Soupisky
městská soutěž I.třídy
TJ Holásky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šatný Jiří1966reg. muži 101-110N 
2.Harašta Petr1959reg. muži 111-120 
3.Žilka Milan1963reg. muži 121-130 
4.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
5.Škvařil Petr1997reg. muži 121-130 
6.Vysloužil Jan1996reg. muži 141-150 
7.Javůrek Leoš1964reg. muži 141-150N 
8.Schlinger Stanislav1946reg. muži 181-190 
9.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 181-190 
10.Pazdera Miroslav1946reg. muži 201-210 
11.Klíma Radim1963reg. muži 221-230 
12.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 231-240 
13.Mašek Michal1990reg. muži 231-240 
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šitina Martin1983reg. muži 121-130 
2.Staněk Jan1987reg. muži 151-160 
3.Odehnal Jaromír1957reg. muži 151-160 
4.Holčapková Alena1968reg. muži 161-170 
5.Kajanovič Filip1993reg. muži 171-180 
6.Král David1991reg. muži 171-180 
7.Dočekal Petr1999reg. muži 201-210 
8.Šenk Pavel1970reg. muži 201-210 
9.Holík Tomáš1990reg. muži 201-210 
10.Dočkal Stanislav1961reg. muži 201-210 N 
11.Florián Petr1998reg. muži 211-220 
12.Ouroda Petr1999reg. muži 231-240 
Sokol Brno I E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rakovický Milan1950kraj. muži 111-120 
2.Sedláček Libor1964reg. muži 91-100 
3.Tesař Jiří1944reg. muži 101-110 
4.Šiške Miloslav1950reg. muži 121-130 
5.Proks Ivo1951reg. muži 151-160 
6.Janda Roman1967nez.  
7.Novobilský Radomír1959nez.  
8.Bušek Vladimír1957nez.  
Sokol Brno I F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Basovník Dalibor1985reg. muži 101-110 
2.Bartoš Petr1976reg. muži 111-120 
3.Ryšavý Filip1988reg. muži 141-150 
4.Babušík Tomáš1997reg. muži 151-160 
5.Karásek Petr1977reg. muži 151-160N 
6.Nguyen Ahn Tuan1998reg. dci 13. 
7.Holub Michal1982nez.  
8.Rygl Ondřej2000kraj. sži 44Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
9.Novak Adam2001reg. sži 24Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
SK Slatina F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holčik Petr1963reg. muži O 111-120N 
2.Konečný Rostislav1968reg. muži O 121-130 
3.Kozel Petr1981reg. muži O 121-130N 
4.Herman Patrik1963reg. muži O 131-140 
5.Dufka Ámos1973reg. muži O 131-140N 
6.Čampa Petr1961reg. muži O 141-150 
7.Ondruš Milan1952reg. muži O 161-170 
8.Huml Otakar ml.1964reg. muži O 161-170 
9.Marcell Jakub1993reg. muži O 171-180 
10.Haluza Dušan1962reg. muži O 171-180 
11.Baťa Jiří1960reg. muži O 191-200 
12.Halický Roman1994reg. muži O 211-220 
13.Plotěný Karel1957reg. muži O 211-220N 
KST Oltec Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tatar Ivo1965reg. muži 111-120 
2.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
3.Nováček Jiří1984reg. muži 131-140 
4.Peňáz Stanislav1956reg. muži 151-160 nez 
5.Kubín Aleš1983reg. muži 161-170 
6.Kříž Jaroslav1948reg. muži 161-170 
7.Slivečka Michal1988reg. muži 161-170 nez 
8.Kouřil Martin1989reg. muži 181-190 
9.Svoboda Miroslav1957reg. muži 191-200 nez 
10.Hrůza Peter1949reg. muži 211-220 nezcizinec 
11.Cardová Kateřina1991reg. muži 231-240 
12.Majorošová Kristína1995reg. muži 241-250 nezcizinec 
13.Pečenka Karel1944reg. muži 251-260 
14.Koláček Michal1992reg. muži 261-270 
15.Šebek Emil1977reg. muži 291-300 
16.Švehla Jiří1939reg. muži 291-300 nez 
TJ Brno-Bystrc C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pernička Jan1987reg. muži 91-100 
2.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
3.Trávníček Rudolf1952reg. muži 111-120 
4.Sedláček Marek1989reg. muži 111-120N 
5.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 121-130 
6.Kubalčík Jan1972reg. muži 181-190 
7.Kalivoda Michal1965nez. muži 181-190N 
8.Vavřínek Lubor1971reg. muži 271-280 
9.Hofman Milan1971reg. muži 211-220N 
TJ Brno-Bystrc D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hovězák Tomáš1989reg. muži 101-110 
2.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 141-150 
3.Kucin Michal1991reg. muži 161-170 
4.Burda Radim1995reg. muži 181-190 
5.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 191-200 
6.Grochál Petr1982reg. muži 211-220 
7.Hurník Jakub1991reg. muži 271-280N 
8.Pelánek Martin1974reg. muži 291-300 
Sokol Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zmrzlý Karel 1959reg. muži 91-100 
2.Ovesný Tomáš1992reg. muži 101-110 
3.Barešová Simona1986reg. muži 111-120 
4.Pinnerová Eliška1984reg. muži 111-120N 
5.Spurný Mojmír1970reg. muži 121-130 
6.Rozman Michal1990reg. muži 161-170 
7.Netušil Radek1990reg. muži 171-180 
8.Halouzka Michal1977reg. muži 211-220 
9.Dědková Gabriela1976kraj. ženy 21-30 
Sokol Líšeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babáková Radka1972reg. muži 71-80 
2.Ovesný František1959reg. muži 131-140 
3.Žák Jiří 1987reg. muži 131-140 
4.Babáková Klára1993reg. muži 131-140 N 
5.Gottvald Ivo1957reg. muži 141-150 
6.Honek Milan1956reg. muži 161-170 
7.Liška Radovan1969reg. muži 171-180 
8.Nováček Jiří1970reg. muži 241-250 
9.Urban Jiří1999reg. muži 261-270 N 
10.Hájková Nela1985ČR ženy 74 
11.Belcredi Ludvík1954nez. muži  
12.Patočka Roman1965nez. muži  
VSK Technika Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čako Vladimír1969reg. muži 131-140 
2.Zejda Pavel1979reg. muži 141-150 
3.Hub Petr1971reg. muži 141-150 
4.Němec Karel1973reg. muži 151-160 
5.Týče Jan1983reg. muži 151-160 
6.Libus Jiří1981reg. muži 161-170 
7.Urbánek Martin1985reg. muži 161-170 
8.Monhart Michal1971reg. muži N 171-180 
9.Sláma Martin1986reg. muži 201-210 
10.Lomovciv Petr1981reg. muži 221-230 
11.Arbet Martin1992reg. muži 231-240 
12.Strnadová Iva1977nez. muži  
Sokol Židenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ječmínek Radek1964reg. muži 121-130 
2.Bartoň Petr1963reg. muži 131-140 
3.Hegr Michal1995reg. muži 131-140 
4.Pejčev Pavel1966reg. muži 141-150 
5.Malina Jan1942reg. muži 141-150 
6.Zelený Petr1986reg. muži 171-180 
7.Rampula Miroslav1946reg. muži 191-200 
8.Zobec Pavel1956reg. muži 221-230 
9.Hegr Jiří1962reg. muži 231-240 
10.Mezník Jan1956reg. muži N271-280 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS