1987nez. muži  
10.Neuberg Tomáš1996nez. muži  
11.Gojdič Bronislav1999nez. muži  
12.Strouhal Václav1998nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy