Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská divize muži
TJ Jiskra Raspenava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Čeněk1965kraj. muži 21. - 30. 
2.Zahradník Tomáš1968reg. muži 31. - 40. 
3.Horák Leoš1967kraj. muži 31. - 40. 
4.Suchánek Martin1987kraj. muži 41. - 60 
5.Drechsler Jan1985kraj. muži 101. - 130. 
6.Boháč Vladimír1951kraj. muži 130. N 
7.Blažek Petr1958reg. muži 41. - 60. 
8.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 80. 
9.Suchánková Sylvie1986reg. muži 121. - 180. 
10.Bursa Luděk ml.1971reg. muži 121. - 180. 
11.Žambera Jan1988reg. muži 121. - 180. 
12.Trpák Jiří1989reg. muži 121. - 180. 
13.Jirounek Jiří1989reg. muži 121. - 180. 
14.Hovorková Iva1987reg. muži 121. - 180. 
15.Bursa Luděk st.1947nez.  
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Michal1993kraj. muži 31.-40. 
2.Řípa David1991kraj. muži 31.-40. 
3.Salomon Daniel1996kraj. muži 31.-40. 
4.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41.-60. 
5.Dominh Martin1996kraj. muži 41.-60. 
6.Mikula Oldřich1935kraj. muži 101.-130. 
7.Novák Kamil1967reg. muži 41.-60. 
8.Lieskovský Daniel1997reg. muži 61.-80. 
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šír Milan1989kraj. muži 21-30 
2.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 41-60 
3.Naděje Lukáš1985kraj. muži 41-60 
4.Popek Ivo1984kraj. muži 81-100 
5.Exner Petr1977nez. muži  
6.Hrubý Tomáš1985nez. muži  
TJ Jiskra Nový Bor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtík Jan1980kraj. muži 15 
2.Ivan Radek1969kraj. muži 41-60 
3.Vojtěch Petr1960kraj. muži 41-60 
4.Studecký Lubor1956kraj. muži 41-60 
5.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 61-80 
6.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
7.Rudinský David1972kraj. muži 81-100 
8.Horník Stanislav1957kraj. muži 101-130 
9.Nešvera Miroslav1964kraj. muži 101-130 
10.Šákr Josef1956reg. muži 31-40 
11.Pěnkava Pavel1950reg. muži 31-40 
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flanderka Miloš1957kraj. muži 31 - 40 
2.Špaček Ondřej1994kraj. muži 41 - 60 
3.Just František1950kraj. muži 41 - 60 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61 - 80 
5.Bříza František1950kraj. muži 81 - 100 
6.Reichl Jiří1943kraj. muži 81 - 100 
7.Gabriel Václav ml.2000kraj. muži 101 - 130 
8.Jaderný Petr1958kraj. muži 101 - 130 
9.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
10.Jablonovský Jan1958reg. muži 31 - 40 
11.Reichl Radomír1951nez. muži  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bittner Martin1967kraj. muži 21-30 
2.Koťátko Luboš1971kraj. muži 31-40 
3.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
4.Urban Milan1960kraj. muži 61-80 
5.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
6.Vrabec Jan1985kraj. muži 81-100 
7.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
8.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
9.Daníček Radek1983reg. muži 24 
10.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
11.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabíni Marek1995kraj. muži 7. 
2.Kaněra Jan1989kraj. muži 21.-30. 
3.Zikmund Adam1995kraj. muži 31.-40. 
4.Žid Čeněk1997kraj. muži 61.-80. 
5.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 61.-80. 
6.Blinka Michal2001kraj. muži 101.-130. 
7.Pařízek Martin2000kraj. muži 101.-130. 
8.Klimenta Matouš1991kraj. muži 101.-130. 
9.Klement Milan1982reg. muži 61.-80. 
10.Košek Martin1999reg. muži 61.-80. 
11.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži 61.-80. 
TJ Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martenek Tomáš1970kraj. muži 31.-40. 
2.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 41-.60. 
3.Žemlička Karel1962kraj. muži 81.-100. 
4.Zahradník Petr1962kraj. muži 101.-130. 
5.Průša Pavel1956reg. muži 61.-80. 
6.Charvát Luboš1967reg. muži 61.-80. 
7.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61.-80. 
8.Šimon Miroslav1967reg. muži 61.-80. 
9.Lipenský Robert1972reg. muži 81.-100. 
10.Martiny Daniel1939reg. muži 121.-180. 
TJ Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělovský Josef1957kraj. muži 61 - 80 
2.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 61 - 80 
3.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 61 - 80 
4.Hudský Jiří1963kraj. muži 81 - 100 
5.Baudys Václav1964reg. muži 61 - 100 
6.Krejsa Karel1952reg. muži 101 - 130 
7.Král Libor1971reg. muži 101 - 130 
8.David Jaroslav1998reg. muži 101 - 130 
9.Jína Vladimír1967nez. muži  
10.Kos Martin1991nez. muži  
11.David Lukáš2003reg. mži 1 
12.Mejsnar František st.1930nez. muži  
Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korp Petr st.1972kraj. muži 81-100 
2.Piszcor Stanislav1979kraj. muži 81-100 
3.Fírer Jiří1966reg. muži 41-60 
4.Zita Petr1966reg. muži 41-60 
5.Pácal Karel1935reg. muži 41-60 
6.Kadlec Ladislav1957reg. muži 61-100 
7.Fišer Jiří1985reg. muži 61-100 
8.Slanina Jaroslav1951reg. muži 61-100 
9.Korp Oliver Petr2003reg. muži 61-100 
10.Hanus Antonín st.1977nez. muži  
11.Cháb Ladislav1952nez. muži  
12.Fišer Josef1983nez. muži  
13.Klofec Josef1946nez. muži  
14.Korp Julius ml.1997nez. muži  
15.Korpová Romana st.1984nez. ženy  
16.Jindrák Lukáš2003nez. muži  
17.Král Martin st.1979nez. muži  
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 41-60 
2.Paldus Tomáš1975kraj. muži 101-130 
3.Kolesa Ladislav1960kraj. muži 101-130 
4.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 21 
5.Doležal Václav1966reg. muži 20 
6.Mastník Radek1971reg. muži 31-60 
7.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
8.Štěpánek František1951reg. muži 31-60 
9.Paldus Martin1970reg. muži 61-90 
10.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
11.Duštíra Miloš1955reg. muži 61-90 
12.Hujer Tomáš1964reg. muži 61-90 
13.Jareis Otakar st.1955reg. muži 91-120 
14.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
15.Sunek Dominik1996reg. muži 91-120 
16.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
17.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
18.Kotyza Rostislav1956reg. muži 91-120 
19.Kožíšek Jakub1998reg. muži nezař 
20.Kotyza Josef1961reg. muži nezař 
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
2.Svědík Miroslav1951kraj. muži 41.-60. 
3.Janků Ondřej1997kraj. muži 61.-80. 
4.Novota Štefan1960kraj. muži 81.-100. 
5.Smetana Josef1983kraj. muži 81.-100. 
6.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 101.-130. 
7.Mečl Jan st.1964kraj. muži 101.-130. 
8.Vaníček Jiří1974reg. muži 61.-80. 
9.Mečl Jan ml.2000reg. muži 61.-80. 
10.Huk Martin2000reg. muži 81.-100. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS