Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 2. třídy
TJ Sokol Týnec n. L. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Vladislav1967reg. muži 101.-150. 
2.Kubelka Lukáš1979reg. muži 151.-183. 
3.Jehlička Jan1957reg. muži 151.-183. 
4.Fousek Jiří1967reg. muži 151.-183. 
5.Buriánek Daniel2000reg. muži 151.-183. 
6.Buriánek Michal1998reg. muži 151.-183. 
7.Cincibus Milan ml.2003nez. muži  
Viktoria Radim "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prorok Jaroslav1965reg. muži 51-100 
2.Novák Václav1962reg. muži 101-150 
3.Proroková Eliška1998reg. muži 151-183 
4.Verfl Milan1975reg. muži 151-183 
5.Doskočil Václav1960nez. muži  
6.Hovorka Tomáš1973nez. muži  
7.Meserod Václav1958nez. muži  
TJ Sokol Starý Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havránek Stanislav1948reg. muži 52 
2.Melichar Lukáš1977reg. muži 140 
3.Vyšata Pavel1971reg. muži 141 
4.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 156 
5.Pánek Vítězslav1980nez. muži  
6.Pánek Daniel1976nez. muži  
Stolní tenis Kolín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuta David1999reg. muži 167 
2.Kuch Tomáš1999reg. muži 167 
3.Tesař Martin1980reg. muži 167 
4.Dzurko Josef2000reg. muži 999 
5.Neprášek Jakub2002reg. muži 999 
6.Kout Miroslav2000reg. muži 999 
7.Punar Kamil2000reg. muži 999 
8.Musil Tomáš1999reg. muži 999 
9.Lain Lukáš1984reg. muži 999 
TJ Sokol Velký Osek "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanušová Blanka1951reg. muži reg.101-150 
2.Otta Jiří1962reg. muži reg.101-150 
3.Houdek František1954reg. muži reg.101-150 
4.Žižka Ladislav1947reg. muži reg.151-183 
5.Psota Karel1958reg. muži reg.151-183 
6.Otta Martin2001reg. muži reg.151-183 
7.Lejnar Petr1991reg. muži reg.151-183 
8.Kukal Antonín1949reg. muži reg-151-183 
9.Zach Daniel1977reg. muži N 
TJ Sokol Velký Osek "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurka Jiří1963reg. muži reg. N 
2.Chodová Tereza1998reg. muži N 
3.Průcha Martin2003reg. muži N 
4.Váňa Dominik2002reg. muži N 
5.Ziegelbauer Adam2002reg. muži N 
6.Žilka Jan2003reg. muži N 
7.Kohoutek Karel1944reg. muži N 
8.Mašek Dominik1999reg. muži N 
9.Kulíček Jan1999reg. muži N 
FK Kolín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heincl Jiří1952reg. muži 51.-100. 
2.Kopiště Milan1965reg. muži 51.-100. 
3.Novák Ladislav1946reg. muži 101.-150. 
4.Pilnerová Valentýna2005nez.  
5.Bártová Kateřina2006nez.  
6.Bártová Věra1975nez.  
7.Hušek Adam2004nez.  
8.Hynčica Jakub1998nez.  
9.Hyšpler Jan2001nez.  
10.Kalva Tomáš2001nez.  
11.Kučera Ondřej2001nez.  
12.Náhlovský David2003nez.  
13.Ptáček František st.1938nez.  
14.Šourek Kryštof2002nez.  
15.Sýkora David2000nez.  
16.Vlk Filip2000nez.  
17.Zábojová Dora1999nez.  
18.Nutilová Vendula1991nez.  
19.Hrouda Jakub2002nez.  
20.Králová Anežka2002nez.  
21.Macků Petr2002nez.  
22.Nešpor Michal2002nez.  
23.Páslerová Andrea2003nez.  
24.Nedvěd Tomáš2001reg. muži 999 
SK Nová Ves "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tvrdík Leoš1964reg. muži 101-150 
2.Voslař Jiří1949reg. muži 101-150 
3.Vrkota Jiří1973reg. muži 101-150 
4.Pych Daniel1999reg. muži 101-150 
5.Bodláková Tereza1988reg. muži 101-150 
6.Vokřál Lukáš1991reg. muži 151-183 
7.Keltner Josef1949reg. muži N 
TTC Dobřichovská Pivnice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Radek1964reg. muži 151-183 
2.Slabý Jaroslav1962reg. muži 151-183 
3.Pikner Jan1971reg. muži 151-183 
4.Malec Jan1964reg. muži 151-183 
5.Procházka Martin1976nez. muži  
6.Horký Miroslav1953nez. muži  
TTC Dobřichovská Pivnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašín Pavel1976reg. muži 151-183 
2.Ježek Jiří1976reg. muži 151-183 
3.Krulický Tomáš1990reg. muži 151-183 
4.Švára Petr1969nez. muži  
5.Gebert Jiří1972nez. muži  
6.Souček Michal1987nez. muži  
TJ Sokol Velim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sixta Pavel1990reg. muži 89 
2.Kopecký Pavel1989reg. muži 111 
3.Svoboda Jan1995reg. muži 119 
4.Jeřala Lukáš1988reg. muži 136 
5.Vaňková Zhijing1973reg. muži 183 
6.Řehák Aleš1971nez.  
7.Resová Ivana1981nez.  
8.Borovička Jakub2002nez. muži  
9.Kubelka Kryštof2001nez. muži  
10.Němec Tomáš2001nez. muži  
11.Pena Adam2003nez. muži  
TJ Sokol Plaňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Vladimír1966reg. muži 129 
2.Janeček Jan2000reg. muži 149 
3.Komárek Jan1999reg. muži 164 
4.Mencl Zdeněk1962reg. muži 171 
5.Smutný Radek1994reg. muži 174 
6.Komárek Josef1948reg. muži 175 
7.Brůžek Petr1945reg. muži - 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline