Soupisky
Divize ženy
TJ Slovan Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975kraj. ženy 21 
2.Veletová Ilona1973kraj. ženy 21 
3.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21 
4.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 41 
5.Chýleová Eva1979kraj. ženy 41 
6.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 61 
7.Jarošová Sylva1976kraj. ženy N81 
8.Koubová Renata1969kraj. ženy 101 
9.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 121 
10.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 121 
11.Maršíková Jana1999kraj. ženy 121 
12.Mrázková Lia2002kraj. ženy 121 
13.Slezáková Hana2000kraj. ženy 121 
14.Procházková Lucie1999kraj. ženy 141 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41-60 
2.Motlová Michaela1986kraj. ženy 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Dynamo Nelahozeves, z.s.
3.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 41-60 
4.Kotlanová Martina1973kraj. ženy 61-80 
5.Vránová Helena1976kraj. ženy 101 
6.Stejskalová Šárka1978nez. ženy  
7.Sázelová Lenka1959nez. ženy  
8.Dědková Lenka1955nez. ženy  
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21 
2.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41 
3.Jankovská Iveta1984kraj. ženy 41N 
4.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101 
5.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy 81 
6.Balková Růžena1945kraj. ženy 101 
7.Vysušilová Stanislava1943kraj. ženy 101 
SF SKK EL Nino Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shim Mi Youngi1970kraj. ženy 21.-40.cizinec 
2.Chloupková Pavlína1991kraj. ženy 41.-60. 
3.Strmisková Hana1975kraj. ženy N41. 
4.Pokorná Helena1961kraj. ženy 41 
5.Kaucká Hana1949kraj. ženy 81.-100. 
6.Michlová Hana1986kraj. ženy 141. 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Milena1968kraj. ženy 41 
2.Kačírková Martina1970kraj. ženy 41 
3.Špačková Zdeňka1952kraj. ženy 41 
4.Krylová Kateřina1971kraj. ženy 81 
5.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81 
6.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 121 
TJ Přední Kopanina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzalová Jitka1956kraj. ženy 21 
2.Hodková Jana1952kraj. ženy 41 
3.Malá Jitka1977kraj. ženy 81Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Středokluky
4.Šimůnková Stanislava1948kraj. ženy 101 
5.Kozáková Květoslava1952kraj. ženy 121 
6.Částková Stanislava1955kraj. ženy 121 
7.Kyselá Zdeňka1958kraj. ženy 101 
8.Portešová Hana1971kraj. ženy 121 
9.Šulcová Jana1964kraj. ženy 147 
TJ ABC Branik D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21 
2.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 41 
3.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 81 
4.Stupková Alena1990kraj. ženy 121 
5.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy 121 
Avia Čakovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 41 
2.Petříková Michaela1991kraj. ženy 41 
3.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 61 
4.Havlíková Jana1976nez. ženy 61 
5.Svobodová Šárka1992kraj. ženy 81 
6.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 101 
7.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 121 
8.Vojáčková Aneta1997kraj. ženy 141 
SF SKK EL Nino Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhá Marie1953kraj. ženy 41Hostování z SK Mrač
2.Zelenková Anna1991kraj. ženy N51Hostování z Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
3.Wurmová Eva1988kraj. ženy 61 
4.Loukotová Regina1971kraj. ženy 61 
5.Součková Marcela1970kraj. ženy 61 
6.Ratajová Jana1953kraj. ženy 81. 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamová Božena1947kraj. ženy 61 
2.Závodská Katarína1964kraj. ženy 61 
3.Zýková Renata1961kraj. ženy 61 
4.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 81 
5.Filová Simona1998kraj. ženy 101 
6.Blažková Anežka2002kraj. ženy N121 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polednová Petra1994kraj. ženy 41 
2.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 61 
3.Medalová Anna1998kraj. ženy 61Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Melicharová Iveta1999kraj. ženy 81Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
5.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 81 
6.Marková Lucie1998kraj. ženy 81Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Burgr Mužíková Zdeňka1980kraj. ženy N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS