Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 1. třídy
TJ Sokol Týnec n. L. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cincibus Milan1967reg. muži 51.-100. 
2.Chval Jan1990reg. muži 101.-150. 
3.Chobotová Věra1977reg. muži 101.-150. 
4.Novotný Radek1965reg. muži 101.-150. 
5.Buriánek Vladislav1967reg. muži 101.-150. 
6.Kubelka Lukáš1979reg. muži 151.-183. 
7.Jehlička Jan1957reg. muži 151.-183. 
8.Fousek Jiří1967reg. muži 151.-183. 
9.Buriánek Daniel2000reg. muži 151.-183. 
10.Buriánek Michal1998reg. muži 151.-183. 
Viktoria Radim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašín Miloslav1948reg. muži 51-100 
2.Lágner Václav1952reg. muži 51-100 
3.Thiel Pavel1950reg. muži 101-150 
4.Klimák Josef1945reg. muži 101-150 
5.Prorok Jaroslav1965reg. muži 51-100 
6.Novák Václav1962reg. muži 101-150 
7.Proroková Eliška1998reg. muži 151-183 
8.Verfl Milan1975reg. muži 151-183 
9.Doskočil Václav1960nez. muži  
10.Hovorka Tomáš1973nez. muži  
11.Meserod Václav1958nez. muži  
SK Křečhoř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kainar Václav1976reg. muži 51-100 
2.Smrkovský Jindřich1971reg. muži 51/100 
3.Levčík Jan1967reg. muži 101-150 
4.Valtr Petr1961reg. muži 101-150 
5.Moravec Petr1973reg. muži 101-150 
6.Dobiáš Robert1971reg. muži 151-183 
7.Sýkora Jaromír1971reg. muži 999 
Stolní tenis Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Waters Jiří ml.1994reg. muži 75,5 
2.Holler Jan1974reg. muži 125,5 
3.Musil Jan1966reg. muži 125,5 
4.Malenovský Aleš1958reg. muži 125,5 
5.Zápotocký Milan1959reg. muži 125,5 
6.Tesař Martin1980reg. muži 167 
7.Dzurko Josef2000reg. muži 999 
8.Lain Lukáš1984reg. muži 999 
Sokol Zásmuky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krombholz Josef1995reg. muži 31-50 
2.Krejčí František1951reg. muži 51-100 
3.Neštuk Jaroslav1970reg. muži 51-100 
4.Suchý Ladislav1963reg. muži 101-150 
5.Kašpar Milan1957reg. muži 101-150 
6.Cikán Miloslav1965reg. muži 101-150 
7.Skývová Lenka1977reg. muži 101-150 
8.Kormaňák Pavel1958reg. muži 101-150 
9.Švec Josef1968reg. muži 999 
TJ Sokol Velký Osek "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čebiš Luboš1973kraj. muži reg.51-100 
2.Konrád Martin1987kraj. muži reg.51-100 
3.Mokříž Bohuslav1964reg. muži reg.101-150 
4.Novotný Karel1956reg. muži reg.101-150 
5.Hanušová Blanka1951reg. muži reg.101-150 
6.Houdek František1954reg. muži reg.101-150 
7.Kukal Antonín1949reg. muži reg-151-183 
8.Kohoutek Karel1944reg. muži N 
9.Otta Jiří1962reg. muži reg.101-150 
10.Žižka Ladislav1947reg. muži reg.151-183 
11.Psota Karel1958reg. muži reg.151-183 
12.Zach Daniel1977reg. muži N 
13.Kurka Jiří1963reg. muži reg. N 
SK Nová Ves "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bodlák Karel1963reg. muži 51-100 
2.Kačírek David1977reg. muži 51-100 
3.Šíma Roman1966reg. muži 51-100 
4.Zeman Oldřich1964reg. muži 51-100 
5.Tvrdík Leoš1964reg. muži 101-150 
6.Vrkota Jiří1973reg. muži 101-150 
7.Pych Daniel1999reg. muži 101-150 
8.Vokřál Lukáš1991reg. muži 151-183 
SK Nová Ves "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Daniel1967reg. muži 51-100 
2.Holeček Martin1989reg. muži 51-100 
3.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 101-150 
4.Řehák Josef ml.1987reg. muži 101-150 
5.Voslař Jiří1949reg. muži 101-150 
6.Bodláková Tereza1988reg. muži 101-150 
7.Keltner Josef1949reg. muži N 
TJ Klučov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spáčil Ladislav1954reg. muži 51.-100. 
2.Dvořák Vladimír1946reg. muži 51.-100. 
3.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 51.-100. 
4.Pitro Miroslav1956reg. muži 101.-150. 
5.Kaše Jakub2001reg. sži N 
6.Ševčík Josef1956reg. muži N 
TJ Klučov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlégr Václav1947reg. muži 51.-100. 
2.Budský Radek1970reg. muži 101.-150. 
3.Novák Robert1973reg. muži 101.-150. 
4.Bossanyi Michal1962reg. muži 101.-150. 
5.Kaše Radek1974reg. muži N 
6.Nekolný Josef1970reg. muži N 
TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Jaroslav1952reg. muži 51 - 100 
2.Chvojka Antonín1947reg. muži 51 - 100 
3.Rob Karel1967reg. muži 101 - 150 
4.Pak Viktor1953reg. muži 101 - 150 
5.Novák Petr1973reg. muži 101 - 150 
6.Pačes Ladislav1970reg. muži 101 - 150 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS