Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní soutěž III
Sokol Brodek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Josef1948reg. muži 71-100 
2.Mazal Petr1973reg. muži 101-150 
3.Navrátil Ladislav1961reg. muži 151-200 
4.Zelenka Václav1957reg. muži 151-200 
5.Hradilík Antonín1951reg. muži 201-250 
6.Vaculka Vratislav1963reg. muži 201-250 
7.Přivřel Zdeněk1957reg. muži 201-250 
8.Vyroubal Marek1979reg. muži 201-250 
Sokol Dolní Újezd E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bouchal Petr1971reg. muži 201-250 
2.Štěpán Filip1992reg. mži 201-250 
3.Zábranský Marek1981reg. muži 201-250 
4.Ház Stanislav1972reg. muži 201-250 
5.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-289 
6.Derych Michal1979reg. muži 251-289 
7.Hostášek Jakub1977nez.  
8.Pecha Radek1977nez.  
9.Skopal Jaromír1972nez.  
Spartak Milotice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andrš Jakub1978reg. muži 101-150 
2.Frydrych Václav1956reg. muži 151-200 
3.Janovský Patrik1994reg. muži 151-200 
4.Voldán Josef1957reg. muži 151-200 
5.Bezděk David1994reg. muži 201-250 
6.Bezděk Martin1992nez. muži  
7.Kuchař Michal1995nez. muži  
8.Matyásek Zdeněk1987nez. muži  
9.Boháč Petr1986nez. muži  
Sokol Čekyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Vlastimil1973reg. muži 101-150 
2.Kosík Jan ml.1993reg. muži 151-200N 
3.Špaček Josef1949reg. muži 201-250 
4.Mráček Jaromír1958nez. muži  
5.Spáčil Martin1974reg. muži 250-310 
6.Oujezdský Jiří1947reg. muži 250-310 
7.Kosík Jan1971reg. muži 250-310 
8.Černošek Antonín1961nez. muži  
Sokol Černotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nehyba Petr1971reg. muži 135 
2.Hynčica Petr1970reg. muži 179 
3.Svák Vladimír1989reg. muži 144 
4.Nehyba Jan1996reg. muži 235 
5.Oblouk Josef1955reg. muži 255 
6.Pernický Marek1973reg. muži 251 
7.Mynařík Antonín1957reg. muži 268 
8.Hon Jiří1965reg. muži 287 
9.Vacek Michal1976reg. muži 284 
10.Svák Lukáš1989reg. muži 300 
11.Segar Vít1998reg. muži 289 
12.Jiříček Antonín2000reg. muži 285 
Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurák Zdeněk1960reg. muži 151-200 
2.Těšický Petr st.1968reg. muži 201-250 
3.Dorazil Jiří1965reg. muži 201-250 
4.Dorazil Stanislav1965reg. muži 201-250 
5.Dorazilová Jana1968reg. ženy 251-289 
6.Pavlištík Jaroslav1994nez. muži  
7.Kozák Ivan1969nez. muži  
8.Šidlík Karel st.1975nez. muži  
9.Kocián Tomáš ml.1998nez. muži  
10.Josef Staněk1972nez. muži  
11.Garec Pavel1979nez. muži  
12.Vrubel Libor1976nez. muži  
13.Zrůcká Iveta1968nez. ženy  
14.Těšický Petr ml.1998nez. sžy  
15.Dorazilová Hana1988nez. ženy  
Chropyně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zawadski Michael1991reg. muži 201.-250. 
2.Brandejs Lukáš1990reg. muži 201.-250. 
3.Zlámalová Petra1992reg. muži 201.-250. 
4.Caletka Petr1991reg. muži 251.-289. 
5.Sigmundová Julie1998reg. muži 289. 
6.Zapletalová Jana1998reg. muži nezařazena 
7.Ištvánek Dalibor1947reg. muži nezařazen 
Chropyně D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 151.-200. 
2.Konečný Radim2002reg. muži 151.-200. 
3.Konečný Roman1973reg. muži 201.-250. 
4.Baďura Jiří1998reg. muži 201.-250. 
5.Křižan Jakub2001reg. muži 251.-289. 
6.Krejčíř Jiří1960reg. muži 201.-250.N 
7.Chrastina Jiří1972reg. muži nezařazen 
8.Hanák Jaromír1936reg. muži nezařazen 
SK Rakov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dornica Miroslav1957reg. muži 101.-150. 
2.Zamazal Lubomír1955reg. muži 101-150 
3.Hradil Antonín1949reg. muži 151.-200. 
4.Pikna Ondřej1994reg. muži 251.-289. 
5.Řehák Jiří1976reg. muži 251.-289. 
6.Zlámal Radim1973reg. muži 251.-289. 
7.Kulička Radek1992reg. muži 251N 
8.Horáček Miroslav1974nez. muži  
SK Přerov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101-150 
2.Hrabica Zdeněk1973reg. muži 151-200 
3.Kyselák Jan1989reg. muži 151-200 
4.Starostík Petr2000reg. muži 151-200 
5.Kyselák Tomáš1994reg. muži 151-200N 
6.Kovář Karel1937reg. muži 201-250 
7.Zákostelský Jakub2000reg. muži 251-289 
8.Kyrych Pavel1977reg. muži 201-250N 
9.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 5 
10.Véghová Viola2000kraj. ženy 16-22 
11.Komárková Kateřina2000kraj. ženy 16-22 
12.Gerhátová Eliška2003kraj. ženy 16-22 
13.Dluhoš Matěj1999nez. sži  
14.Haužvic Filip2002nez. mži  
15.Lenguyen Dušan2002nez. mži  
SDH Hlinsko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dorňák Antonín1965reg. muži 151-200 
2.Machač Radek1967reg. muži 151-200 
3.Šromota Josef1971reg. muži 151-200 
4.Přikryl Jaromír1949reg. muži 201-250 
5.Polakovič Mario1986reg. muži nez. 
6.Matýs Tomáš1978reg. muži nez. 
Sokol Opatovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gryc Miroslav1943reg. muži 101-150 
2.Hostaša Jaroslav1963reg. muži 151-200 
3.Slezák Radek1973reg. muži 201-250 
4.Koubek Miroslav1994nez. muži N 
5.Káďe Ladislav1946nez. muži N 
6.Skříček Pavel1951nez. muži N 
7.Unar Martin1963nez. muži N 
Sokol Lipník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Václav1976reg. muži 71-100 
2.Koval Michal1968reg. muži 151-200 
3.Hlobil Oldřich1956reg. muži 151-200 
4.Mainuš Michal1970reg. muži 151-200 
5.Hubáček Vladimír1973reg. muži 151-200 
6.Grygar Lukáš1991nez. muži  
Sokol Dolní Újezd D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ház Martin1973reg. muži 151-200 
2.Házová Katarína1974reg. muži 151-200 
3.Procházka Michal1991reg. muži 151-200 
4.Rýček Eduard1964reg. muži 201-250 
5.Anděl Pavel1966reg. muži N201-250 
6.Ház Jaroslav2000nez.  
7.Pacáček Dominik1999nez.  
8.Kubásek Jan1997nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS