Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP dorostu
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straka Daniel1998reg. dci 26 
2.Průdek Filip1999reg. dci 27 
3.Zlámal Vojtěch1998reg. dci 34 
4.Suský Patrik1998reg. dci 42 
5.Puklická Natálie1998reg. dky N 
TJ Sokol Rakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Filip2000reg. dci N 
2.Krásný Matěj2001reg. dci N 
3.Pohanka Vojtěch2001reg. dci N 
4.Vašek Václav2002reg. dci N 
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Jiří ml.1996reg. dci 8 
2.Kubík Josef1999reg. dci 11 
3.Hoch Vítek2000reg. dci 13 
4.Poulík Jan1998reg. dci 16 
5.Šíblová Sára1999reg. dci 31 
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Jiří ml.2000reg. dci 23 
2.Matějovič David2002reg. dci 44 
3.Křivka Štěpán2000nez.  
4.Nevřivý Rudolf1999nez.  
5.Novák Jakub2000nez.  
6.Studýnka Jakub2004nez.  
TJ Sokol Lanžhot A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrla Jan2001reg. dci 50. 
2.Brada Michal1997reg. dci 51. 
3.Ciprys Jiří2002reg. dci 52. 
4.Král Václav2002nez.  
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Jan1999reg. dci 1. 
2.Vališ Dominik1998reg. dci 5. 
3.Tomek Kryštof1999reg. dci 6. 
4.Vacek Jan2000reg. dci 7. 
5.Cerovská Nikol1998reg. dci 10. 
6.Morc Dominik1998reg. dci 12. 
7.Krejčiřík Stanislav2001reg. dci 15. 
8.Šubíková Magdalena1997nez.  
9.Janků Svatava1996nez.  
10.Baránek Pavel2005nez.  
11.Maněk Marek2003nez.  
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžičková Natálie2002reg. dci 17. 
2.Bruckner Tomáš2002reg. dci 18. 
3.Fabikovič Daniel2004reg. dci 22. 
4.Vašíčková Martina2001reg. dci 39. 
5.Mysliveček Maximilian2003nez.  
6.Babič Jakub2004nez.  
7.Babič Petr2002nez.  
8.Čechmánek Matěj2005nez.  
9.Čechmánková Dominika2003nez.  
10.Garčicová Karolína2005nez.  
11.Hlavenka Dominik2001nez.  
12.Klenovec Ondřej2005nez.  
13.Kolářová Adéla2004nez.  
14.Kováč Martin1999nez.  
15.Marek Václav2004nez.  
16.Pokludová Eliška2002nez.  
17.Starnovský Martin1998nez.  
18.Tomšej Jakub2001nez.  
19.Vintrlíková Nela2004nez.  
20.Cigánková Lenka2003nez.  
21.Gajdůšek Adam2005nez.  
22.Janečka Ondřej2004nez.  
23.Jaroš Tomáš2002nez.  
24.Koberová Klára2003nez.  
25.Němeček Radek2003nez.  
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zmrzlík Pavel1996reg. dci 24 
2.Pavelka Daniel1996reg. dci 29 
3.Pokorný Petr1996reg. dci 36 
4.Dvořáčková Nela1999reg. dky 8 
5.Veselá Pavlína1996reg. dky 9 
6.Pavelka Ondřej1997nez.  
7.Kodýtek Marek1996nez.  
8.Kodýtek Jan2000nez.  
Orel Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jakub1997reg. dci 30 
2.Slavík Ondřej2001reg. dci 35 
3.Halasová Ludmila2003reg. dci 47 
4.Vokálová Kateřina2002reg. dci 48 
5.Halasová Marie1996nez.  
6.Halas Pavel ml.1999nez.  
7.Halasová Veronika2001nez.  
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Petr2002reg. dci 28 
2.Janoušek Tomáš2000reg. dci 38 
3.Dohnálek Luděk1999reg. dci 41 
4.Kalus Tomáš2001reg. dci 45 
5.Klímek Ondřej2003nez. dci  
TJ Sokol Klobouky u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Petr1998reg. dci 32 
2.Blažek David1998reg. dci 40 
3.Vodáková Aneta2000reg. dci 43 
4.Lesovský Tadeáš2003nez. dci  
5.Špaček Štěpán2002nez. dci  
6.Jakubčík Václav2003nez. dci  
7.Klašková Natálie2002nez. dci  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy