Soupisky
1. třída A muži
TTC Elizza Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledne Jan1985kraj. muži 101 
2.Průša David2000kraj. muži 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
3.Slobodzian Adam1997kraj. muži 101Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Janíček Petr1962kraj. muži 151 
5.Průša Martin1967kraj. muži 151 
6.Juhasz Martin1981kraj. muži 201 
7.Šimůnek Daniel1997kraj. muži 201Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Hampl Pavel1982kraj. muži 301 
9.Polák Aleš1977kraj. muži 301 
10.Slobodzian Vladimír1954kraj. muži 301 
11.Vítková Hana1984kraj. muži 201 
12.Polednová Petra1994kraj. muži N 
13.Luňová Veronika1997kraj. muži NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martiška Jan1986kraj. muži 81-100 
2.Abdullin Denis1989kraj. muži 81-100 
3.Bozděch Jan1983kraj. muži 151-200 
4.Schmidtmayer František1964kraj. muži 201-250 
5.Červenka Jan1983kraj. muži 201-250 
6.Kočí Štěpán1988kraj. muži 251-300 
7.Vodal Petr1990kraj. muži 301-400 
8.Látal Jan1983kraj. muži 401-500 
9.Mikšátko Martin1983kraj. muži 401-500 
10.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
11.Boicherot Rémy1988kraj. muži 501-600cizinec 
Avia Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101 
2.Rousek Tomáš1967kraj. muži 101N 
3.Melíšek Martin1973kraj. muži 101N 
4.Toula Vladimír1956kraj. muži 151 
5.Vojáček Miloš1969kraj. muži 151 
6.Dvořák Jakub1994kraj. muži 151 
7.Petřík Filip1993kraj. muži 151 
8.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201 
9.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 251 
10.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 251 
11.Lomský Gustav1956kraj. muži 251 
12.Rucký Přemysl1979kraj. muži 251 
13.Havelka Daniel1982kraj. muži 301 
14.Mach Jakub1985kraj. muži 301 
15.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 301 
16.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 301cizinec 
17.Žydel Jan1989kraj. muži 301 
SF SKK EL Nino Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Daniel1993kraj. muži 61 
2.Vyvadilová Jitka1992kraj. muži 151 
3.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 151 
4.Navrátil Jiří1992kraj. muži 151 
5.Rejent Štěpán1997kraj. muži 151Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Drešer Jan1978kraj. muži 201 
7.Neřold Kryštof1995kraj. muži 201 
8.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 401 
9.Macháček Oldřich1998kraj. muži 401Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Buchar Michael1999kraj. muži 501Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kremla Tomáš1972kraj. muži 101 
2.Machala Ladislav1969kraj. muži 101 
3.Chadt Jiří1978kraj. muži 101 
4.Vidlák Miloš1983kraj. muži 151 
5.Kohout Radek1969kraj. muži 201 
6.Čihák Josef st.1969kraj. muži 201 
7.Skoumal Adam1969kraj. muži 201 
8.Krenk Tomáš1969kraj. muži 251 
9.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 301 
10.Táborský Roman1985kraj. muži 301 
11.Markes Zbyněk1966kraj. muži 401 
12.Petira Martin1981kraj. muži 401 
TJ Slovan Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršík Richard1970kraj. muži 101 
2.Radouš Jaromír1958kraj. muži 101 
3.Peršl Martin1966kraj. muži 151 
4.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201 
5.Bláha Milan1949kraj. muži 151 
6.Klouček Ondřej1979kraj. muži 201 
7.Žiačik Jan ml.1998kraj. muži 201 
8.Filip Michal1971kraj. muži 251 
9.Slavata Josef1952kraj. muži 301 
10.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 301 
TJ Sokol Michle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votípka Emanuel1943kraj. muži 101 
2.Haralík Stanislav1948kraj. muži 151 
3.Pištora Josef1951kraj. muži 151 
4.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 151 
5.Švec Radek1986kraj. muži 201 
6.Seidl Josef1936kraj. muži 251 
7.Závora Jiří1942kraj. muži 401 
8.Veselý Milan1954kraj. muži 501 
TJ Sokol Michle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinec Tomáš1991kraj. muži 61 
2.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 101 
3.Ambrož Jiří1947kraj. muži 151 
4.Černoch Jan1956kraj. muži 151 
5.Radil Milan1951kraj. muži 151 
6.Kudrna Jiří1959kraj. muži 251N 
7.Kudrna Petr1963kraj. muži 301 
8.Čeřovský Petr1959kraj. muži 401N 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Jan1969kraj. muži 101 
2.Schmelz Richard1985kraj. muži 151 
3.Kára Petr1966kraj. muži 201 
4.Pokorná Tereza1983kraj. muži 251 
5.Gregor Martin1990kraj. muži 251 
6.Píšan Ondřej1984kraj. muži 251 
7.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 301 
8.Pluska Oleh1970kraj. muži 301cizinec 
9.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 501 
10.Svoboda Igor1969kraj. muži 501N 
11.Ježková Kateřina1981kraj. muži N 
TJ Střížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroněk Aleš1947kraj. muži 101 
2.Provazník Petr1971kraj. muži 151 
3.Poncar Patrik1991kraj. muži 151 
4.Šichan Martin1991kraj. muži 151 
5.Obraz Martin1966kraj. muži 201 
6.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 201 
7.Lüder Jan1969kraj. muži 201 
8.Myslivec Jiří1975kraj. muži 251 
9.Stehlík Martin1977kraj. muži 301 
10.Kolda Petr1972kraj. muži 301 
11.Blažek Pavel1968kraj. muži 501 
TTC Alimpex Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Martin1972kraj. muži 81 
2.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 81 
3.Balák Pavel1956kraj. muži 101 
4.Prokš Vladimír1961kraj. muži 151 
5.Svoboda Robert1972kraj. muži 251 
6.Kincl Milan1966kraj. muži nezařazen 
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvojka Jaroslav1975kraj. muži 101 
2.Kuba Miloslav1973kraj. muži 101 
3.Hudek Tomáš1968kraj. muži 101 
4.Kárník Tomáš1989kraj. muži 101 
5.Hanzal Petr1979kraj. muži 151 
6.Raiser Dan1990kraj. muži 251 
7.Michálek David1988kraj. muži 401 
8.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS